توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 455725
تکذیب احضار مجدد سفیر رژیم صهیونیستی در مسکو
تاریخ انتشار : دوشنبه ۳۰ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۳۴
وزارت خارجه رژیم صهیونیستی، احضار مجدد سفیر خود در روسیه را تکذیب کرد.

  به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از پایگاه عرب48، وزارت خارجه رژیم صهیونیستی امروز، دوشنبه، احضار مجدد سفیر خود در مسکو را تکذیب کرد.

"امانوئل نخشون"سخنگوی وزارت خارجه رژیم صهیونیستی در اظهاراتی اعلام کرد گزارش ها در خصوص احضار امروز سفیر اسرائیل در مسکو صحیح نیست.

پیشتر رادیو اسرائیل به نقل از خبرگزاری روسی اینترفاکس گزارش داده بود مسکو امروز دوشنبه سفیر اسرائیل را پس از حمله روز گذسته به یک فعال سوری و کشته شدن این فرد، احضار کرده است.

همچنین سخنگوی وزارت خارجه رژیم صهیونیستی پیشتر گفته بود وزارت خارجه روسیه سفیر اسرائیل را در مسکو، پس از حملات جنگنده های اسرائیلی در روز جمعه احضار کرده است. رسانه های اسرائیل اعلام کردند علت احضار سفیر اسرائیل، حمله به هدفی در سوریه بوده که در نزدیکی مکان حضور نیروهای روسی بوده است.

همچنین امروز خبرگزاری اینترفاکس روسیه به نقل از یک مسئول وزارت خارجه اعلام کرد این وزارتخانه سفیر اسرائیل را درمسکو در اعتراض به حمله هوایی اسرائیل به نزدیکی شهر تدمر احضار کرده است.
 
کلمات کلیدی : رژیم صهیونیستی ، اسرائیل ، احضار سفیر اسرائیل ، خبرگزاری اینترفاکس ، مسکو ، امانوئل نخشون ، بین الملل
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.