نظر منتشر شده
۲۷۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 263124
ماجرای حمله به علی مطهری در شیراز با قلم خودش
بخش داخلی الف؛ 19 اسفند 93
مقامات دولتی و انتظامی همه تلاش می‌کردند که سخنرانی انجام نشود و از آن سو غبار ناراحتی و کدورتی بر دل مهاجمانی که برخی از آنها در اطراف کلانتری بودند ننشیند!
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۳ ساعت ۱۵:۳۷
آقای دکتر علی مطهری، نماینده ی مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در خصوص حمله ی دیروز جمعی موتورسوار به ایشان در بدو ورود به فرودگاه شیراز مطلبی را در اختیار سایت الف قرار داده اند که طبق درخواست ایشان بی هیچ تغییری منتشر می شود.

**************

حدود بیست روز بود که انجمن فرهنگ و سیاست دانشگاه شیراز با ارسال دعوتنامه اصرار بر ایراد سخنرانی بنده در آن دانشگاه داشت. با وجود مشغله زیاد و کارهای عقب‌مانده سرانجام دعوت آنها را برای هفته‌ای که مجلس جلسه علنی نداشت پذیرفتم. آنها مجوز این سخنرانی را هم برای من فکس کردند. موضوع سخنرانی «اسلام و آزادی» بود و بنا داشتم وضعیت افتخارآمیز آزادی تفکر و آزادی بیان در طول تاریخ اسلام و نیز تفاوت نگاه اسلامی و نگاه غربی به مسئله آزادی را تشریح کنم.

ساعت ۵/۴ بعدازظهر روز دوشنبه ۱۸ اسفند وارد فرودگاه شیراز شدم. طبق معمول چند تن از دانشجویان دعوت‌کننده به استقبال آمدند و از سالن فرودگاه خارج شدیم. دیدم آنها اصرار دارند که با یک تاکسی زردرنگ برویم. ظاهراً متوجه شده بودند که عده‌ای می‌خواهند آسیب برسانند، می‌خواستند خودروی ما شناسایی نشود. من متوجه ماجرا نبودم و در فکر مطالب سخنرانی بودم. حدود صد متر که جلو آمدیم دیدم عده‌ای بین سی تا چهل نفر روبروی ما هستند و یک نفر خود را روی کاپوت خودرو انداخت. راننده به هر زحمتی بود او را رد کرد ولی کمی جلوتر سنگ و آجر و گوجه‌فرنگی بود که به سمت ما می‌‌آمد. شیشه عقب و شیشه‌های دو طرف خودرو کاملا خرد و پودر شد و ذرات آن به سر و صورت و دست ما پاشید و برخی فرو رفت. گاز فلفل هم سلاح دیگر آنها بود که از نزدیک استفاده کردند و حدود یک دقیقه نفسم بند آمده بود.

اگر یکی از آن ضربات آجر و سنگ به من اصابت کرده بود معلوم نبود که اکنون زنده بودم. ظاهرا به قصد کشتن یا ناقص کردن آمده بودند. راننده به هر ترتیب بود از میان آنها گریخت اما آنها با موتورهای سنگین و یک وانت ما را تعقیب می‌کردند و باز سنگ و اشیاء دیگر و دشنامهای ناموسی و کلماتی مانند «حرامزاده» بود که به سمت ما می‌آمد. راننده ناچار وارد کلانتری ۲۰ گل‌سرخ شیراز شد. ما خیال می‌کردیم الان نیروهای کلانتری این افراد را بازداشت می‌کنند ولی دیدیم هیچ عکس‌العملی نشان ندادند و فقط از ورود آنها به کلانتری جلوگیری کردند. ظاهراً یک اصل پذیرفته شده بود که این افراد که از تجهیزاتشان مانند موتورهای سنگین و گاز فلفل معلوم بود از چه نهادی دستور گرفته‌اند در این گونه کارها آزادند و کسی حق مزاحمت برای آنها ندارد مگر این که فرد مورد تهاجم از شدت ضربات از دنیا برود. جالب است که یکی از مقامات ارشد آن کلانتری می‌گفت با وجود فناوری جدید که از داخل خانه هم می‌شود به صورت ویدئو کنفرانس برای دانشجویان صحبت کرد چه اصراری به برگزاری این گونه جلسات است. گفتم من که عشق سخنرانی ندارم، آنها به اصرار دعوت کردند من هم پذیرفتم و اکنون باید به وعده خود وفا کنم.

به رئیس کلانتری گفتم شما به جای تلاش برای لغو سخنرانی، الان که اینها در دسترس شما هستند بازداشتشان کنید تا مجازات شوند. اگر یک بار این کار را بکنید دیگر این رذالت ها تکرار نمی‌شود. گفت ما اطلاعات و عکس همه آنها را داریم، ‌بعدا همه‌شان را بازداشت می‌کنیم؛ و من منتظر بازداشت آنها هستم!

این در حالی بود که می‌گفتند حدود هزار دانشجوی انجمن فرهنگ و سیاست و بسیج دانشجویی و غیره در سالن سخنرانی منتظر ورود من هستند. یکی از مسئولان امنیتی گفت ما احتمال این وضع را می‌دادیم. گفتم پس چرا تمهیدات لازم را برای حفظ امنیت فراهم نکردید یا لااقل زمانی که در تهران بودم به من اطلاع ندادید. امیدم از نیروی انتظامی ناامید شد.

به امید مسئولان اجرایی استان بودم که آنها با دستور مناسب، آن اراذل را بازداشت و راه برگزاری مراسم را هموار و اینجانب را تحت‌الحفظ به دانشگاه ببرند. اما از تماس هایی که گرفته می‌شد فهمیدم که آنها درست برعکس عمل می‌کنند یعنی اولا همت و تصمیم اصلی آنها این است که به هر ترتیب شده آن جلسه سخنرانی دارای مجوز برگزار نشود و ثانیا هیچ کاری به کار مهاجمان نداشتند و آنها برای هر اقدامی آزاد بودند. اینجا بود که شمه‌ای از تدبیر دولت یازدهم را درک کردم.

خلاصه مقامات دولتی و انتظامی همه تلاش می‌کردند که سخنرانی انجام نشود و از آن سو غبار ناراحتی و کدورتی بر دل مهاجمانی که برخی از آنها در اطراف کلانتری بودند ننشیند. سرانجام از طرف استانداری در سالن سخنرانی به دروغ اعلام شد که آقای مطهری به تهران بازگشتند تا جمعیت متفرق شود.

به هرحال بعد از حدود ۳ ساعت چون لباسم پر از خاک و گل و غیره شده بود یک دست کت و شلوار آوردند تا لباسم را عوض کنم - و البته آن کت و شلوار را پس خواهم فرستاد - و آنگاه راهی فرودگاه برای بازگشت به تهران شدیم.

در راه بازگشت بی‌اختیار به یاد سخن امام(ره) بودم که فرمود در جمهوری اسلامی حتی کمونیست‌ها آزادند که حرف خود را بزنند، و سخن شهید مطهری که فرمود در جمهوری اسلامی حتی احزاب غیراسلامی می‌توانند فعالیت داشته باشند مشروط به این که با تابلوی خودشان فعالیت کنند، و یاد تأکید دلسوزانه رهبر انقلاب بر کرسی‌های آزاداندیشی در دانشگاه‌ها افتادم و از جهالت آن افراد و منافقان زیرکی که این جاهلان را ابزار نیل به اهداف خود قرار می‌دهند تأسف خوردم.

به مسئولان استانی و انتظامی شیراز گفتم اگر قرار بر زورآزمایی اجتماعی است بفرمایید تا من هم هوادارانم را به خیابان ها فرا بخوانم، در آن صورت این اراذل یک لقمه آنها خواهند بود. به رئیس جمهور محترم عرض می‌کنم فکری به حال استان فارس بکنند و البته نتیجه بده و بستان در معرفی وزیر کشور به مجلس بهتر از این نمی‌شود و این حوادث نتیجه آن تصمیم غلط است.

از دانشجویان محترم دانشگاه شیراز نیز به جای استانداری و نیروی انتظامی فارس عذرخواهی می‌کنم و بدانند که آفتاب پشت ابر نخواهد ماند.

والسلام
علی مطهری
۱۹/۱۲/۹۳
 
۱۳۹۳-۱۲-۱۹ ۱۵:۳۹:۳۹
خدا قوت به الف و دکتر توکلی بابت انتشار متن نامه دکتر مطهری که بهشون این حق رو الف داد که حرفشونو بزنن علت متفاوت بودن الف در همین موارد است.
اما درباره این ماجرا عرض کنم تا زمانی که قانون حاکم نشود و دوستانی که متولی امور هستند این فضا را سعی کنند به جریان خود راهنمایی کنند همین وضعیت خواهد بود. اون اوباش واقعا فکر کردن الان برن پیش 4 تا پایه و ستون مملکت که اولیشون رهبری چی بهشون می گن./؟ واقعا این ولایت مداریه؟ هزینه از اسلام و انقلاب تا کی (2734087) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۱۲-۱۹ ۱۶:۱۹:۱۱
انتخابات مجلس نزدیکه بعضی ها برای مظلوم نمایی چه کارهایی که نمی کنند . از بمبی که سال 88 توی هواپیما گذاشتند تا ... (2734215) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۱۲-۱۹ ۱۷:۰۰:۴۰
دست بردار از تخیل (2734389) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۱۲-۱۹ ۱۷:۱۶:۳۴
برای من اصلا مهم نیست کی کتک زده، کی کتک خورده. چون نه اون طیف و این طیف. نه آن مرد که رفت بفکر اقتصاد سالم بود نه آن مرد که ممنوع التصویر شد خدمتی به خانواده من کرد. هیچکدوم تا امروز بفکر معیشت خانواده من نبودند. هرچه بوده رانت بوده و فساد اداری مالی مراکز اقتصادی.

آقای طیب نیا، چه خبر از تورم؟ هنوزم صفره یا زیر صفر رفته؟
عیدی که منت گذاشتید پرداخت کردید خرج آجیل و شیرینی شب عید شد. بقیه شم که خدا بزرگه. مگه نه؟ (2734447) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۱۲-۱۹ ۱۷:۰۶:۴۴
اقای مطهری اگر هرچیزی در سخنرانی اش می گفت نمی توانست به اندازه عمل این افراد وضعیت حال حاضر کشور را بیان کند. موضوع سخنرانی را نگاه کنید!!!! (2734413) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۱۲-۱۹ ۱۸:۲۲:۴۴
احسنت به این کلام شما (2734645) (alef-3)
 
رضا
۱۳۹۳-۱۲-۱۹ ۲۰:۴۷:۲۴
به هر حال آقای مطهری با این اتفاق بهتر و بی دردسر تر به اهداف آتی شان خواهند رسید (2735141) (alef-3)
 
۱۳۹۳-۱۲-۱۹ ۱۷:۰۸:۱۶
در مورد بمب هیچی نمی دونم اما این مسئله دقیقا طرحی است برای به خیابان کشیدن مردم توسط اصلاح طلبان.
اصلاح طلبان چاره ای ندارند مردم را به خیابان بکشانند تا به قول معروف از پایین فشار بیاورند و از بالا چانه بزنند .
به نظرم این جو سازی تا انتخابات مجلس ادامه داره .
اما اینبار با سال 88 فرق دارد و بعید است اصلاح طلبان بتوانند آن را کنترل کنند .
اینبار فشار اندر فشار میشه . (2734417) (alef-13)
 
محمد
۱۳۹۳-۱۲-۱۹ ۱۹:۱۶:۰۴
بفرمایید سریعا با دستگیری آن افراد این حربه اصلاح طلبان نقش بر آب شود!!!
واقعا تو بچه کجایی؟
احتمالا فرزند خوانده آقای شریعتی هستی.نیستی؟ (2734862) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۱۲-۱۹ ۲۰:۴۸:۰۸
خوب آقای مطهری هم جدای از اصلاح طلبان نیستند البته (2735142) (alef-3)
 
۱۳۹۳-۱۲-۲۲ ۲۲:۱۹:۱۹
اقاى مطهري فرد مستقلى هستنند نه به گروه اختلاس گرايان تعلق دارند نه به گروه اختلاس طلبان (2741982) (alef-13)
 
علی
۱۳۹۳-۱۲-۱۹ ۲۱:۴۷:۵۱
وزیر کشور باید به مجلس فرا خوانده شود و پاسخ دهد :
- مگر نمیگویید با اشراف کاملی که وجود دارد ( که حتما دارد )تیم های تروریستی و داعش که قصد ورورد به کشور داشته اند در مرز دستگیر میشوند ؟
_ مگر ادعا نمی کنید ایران امن ترین کشور منطقه است ؟( که هست )
_ و ادعا هایی از این دست !
مراجع ذیربط پاسخ دهند در شهر شیراز که مرکز توجه توریسم داخلی و خارجی است چگونه این اتفاق روی داده است ؟ (2735261) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۱۲-۱۹ ۲۲:۰۷:۰۱
فعلا که شما ها تو خیابونید نه اصلاح طلبا !!! (2735299) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۱۲-۱۹ ۲۳:۴۲:۳۶
یه سوال ازت دارم اگر کار اصلاح طلبها باشه خداوکیلی فردای اون روز همه رزنامه ها تیتر نمیزدن که اصلاح طلبها این کارو کردن؟ نمایندهای مجلس سریع واکنش نشون نمیدادن؟ خود علط مطهری نمیومد بگه که این اصلاح طلبها حمله کردن و...؟سایر نماینده ها دنبال استیضاح وزیر نمیرفتن؟ این حرفهای بچه گانه چیه میزنید
بعد در طول این دو دهه کی اصلاح طلبان با گاز و باتوم و...اومدن حمله کردن به افراد؟ این روشها و شگردها کار کیه معمولا؟
سوال بعدی از دوستانی که موافق حمله به مطهری هستند دلیلتون چیه؟ مگه کشور قانون نداره؟ اگر جرم کرده که باید در دادگاه رسیدگی بشه سخرانی هم که مجوز داشته الان واقعا حرف شما چیه؟ استدلال شما چیه تا جایی که ما میدانیم قانون اساسی میگه اصل بر برائت است شما میفرمایید اصل بر گناهکاری است مگه خلافش ثابت بشه
استدلال شما چیه که به مرم و نماینده حمله میکنید؟سخنرانی ایشان در دفاع از اسلام بوده چا باید یک عده نگذارند ایشان سخنرانی کند؟
خب میفرمایید که اینا خودشون بودن به خودشون حمله کرذن الان بخواد دوباره سخنرانی کنه نظرتون چیه؟
شما مگه همونایی نیستین در مجلس دو ماه پیش بهش حمله کردین نذاشتین نطق کنه؟ اونجا هم اصلاح طلبها بودن اون حرکاتو کردن؟
زشت نیست ادم این طور فرار به جلو بکنه؟
بعد این عمل شما محاربه است حمایت از محارب هم با خودش یه جرم دیگه است .اصلا من هیچ گونه توجیه قانع کننده ای نمیبینم (2735515) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۱۲-۱۹ ۱۷:۱۴:۰۹
اینم درک ملت ما. متاسفیم و شرمنده. (2734436) (alef-3)
 
سهراب
۱۳۹۳-۱۲-۱۹ ۱۷:۴۶:۳۵
یه خورده عاقل باشید بهتره (2734518) (alef-3)
 
یاور انقلاب
۱۳۹۳-۱۲-۱۹ ۱۸:۰۵:۴۳
جناب توهم زاده .... انتخابات مجلس و راهی مجلس شدن برای کسانی شیرین است که چهار سال روی آن صندلی ها می نشینند و لام تا کام سخن نمیگویند نه شخصیتهایی چون مطهری نادران و توکلی.
من یک اصلاح طلبم . اما مطهری را الگوی اصولگرائی و مظهر اصلاح طلبی میدانم و حاضرم نیمی از عمر خویش را بدهم تا لحظه ای به عمر علی مطهری ها اضافه شود . (2734581) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۱۲-۱۹ ۱۸:۱۱:۱۸
درسته؛ اصلا به نظر من خود مطهری مقصره با کلمه های تحریک آمیز دائم رو اعصاب مردم رژه رفت اینم جوابش؛ مگه خودش با همین منطق احمدی نژاد رو مقصر نمیدونست؟ (2734600) (alef-3)
 
احمد
۱۳۹۳-۱۲-۱۹ ۲۲:۴۸:۲۵
لطفا از مردم هزینه نکنید و نظر شخصی خوتان رابیان کنید منم جزئی از همین مردم هستم و نظرم با شما کاملا متفاوت است (2735404) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۱۲-۱۹ ۱۹:۱۲:۳۱
برادر مطهری
با عرض سلام
این چیزی که شما تعریف فرموده اید مصداق بارز محاربه است و حکم محارب هم در شرع مقدس اسلام کاملا تعریف شده است در این مورد شرع مقدس صراحت دارد. البته اگر انچه که فرموده اید درست و دقیق باشد و قضیه چیز دیگری نبوده باشد.
من نمیدانم نظر قوه قضائیه چیست تا جایی که ما میدانیم حتی برای چاقو هم ما حکم محاربه را پارسال در تهران داشتیم حالا یا شما امده اید و یک داستان تخیلی سرهم کرده اید یا واقعا به وقوع پیوسته اگر صحت دارد که چرا قوه قضائیه وارد عمل نمیشود؟ (2734853) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۱۲-۱۹ ۱۹:۳۵:۱۳
اینجوری نیست که ما تازه بدنیا امده باشیم چند دهه است در این کشور داریم زندگی میکنیم کاملا هم افرادی که این کارها را میکنند میشناسیم شما احتمالا یا از خود این افرادی یا سن و سالی نداری این افراد دستشون برای مردم رو شده این حملات در ادامه همون جریانات کوی دانشگاه و حوادث مختلفیه که بوجود میاد اصلا جای بحث نداره که این کار کی بوده همه میدونن همه میشناسند این افراد را (2734925) (alef-13)
 
علی
۱۳۹۳-۱۲-۱۹ ۱۹:۴۸:۴۴
بصیرت داشته ومعقول سخن بگویم (2734977) (alef-3)
 
ش
۱۳۹۳-۱۲-۱۹ ۲۰:۲۰:۳۳
ایشان خودشان به نقل از امام می گویند ... به شرطی که با تابلوی خودشان فعالیت کنند ....
آیا شما با تابلوی خودتان فعالیت می کنید؟
از پیگیری های خوبتان نسبت به مسایل فرهنگی تشکر می کنیم و کسی حق تعرض و توهین به شما را ندارد ... حتی اگر کوچک اف و زهرمار و.... خطابش کنید.
ان شا الله خاطیان توسط دستگاه قضا محکوم شوند تا در مسیر تبلیغات و مظلوم سازی گام برندارند!
به هر حال نزدیک انتخابات است.و چنین اتفاقی که مایه اش یک کت گلی بود به اندازه چند میلیارد تبلیغات بنر و پوستر برایتان اثر دارد. من بودم در نماز شب برایشان دعا میکردم! (2735063) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۱۲-۱۹ ۲۱:۰۷:۲۹
از شما جماعت آفناب پرست که به اشتباه اسم خودتون رو اصول گرا گذاشتید هیچ حرفی بعید نیست وقتی حجاریان خودش خودش رو ترور میکنه مطهری هم که واضحه که خودش با کله رفت تو شیشه و شیشه رو شکوند (2735187) (alef-13)
 
یه بنده خدا
۱۳۹۳-۱۲-۱۹ ۲۲:۲۲:۲۳
اینها رو قران کریم با نام قوم یأجوج و مأجوج خطاب کرده. راه حل برخورد باهاشون رو هم قران داده. کلاً منطق در کارشون نیست. فقط باید یه ذوالقرنین بیاد یه سد آهنی بین ما و اونا بسازه که از شرشون خلاص شیم. خدایا ذوالقرنینتو برسان... (2735330) (alef-13)
 
درد
۱۳۹۳-۱۲-۱۹ ۲۲:۲۸:۳۴
تا کی خود را به خواب زدن وجا ماندن در ایستگاه اول... متاسفم (2735348) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۱۲-۱۹ ۲۳:۳۰:۱۳
شهید مطهری را هم یک گروه متعصب به اسم فرقان به شهادت رسادند اینها چه تفاوتی با اون گروه دارند؟ واقعا تاسف اوره که مملکت ما به اینجا رسیده الان حدود 40 سال از انقلاب میگذره وضعیت امنیت ما اینطور شده که نماینده مجلس فرزند شهید وضعیتش اینه اخه چه میشه گفت (2735501) (alef-13)
 
حسین
۱۳۹۳-۱۲-۱۹ ۱۶:۲۳:۳۰
اولا" کار سایت الف خیلی اشتباه بود که بیانیه تحریک آمیز این آقا رو منتشر کرد.
ثانیا" کجا گفته شده که کسی حق داره با پول بیت المال بلیط هواپیما بگیره و بخواد بر علیه اسلام سخنرانی کنه؟!
ثالثا" این آقا (که همیشه از رانت پدر بزرگوارشون استفاده می کند) یک طرفه یه قاضی رفته و اجازه نداده حرف مردم معترض شنیده بشه. (2734238) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۱۲-۱۹ ۱۶:۲۶:۵۶
برو بابا
توهم دارید شماها... تحریک آمیز........ تحریک چی/ طرف نماینده مجلسه بچه شهید مطهریه زدن پوکندنش برای یه سخنرانی وسط روز دمه فرودگاه توو مملکت جمهوری اسلامی اونوقت می گی تحریک؟ پس اون نادونا که رفتن این کارو کردن که الان بشیم سوژه با چی تحریک بودن؟ کی آتیشو روشن کرد؟
الف ممنون (2734252) (alef-13)
 
حسین
۱۳۹۳-۱۲-۱۹ ۲۲:۵۷:۰۹
واقعا" جالبه که همه شما که ادعای آزادی بیان دارید از یک کامنت کوچک من که فقط 3 نکته منطقی رو متذکر شده بودم بر آشفتید. به قول معروف دوزار استدلال کردن یاد بگیرید. (2735427) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۱۲-۲۳ ۲۳:۵۲:۱۱
حضرت نوح هم پسر داشت اما در عذاب گرفتار شد
همسر حضرت لوط هم در عذاب گرفتار شد
عایشه همسر پیامبر هم گول خورد و گرفتار شد
گیرم پدر تو بود فاضل / از فضل پدر تو را چه حاصل (2745096) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۱۲-۱۹ ۱۶:۴۲:۴۵
سخنرانی در پشتیباینی از اسلام بوده بلیط هم با پول بیت المال نبوده برادر عزیز مغالطه نفرمایید. (2734311) (alef-13)
 
سهراب
۱۳۹۳-۱۲-۱۹ ۱۷:۵۱:۳۸
شما از کجا فرمودید ایشان پول بلیطش را از بیت المال تهیه کردن وایشان کی بر علیه نظام واسلام صحبت کردن که امثال شما فقط شنیده اید در ضمن مردم معترض شیراز همان چند نفر ارازل بودن اگر اینطوره که باید به حال مردم فرهنگ دوست شیراز گریست (2734536) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۱۲-۱۹ ۱۸:۰۵:۰۵
شما با همه چی تحریک میشی ها1!!!! چرا تهمت می زنی؟ مسلمونی؟ مطمئنی می خواست بر علیه اسلام صحبت کنه؟ آخریت خودت رو برای دنیای کی داری می فروشی؟ (2734579) (alef-3)
 
رزمنده پیر
۱۳۹۳-۱۲-۱۹ ۱۸:۴۱:۲۶
حسین جان آیا تا بحال به او که نامش را بر تو نهاده اند خوب فکر کرده ای؟
گیریم که امثال حضرتعالی اصلا انجمن حجتیه باشید . اصلا گیریم دین نداشته باشید ... آن که نامش را به یدک میکشی نگفت < اگر دین ندارید لااقل آزاده باشید >؟ (2734723) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۱۲-۱۹ ۱۸:۵۱:۳۱
نکنه شما هم از همون شیرازی ها هستی (2734765) (alef-3)
 
۱۳۹۳-۱۲-۱۹ ۲۰:۱۲:۳۸
شیرازی ها مردم با فرهنگ و با ادب و معقولی هستن
گیرم 100نفر خرابکار در یک شهر 2ملیون نفری خرابکار باشند.مقامات کشوری با این افراد برخورد کنند
رای شیرازی ها به دکتر روحانی و سید محمد خاتمی نشانه عقلانیت اون هاست (2735040) (alef-13)
 
حقگو
۱۳۹۳-۱۲-۱۹ ۲۳:۵۸:۰۲
متاسفانه وضعیت نیروی انتظامی و قوه قضاییه و دیگر دستگاه ها جدای از مسائل سیاسی هم بسیار افتضاح هست منظورم شهر شیراز است - مسئولین یک فکری کنند (2735542) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۱۲-۲۳ ۲۳:۵۵:۵۱
من شیرازی هستم اصلا هم ناراحت نیستم که این اتفاق افتاده چون اونجور که فهمیدم شورای تامین بهشون گفته بوده
من زمانی ناراحت می شم که توی شهر من بر ضد رهبر و به پشتیبانی فتنه گران سخنرانی بشه اونوقت یه مشت دانشجوی ساده هم تحریک بشن و به جون هم بیفتن (2745105) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۱۲-۱۹ ۱۸:۵۸:۲۶
از کجا خبر داری پول بلیطش مال بیت المال هس همینجوری هس که به همه تهمت میزنین هیچ دلیلی هم برای حرفتون ندارین .من فقط میپرسم وقتی ما اول انقلاب میگفتیم استقلال آزادی مگه چه جور آزادی میخواستیم ؟ نوع پوشش و نوع غذا و ....که آزاد بود ، از الانم آزادتر مگه ما چه آزادی میخواستیم به جز آزادی ابراز عقیده و بیان ؟ (2734797) (alef-13)
 
فضولباشی
۱۳۹۳-۱۲-۱۹ ۱۸:۵۹:۱۵
چشم حسین آقا. برای اینکه بیانیه آقای مطهری تحریک آمیز نشه ذیلاً اصلاح میشود:
حمله به ایشون دروغ بود!
خرد شدن شیشه های تاکسی ایشون توسط اون 50 نفر عزیز دروغ بود! اصلاً عکسهای منتشر شده در فرارو فتوشاپه!!!
حالا راضی شدی؟! (2734803) (alef-13)
 
عبد الرحمن
۱۳۹۳-۱۲-۱۹ ۱۹:۲۶:۵۷
حسين اقا از كجا فهميدي قراره بر عليه اسلام سخنراني كنه ؟ نكنه خودتون رو عين اسلام ميدونيد و هركي بر خلاف شما باشه بر عليه اسلام ميدونيد ؟داعش بيچاره هم همين نظر شبيه شما رو داره (2734896) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۱۲-۱۹ ۱۹:۵۲:۰۱
واقعاً كه بى انصافى هم حدى دارد. اين فرد هنوز سخنرانى نكرده مورد ضرب و شتم قرار مى گيرد و مهاجمان تريبون هم مى خواهند. والله كه لطمه اى كه اين مهاجمان خود جوش!!! به كشور و انقلاب مى زنند خياى بيشتر از منافقين است (2734987) (alef-13)
 
حسین ثانی
۱۳۹۳-۱۲-۱۹ ۲۰:۲۹:۴۲
داداش حسین حرف مردم معترض چوب سنگ وچماق بوده نه حرف وکفتگو (2735095) (alef-3)
 
۱۳۹۳-۱۲-۱۹ ۲۱:۴۳:۰۸
پول بلیطش رو شما دادی که میگی از جیب بیت الماله!!!
دوما کجا حرف حق زدن برعلیه اسلامه !!!شهید مدرس هم همین حال و روز و داشت به زمان خودش!!ثالثا تنها صدای مردم معترض این جامعه که ما هستیم نه شما علی مطهری عزیز هست و خداوند هم بر عزتش خواهد افزود . (2735256) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۱۲-۱۹ ۲۲:۴۸:۰۶
علیه اسلام سخنرانی کنه؟!! فرزند شهید مطهری؟ کسی که حافظ قرانه و نمونه بارز یک فرد مسلمون؟! یه جوری حرف میزنین انگاری خودتون با خدا یا پیامبر در ارتباطین و این مسائلو از عالم بالا بهتون میگن!
نه حسین جان، از این به بعد سالم زندگی کن تا بتونی بیای رو زمین و منطقی فکر کنی! (2735403) (alef-13)
 
امیر حسین سلطان/تهران
۱۳۹۳-۱۲-۱۹ ۱۶:۲۹:۵۳
تاسف تاسف تاسف - جناب آقای دکتر روحانی تاسف تاسف تاسف. (2734263) (alef-13)
 
محسن
۱۳۹۳-۱۲-۱۹ ۱۶:۵۲:۵۳
داداش

شما از کجا فهمیدید این کار بچه های ولایتیه ؟؟؟؟؟؟

نکنه علم غیب داری و ما خبر نداریم

واقعا اگر کمی دقت کنیم مشخص میشه این جریان کار چه کسانی بوده

همون هائیکه جریان لغو کنسرت ها رو درست کردند تا بواسطه این جنجال به

اهدافشون برسند

والا این همه کنسرت در سالهای گذشته برگزار شد و کسی کاری به کارشون نداشت ؛ همانطوریکه استاد قربانی هم گفتند ، چطور یه مرتبه این همه لغو کنسرت درست شد

در ضمن :


این آقای مطهری بنده خدا خودشو خیلی دست بالا گرفته

یعنی مطهری جون : واقعا نفهمیدی همه این ها سر کاری بوده

خدائیش ؛ حضرت عباسی ، این همه سنگ و گوجه و....که پرتاب کردند ، یکیش هم بشما نخورد؟؟؟؟

یعنی دست همه اون 40 یا 50 نفر کج بود؟؟؟؟؟؟؟

جل الخالق ، که آدم چه چیز هائی میشنوه (2734366) (alef-13)
 
سهراب
۱۳۹۳-۱۲-۱۹ ۱۷:۵۵:۵۲
یعنی این اقا خودشو زده تا دل مردمو بدست بیاره ایشان که نیازی نداره به این ظاهرسازی ها اکثر مردم ایشان وپدرشان را به نیکی یاد میکنند پس نیازی ندارد که بخواهد از این کارها بکند مگر اینکه امثال شما بخواهید که این وصله هارا به خانواده ایشان بچسبانید اجازه بدهید در انتخابات اینده اگر ایشان تایید صلاحیت شدن خواهید دید در این دوره بیشترین رای را خواهد اورد (2734547) (alef-13)
 
محمد
۱۳۹۳-۱۲-۱۹ ۱۷:۵۹:۲۳
تا صد سال دیگه هم با این تفکرات به جایی نمی رسیم (2734553) (alef-3)
 
۱۳۹۳-۱۲-۱۹ ۱۸:۲۸:۰۷
کلانتری ها و خیابان های شیراز دور بین مدار بسته ندارن؟ (2734666) (alef-3)
 
۱۳۹۳-۱۲-۱۹ ۱۹:۳۱:۳۵
حرفهای امام جمعه مشهد را هم نادیده می گیرید. لطفا مسئولیت کارهای خود را بپذیرید. (2734916) (alef-13)
 
ناشناس
۱۳۹۳-۱۲-۱۹ ۱۹:۴۳:۲۲
شماها از کجا می دونید اونی که سال 88 عکس امام رو پاره کرد از اصلاح طلبها بوده؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (2734950) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۱۲-۱۹ ۱۹:۴۴:۴۵
از اونجا فهمیدیم که خودشون رفتن جلو کلانتری ول بازهم دستگیرشون نکردن!!!!! (2734956) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۱۲-۱۹ ۲۱:۴۲:۱۵
تا چهار تا ادم مثل شما داریم مملکت ما از این بهتر نمیشه (2735252) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۱۲-۱۹ ۲۲:۱۶:۱۰
آقا محسن شما این ادعا ها را در اعتراضات 88 هم داشتید ! اما مردم هشیارند ! می زنید وبه راحتی گناه را گردن مضروب می اندازید این شگرد شما وتفکر شماست اما تفکر شما جایی در این مملکت شهید داده ندارد اینجا ایران است سرای مردان نه اراذل واوباش قداره بند ! (2735316) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۱۲-۱۹ ۲۲:۵۰:۳۰
میخای بدونی علت لغو کنسرتا چیه بهت توصیه میکنم چند تا از مصاحبه ها و سخنرانیای آقای علم الهدی رو بخون تا متوجه شی و اینقدر متوهمانه حرف نزنی دوست عزیز!! (2735406) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۱۲-۱۹ ۱۷:۱۳:۰۰
ولی این همه سنگ و چوب گوجه و . . . معلوم که این بچه ها خیلی آموزش دقیق دیدند که به همه جای ماشین بزنند الا به خود شما (اقای مطهری) آقای مطهری بنده نه طرفدار شمایم و نه مخالف شما فقط میخواهم که به حرفم یک لحظه فکر کنید. امروز کتاب خدا را مطالعه میکردم در قسمت آیه 57 سوره انبیاء که کلام حضرت ابراهیم هست که میفرمایید." و به خدا سوگند كه چون شما برويد، چاره اين بتانتان را خواهم كرد." بنده نظر شخصی ام هست. خیلی حرفها را نمی شود و نبایدعلنی گفت و دلیل شهادت شهید مطهری این بود که در تعطیلات نوروز 1358 به امام خمینی گفتند که فلان آقا را مسئول کمیته نکنید و ...
بنده معتقدم که خیلی از اشتباهات بشر از ندانستن اینکه کی و کجا سخن گفتن هست.
خیلی حرفهای مهم حساس را به مسئول اش باید گفت. اگر گفتی رهایش کن تو فقط ماموری بگی. همان طوری که خدای سبحان به پیامبر میفرماید. تو فقط بگو. وقتی یک کار مهم حالت نمایشی پیدا میکند با شما هم نمایشی برخورد میکنند. (2734432) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۱۲-۱۹ ۱۸:۲۷:۳۰
وقتی با پسر شهید مطهری اینگونه رفتار می کنند وای به افراد دیگر . (2734664) (alef-3)
 
عباس
۱۳۹۳-۱۲-۱۹ ۱۸:۵۴:۰۹
حالا کی گفت که اینها ادمهای ولایتی وولایتمدار هستند. اصلا ازکجا معلوم که دعوت کننده ها همین ها نبوده اند. ماه زیر ابر نمیمونه. (2734784) (alef-3)
 
محرم
۱۳۹۳-۱۲-۱۹ ۲۰:۳۳:۳۷
درود بر مطهری قهرمان و با غیرت (2735108) (alef-3)
 
برو بابا
۱۳۹۳-۱۲-۱۹ ۲۲:۵۱:۵۸
گیرم پدر بود فاضل از رنج پدر تورا چه حاصل (2735413) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۱۲-۱۹ ۲۲:۴۰:۲۷
مجدداً یاد ناراحتی رهبری از ماجرای حرم امام در مورد سیدحسن خمینی و ماجرای علی لاریجانی در 22 بهمن در قم افتادیم.


ما به جای آنان که باید از رهبری شرمنده باشند شرمنده ایم. (2735379) (alef-13)
 
abbas
۱۳۹۳-۱۲-۱۹ ۲۳:۰۱:۳۷
جناب آقای مطهری
این وقایعی که اتفاق افتاد از سخنرانی که شما میخواستید بکنید ، نتایج بهتری داشت. وضعیت کشور را کاملا مشخص کرد (2735440) (alef-13)
 
ندیده نشنیده
۱۳۹۳-۱۲-۲۳ ۱۴:۵۶:۲۵
اما تو ای برادر ایرانی که براحتی به فرزند شهید مطهری
حمله میکنی
و تاکسی هموطنت که در ایام پایانی سال نان خانواده اش
را تامین میکند
نابود کردی
تو
تو بگو که فرزند که هستی ؟؟؟
او فرزند مطهری بزرگ است
تو کیستی !!!!!!!!!!!!!!!!!!!؟ (2743537) (alef-1)
 
۱۳۹۳-۱۲-۱۹ ۱۵:۴۰:۳۷
تا کی‌ با استفاده از لفظ اوباش، می‌خواهید عوامل اصلی‌ را پنهان کنید... اگر اوباش بودند، پس نیروی انتظامی خیلی‌ ضعیف است!!! (2734088) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۱۲-۱۹ ۲۱:۰۵:۴۴
مردم شیراز باید دم کلانتری و استان داری تجمع کنند و خواستار استعفای استاندار و رئیس کلانتری شوند (2735181) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۱۲-۱۹ ۱۵:۴۸:۴۹
این طراحی ها قدیمی شده. چارتا آدم اجیر کنی با ریش بلند و موتور هزار بیان بزنند و کسی هم نباشه دفاع کنه. طراحی معاونت سیاسی وزارت اطلاعات در راستای توجه افکار عمومی از مطالبات به مسائل مثلا سیاسی است.
این پروژه را برای اسید پاشی هم در اصفهان اجرا کردند
امید تیم امنیتی دولت به این است که با این فضاها بتواند مشابه دوران اصلاحات هواس مردم به مسائل دیگری متوجه کند و از این طریق دولت را تا انتخابات مجلس بکشاند. (2734099) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۱۲-۱۹ ۱۶:۴۷:۱۹
چقدر باهوشی فکر نمیکنی با وجود نهادهای موازی این کارها ارزش نداره ؟؟؟؟ (2734333) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۱۲-۱۹ ۱۹:۳۳:۱۱
مجید جان "حواس" نه "هواس" (2734919) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۱۲-۱۹ ۲۲:۲۱:۵۴
با این حساب توهین به دختر رفسنجانی توهین به سید حسن خمینی توهین به لاریجانی در قم واین مورد اخیر همگی توطئه دولت روحانیست !! (2735327) (alef-13)
 
علی
۱۳۹۳-۱۲-۲۳ ۱۴:۱۱:۴۵
بابا دولت در ابتدای کارش یه شعارهایی داده حالا دیده نمیتونه بهشون عمل کنه .هر روز یه ماجرا می تراشه تا حواسا پرت بشه.یا به منتقدا فحش و ناسزا میدن یا ماجرای اسید پاشی را علم می کنند یا مطهری مورد حمله قرار می گیره( البته فقط کتش خاکی میشه) یه جوری باس نا کارمدیها را توجیه کرد با چاشنی مظلومیت! اینجا ایران است... (2743405) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۱۲-۱۹ ۱۵:۴۹:۱۸
واقعا تاسف بار است در يك كشور اسلامى اين رفتارها انجام شود
مگر اينجا مركز القاعده و طالبان است و خداى ناكرده بعدها داعشها ! اينجا سرزمين تشيع است اينجا مهد ولايت است ، اينجا معتقد به رسول الله رحمة العالمين است ،
اين رفتارها زيبنده مردم ايران نبوده و نيست و دولت و مسئولان و قوه قضاييه انشاالله شديدا با اين افراد معلوم الحال كه رفتارهايشان عاقبت ضربه زدن به ولايت است برخورد مينمايد . انشاالله (2734100) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۱۲-۱۹ ۱۵:۵۱:۰۶
منطق تندرو ها (2734105) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۱۲-۱۹ ۱۵:۵۲:۰۶
نیروی انتظامی مقتدر. (2734107) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۱۲-۱۹ ۱۵:۵۲:۲۳
درود بر علی مطهری (2734108) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۱۲-۱۹ ۱۵:۵۴:۲۱
ظلم و دیگر هیچ .......کلانتری رو محاصر ه کردن..... صدا وسیما و 20 :30 چطور این ظلمو انعکاس میدن ... (2734112) (alef-13)
 
محمد
۱۳۹۳-۱۲-۱۹ ۱۵:۵۵:۵۲
آقای مطهری عزیز! نتیجه تفکر اعتدال که به مذاق یا منافع تندروها خوش نیاید همین است...
به امید روزی که همه از تفکر معتدل شما درس بگیرند و دست از افراط و تفریط بردارند (2734116) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۱۲-۱۹ ۱۵:۵۵:۵۶
همیشه مردم معمولی اسیب میبینن بگین ببینم هزینه تعمیر تاکسی و افت قیمت ماشین این بنده خدا را کی میده و روزهای بیکاریش را ؟ (2734118) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۱۲-۱۹ ۱۸:۵۰:۴۱
مثل اینکه تو باغ نیستیا! (2734759) (alef-3)
 
۱۳۹۳-۱۲-۱۹ ۱۵:۵۶:۰۶
واقعا حال آدم از فعالیت این آدمهای خیر سر بهم میخوره. تا زمانی که تو مملکت قانون فصل الخطاب نباشه امید به پیشرفت نیست. (2734121) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۱۲-۱۹ ۱۵:۵۶:۱۰
تا بوده همین بوده ... حالا مگر اتفاق جدیدی افتاده که جناب مطهری گله مند است ... باز صد هزار مرتبه شکر که خودی هستید اگر غیر خودی بودید که گوشتان کف دستتان بود (2734122) (alef-13)
 
مردم
۱۳۹۳-۱۲-۱۹ ۱۵:۵۷:۱۳
آقاي مطري تازه دارد مي فهمد در اين سالها مردم و بخصوص نخبگان چه كشيده اند!!!!! (2734123) (alef-13)
 
علی
۱۳۹۳-۱۲-۱۹ ۱۵:۵۸:۳۱
جناب اقای مطهری با ابراز تاسف از وقوع این ماجرا عرض می کنم شما که دیگر باید کاملاَبدانید که زورازمایی اجتماعی جایز است فقط برای بعضیها.اگر دیگران به این شیوه متوسل شوند در ردیف "اصحاب فتنه" قرار میگیرند. (2734127) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۱۲-۱۹ ۱۵:۵۹:۲۱
عملکرد نیروی انتظامی و استانداری در چنین مواردی افتضاح است (2734130) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۱۲-۱۹ ۲۲:۲۴:۲۴
چه حرفی می زنی ! کی چاقو دسته خودشو بریده ؟!!! (2735339) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۱۲-۱۹ ۱۶:۰۱:۱۴
حقیقتا این رفتار ها درست نیست
به اسم دین و مذهب سو استفاده می کنند
برای دولت تعلیق و امید هم باید متاسف بود. (2734134) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۱۲-۱۹ ۱۶:۴۸:۴۱
برای دولت تحریم وفساد متاسف باش (2734339) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۱۲-۱۹ ۲۰:۰۱:۴۳
عزیز برادری که میگی: « برای دولت تحریم وفساد متاسف باش » ...
خدا وکیلی بگو تو کدوم وری هستی
چپی؟ راستی؟ اصلاح طلبی؟ اصولگرائی؟
نکنه مأمور دو جانبه اسرائیلی مزاج باشی!؟!؟ (2735016) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۱۲-۱۹ ۱۸:۱۸:۵۱
پس اقتدار نیروی انتظامی چی؟زورشون فقط به مردم عادی میرسه. (2734629) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۱۲-۱۹ ۱۶:۰۱:۲۹
واقعا خیلی خیلی عجیبه برای من؟ چه طور ممکنه یک همچین اتفاقی بیفته و آب ار آب تکون نخوره! شما فرض بفرمایید من که یک دانشجوی ساده هستم با چند تن از دوستانم بخواهیم در اعتراض به یک مقامی یا شخصی اعتراض جزئی بکنیم. قطعا به سرعت تنبیه میشویم. آنوقت این دوستان که برای من شکی نیست که خونشان از بسیاری از افراد ملت رنگ دلرباتری دارد باید اینگونه رذالت کنند و هیچ بیمی از کوچک ترین مجازات و تنبیهی نداشته باشند. شاید هم مورد تقدیر قرار بگیرند. واقعا قانون در کشور ما کجاست؟ اصلا قانونی هست؟ اگر هست پس چرا برای همه نیست؟ ایا آزادی هست؟ اگر هست پس چرا برای همه نیست؟
سوال من به عنوان یک نسل سومی این است که پدر من و امسال او چرا انقلاب کردند؟ مگر غیر از این بود که میخواستند استقلال، آزادی و جمهوری اسلام حاکم باشد؟ مگر غیر از این میخواستند که همه افراد با هر پست و مقامی و از هر دسته و گروهی تابع قانون کشور باشند؟ پس چه شد؟ چرا آزادی و جمهوریت نظام برای عده ای پشیزی ارزش ندارد و مسئولین جلوی آنها را نمیگیرند؟ چرا اسلامیت نظام روز به روز توسط عده ای به سمت نفاق کشیده میشود و مسئولین کاری نمیکنند؟ آیا میدانند که باید در قیامت جواب خون هزاران شهید را بدهند؟ آیا میدانند که از آنها پرسش میشود که با آرمانهای انقلابتان چه کردید؟ آیا میدانند که اکنون من و نسل من از آنها همین سوالها را داریم؟
قبل تر ها آزادای بیان در این کشور بیشتر بود، شاید آزادای بعد از بیان نه، ولی حالا دیگر آزادای قبل از بیان هم نیست! (2734137) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۱۲-۱۹ ۱۸:۳۰:۵۲
برای شما عجیبه .شما جوان هستید ما مسن ها عادت داریم اما عادت نکردیم .متاسف میشویم. (2734681) (alef-3)
 
saeed
۱۳۹۳-۱۲-۱۹ ۱۶:۰۲:۰۸
یعنی نیروی انتظامی یک دهم حضوری که تو چهارشنبه سوری داره این جور جاها نداره!
حتما اتفاقیه!
تنها اتهامی هم که به 88 وارد بود اعتراض غیر قانونی بود!
بعد اینا نمیدونم چجور اعتراضیه!
قانونیه دیگه؟! (2734141) (alef-13)
 
فضول
۱۳۹۳-۱۲-۱۹ ۱۹:۰۹:۳۲
اعتراض توام با ضرب و شتم 50 نفره جلوی کلانتری اعتراض خیابانی نیست! (2734840) (alef-13)
 
یک دانشجو
۱۳۹۳-۱۲-۱۹ ۱۶:۰۲:۳۴
جناب مطهری بروید خدا را شکر کنید که زنده‌اید حامیان فتنه و آمریکا و اسرائیل برایشان چوب چماق کم است و باید اعدام شوند (2734144) (alef-13)
 
saeed
۱۳۹۳-۱۲-۱۹ ۱۶:۱۷:۰۳
من صد هزار بهت میدم اگه دانشجو باشی!
خودتو معرفی کن!
هرچند بعید میدونم مردش باشی (2734206) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۱۲-۱۹ ۱۶:۲۴:۰۵
آقای دانشجو دانشجو باید منطق داشته با شه اول سخنرانی ایشون رو بشنو بعد حکم صادر کن
خدا رو شکر نو کشور ما به لطف نظام شدن دانشجو
آخه دانشجو باید یک خورده عقلم داشته باشه یا نه
نه اینکه هر کی خودش رو بکنه نمایند یک قشر (2734242) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۱۲-۱۹ ۱۶:۲۹:۵۹
ریشه همچین اتفاقاتی رو باید در آزاد گشتن سعید عسگر که تو روز روشن یه مسوول حکومتی رو ترور می کنه و کسی هم ککاری به کارش نداره، دنبال کرد. قضیه ماله الان نیست آقایون.
(2734264) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۱۲-۱۹ ۱۶:۵۰:۳۹
اگر جرمی کرده که مملکت دادگاه داره باید محاکمه بشه وقتی ازاده یعنی جرم نکرده میخاد سخنرانی کنه این حرفای شما چه منطقی داره؟ (2734355) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۱۲-۱۹ ۱۸:۳۵:۱۷
جناب یک دانشجو!و همکاران
خواهیم دید روزی که امثال شماها در برابر محکمه ملت ایران جواب صحبتها و تهمتها و ادعاهای پوچ و کارها و ظلمهایتان را بدهید . (2734702) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۱۲-۱۹ ۱۹:۲۵:۳۵
خوبه دیگه شما حکم اعدام نماینده مجلس رو میدید چاپ میشه، ما چهار تا حرف حساب بزنیم الف سانسور میکنه (2734890) (alef-13)
 
جدی باش
۱۳۹۳-۱۲-۱۹ ۱۹:۵۰:۵۹
اینجا ایران است . کشور جهان سومی توسعه نیافته .
تاریخ تکرار میشود . قبلا" به اونا میگفتن دارودسته شعبان بی مخ . گاها" در مجلس هم دیده میشوند!
چهره ها عوض شده و الفاظ تفاوت کرده والا اهداف همان است (منافع گروهی).
البته بازی سیاست و گروه بازی این تبعات را داره .
ایراد من به بعضیا اینه که بنام اسلام بعضی حرکات رو انجام ندن !!!.
البته بعضیا شعور سیاسیشون پایینه و نمیفهمن چیکار میکنن ! و بر عکس تعدادی هم خوب میفهمن و با فریب ، اکثر نفهمها رو با خود همراه میکنن !!!
اهداف همان است نقاب ها فرق کرده .
چرا به توصیه های رهبر معظم توجهی نمیکنن !!! و کاسه داغتر از آش میشوند .
برخورد با قانون شکنان از هر طیفی که باشد چاره کار است.
کاش قدر کشورمان رو بیشتر بدونیم (2734983) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۱۲-۱۹ ۲۲:۲۸:۳۸
شما دانشجو نیستی شما داعشی هستی ادبیاتت کاملا مثل آنهاست الان چاقو دستت بدهند ومطهری را جلویت بگذارند بی درنگ سرش را می بری خودت گفتی یک بار دیگر جملات گهر بارت را بخوان ! (2735349) (alef-13)
 
رمضانی
۱۳۹۳-۱۲-۱۹ ۱۶:۰۵:۲۷
من واقأ برای شخص آقای روحانی و دولتش متأسفم که اینقدر ضعیف عمل می کنند و در انتخاب بسیاری از وزرا و استانداران اینقدر ناشیانه و منفعلانه عمل کردند و حتی از تأمین امنیت سخنرانی ها و مجالس ناتوان هستند. واقعأ جای تأسف دارد (2734157) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۱۲-۱۹ ۱۶:۳۷:۴۷
این دولت جدید نه تنها در جبران خرابکاری های و تخریبهای اقتصای و بین المللی دولت قبل ناتوان است بلکه در ایجاد امنیت هم بسیار ضعیف عمل میکند اخه با یه تعداد وزیر پیر میشه کارا رو پیش برد؟ (2734292) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۱۲-۱۹ ۲۲:۳۲:۰۳
حالا گیرم وزیر قوی وکار بلد معرفی می کرد مگر این مجلس که خودش اولین حمله کننده به مطهری بود اجازه رای آوردن به آنها می داد ؟ (2735360) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۱۲-۱۹ ۱۶:۰۵:۳۰
آقای مطهری هر کس " باد " بکاره " طوفان " درو میکنه . (2734158) (alef-13)
 
امیر حسین سلطان/تهران
۱۳۹۳-۱۲-۱۹ ۱۶:۲۲:۴۳
به فرض که اصلا ایشان به گفته شما " باد " کاشته باشند حمله و تهاجم به ایشان در یک کشوری که دارای قانون و نظام پذیرفته شده در سطح بین المللی است محکوم است. بهیچوجه رفتار نابخردانه و کاملا دور از منطق گروهی ولو اینکه حتی از شمار بسیار زیاد نفرات هم برخوردار باشند تحت هیچ عنوانی پذیرفتنی نیست و مقامات ذیربط هر چه سریعتر باید این حرکت غیر قانونی و غیر قابل دفاع را محکوم نموده و از مسئولین محلی نیز در این باره به طور جدی خواستار توضیح و چگونگی وقوع انجام را جویا گردند. و من الله التوفیق. (2734234) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۱۲-۱۹ ۱۹:۰۰:۴۲
و اما وای بحال شما و امثال شما که < دارید طوفان می کارید > !!!! (2734812) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۱۲-۱۹ ۱۶:۰۸:۲۷
ن این بخش از سخنان رهبر معظم انقلاب اسلامی، در نقد بر هم زدن سخنان رییس مجلس در قم به مهاجمین به آقای مطهری پیشنهاد می‌شود:
«این را هم عرض بکنیم؛ این حرفی که من امروز زدم و از بعضی از مسئولان و سران کشور گله‌گزاری کردم، موجب نشود که حالا یک عده‌ای راه بیفتند، بنا کنند علیه این و آن شعار دادن؛ نه، بنده با این کار هم مخالفم. اینکه شما یک نفر را به عنوان ضد ولایت، ضد بصیرت، ضد چه، مشخص کنید، بعد یک عده‌ای راه بیفتند علیه او شعار بدهند، مجلس را به هم بزنند، بنده با این کارها هم مخالفم؛ این را من صریح بگویم. این کارهائی که در قم اتفاق افتاد، بنده با اینجور کارها مخالفم. آن کارهائی که در مرقد امام اتفاق افتاد، بنده با اینجور کارها مخالفم. بارها به مسئولین و کسانی که میتوانند جلوی این چیزها را بگیرند، تذکر داده‌ام. آن کسانی که این کارها را میکنند، اگر واقعاً حزب‌اللّهی و مؤمنند، خب نکنند. میبینید که تشخیص ما این است که این کارها به ضرر کشور است، این کارها به نفع نیست. با احساساتشان راه بیفتند اینجا، آنجا، علیه این شعار بدهند، علیه آن شعار بدهند؛ این شعاردادن‌ها کاری از پیش نمی‌برد. این خشمها را، این احساسات را برای جای لازم نگه دارید. در دوران دفاع مقدس اگر بسیجیها میخواستند همین طور بروند یک جائی، طبق میل خودشان حمله کنند، که خب پدر کشور در میآمد. نظمی لازم است، انضباطی لازم است، مراعاتی لازم است. اگر چنانچه به این حرفها اعتنائی ندارند، آنها که خب حسابشان جداست؛ اما آن کسانی که به این حرفها اعتناء دارند و مقیدند که برخلاف موازین شرع حرکت نکنند، باید مراقبت کنند، از این کارها نکنند

28 بهمن 91 (2734169) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۱۲-۱۹ ۱۸:۱۱:۴۷
چگونه است که شخص اول کشور و فرمانده قوا از چنین چیزی ناراضی است ولی دستور پیگیری و مجازات چنین افرادی هرگز صادر نمی شود؟ از کوی دانشگاه تا مطهری در شیراز. (2734602) (alef-13)
 
اه
۱۳۹۳-۱۲-۱۹ ۱۶:۰۸:۳۵
وقتی فرزند خلف استاد شهید که پاره تن امام راحل بود حرامزاده خطاب می شود اونوقت ببینید خود این مهاجمین از چه نسلی هستن . (2734170) (alef-13)
 
علی
۱۳۹۳-۱۲-۱۹ ۱۶:۴۳:۳۰
پسر نوح با بدان بنشست......... (2734314) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۱۲-۱۹ ۱۶:۵۹:۲۳
حتی اگر با بدان هم بنشیند حرامزاده که نمی شود!!!! واقعا شاهکارید شماها (2734385) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۱۲-۱۹ ۲۲:۴۱:۴۳
اینها خودشان مصداق همان کلمه توهین آمیز هستند که به مطهری گفته اند . رهبری در سخنانش حجت را بر این افراد تمام کرده اند پس اگر گوش ندادند قطعا مخالف رهبری وگروهی خودسرند که می خواهند با زور وایجاد رعب وبدبینی ویاس قدرت را از دست دوستان نظام ورهبری خارج کنند باید قاطعانه برابر این گروه خودسر ایستاد وگرنه شاهد یک گروه تروریستی داعش گونه در ایران خواهیم بود ! (2735382) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۱۲-۱۹ ۱۷:۱۲:۱۳
پسر نوح با بدان نشست و به هلاک رسید
اما حرامزاده خطابش نکردن
چرا حرفی میزنید که ارتباطی با اون دشنام نداره؟!
اصلا میدونی این حرف یعنی چی (2734427) (alef-13)
 
منتقد الف
۱۳۹۳-۱۲-۱۹ ۲۰:۰۴:۲۶
بی ادبی و بی نزاکتی حتی اگر به فرض محال از سوی افراد متدین و متعصب روی احکام دینی سر زند باز هم بشدت هر چه تمامتر محکوم است و مطلقا محل دفاع ندارد. وای به حال بی ادبان با هر عنوان و هر انگیزه ای که باشد. (2735023) (alef-13)
 
مهدی
۱۳۹۳-۱۲-۱۹ ۱۶:۰۸:۵۷
با سلام و احترام
اگرچه در برخی موارد با آقای علی مطهری اختلاف نظر دارم اما نمیتوانم چشم خودرا بر روی این گونه اقداماتی که بر خلاف عقل بوده و لذا بر خلاف شرع می باشد ببندم.امثال این واقعه مانند لغو کنسرت های دارای مجوز جناب آقای قربانی و دیگران توهین به علی مطهری،آقای قربانی و ... نیست این واقعه توهین به ملت و نظام جمهوری اسلامی است.اگر برنامه ای مجوز دارد چرا از مجوز داده شده حمایت نمی شود؟ و اگر برخلاف شرع و مصلحت است چرابا مجوز دهندگان برخورد نمی شود ؟عدم توجه به این مسئله تبعات منفی زیادی خواهد داشت. (2734171) (alef-13)
 
علي
۱۳۹۳-۱۲-۱۹ ۱۶:۰۹:۰۴
واقعا جاي بسي تاسف است. (2734173) (alef-13)
 
محمد
۱۳۹۳-۱۲-۱۹ ۱۶:۰۹:۳۷
آقاي مطهری عزیز این اراذل امروز و ديروز نیومدن که از روحانی جواب میخوای... این عزیزان به دستور روحانی نیومدند و به او حساب پس نمیدند .خودتون رو به کوچه علی چپ نزنید.اونا سال 78و سال88هم بودند و خیلی ها رو له کردند (2734177) (alef-13)
 
عماد
۱۳۹۳-۱۲-۱۹ ۱۶:۰۹:۴۶
من درست در زمان درگیری درحال ورود به فرودگاه شیراز برای استقبال یکی از دوستانم در حال ورود به فرودگاه بودم،عده زیادی با موتور و کلاه کاسکت در محل خروجی فردگاه تجمع کرده بودند و درگیری رخ داده بود، برخی نیز در اطراف مستقر بودند تا افراد غیر خودی وارد نشوند و از انها فیلم برداری نکنن، همه چیز بصورت خودجوش کاملا برنامه ریزی شده بود و با تمام قوا و امکانات وارد صحنه کارزار شده بودند و هیچ خبری هم از پلیس و نیروی انتظامی نبود.
این اقایان واقعا نمیخواهند قبول کنند که دوران این جهالت ها و بی فرهنگی ها واقعا به سر امده است.
واقعا اقای مطهری از نمایندگان شجاع و راستگوی مجلس هستند و مملکت ما باید به داشتن چنین افرادی به خود ببالد.
بنده که بیش از یک سال پیش تصمیم گرفته ام در زمان انتخابات بعدی مجلس به تهزان سفر کنم و به افرادی مانند اقایان مطهری و توکلی رای دهم تا بدانم که همیشه افرادی وجود دارند که درد و خواسته مردم رابدانند و خود را وامدار مردم بدانند نه جریانهای سیاسی. (2734179) (alef-13)
 
دبیر بازنشسته
۱۳۹۳-۱۲-۱۹ ۱۹:۰۷:۴۵
آقا عماد هر آنچه گفتی دقیق بود اما یک اشکال داشت و آن اینکه این آقایان < خودجوش> نیستند .
عزیز برادر.. سه نفر جوان «ظهر باج گیری میکنند » درست 12 ساعت بعد توی رختخواب دستبند به دستشون میزنند . نگو خودجوش! (2734835) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۱۲-۱۹ ۱۶:۱۰:۰۵
همه مي دونند اين كارها زير سر چه كسي است ولي اسمشو نمي تونند بيارند. (2734181) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۱۲-۱۹ ۱۹:۲۹:۵۵
وقتی برخوردی با این افراد نمیشه این شائبه ها هم به وجود میاد دیگه (2734910) (alef-3)
 
دانشجوی دانشگاه شیراز
۱۳۹۳-۱۲-۱۹ ۱۶:۱۲:۰۸

تنها راه فقط برکنار کردن استاندار هست (2734187) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۱۲-۱۹ ۱۶:۴۶:۲۱
این کافی نیست. اینها از جایی تغذیه مالی میشوند که احتمالا پولهای کثیف است (2734330) (alef-13)
 
سجاد13
۱۳۹۳-۱۲-۱۹ ۱۹:۱۹:۵۹
اخه بند خدا استاندار نه زورش میرسه نه جراتشو داره و میتونه داشته باشه یه تو بگه تو میگی برکناری استاندار..
الف توروخدا بیشتر این نظراتو تایید کن همش غیر قابل نمایش. سعی میکنیم حقایق کمتر تو حرفامون باشه (2734872) (alef-13)
 
فرهنگی بازنشسته
۱۳۹۳-۱۲-۱۹ ۱۶:۱۲:۵۹
بانماینده مجلس این کننداگرمااشتباه کنیم باماچه می کنندوکی آنهارادستگیرمی کند؟حضرت عباسی طرفداریامخالف هیچ طیفی نیستم فقط می دانم این کارناامنی به بارمی آورداندک اندک کاررابه دست می گیرنداینهاباعث شده اندکه بعضی هابه فکررای ندادن باشند.چون اگرنماینده نتواندحرف بزندچرابایدرای داد؟ (2734189) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۱۲-۱۹ ۱۶:۱۳:۱۱
به امید خدا سال آینده رد صلاحیت میشی و وقت بیشتری برای حمایت از منافقین و مطلب قرار نوشتن برای سایتهای اصلح طلب پیدا میکنی آقای مطهری (2734191) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۱۲-۱۹ ۱۹:۰۰:۰۰
جالب است که ضارب مدال می گیرد و مضروب رد صلاحیت می شود (2734809) (alef-3)
 
توحید
۱۳۹۳-۱۲-۱۹ ۱۶:۱۳:۳۲
من علاقه ای به علی مطهری ندارم
ولی انصافاً هر کسی که این حرکت ها رو کرده ، بعد از اندکی تفکر باید خودکشی کنه. برای قامت نیروی انتظامی اون منطقه هم تاسف می خورم
حرف دارید حرف بزنید ، گوجه و آجر و وانت و اینا چیه (2734193) (alef-13)
 
منوچهر
۱۳۹۳-۱۲-۱۹ ۱۹:۳۹:۴۹
منطق چنین افرادی ازاین بهتره نیست (2734939) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۱۲-۱۹ ۱۶:۱۴:۳۰
این افراد بنا به قانون محارب هستند البته اگر قانونی باشد قانون هست البته مال بدبخت بیچاره ها ست نه مال این افراد. بعضی ها در این مملکت هر غلطی می کنند و کسی هم کارشون نداره از مصونیت قضایی برخوردارند. یادمون رفته سخنان ریس محترم قوه قضاییه که فرمودند هرکس سنگ به دست گیرد اعدام کو قانون؟؟؟؟!!!!!!!! (2734196) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۱۲-۱۹ ۱۶:۱۵:۲۲
جناب مطهری حتما قبول دارن همین افرادی که مقابل شما بودند همفکران این افراد الان در حال مبارزه با داعش هستند و حتما هم قبول دارن که حتی یک اصلاح طلب در حال مبارزه با داعش نیست علت مخالفت همزمان با شما و داعش چیه؟ آیا هر دو مورد حمایت آمریکا نیستید؟ (2734198) (alef-13)
 
saeed
۱۳۹۳-۱۲-۱۹ ۱۶:۳۶:۵۶
پس امریکا فردا گفت کعبه خوب جاییه شما با موشک میزنینش دیگه!؟
عقلم خوب چیزیه
سی ساله نفهمیدین هنوز دارن از این منفعل بودنتون سواستفاده می کنن! (2734286) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۱۲-۱۹ ۱۶:۴۰:۲۱
واقعا خنده دار بود این حرف شما!!!
الان فرق داعش با این عزیزانی که اینگونه وحشیانه به نماینده و فرزند شهید حمله میکنند رو میشه بفرمایید چیه؟ (2734299) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۱۲-۱۹ ۱۶:۴۸:۴۲
|واقعا چه نظر افتضاحی (2734340) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۱۲-۱۹ ۱۸:۵۱:۲۰
دوست خوب
یه ذره فکر کن ببین داعش چجوری رفتار میکنه یاد همین دوستان میفتی که امروز با سنگ واجر افتادن به جون به ادم (2734764) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۱۲-۱۹ ۱۹:۱۸:۵۸
نه دوست عزیز ... اشتباه کردی
از قضا این افرادی که مقابل مطهری بودند همفکرانشان الان در کنار داعش در حال مبارزه با اسلام هستند . (2734870) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۱۲-۱۹ ۱۹:۴۳:۰۹
مردم امثال سردار سلیمانی رو دوست دارند چون با آدمهای وحشی ای که با نام اسلام به اسلام ضربه می زنند مبارزه می کنه! این مهاجمان شیراز هم دقیقا همین کار رو دارند میکنند و به همون اندازه هم منفورند! چه بسا هم بیشتر چون متاسفانه داخل مرزهامون هستند (2734948) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۱۲-۱۹ ۲۰:۲۸:۰۰
دوست عزیز مبارزه با داعش که ربطی به جناح نداره اگه هیچ اصلاحطلبی در حال مبارزه نیست هیچ اصولگرایی هم نیست ضمن اینکه هیچ کس حق نداره خودش فتوا بده و جامعه رو به آشوب بکشه و به این و اون حمله ور بشه
واقعا یه بار دیگه نظرتو بخون لطفا (2735089) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۱۲-۱۹ ۲۲:۵۳:۲۳
خجالت بکش این افراد کثیفت رو به کسانی که در عراق با داعش می جنگند نچسبون همه می دانند این افراد بزدل تر از اونن که به امثال قاسم سلیمانی ها ربط داده بشن اینا یه مشت خودسر اراذل اوباشن چون یه آدم درست حسابی حرف می زنه کتک نمی زنه ! (2735417) (alef-13)
 
امینی
۱۳۹۳-۱۲-۱۹ ۲۳:۰۶:۴۱
کسانیکه در شیراز به اقای دکتر مطهری اهانت کردند یگسرشان در داخل ترور میکند و سر دیگرشان در خارج از کشور تروریست بین المللی است.مبارزه 2 گروه تندرو! اقای مطهری مورد حمایت قانون و مردم تهران و ازادیخواهان سراسر کشور است. (2735451) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۱۲-۱۹ ۲۳:۲۴:۱۴
جالبه و از عجایب روزگاره که سردار سلیمانی در حال مبارزه با داعشه این دوستان در حال حمله به فرزند شهید مطهری هستند بعد طلبکار هم هستند!!! واقعا عجب روزگاری شده
میگن ما اینجا داریم بهت حمله میکنیم بعد همفکرای اینا در مقابل داعش هستند!!! جل الخالق
یعنی مغالطه ای این اقا به کار برده که سقراط اگه بفهمه تمام موهای سرش میریزه!
واقعا شرم اوره
کار اینا شده حمله به کنسرت و نماینده و ایجاد اشوب در داخل در حالی که یک عده در حال مبارزه با داعش هستند از همه طیفهای مختلف حالا اومدن به این کارهای وحشی گری هم افتخار می کنند
بخدا شهید رجایی زنده بود باز برنامه شما امروز این بود بهش حمله کنید. (2735495) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۱۲-۱۹ ۱۶:۱۶:۴۷
حالا در این کشور می خواهند با زمین خوار مبارزه کنند اینها عوامل همان زمین خوار ها هستند. اکر قدرت نداشتند که نمی توانستند در روز روشن در فرودکاه که امن ترین نقطه هر کشوری است تخریب کنند هیچکس هم جلودار شان نباشد.
طبیعی است اینها که در فرودکاه اینها را می کنند در کوهها و جنکل ها همه کار می توانند بکنند!!!!!!! (2734205) (alef-13)
 
آرش از روستا
۱۳۹۳-۱۲-۱۹ ۱۹:۳۳:۲۸
خداوکیلی چرا الکی یه چیزی میگی؟؟ اینا از یه جایی از قانون خیالشون راحته که این کارا رو میکنن. ربطی به زمین خواری نداره... نتیجه افراطی و خروجی تیترهای تحریک کننده و افراطی کیهان و فارس میشه همین که ملت ایران دیدن. (2734920) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۱۲-۱۹ ۱۶:۱۸:۱۶
کشور متاسفانه در وضعیت بسیار اسفناکی قرار دارد.
من نمیدانم کسی میتواند به این سوال پاسخ بدهد که وقتی نماینده مجلس و فرزند شهید مطهری امنیت جانی ندارد سایر مردم چه امنیتی دارند؟
سوالات دیگر:
اگر این افراد از عزیزان خودی نیستند پس چرا بازداشت نمیشوند؟ نتیجه میگیریم که از افراد خودی بوده اند خب حالا این سوال مطرح میشود که چرا حکومت با این افراد خودی دست به حمله به فرزند شهید مطهری زده است؟
معمولا در بهترین حالت عزیزان یک اطلاعیه میدهند که این افراد را بازداشت کردیم ان هم وقتی که دیگه قضیه خیلی بالا بگیرد بعدش هم اینها ول میشوند میروند دنبال کارشان.
مردم ما انقلاب کردند که این چیزها نباشد این بساط ها جمع بشود (2734211) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۱۲-۱۹ ۱۶:۲۰:۲۲
شما این تیتر رو زدید که مثلا حال روحانی رو بگیرید، ولی بیشتر توهین به خود محافظه کارهاست که نه تنها اهل داد و ستد هستند بلکه کسی رو هم که تو معامله طرفداریش رو میکنند خیلی ناتوان و عاجزه!!! (2734221) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۱۲-۱۹ ۱۶:۲۰:۳۶
این کار در برابر اصلاح طلبان در سال 88 به حساب نمیاد (2734222) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۱۲-۱۹ ۱۶:۲۳:۲۱
هنوز دو هفته نیست که رئیس جمهور گفت برخی که معتقد به پیام مردم در انتخابات نیستند باید از دولت بروند. در جمع اصفهان گفت. چون استاندار اونجا هم تو خط دولت نیست.
ببخشید من به خاتمی و روحانی رای دادم اما فکر میکنم این اتفاقات طبیعی نیست. بیشتر شبیه یک فیلم سینمایی است. (2734235) (alef-13)
 
حميد.
۱۳۹۳-۱۲-۱۹ ۱۶:۲۶:۴۸
با سلام راستش من نمي دانم جناح بندي ها چطور شده كه هواداران دولت تدبير واميد به دكتر مطهري حمله ور مي شوند تقريبا قطع به يقين مي گويم اينها هواداران
قليل افراطيوني هستند كه در بحث دين ومذهب بسيار سخت گير ، بسيار غيرقابل انعطاف هستند ونيز بر شعار "هركه ازمانيست لاجرم برماست!" بسيار رجاءواثق دارند والبته از اينكه خيلي ازآدمهاي دولت قبل رفتند ومحو شدند ويا درحال گرفتارشدن درچنگال عدل الهي هستند عصبا ني اند والبته از روشدن دستهاي پشت پرده فسادهاي فراوان اقتصادي در ساليان اخير وازاينكه ادمهاي آرماني شان چنين وچنان ازآب درآمدند بهت زده وايضا" ناراحت وپشيمانند!!!! پرحرفي كردم،مي بخشيد! (2734251) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۱۲-۱۹ ۱۷:۰۴:۲۴
هوادار دولت اخه چیکار اقای مطهری داره؟؟؟؟ چرا باید بیاد بهش حمله بکنه؟؟؟ (2734403) (alef-13)
 
امیر
۱۳۹۳-۱۲-۱۹ ۱۷:۱۴:۵۴
اننده ناچار وارد کلانتری 20 گل‌سرخ شیراز شد. ما خیال می‌کردیم الان نیروهای کلانتری این افراد را بازداشت می‌کنند ولی دیدیم هیچ عکس‌العملی نشان ندادند و فقط از ورود آنها به کلانتری جلوگیری کردند. ظاهراً یک اصل پذیرفته شده بود که این افراد که از تجهیزاتشان مانند موتورهای سنگین و گاز فلفل معلوم بود از چه نهادی دستور گرفته‌اند در این گونه کارها آزادند و کسی حق مزاحمت برای آنها ندارد مگر این که فرد مورد تهاجم از شدت ضربات از دنیا برود. (2734441) (alef-13)
 
ایرانی
۱۳۹۳-۱۲-۱۹ ۱۶:۲۹:۲۵
برادرعزیزآقای مطهری
متاسفانه شماازکسانی حمایت کردیدکه اینگونه حرمت شمارانگه میدارند حال بازهم ازاصحاب فتنه دفاع کنیدوهمسازبادولت (بی تدبیروباامیدبه آمریکا)سازآزادی خائنین راکوک کنید. (2734260) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۱۲-۱۹ ۱۹:۰۲:۵۴
خوبی شما ؟! (2734819) (alef-3)
 
۱۳۹۳-۱۲-۱۹ ۱۹:۴۶:۴۱
ترا به خدا اسم ایران و ایرانی ، اسلام و اسلامی را رو خودت نگذار .
میخوای رد گم کنی؟ (2734967) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۱۲-۱۹ ۲۲:۵۷:۵۷
جدیدا یاد گرفتید بزنید وبندازید گردن دیگران شگرد جدید خودجوشان ! (2735431) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۱۲-۱۹ ۱۶:۳۳:۰۴
وقتي گزارشگر حقوق بشر سازمان ملل گزارش منفي در موردمون مينويسه علتش همين چيزهاس. (2734276) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۱۲-۱۹ ۱۶:۳۶:۳۷
آقای مطهری شما از کسانی حمایت کردید که باعث شده خشم مقدسی از شما شکل بگیره
لذت بردم از این کار وقتی اصلاح طلبان اتوبوس و مسجد آتش می زدنند،^ وقتی به مذهبی حمله میکردند شما کجا بودی آقای مطهری؟ وقتی علیه نطام فحاشی میکردند شما کجا بودی؟ و... و... (2734284) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۱۲-۱۹ ۱۸:۵۲:۳۹
برفرض که شما درست میگی .همه یا مجازات شدن یا دارن مجازات میشن.دیگه چی میگی؟ (2734773) (alef-3)
 
۱۳۹۳-۱۲-۱۹ ۱۹:۰۷:۰۸
خشم مقدس ؟ شما از کجا تشخیص دادید مقدس است ؟ مگر بارها در احادیث مختلف خشم ریشه تمام رذایل دانسته نشده ؟ این خشم مقدس شما طبق شرع مقدس سبب آسیب به یک مسلمان شده که دیه دارد . سبب آسیب به بیت المال و اموال شخصی مسلمانان شده که جبران می خواهد اگر راضی شوند . (2734833) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۱۲-۱۹ ۱۹:۰۸:۰۳
یک عده دیگر هم هستند که در عراق و سوریه خشم خود را " مقدس" می دانند و هر " رافضی" ببینند طبق همین خشم مقدس گردن می زنند . (2734836) (alef-13)
 
آقامیر
۱۳۹۳-۱۲-۱۹ ۱۹:۵۲:۲۱
چرا چرت میگی؟
اصلاح طلبان اتوبوس و مسجد آتش می زدنند را از کجات در میاری؟ من یک اصلاح طلبم و یک موی نظام را هم با یک دنیا عوض نمی کنم.
-------------------------------------------------------------
اگر هنر در اینگونه سخن گفتن است ... لطفا پاسخ بدهیدک
دلیل اینکه شماها این روزا با نتانیاهو و اسرائیل هم صدا شده اید چیست؟ (2734989) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۱۲-۱۹ ۲۱:۳۲:۲۸
اون قضیه هم حاصل بی قانونی های شماها بود ک به 88 ختم شد. وقتی اینقدر بی قانون یکه تازی می کنید و همه را له و لورده می کنید، یه جایی هم باید منتظر باشید که خشم انباشته طرف مقابلتون مثل 88 یا شاید هم بدتر یقه تون را بگیره. (2735229) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۱۲-۱۹ ۱۶:۴۰:۰۶
اين خود شيرين هم مثل همه كارهاي اخيرش جهت آمادگي قبل از موعد انتخاباتي اش هست (2734298) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۱۲-۱۹ ۱۹:۰۸:۵۰
شفای عاجل قلبها و تنها را برای همه آرزومندم . (2734837) (alef-3)
 
۱۳۹۳-۱۲-۱۹ ۱۶:۴۰:۳۳
اول: تحریک امیز حمله عناصر تندرو و وجود عناصر شورشی بوده یا شفاف سازی آقای مطهری؟
دو: شما برو قانون برگزاری مراسم در دانشگاه رو بخون بعد بیا در مورد بودجه اظهار نظر کن.
سوم: شاید بخاطر پدرشون هست که علی رغم گفتن انتقادات هنوز سالمن و در بند نیستن که جای شکر داره.
چهارم: صدای کدوم مردم؟ منظورتون از مردم کسانی هست که گوجه،تخم مرغ و اجر پرت کردن؟ کسانی که بهشون در مجلس در صحن علنی حمله کردن یا اونایی که ایشون روحرامزاده خطاب کردن؟ (2734300) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۱۲-۱۹ ۱۷:۰۵:۵۴
دست بردارید خجالت بکشید واقعا شماها محارب هستید حکمتون هم کاملا مشخصه نمیدونم قانون چرا برای شماها اجرا نمیشه اگه حکم محارب برا دو نفرتون اجرا بشه اینقدر مشکل در مملکت نداریم. (2734410) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۱۲-۱۹ ۱۹:۱۲:۱۱
با این کارها از روزی می ترسم که هر کس که خم شود برای نماز در این مملکت به جرم " محاربه " کمرش را بشکنند . در آن روز شما احتمالا" نخواهید بود که " محارب" تشخیص دهید ! (2734851) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۱۲-۱۹ ۱۹:۲۶:۴۰
محارب وافعی تویی که از بی قانونی و حمله اوباشانه دفاع میکنی. زندگی پیامبر رحمت را بخون تا خیلی چیزها دستگیرت شود . (2734894) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۱۲-۱۹ ۲۳:۱۵:۴۶
نظر فوق رو بنده گذاشتم که اشتباها اینجا منتشر شد منظورم همون افرادی بودند که حمله کرده اند به ایشان عذر خواهی میکنم اگه سوء تفاهم پیش امد (2735482) (alef-13)
 
علی
۱۳۹۳-۱۲-۱۹ ۱۶:۴۰:۵۳
آقای مطهری اینها یک هدف بسیار روشن دارند و آن این است که شما را عصبانی کنند تا شما با اقدام احساسی از جاده اعتدال خارج شوید و آن را بهانه کنند و شما را از صحنه سیاست خارج کنند . ولی شما با خلوص نیتی که دارید و با دعای پدر بزرگوارتان تا اکنون این ریاکاران را رسوا کرده اید و همه حمله ها را به خودشان برگردانیدید. (2734302) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۱۲-۱۹ ۱۶:۵۲:۳۳
وقتی در کشوری عده ای چماق بدست به خود اجازه میدهند که به اجتماعات قانونی حمله کنند کنسرتهای مجوز دار را لغوکنند به صورت زنان ودختران اسید پاشی کنند وهر جاکه خود تشخصیص دادند به صورت مدرنتر مردم را ومسئولین را تهدیدبه حضور در خیابانها کنند وقتی در مجلسی که نمود قانونگذاری ودمکراسی وازاد منشی وجمهوریت نظام است عده ای به خود اجازه میدهند با مخالف نظر خود به ایشان اهانت کرده وحتی کتک بزنند وقتی در مملکتی رئیس دولتی با شعارهای خویش واداره مملکت با رسم ورسوم چار واداری در هشت سال مبلغ 760 میلیارد دلار رابا دوستان وهمفکران یار وقار سیاسی وفرهنگی خویش خراب می کند وبه کسی هم پاسخگو نیستند باید هماند مطهری ها برای روشنگری وازاد اندیشی وازادیخواهی خود هزینه های اینجوری کتک خوردن وتوهین را بپردازند. (2734364) (alef-13)
 
حامد
۱۳۹۳-۱۲-۱۹ ۱۶:۵۴:۱۸
مقايسه راي مثبت به نظر هاي موافق و مخالف در اين سايت كه تقريبا بي طرفه تو چاپ مطلب گوياي خيلي واقعيت هاست (2734370) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۱۲-۱۹ ۱۶:۵۴:۴۴
خدائي اش اين كار نيروي انتظامي خيلي خوب بود كه جلوي سخنراني را گرفت ونذاشت يكبار ديگر غائله بزرگي درست بشه
دستشان درد نكند
تقصير هيچ كس جز خود مطهري نيست وقتي سعي داره خودش را فوق العاده و بافته جدا تافته نشان بدهد وقتي مثل شيرين عبادي رفتار مي كنه
وقتي يكي به ميخ ميزنه يكي به تخته و وضع دقيق خودش را روشن نمي كنه كه كدوم وره خب همين ميشه ديگه
بقول گفتني ايشان خيلي التقاطي تشريف دارن ، اينطوري نيست؟
اصلا معلوم نيست كدام طرفي هست به همه حمله مي كنه از همه هم حمايت مي كنه ، اينكه نمي شه
بد بخت اون كسانييند كه او را قبول دارند
ولي عده اي معلوم الحال او رابه اين وضع و هر وضعي قبول دارند چون فعلا وسيله شيطنشان شده و بهانه اي براي تبليغ عليه ارزشها و نظام ،هرچند بايد گفت اين روزها ارزش و نظام دوتا مقوله جدا از هم شده اند ولي مطهري هم با هيچكدامشون نيست و همينه كه دل بعضي از اشرار را خشنود كرده و چند صباحي از مطهري الكي تعريف و تمجيد مي كنند خرشون كه از پل گذشت يا تاريخ مصرف مطهري تمام شد مثل هميشه ميرن سراغ يكي ديگه (2734375) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۱۲-۱۹ ۱۸:۰۰:۳۷
شما خوبی؟ (2734558) (alef-3)
 
علی
۱۳۹۳-۱۲-۱۹ ۲۱:۱۱:۵۰
ترسم به کعبه نرسی اعرابی
این راهی که تو می روی به ترکستان است

متاسفم متاسفم و هزاران تاسف به حالی جامعه ای که یک اقلیت ناچیز حقوق اکثریت ملت را نادیده می گیرند راستی گاز فلفل دست چه کسانی هست (2735194) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۱۲-۱۹ ۱۶:۵۸:۲۰
متاسفانه به نقل قول از آیات اعظام مکارم شیرازی و آملی وقتی مدیریت اسلام به دست افراد لایعلم بیافتد اسلام و ایران هرگز روی خوش نخواهد دید.

به تعبیر قرآن لایعلم افراد ناآگاه و بی بصیرت در دین هستند که کورکورانه ظواهر دین را رعایت می کنند اما با اعمال نااگاهانه ضربه به ریشه دین می زنند. (2734383) (alef-13)
 
ا
۱۳۹۳-۱۲-۱۹ ۱۷:۰۹:۰۴
درود بر مطهري (2734421) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۱۲-۱۹ ۱۷:۱۰:۳۶
بنده به دولت و بخصوص شخص اقای روحانی توصه می کنم سریعا بیانه بدهد و نهاد و افرادی که این کار را کرده اند رسوا نماید:
1-اگر مردم عادی بوده اند چرا دستگیر نمیشوند؟
2-اگر نهاد خاصی بوده اولا چرا باید دست به این عمل بزنه ثانیا چرا اطلاعیه در موردش نمیدین؟
این سکوت یعنی چه؟
اطلاعیه بدهید واضح به ملت بگویید چه کسانی بوده اند مردم انقلاب کرده اند خودشان به حساب این اوباش خواهند رسید این جریان را ما خواهان رسیدگی بهش هستیم حکم اسلامیش هم محاربه است اگر توان اجرا ندارید به مردم اجازه دهید این حکم رو در خیابون روی اینها اجرا کنند. مملکت اسلامی است اخه این اقدامات خلاف اسلام چیه انجام میشه؟ (2734424) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۱۲-۱۹ ۱۷:۲۹:۳۹
اصلا این کار شده تا ایشون همچین بیانیه ای بده. آدم ساده (2734478) (alef-3)
 
علی احمدی
۱۳۹۳-۱۲-۱۹ ۱۷:۱۶:۱۸
درود بر مطهری
آقای رییس جمهور تکانی بخور اگر نمی توانی بگو مردم خود میتوانند اینها را ادب کنند (2734446) (alef-13)
 
mohammadi
۱۳۹۳-۱۲-۱۹ ۱۷:۱۸:۱۸
تشکیل کرسی های ازاد اندیشی در محیط دانشگاه ها از توصیه های موکد رهبر معظم انقلاب همواره بوده واشتیاق عالمانه ومتفکرانه ایشان به این مقوله کاملا مشهود وواضح و در معرض وپیش روی افکار عمومی وبویژه دانشگاهیان محترم حتما قرار داشته است ونامگذاری سال جاری بنام اقتصاد وفر هنگ در عداد و دربسته بندی این علاقه مندی ها به علم ودانش وپیشرفت همه جانبه کشور قابل ارز یابی است این نماینده محترم مجلس شورای اسلامی جناب اقای مطهری که ضمنا از شا نیت وشخصیت مقبول و بسزا ومصونیت پارلمانی نیز برخوردار است با کسب مجوز قانونی در فضای این فرایند علمی وفر هنگی و ظاهرا بیشتر بنا به د عوت دانشکاهیان قصدسخنرانی در محیط دانشگاه را داشته است وچنانچه مقرر باشد مردم قضاوت کنند و ملاک ارزیابی عملکرد ها باشند که خوشبختانه این چنین است بنظر میرسد عملکرد متولیان ذیربط در این زمینه از وجه ضعیفی برخوردار بوده است انتظار واقع بینانه بیش از این اقتضا میکندکه باو اکنش ضمنا عادلا نه برخورد مناسب دراین مورد از سوی دولت یازدهم صورت گیرد واز ایجادو درپیشگیری از وقوع این چنین حوادث تاسف باری جلوگیری بعمل اورند . (2734449) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۱۲-۱۹ ۱۷:۴۲:۱۸
واقعا تو این مملکت اگر هر چیزیرو کامل هم نگن آدم میتونه حدس بزنه چه اتفاقی افتاده و چه کسانی پشت قضین و دلیل مخالفتشون چیه در هر صورت الان میشه فقط روی اقای مطهری حساب باز کرد وبس (2734502) (alef-13)
 
ا
۱۳۹۳-۱۲-۱۹ ۱۷:۴۲:۲۶
حرکتی که این افراد خودسر و ضد دین و ضد ولایت انجام دادند با هیچ منطقی سازگار نیست این اقدامات گناه جرم است بدانند مقام اقای مطهری را بالاتر بردند. همانطور که ایشان فرمودند در مقابل هواداران اقای مطهری لقمه ای نیستند و اندک سوادی هم ندارند و افرادی بیکار هستند . از قوه قضاییه تقاضا داریم افراد مجرم را که به نظام و اسلام و انقلاب هتاکی کردند را شناسایی و دستگیر نمایند زیرا این حرکتها ضد اسلام و قران است . از اقای روحانی و نمایندگان محترم مجلس هم تقاضای محکومیت این حرکت را دارم. (2734503) (alef-13)
 
افشاری
۱۳۹۳-۱۲-۱۹ ۱۷:۴۳:۲۳
جناب دکتر قبلا باید از اون رئیس کلانتری اجازه میگرفتی چون مثل اینکه او از طریق سالن کنفرانس از تهران برای دانشجوها سخنرانی می کردی و اینقدر مسائل پیش نمی یومد ولی با این احوال دکتر جون جلو این ارازل و اوباشهارو نمیشه گرفت چون هر که صبح از خواب بیدار میشه برای خودش قانون وضع میکنه یک دونه ای دکتر درود بر جوانمد ایران دکتر مطهری (2734506) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۱۲-۱۹ ۱۷:۴۸:۵۱
سوال آقای سبحانی را در سایت الف گذاشتید که چرا کشور توسعه پیدا نمی کند. نظرخواهی لازم نیست. اینم جوابش، مثل روز روشن (2734526) (alef-13)
 
صمصام
۱۳۹۳-۱۲-۱۹ ۱۷:۴۹:۵۱
من كاري به اين گروه و اون گروه ندارم ..كار هم ندارم به اينكه جناب مطهري كدام طرفي اند و حمله كنندگان كدام طرفي... هرچند خودم تا حدودي اصلاح طلب هستم اما بابت يك موضوع شديدا متاسفم :: ما در هر مناسبتي ، وقت وبي وقت مي تازيم به امريكا وانگليس و...و...و.... رييس جمهور ما در سرزمين شيطان ازادانه و بدون كوچكترين مزاحمتي به سخنان ضد امريكايي خودش ميپردازد ....اما ما هنوز نميتوانيم تفكر مخالف خودمان رو درك كنيم !!!!!!!ما كه مدعي متعالي ترين فرهنگ وتمدن هستيم و هي ام القراي جهان اسلام ميكنيم نميتوانيم حرفمان را به جناح مخالفمان بزنيم ....انوقت ميخواهيم به دنيا اسلام و انقلابمان صادر كنيم ؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!والله نكنيم سنگين تريم به خدا !!!!! (2734529) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۱۲-۱۹ ۱۸:۰۱:۵۷
فكرش رو بكنين به جاي مطهري به حداد حمله شده بود الان ضاربان به جرم محاربه اعدام شده بودند (2734567) (alef-13)
 
ایرانی باغیرت
۱۳۹۳-۱۲-۱۹ ۱۸:۰۲:۳۵
اینگونه حرکات در این برحه حساس کنونی کمتر از خیانت نیست بابا یه خونواده هم که خودشون مشکل دارن در مقابل همسایشون خودشونو دوست جلوه میدن حالا در این شرایط حساس کنونی که ماباید در داخل اتحاد داشته باشیم این حرکات یعنی چه کل نظام زیر سئوال رفته اگه دولت و مسئولین استانی میدونستن که اینجور بی قانونی وافتضاحی راه میفته چرا اجازه دادن اصلا از اول میگفتن آقای مطهری شرایط فراهم نیست. و اگر اجازه دادن برگزار بشه پس چرا امنیتشو برعهده نگرفتن این یعنی چی؟ بابا در این شرایط حساس جهانی اتحاد داخلی مهمترین اصله ولی متاسفانه با این حرکت پشت دلسوزان نظام لرزید چون چشم انداز خوبی نداره . البته اگر قاطعانه برخورد بشه این لکه ننگ پاک میشه (2734570) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۱۲-۱۹ ۱۸:۰۲:۵۸
این هم شد وزیر کشور؟
نه قربانی میتونه آواز بخونه
نه مطهری میتونه سخنرانی کنه
خدا شاهده این اسمش خفقانه (2734571) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۱۲-۱۹ ۱۸:۰۹:۱۹
خوب به این بخش دوباره توجه کنید:

جالب است که یکی از مقامات ارشد آن کلانتری می‌گفت با وجود فناوری جدید که از داخل خانه هم می‌شود به صورت ویدئو کنفرانس برای دانشجویان صحبت کرد چه اصراری به برگزاری این گونه جلسات است. (2734594) (alef-13)
 
یک معلم
۱۳۹۳-۱۲-۱۹ ۱۸:۱۰:۴۵
مطهری:
به رئیس کلانتری گفتم شما به جای تلاش برای لغو سخنرانی، الان که اینها در دسترس شما هستند بازداشتشان کنید تا مجازات شوند. اگر یک بار این کار را بکنید دیگر این رذالت ها تکرار نمی‌شود. گفت ما اطلاعات و عکس همه آنها را داریم، ‌بعدا همه‌شان را بازداشت می‌کنیم!!!!!! (2734597) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۱۲-۱۹ ۱۸:۱۱:۵۷
شیشه عقب و شیشه‌های دو طرف خودرو کاملا خرد و پودر شد و ذرات آن به سر و صورت و دست ما پاشید و برخی فرو رفت. گاز فلفل هم سلاح دیگر آنها بود که از نزدیک استفاده کردند و حدود یک دقیقه نفسم بند آمده بود.
----------
خدایا ما را از شر داعشیان زمان حفظ بفرما. (2734603) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۱۲-۱۹ ۱۸:۱۳:۲۰
مطهری: این در حالی بود که می‌گفتند حدود هزار دانشجوی انجمن فرهنگ و سیاست و بسیج دانشجویی و غیره در سالن سخنرانی منتظر ورود من هستند.
یکی از مسئولان امنیتی گفت ما احتمال این وضع را می‌دادیم. گفتم:
پس چرا تمهیدات لازم را برای حفظ امنیت فراهم نکردید یا لااقل زمانی که در تهران بودم به من اطلاع ندادید؟
امیدم از نیروی انتظامی ناامید شد. (2734610) (alef-13)
 
بسیجی دهه شصت
۱۳۹۳-۱۲-۱۹ ۱۸:۱۵:۳۱
جناب رئیس جمهور لطفا پاسخ بدهند.....
----------------------------------------------
مطهری:
به امید مسئولان اجرایی استان بودم که آنها با دستور مناسب، آن اراذل را بازداشت و راه برگزاری مراسم را هموار و اینجانب را تحت‌الحفظ به دانشگاه ببرند. اما از تماس هایی که گرفته می‌شد فهمیدم که آنها درست برعکس عمل می‌کنند یعنی اولا همت و تصمیم اصلی آنها این است که به هر ترتیب شده آن جلسه سخنرانی دارای مجوز برگزار نشود و ثانیا هیچ کاری به کار مهاجمان نداشتند و آنها برای هر اقدامی آزاد بودند.
اینجا بود که شمه‌ای از تدبیر دولت یازدهم را درک کرد!!!!!! (2734614) (alef-13)
 
omid
۱۳۹۳-۱۲-۱۹ ۱۸:۱۸:۰۵
کدام تدبیر ،کدام امید؟
بهتر است اسم این دولت ،دولت رخوت وسستی وامید واهی گذاشت.
من هیچ تعلق خاطری به دولت قبل ندارم ولی هرچه بود بهتر از این دولت بود،ان از وضع اقتصاد که کاملا در رکود عمیق فرو رفته و بیکاری غوغا میکندو همه منتطر قول سر خرمن هسته ای هستند واین هم از وضع سیاسی و امنیتی لا اقل دولت قبل تا بودپشت هوادارنش رو خالی نمیکرد واگر کسی قصد تعرض به هوادارنش داشت با تمام قدرت میاستاد.
هر روزمان شده دریغ از دیروز... (2734624) (alef-13)
 
کشورم
۱۳۹۳-۱۲-۱۹ ۱۸:۱۸:۱۳
آقای رییس جمهور باید سکوت خود را بشکنند و اعلام موضع کنند. (2734625) (alef-3)
 
کریم
۱۳۹۳-۱۲-۱۹ ۱۸:۱۹:۵۴
من فکر می کنم سخنرانی انجام شده است و همه پیام سخنرانی را گرفته اند (2734634) (alef-3)
 
۱۳۹۳-۱۲-۱۹ ۱۹:۵۱:۲۶
ولی پیامی که ما گرفتیم خیلی جالب نیست! پیام اینه که نماینده مجلس هم باشی حرف خلاف نظر ما بزنی تو سرت می زنیم! کاش بزرگان مملکت و در راس آنها مقام معظم رهبری و رئیس جمهور محترم این پیام غلط رو بشکنند و نشان دهند که مملکت صاحب و قانون داره (2734984) (alef-13)
 
قابل توجه
۱۳۹۳-۱۲-۱۹ ۱۸:۲۵:۵۷
خلاصه مقامات دولتی و انتظامی همه تلاش می‌کردند که سخنرانی انجام نشود و از آن سو غبار ناراحتی و کدورتی بر دل مهاجمانی که برخی از آنها در اطراف کلانتری بودند ننشیند.
و سرانجام از طرف استانداری در سالن سخنرانی « به دروغ » اعلام شد که آقای مطهری به تهران بازگشتند تا جمعیت متفرق شود. (2734657) (alef-13)
 
ali
۱۳۹۳-۱۲-۱۹ ۱۸:۲۷:۴۷
ما که تمام زندگیم در این دوره حکومتی گذشته از بچگی ارزمون بوده یکبار این کسایی که به این راحتی میتونند به نماینده مجلس حمله کنند چه برسه به انسان های عادی دستگیر بشند اما متاسفانه باید این ارزو رو با خودمون به گور ببریم فکر کنم (2734665) (alef-13)
 
یک آزاده
۱۳۹۳-۱۲-۱۹ ۱۸:۲۹:۰۲
مطهری: به هرحال بعد از حدود ۳ ساعت چون لباسم پر از خاک و گل و غیره شده بود یک دست کت و شلوار آوردند تا لباسم را عوض کنم - - - - و البته آن کت و شلوار را پس خواهم فرستاد - و آنگاه راهی فرودگاه برای بازگشت به تهران شدیم.
---------------------------
و اما یک سئوال:
چرا چنین اتفاقاتی در سخنرانی های رسائی ، نبویان رخ نمیدهد؟ (2734670) (alef-13)
 
آزاده دفاع مقدس
۱۳۹۳-۱۲-۱۹ ۱۸:۳۲:۰۵
علی مطهری نماینده کتک خورده به دست جاهلین زمان:
در راه بازگشت بی‌اختیار به یاد سخن امام(ره) بودم که فرمود در جمهوری اسلامی حتی کمونیست‌ها آزادند که حرف خود را بزنند،
و سخن شهید مطهری که فرمود در جمهوری اسلامی حتی احزاب غیراسلامی می‌توانند فعالیت داشته باشند مشروط به این که با تابلوی خودشان فعالیت کنند،
و یاد تأکید دلسوزانه رهبر انقلاب بر کرسی‌های آزاداندیشی در دانشگاه‌ها افتادم
و از جهالت آن افراد و منافقان زیرکی که این جاهلان را ابزار نیل به اهداف خود قرار می‌دهند تأسف خوردم. (2734688) (alef-13)
 
دلاور دهه شصت
۱۳۹۳-۱۲-۱۹ ۱۸:۳۳:۴۳
قابل توجه شعبان بی مخ های زمان:
----------------------------------------
مطهری: به مسئولان استانی و انتظامی شیراز گفتم اگر قرار بر زورآزمایی اجتماعی است بفرمایید تا من هم هوادارانم را به خیابان ها فرا بخوانم، در آن صورت این اراذل یک لقمه آنها خواهند بود.
به رئیس جمهور محترم عرض می‌کنم فکری به حال استان فارس بکنند و البته نتیجه بده و بستان در معرفی وزیر کشور به مجلس بهتر از این نمی‌شود و این حوادث نتیجه آن تصمیم غلط است. (2734697) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۱۲-۱۹ ۱۸:۳۵:۲۴
این جمله علی مطهری به عنوان زبان مدرس در خانه ملت بسیار تأمل برانگیز و زیبا است:

از دانشجویان محترم دانشگاه شیراز نیز به جای استانداری و نیروی انتظامی فارس عذرخواهی می‌کنم و بدانند که آفتاب پشت ابر نخواهد ماند. (2734703) (alef-13)
 
احمد
۱۳۹۳-۱۲-۱۹ ۱۸:۳۶:۳۵
سلام ،
اولا ، آقای دکتر مطهری همه باید از این حادثه تاسف بخوریم چه طرف این علی مطهری باشد چه فرد دیگری .
ثانیا ، باید ببینیم استاندار محترم به عنوان عالی ترین نماینده محترم دولت «تدبیر» چه واکنشی نشان میدهد .
ثالثا ، قوه قضائیه به عنوان تامین کننده آسایش و امنیت جامعه چه تصمیمی می گیرد .
امیدواریم تصمیم درست سبب خیر برای عموم دلسوزان نظام و ایران گردد. (2734705) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۱۲-۱۹ ۱۸:۳۷:۱۴
جناب مطهری عزیز.

شما زحمت زیاد میکشید و ..... ولی به این نظام متوهم هستید.

در راه بازگشت بی‌اختیار به یاد سخن امام(ره) بودم که فرمود در جمهوری اسلامی حتی کمونیست‌ها آزادند که حرف خود را بزنند، و سخن شهید مطهری که فرمود در جمهوری اسلامی حتی احزاب غیراسلامی می‌توانند فعالیت داشته باشند مشروط به این که با تابلوی خودشان فعالیت کنند، و یاد تأکید دلسوزانه رهبر انقلاب بر کرسی‌های آزاداندیشی در دانشگاه‌ها افتادم و از جهالت آن افراد و منافقان زیرکی که این جاهلان را ابزار نیل به اهداف خود قرار می‌دهند تأسف خوردم.

این سخنان بالا تنها برای تبلیغات و بستن در دهان خبرنگاران است. در اسلام آزادی حتی برای آیت الله بغل دستی که تعبیر دیگری از فلان واقعه دارد هم آزادی نیست. برای اهل سنت و صاحبان کتاب هم آزادی نیست. حالا در ویترین آزادی ... میگذارید.

یاد شعر برشت می افتم ......... دیگر کسی نمانده که از شما دفاع کند..... (2734709) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۱۲-۱۹ ۱۸:۳۹:۴۲
یک سوال از اقای مطهری:
شما که توان احقاق حق خودتان را ندارید و توانایی شناسایی و اعلام اسامی و...این افراد را ندارید چگونه میخواهید از حق ملت دفاع کنید؟ خداوکیلی این خودش بزرگترین دلیل نیست که شما و سایر نماینده ها اونجا به لحاظ شرعی و قانونی زیر سوال هستید؟
شما بهت حمله شده نمیتونی از حق خودت دفاع کنی یه بیانیه میدی خب چطور میخای از حق ملت دفاع کنی؟ این افراد اگر ادمهای عادی هستند که چرا علیهشون شکایت نمیکنی؟ اگر ادمهای عادی نیستند و دولتی یا حکومتی هستند چرا وزیر یا نهاد یا سازمان مربوطه رو زیر سوال نمیبری و تحقیق و تفحص نمیکنی و اسم نهاد مربوطه رو بیان نمیکنی؟ دوستان معتقدند دولت بوده خب فرض کنیم دولت بوده چرا در مجلس بیان نمیکنی یا دنبال سوال از وزیر نیستی؟الان در این مورد اصلا خود شما زیر سوال هستید که توانایی احقاق حق خوددتان را ندارید و ظاهرا یک سری گروه های خاصی در کشور هستند که فراتر از قانون هستند
دو کلمه حرف حساب زده ام اگر حرف غیر منطقی زده ام بیا بگو ناحق میگی. (2734713) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۱۲-۱۹ ۱۸:۵۲:۰۱
ترور نافرجام علی مطهری.....خخخخخخ ....چه خودشو مهم هم حساب میکنن (2734769) (alef-3)
 
۱۳۹۳-۱۲-۱۹ ۱۸:۵۴:۴۰
مظلوم نمایی برای قهرمان سازی .... (2734785) (alef-3)
 
ليلا
۱۳۹۳-۱۲-۱۹ ۱۸:۵۸:۴۲
واقعا فرق اقاي مطهري با سران فتنه چيه ؟ايشان علننا داره تهديد ميكنه مردم رو بكشونه تو خيابان !اين حرفش ضد امنيت ملي نيست؟خيلي رو ميخواد اينجوري حرف زدن !! (2734800) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۱۲-۱۹ ۲۲:۴۰:۵۱
فرق که زیاد داره .اول این که اجازه نمی دن حرف بزنه دوم این که براش گوجه پرت می کنن .راستی یادتون میاد کدوم نماینده در مجلس از پرتاب گوجه فرنگی حرف زد؟ (2735380) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۱۲-۱۹ ۱۹:۰۲:۴۱
این گروههای خودسر وخودجوش به بالاترین مرکز قدرت وصل هستن. پس الکی وقت خودتون رو تلف نکنید. اینها قرار نیست هیچوقت مجازات شوند. ضمنا آقای مطهری، شما که از برخورد خشن با زنان و دختران بی پناه (بخاطر پوششی که شما دوست ندارید ) حمایت می کنید، مستحق چنین برخوردهایی هستید. افراطیون برای کار خود حد و مرز نمی شناسند، آزادی بیان و افکار شما، پوشش مردم، موسیقی، اینترنت، سبک زندگی، سینما، ماهواره ، کتاب، ... هیچیک از هجوم این جماعت افراطی دلواپس در امان نیست. (2734818) (alef-13)
 
احمد هامونی
۱۳۹۳-۱۲-۱۹ ۱۹:۰۵:۰۵
باسمه تعالی

مقام معظم رهبری ، خطبه دوم نماز جمعه ۲۹ خرداد ۱۳۸۸

..... اگر نخبگان سیاسی بخواهند قانون را زیر پا بگذارند، یا برای اصلاح ابرو، چشم را کور کنند، چه بخواهند، چه نخواهند، مسئول خونها و خشونتها و هرج و مرج ها، آنهایند. ....

فاعتبروا یا اولی الابصار (2734821) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۱۲-۱۹ ۱۹:۰۶:۰۲
سخن رانی به وضوح انجام شده:) (2734827) (alef-3)
 
سجاد13
۱۳۹۳-۱۲-۱۹ ۱۹:۱۱:۵۶
اقای مطهری درود بر غریتت درود بر مردانگیت نشون دادی فرزند همون پدری ولااقل 4تا از حقایق رو گفتی بخاطر همینه که ازین اتفاقا واست افتاد و نیوفته.
میدونین که چی زور داره ادم بده باشی خیالی نیست. اما اینکه ادعای خوب بودن و .. داری اما ادم بده باشی خیلی زور داره! (2734849) (alef-13)
 
mahmood
۱۳۹۳-۱۲-۱۹ ۱۹:۲۸:۰۱
وقتی که تو مجلس برای حمایت از این تندروها ها قانون تصویب میشه و اختیارات و امکانات زیادی در اختیار اون قرار داده میشه . همین میشه دیگه . نه کسی حق سخنرانی داره و نه کسی حق برگزاری کنسرت و نه اصلا کسی حق مخالفت (2734903) (alef-13)
 
ایلیا
۱۳۹۳-۱۲-۱۹ ۱۹:۳۴:۴۱
وقتی نماینده مجلس کشور، اون هم از جناج اصولگراش، قدرتی جلوی اینها نداشته باشه، دیگه از مردم عالی و مخالف و ...

آقای مطهری اون شعار امام خمینی و شهید مطهری و رهبری را قاب گرفته و به دیوار اتاقتان آویزان کنید. (2734924) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۱۲-۱۹ ۱۹:۴۶:۳۴
من کاری به راست و چپ و کج و کوله و ... ندارم . فقط نگران اون راننده تاکسی بیچاره ای هستم که با وام و قرض و قوله ، وسیله ای خریده که نان آور خانواده اش باشد ولی حالا که نزدیکیهای عید است و فصل کار باید بیکار بماند . (2734965) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۱۲-۱۹ ۱۹:۵۶:۰۵
این کارا دیگه واسه رای اوردن جواب نمیده دنبال یک راه جدید بگردید.
بعدم یک دفعه میگفتی بسیجی ها بودند موتور و گاز فلفل اقای مطهری بیخیال (2734999) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۱۲-۱۹ ۱۹:۵۷:۴۵
یکی نوشته شما خوبی ،که مثا به ما توهین کنه ،اگر نقد رانمی پسندید پس چطور به مطهری بارک االه می گید و پر بالش می دهید ؟واگر خوبه چرا به هرکسی که نظری ادارد توهین می کنید؟ البته که واضح است شما مطهری ونظراتش راقبول ندارید بلکه فعلا بکارتان میاد . (2735006) (alef-13)
 
علی
۱۳۹۳-۱۲-۱۹ ۱۹:۵۸:۳۵
ای مومنین فردا جواب خدا را چگونه خواهید داد ؟ (2735010) (alef-3)
 
۱۳۹۳-۱۲-۱۹ ۲۲:۵۴:۲۹
مومن؟

اینها از اسم اسلام و دین برای کارهای کثیف خود استفاده میکنند.

مگر داعش را نمیبینی که به اسم اسلام چه میکند؟ اینها هم برادران داعش در ایران هستند. (2735421) (alef-13)
 
انقلابی
۱۳۹۳-۱۲-۱۹ ۲۰:۱۴:۴۹
اقای مطهری انروز که درمجلس صدای حمایت از سران فتنه 88بلند کردی میدانید جوانان بسیجی ما بخاطر دنیا خواهی این اقایان بشهادت رسیدند اماشما که نشانی از استاد شهید نداری ومتاسفانه ازنظر علمی هم اهل قلم نیستی جز هیاهو کاری نداری باید فکر میکردی روزی این اتش دامن شمارا هم خواهد گرفت والعاقبه للمتقین (2735044) (alef-13)
 
ایرانی
۱۳۹۳-۱۲-۱۹ ۲۰:۲۶:۵۷
حالا فکر کنید همچین اتفاقی توی امریکا افتاده بود، تما شبکه های صدا و سیما به مدت 24 ساعته به مدت چندین ماه اینجوری خبر میگفتند:


نا امنی و خشونت در آمریکا

افزایش رعب و وحشت بین مردم آمریکا

حمله میلیون ها نفر با میلیون ها سلاح سرد و گرم به نماینده مجلس

و باز هم کشت و کشتار در امریکا، این بار نوبت نماینده مجلس شد

ضعف دولت اوباما در برقراری امنیت مردم و نماینده ها

تمام مردم آمریکا خواستار استعفای عاملان کشت و کشتار نماینده مجلس شدند

و ... (2735086) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۱۲-۱۹ ۲۰:۳۱:۳۸
با تمدن و فهم و شعور خیلی فاصله داریم .خیلی.حالا بگو یک میلیون سال سابقه تاریخی و جغرافیایی. (2735099) (alef-3)
 
وحید
۱۳۹۳-۱۲-۱۹ ۲۰:۳۵:۴۴
امام خمینی (ره):

ـ هيچ كس حق ندارد به خانه يا مغازه و يا محل كار شخصي كسي بدون اذن صاحب
آن ها وارد شود يا كسي را جلب كند يا به نام كشف جرم يا ارتكاب گناه تعقيب و
مراقبت نمايد و يا نسبت به فردي اهانت نموده و اعمال غيرانساني ـ اسلامي مرتكب
شود, يا به تلفن يا نوار ضبط صوت ديگري به نام كشف جرم يا كشف مركز گناه
گوش كند و يا براي كشف گناه و جرم هر چند گناه بزرگ باشد, شنود بگذارد و يا
دنبال اسرار مردم باشد و تجسس از گناهان غير نمايد يا اسراري كه از غير به او رسيده
ولو براي يك نفر فاش كند. تمام اين ها جرم و گناه است و بعضي از آن ها چون
اشاعه فحشا و گناهان از كبائر بسيار بزرگ است و مرتكبين هر يك از امور فوق مجرم
و مستحق تعزير شرعي هستند و بعضي از آن ها موجب حد شرعي مي باشد.">
بد نیست ی خورده برید صحبتهای امام خمینی (ره) مطالعه کنید ، البته بعید میدونم اینها مرید حضرت امام باشند . (2735115) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۱۲-۱۹ ۲۰:۴۶:۰۲
دمت گرم الف، از معدود سایت های اصولگرا هستی که این واقعه شرن آور و جواب دکتر مطهری رو منتشر کردی، دمت گرم... (2735134) (alef-13)
 
علی
۱۳۹۳-۱۲-۱۹ ۲۰:۵۲:۰۱
کسانی که اینگونه با خشونت این رفتار ضد اسلامی را مرتکب شدند وچه کسانی که دلشان به این رفتارها رضاست ویا سکوت میکنند چه از نظر شرعی و هم انسانی گناه کارند ، امان از قدرت و قدرت طلبان پناه بر خدا (2735154) (alef-13)
 
اسماعیل
۱۳۹۳-۱۲-۱۹ ۲۰:۵۳:۱۳
با سلام.
وقتی قرار شد در مملکتی هر چیزی گناه باشد الا تو بیت المال غلت زدن که اصلا برای مدیران مشکل ندارد .محیط زیست چنان می شود که هست و سخنرانی شخصی که تنها گنا هش الوده نشدن در بیت المال خوری و ....است چنین میشود. (2735158) (alef-13)
 
میلاد غ
۱۳۹۳-۱۲-۱۹ ۲۰:۵۵:۵۶
جالب بود
خیلی طعنه آمیز هستش نامه شون
معلومه که کدوم نهاد رو خطاب قرار دادن
ولی در کل مقصر خودشون هستند
وارد خطوط قرمز نظام شدند و مردم ( ونه کسانی که اینجوری رفتار کردند ) می فهمند که چه کار بکنند و چه کار نکنند .
با این حال متاسفم برای این کسانی که با آرم و نشان نهادی خاص این رفتار زننده رو ایجاد کردند . (2735163) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۱۲-۱۹ ۲۰:۵۹:۰۸
فکر کنم کاره عوامل امریکایی ها و صهیونیست ها بوده شما فکر نمیکنید (2735167) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۱۲-۱۹ ۲۱:۰۰:۵۳
اینکه برخی خودسرانه و بدون ترس از قانون به کسی حتی یک فرد عادی حمله کنند بسیار زننده است و قانون و نیروی انتظامی باید برخورد کند اما چطور نماینده تهران طرفدارانی و بد خواهانی در شیراز پیدا میکند این چیز دیگر است که بنظر میاید بخاطر رفتاری بوده که فراتر از وظایف قانونی ایشان بوده است و ایا خود ایشان در حیطه حساس کاری خود جنجال طلب و خودسر نیست؟ حتی دفاع از مردم هم فرهنگ و شعور و روش کار حرفه ای میخواهد (2735172) (alef-13)
 
محمد
۱۳۹۳-۱۲-۱۹ ۲۱:۱۳:۵۳
فقط خواهشن به یه نکته توجه کنید ، هیچکدوم از اون به اصطلاح سنگ و آجر به جناب مطهری نخورده ، یعنی همشون کور و شل بودن ؟!!!!! به نظرم اینا همش بازی انتخاباتی و جو سازی علیه بچه مذهبی هاست . به زودی همه مردم متوجه سیاست های این آقا میشن .
اگه ایشون فرزند شهید مطهری نبودن ، الان معلوم نبود کجا بود . سپاس (2735200) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۱۲-۱۹ ۲۲:۴۲:۲۸
نمی خواستن که بهش بخوره وگرنه نشونه گیری خوبی دارن دوستان .دیدم که میگم. (2735384) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۱۲-۱۹ ۲۲:۵۳:۳۸
اولا صورت ایشان زخمی شده.
دوما باید ایشان کشته میشدند تا فکر کنی کار گروه های افراطی بوده؟

در هرجای دنیا وقتی به جان کسی سوء قصد میشود اگر ایشان بمیرد سوء قصد بوده و اگر نمیرد یعنی کار خودش بوده؟ (2735418) (alef-13)
 
ک-ع
۱۳۹۳-۱۲-۱۹ ۲۱:۲۴:۴۲
درتاریخ بیهقی آمده-مشتی رندراسیم دادند که سنگ زنند-واین گونه اعمال درطول تاریخ سیاسی کشورمان تکرارشده اندوبایداین دردجانکاه تاریخی درمان شود والاتاریخ تکرارخواهدشدومنتظرچنین صحنه های غیرانسانی خواهیم شد... (2735215) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۱۲-۱۹ ۲۱:۲۵:۴۳
جناب مطهری
تفاوت نگاه اسلامی و نگاه غربی به مسئله آزادی همین بود که دیدید نه اون که شما می خواستید بگید (2735219) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۱۲-۱۹ ۲۳:۱۷:۵۴
واقعا نظر فوق العاده ای هست این نظر کاش می تونستم هزاران لایک به این نظر بدم (2735484) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۱۲-۱۹ ۲۱:۲۷:۰۲
با سلام بر همه
این که چیزی نیست، برای رسیدن به دموکراسی باید خیلی خیلی ...... بیشتر از این ها هزینه کرد. (2735220) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۱۲-۱۹ ۲۱:۳۰:۳۲
ايا واقعان فكر ميكنيد تو اين كشور قانون حكمفرماست؟
زهي خيال باطل
نتيجه نهايى انقلاب بايد ازادي بيان باشه. بايد ازادي بعداز بيان باشه. مردم بتوانند ازادانه انتخاب كنند. وهزار بايد ديگر
وقتي توي كشور گروههاي حاكم هستند كه نيروي انتظامي حق برخورد با انها را ندارد. چگونه ميشود احساس ازادي وامنيت كرد؟ (2735224) (alef-13)
 
mohammadz
۱۳۹۳-۱۲-۱۹ ۲۱:۳۶:۲۱
آقای مطهری عزیز ضمن همدردی با جنابعالی فقط نفهمیدیم چه ربطی به تدبیر دولت یازدهم داره؟ مگر لباس شخصیها را دولت ساپورت میکند؟ (2735241) (alef-13)
 
محمد
۱۳۹۳-۱۲-۱۹ ۲۱:۳۸:۴۳
سلام
کاری خودشونه فقط برای مظلوم نمایی واحیانا انتخابات سال94 (2735246) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۱۲-۱۹ ۲۱:۴۲:۳۵
اردو كشي خياباني محكوم است يا نه (2735254) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۱۲-۱۹ ۲۱:۵۱:۰۴
کميسر متهم ميکند:بابرنامه شما را دعوت کردند. ياد فيلم زد افتادم خدا اخرعاقبتمونو بخيرکنه (2735269) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۱۲-۱۹ ۲۲:۰۳:۳۷
مسئله اینجاست که یک اقلیتی میخواهند عقیده خودشونو به مردم تحمیل کنند .
اولا اینها درددین ندارند که دانسته یا ندانسته دارند بدین ضربه میزنند .چون هرکس برای رسیدن به هدف دروغ بگوید ویا به شخصی تهمت بزند ویا حق الناس را تباه کند اصلا نمیتونه ادعای دینداری داشته باشه .اما چرا مسئولین با اینکه مقام رهبری بوضوح با این کارها مخالفت کرده اند جلوی این اغتشاشات را نمی گیرند .اینهم روشن است انها ادعای ولایت مداری میکنند برای اینکه منافع خود را در تاریکی می بینند وبی قانونی.
عامران این رفتارهاخودشون هم میدونند نمی توانند بمدت طولانی بااین اعمال ادامه بدن اما فکر میکنند تا انجا که وقت هست و میشود باید کیسه ها را پر کنندورسیدگی به اعمالشان را به تاخیر بیاندازند .ان اقایی که نوشته کسی که باد بکارد طوفان درو میکند درست میگوید اما این عامران این حوادث هستند که دارند باد میکارند نه اقای مطهری .شوربختی عاملان اینه که وقتی قرار به حساب کشی بشه اینها جون خط مقدمند تاوان عامرین را هم می پردازند .در اخرت هم که حق ناس بگردنشون هست چه اعتقاد داشته باشند چه نداشته باشند باید جزای سختی بپردازند.چون اخرتشون رو خیلی ارزون دارند می فروشند. (2735292) (alef-13)
 
محمدمهدی
۱۳۹۳-۱۲-۱۹ ۲۲:۲۰:۲۳
به نظرمیرسداصلاخ طلبان پروزه"فشارازپایین_چانه زنی ازبالا" رامانندسال76و88استارت زده و ایجادتشنج وناامنی رادردستورکارخود قرارداده اند!!! لذا ازمسئولین بزرگوارامنیتی انتظارمیرودازسخنرانیهائی ازاین دست جداجلوگیری نمایندباتشکر (2735326) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۱۲-۱۹ ۲۳:۱۲:۴۱
به نظر میاد همزمان دچار تحلیل و تخیل شدی (2735472) (alef-13)
 
ایرانی
۱۳۹۳-۱۲-۱۹ ۲۲:۲۲:۴۱
آقا همه داستان یه طرف

محاصره 3 ساعته کلانتری وسط شهر هم یه طرف


دیگه خیالشون راحت بوده حتما که کسی کاریشون نداره، و احتمالا بعدش میخواستند اینقدر محاصره رو ادامه بدند تا اقای مطهری و بقیه از تشنگی و گرسنگی بیان خودشون رو تسلیم کنند


یعنی واقعا میشه 3 ساعت کلانتری رو محاصره کرد؟؟؟ (2735332) (alef-13)
 
دبیر
۱۳۹۳-۱۲-۱۹ ۲۲:۳۰:۵۶
شهر فرهنگ و هنر شیراز شاهد بد فرهنگی بی هنری شده است. افسوس. حیف حافظ و سعدی. (2735356) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۱۲-۱۹ ۲۲:۳۶:۴۴
آقای مطهری این حربه ها نخ نما شده!!!!
زمان اصلاحات هم از این نقش بازی ها زیاد داشتیم. انتخابات 94 نزدیکه، نه؟!!! (2735367) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۱۲-۱۹ ۲۲:۴۰:۰۶
آقا هیچ کدوم از این سنگ و آجرها به جنابتان برخورد نکرد؟!!!!
یعنی اینهایی که به قصد کشت آمده بودند، اینقدر خل و چل بودند؟!!
برای مهره سوخته ای مثل جنابتان، حرکت های این چنینی کاری ندارد. (2735377) (alef-13)
 
اکبر
۱۳۹۳-۱۲-۱۹ ۲۲:۴۰:۲۱
اولین پیام اوباش به فرمانده جدید نیروی انتظامی (2735378) (alef-13)
 
پرهام
۱۳۹۳-۱۲-۱۹ ۲۲:۴۱:۳۴
واقعا برای وزیرکشور و بخصوص روحانی متاسفم چون اگرعلی مطهری را نگذارند پس کی بایدازاین انقلابو اسلام دفاع کند
با اینکه بابعضی از افکار مطهری مخالفم ولی امروز فهمیدم که ایشان چقدردردل مردم جای دارند که لباس شخصیها از کلام ایشان میترسن
روحانی اگر استاندار فارس را بر کنار نکند در دور بعد انتخابات ریاست جمهوری تاوان این بی کفایتی وزیر کشورش را پس می دهد (2735381) (alef-13)
 
پرهام
۱۳۹۳-۱۲-۱۹ ۲۲:۴۳:۱۳
هر چی دکترظریف در وزارت خارجه خوب کار میکند برعکس وزرای سفارشی مثل وزیر کشور خرابش می کنند (2735387) (alef-13)
 
علی
۱۳۹۳-۱۲-۱۹ ۲۲:۴۳:۳۰
سلام دوست عزیزم شما که دم از آزادی بیان می زنی هم اینکه جنابعالی صراحتا این مطالب را می نویسی به نظر خودت چیه زود احساساتی نشو (2735389) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۱۲-۱۹ ۲۲:۵۶:۴۵
اگر کسانی که با جسارت و پررویی در روز روشن قانون جامعه اسلامی را میشکنند و به نماینده شجاع مجلس (و فرزند شهید مطهری) تعدی میکنند محارب نیستند پس محارب چه کسی است؟!! آیا این کار به چالش کشاندن قانون و اقتدار نظام نیست؟!! (2735426) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۱۲-۱۹ ۲۳:۰۶:۴۵
اولین کار روحانی باید برکناری استاندار فارس و سپس خود وزیر کشور باشد. (2735452) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۱۲-۱۹ ۲۳:۱۳:۴۱
ای کاش یکی این افراد و کسانی که این روزها به بهانه های واهی با حمایت های پشت پرده دست به کارهایی نظیر این و تعطیلی کنسرت ها می زنند را با داعشی ها و طالبانی ها مقایسه کنه!
من که تفاوتی بین این ها نمی بینم (2735478) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۱۲-۱۹ ۲۳:۲۵:۱۴
اسم "مطهری" برازنده این انسان مطهر است (2735498) (alef-13)
 
حبیب
۱۳۹۳-۱۲-۱۹ ۲۳:۳۰:۰۷
واقعا ک جای تاسف داره؛بابا منم جزء منتقدای آقای مطهری هستم اما واقعا این رفتار با آموزه های اسلام و امام و رهبری تطابق داره؟!؟!
کجای دین گفته به مخالفت اجازه صحبت کردن نده؟
مگه همه بزرگان ما اهل گفتگو و تعامل و مناظره نبودن و نیستن؟ (2735500) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۱۲-۱۹ ۲۳:۳۰:۳۲
بسیاری از گروهها اعم از چپ و راست دچار پوکی استخوان البته استخوان جمجمه شده اند . در این روزگار وانفسا به جای پرداختن به نیازهای اساسی کشور ، این هو و جنجالها چیست که راه می اندازید ؟ اگر وجدان دارید یک ذره به فکر نان و آب مردم باشید . (2735502) (alef-13)
 
بشیر
۱۳۹۳-۱۲-۱۹ ۲۳:۴۴:۴۰
چرا کسی جرات نمی کنه الان می تینگ های سیاسی احمدی نزاد را بهم بزنه الان که اون پستی نداره.وای ازاین سیاست های یک بوم ودوهوا.اقای مطهری به جمع مظلومان خوش امدید (2735517) (alef-13)
 
بنده خدا
۱۳۹۳-۱۲-۱۹ ۲۳:۴۵:۱۶
عکس العمل نمایندگان فارس چی بوده ؟ (2735518) (alef-13)
 
اشنا
۱۳۹۳-۱۲-۱۹ ۲۳:۵۲:۴۴
جناب مطهری
با اینکه بنده خیلی از مواقع با موضع گیریهای شما مخالف هستم والبته درمواقعی هم موافق 000
اما عرض می کنم که شما این سعادت رو داشتید که بدونید روشنفکری و اصلا حرف زدن در این مملکت چه بهایی داره
شما که جز خواص هسیتد و از هرطرف به کسی متصل هستید این سرنوشتش هست وای به حال بقیه...


خدا به همه ی ما رحم کنه .... (2735535) (alef-13)
 
sadeq
۱۳۹۳-۱۲-۲۲ ۱۵:۳۳:۲۵
من شیرازیم..امروز سرافکندم..چرا که این اتفاقات توی شهری افتاده که ارامگاه سعدی یعنی نماد اعتدال و منطق.این اتفاق توی شهری افتاده که حافظی رو در سینه داره که میگه
اسایش دو گیتی تفسیر این دو حرف است. با دوستان مروت با دشمنان مدارا (2741474) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۱۲-۲۲ ۲۱:۴۱:۰۶
جالبه آین آقای مطهری همه جا سوژه است تو مجلس، کف خیابون تو تهران وچه شیراز..... (2741922) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۱۲-۲۲ ۲۲:۴۵:۵۷
واقعا متاسفیم جناب مطهری شیرازی ها اینجور نیستند (2742027) (alef-3)
 
محمد
۱۳۹۳-۱۲-۲۳ ۰۸:۵۸:۵۶
اصل عمل از هیچ گروهی بر علیه هیچ کسی قابل دفاع نیست اما نامه ناشیانه جناب کف گرگی و مظلوم نمایی ایشان و متهم کردن نهادهای نظام شیوه ای قدیمی است که متاسفانه اصلاح طلبان سابقه ای طولانی در این بازی ها دارند ,جناب کف گرگی مواظب باشید در میان گرگ ها, بره نباشید . (2742461) (alef-13)
 
یوسفی
۱۳۹۳-۱۲-۲۷ ۱۵:۰۱:۲۹
آقای مطهری انسان شریفی هستن .من متاسفم برای رییس کلانتری وضعف نیروی انتظامی (2755858) (alef-3)