نظر منتشر شده
۸
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 505026
جزئیاتی از انتشار تصویر خودروی منتسب به فرزند رئیس مجلس
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۵۶
در پی انتشار تصاویر فردی با خودروی لوکس و گران قیمت در فضای مجازی به عنوان فرزند رئیس مجلس شورای اسلامی، بررسی‌های خبرنگار فارس بیانگر آن است که این شایعه صحت ندارد.

به گزارش فارس، در پی انتشار تصاویر فردی با خودروی لوکس و گران قیمت در فضای مجازی به عنوان فرزند رئیس مجلس شورای اسلامی، بررسی‌های خبرنگار فارس بیانگر آن است که این شایعه صحت ندارد.

بر اساس این بررسی‌ها، علی لاریجانی دارای 2 فرزند پسر و 2 فرزند دختر است، پسر ارشد وی دانشجوی مقطع دکترای مکانیک در دانشگاه شریف و پسر دوم نیز پس از اخذ مدرک کارشناسی عمران از دانشگاه شریف، در حوزه علمیه قم مشغول به تحصیل شده است.

تمام فرزندان علی لاریجانی ازدواج کرده‌ و تشکیل خانواده داده‌اند و خودروهای مورد استفاده آنها پژو پارس و تندر 90 است.

خودرویی که تصاویر آن در فضای مجازی منتشر شده، هیچ ارتباطی با فرزندان رئیس مجلس شورای اسلامی نداشته و فردی که تصاویرش همراه خودرو مذکور منتشر شده نیز هیچگونه قرابتی با علی لاریجانی ندارد.
 
کلمات کلیدی : علی لاریجانی، خودروی لوکس
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۶-۰۲ ۱۵:۱۶:۴۳
یه شماره حساب هم بذارید برایشان کمک جمع آوری کنیم (4533057) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۶-۰۲ ۲۰:۴۹:۵۴
ببخشيد مكه ندارند ويا قدرت خريد جنين ماشينهايي ندارند نكوگه نه كه باورم نمي شه (4533345) (alef-3)
 
محمد
Germany
۱۳۹۶-۰۶-۰۳ ۰۰:۱۲:۱۹
بابا جان داره به زبان فارسی میگه که این موضوع شایعست! (4533487) (alef-13)
 
Romania
۱۳۹۶-۰۶-۰۳ ۰۸:۴۰:۱۴
دیگه انقدر از این تکذیبها شنیده ایم و اخرش خلاف ان ثابت شده که دیگه یه هیچ مسعولی اعتماد نداریم ..مردم منزجر از اشرافگرایی بناحق (4533654) (alef-13)
 
جلیلی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۶-۰۳ ۱۰:۳۶:۰۶
بابا جان داره به زبان فارسی دروغ میگه خب. فارسی بلدی؟؟ (4533724) (alef-13)
 
Europe
۱۳۹۶-۰۶-۰۲ ۲۳:۵۰:۳۲
ﻧﻤﯿﺪﻭﻧﻢ ﭼﺮﺍ ﻫﻤﯿﺸﻪ ﺩﺭ ﭼﻨﯿﻦ ﻣﻮﺍﺭﺩﯼ ﻓﻘﻂ ﺑﻪ ﺍﯾﻦ ﺟﻤﻠﻪ ﻣﯿﺮﺳﯿﻢ ﮐﻪ "ﺩﺭﻭﻍ ﻣﺤﺾ ﺍﺳﺖ ﻭ ﻫﯿﭻ ﺍﺭﺗﺒﺎﻃﯽ ﺑﺎ ﻧﺎﻣﺒﺮﺩﮔﺎﻥ ﻧﺪﺍﺭﺩ " ﺣﺘﯽ ﮐﺎﺭ ﺑﺠﺎﯾﯽ ﺭﺳﯿﺪ ﮐﻪ ﯾﮑﯽ ﺍﺯ ﻣﺴﺌﻮﻟﯿﻦ ﺑﻠﻨﺪ ﭘﺎﯾﻪ ﻧﻈﺎﻡ ﺩﺭ ﮔﻔﺖ ﻭ ﮔﻮﯼ ﺗﻠﻮﯾﺰﯾﻮﻧﯽ ﮐﻪ ﺍﺧﯿﺮﺍ ﺩﺭ ﻓﻀﺎﯼ ﻣﺠﺎﺯﯼ ﭘﺨﺶ ﺷﺪﻩ ﺍﺩﻋﺎ ﻧﻤﻮﺩﻩ ﯾﮏ ﭘﺮﺍﯾﺪ ﺩﺳﺖ ﺩﻭﻡ ﺳﻮﺍﺭ ﻣﯿﺸﻮﺩ (4533471) (alef-13)
 
محسن
Romania
۱۳۹۶-۰۶-۰۳ ۰۰:۵۱:۵۳
تنها تفاوتی که بین فرزندان مسئولین و آقا زاده ها با مردم عادی کاملا" عیان است این است که آنها از توانایی تشکیل خانواده و ازدواج در سن پایین برخوردارند که البته درصد بالایی بدلیل فرهنگ مذهبی خانواده و ساده زیستی است و درصد کمی هم بدلیل وضعیت مناسب مالی خانواده
ایکاش بقیه جوانان جامعه هم امکان تشکیل خانواده داشتند، یعنی هم فرهنگ ساده زیستی فراگیر میشد و هم وضعیت اقتصادی و اشتغال درست میشد (4533508) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۶-۰۳ ۱۶:۴۶:۰۳
واقعا ما هم باورمون شد (4534085) (alef-3)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.