توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 495622
توزیع ۱۰۰ هزار واحد واکسن در بین زائران ایرانی حج تمتع
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۴ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۱۱
رئیس مرکز پزشکی حج و زیارت جمعیت هلال‌احمر، از توزیع ۱۰۰ هزار واحد واکسن برای واکسیناسیون زائران ایرانی حج تمتع ۹۶ خبر داد.

به گزارش مهر، دکتر سیدعلی مرعشی با تاکید بر اینکه هیچ مشکلی در زمینه واکسیناسیون حجاج وجود ندارد، درباره چگونگی ارائه خدمت به زائران ایرانی که از خارج کشور به حج می‌روند یا ایرانیانی که با پاسپورت غیرایرانی به حج رفته‌اند، گفت: هماهنگی‌های لازم انجام شده تا اسامی زائران ایرانی که از خارج کشور به حج رفته یا حتی پاسپورت کشور دیگری را دارند، از سوی سازمان حج و زیارت در اختیار مرکز پزشکی هلال‌احمر قرار گیرد و بر این اساس به این زائران تمامی خدمات درمانی لازم ارائه شود.

وی با اشاره به اینکه جای آموزش کمک‌های اولیه امداد و نجات در حج خالی است، خاطرنشان کرد: بر این اساس با مجوز بعثه مقام معظم رهبری، پس از تعیین هفت قطب کشوری؛ برنامه‌ریزی لازم برای ارائه آموزش به زائران، مدیران کاروان‌ها، افراد ستاد بعثه مقام معظم رهبری، پزشکان و ... انجام و آموزش‌های لازم به گروه‌های هدف ارائه شد.
 
کلمات کلیدی : واکسن + سلامت + واکسیناسیون
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.