توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 453222
آتش سوزی گسترده در انبار لوازم خانگی
تاریخ انتشار : شنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۸:۲۳
سخنگوی سازمان آتش نشانی از آتش سوزی گسترده در یک انبار نگهداری از لوازم خانگی خبرداد.

سید جلال ملکی در گفت و گو با میزان گفت: ساعت 13 و 20 دقیقه، آتش سوزی گسترده در خیابان 17 شهریور، بالاتر از ایستگاه دولاب به نیروهای سازمان آتش نشانی اطلاع داده شد.

وی افزود: بالافاصله نیروهای 5 ایستگاه سازمان آتش نشانی به همراه خودروهای تنفسی و تجهیزات پشتیبانی به محل اعزام و اقدامات امدادرسانی خود را آغاز کردند.

سخنگوی سازمان آتش نشانی با اشاره به وضعیت محل حادثه اظهارکرد: آتش سوزی در انبار منهی 3 یک ساختمان در حال ساخت اتفاق افتاده و به طبقات بالایی ساختمان سرایت کرده است.

ملکی ادامه داد: دود زیادی فضای ساختمان را پر کرده و همین موضوع عملیات را برای آتش نشان ها دشوار کرده است.

وی با تاکید بر اقدامات آتش نشان ها برای خارج کردن دود از ساختمان تصریح کرد: در حال حاضر عملیات آتش نشان ها ادامه دارد و نیروها در تلاش هستند تا دود شدید موجود در ساختمان را خارج کنند.

سخنگوی سازمان آتش نشانی خاطرنشان کرد: خوشبختانه این حادثه تاکنون تلفات جانی و مصدوم نداشته است اما لوازم خانگی که در این انبار نگهداری می شدند به طور کامل در آتش سوخته اند.
 
کلمات کلیدی : آتش سوزی+انبار لوازم خانگی
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.