نظر منتشر شده
۶
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 283627
هیلاری کلینتون: هرگز به ایرانیان اعتماد ندارم
تاریخ انتشار : جمعه ۲۶ تير ۱۳۹۴ ساعت ۲۱:۱۰
وزیر سابق خارجه آمریکا در تازه‌ترین اظهارنظر درباره گشایش هسته‌ای ایران با قدرت‌های جهانی گفت هیچ کس نباید درباره تداوم تهدیدهای ایران در منطقه فریب بخورد.

به گزارش فارس، «هیلاری کلینتون» نامزد دموکرات پرامید ریاست جمهوری آمریکا در حالی که چند روز قبل، از توافق هسته‌ای با ایران دفاع کرده بود، این بار مدعی شد که هرگز به ایرانیان اعتمادی ندارد.

به نوشته روزنامه «جرزوالم پست» کلینتون روز گذشته (پنج‌شنبه) در جمع هوادارانش گفت که آمریکا نباید به تهران در انجام توافق هسته‌ای اعتماد کند.

کلینتون در جمع هواداران خود در نیوهمپشایر با طرح سئوال این‌که «آیا من به ایرانیان اعتماد دارم؟» بلافاصله در پاسخ گفت: «قطعا، خیر.»

وزیر خارجه سابق آمریکا برای اولین بار با انتقاد از توافق هسته‌ای با ایران گفت این توافق «موضوع مورد بحث قابل احترام» است.

وی البته مدعی شد که بر این باور است که این توافق برای آمریکا بهترین گزینه در برهه فعلی است اما بعدا به خبرنگاران حاضر گفت: «هیچ کس نباید درباره تداوم تهدیدهای ایران در منطقه فریب بخورد.»

این در حالی است که «نانسی پلوسی» رهبر اقلیت دموکرات سنای آمریکا روز گذشته حمایت خود از توافق رییس جمهورکشورش با ایران را اعلام کرده بود.
 
کلمات کلیدی : توافق+ هسته ای
 
۱۳۹۴-۰۴-۲۶ ۲۱:۵۷:۴۴
ما نیز (3051021) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۰۴-۲۶ ۲۲:۰۲:۵۸
ما به اعتماد شما نیازی نداریم. ما را به خیر تو امیدی نیست کرم نما و شر مرسان. (3051030) (alef-13)
 
ابوالفضل
۱۳۹۴-۰۴-۲۶ ۲۲:۱۴:۰۶
به جهنم که اعتماد نداری (3051042) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۰۴-۲۷ ۱۱:۵۴:۲۲
ما به اعتماد شما نیازی نداریم.تو شوهر خودت روکه بغل گشت بود نتونستی کنترل کنی. حالا ادعای چی داری؟پیشنهاد میکن با مونیکا لوینسکی یه مشورتی بکنی. (3051748) (alef-13)
 
مهدی رنجوری
۱۳۹۴-۰۴-۲۸ ۱۱:۰۱:۵۸
ما کشور خود را دوست داریم و حاضریم جان خویش را برای ایران فدا کنیم. (3053033) (alef-3)
 
کرمانی
۱۳۹۴-۰۴-۲۸ ۱۵:۵۰:۳۸
هیلاری کاندید رئیس جمهوری شده
در نتیجه تمام حرف هاش برای رای جمع کردن هست
من از این حرفش ناراحت شدم به این دلیل که ایا نظر سنجی وامار میگه که مشاورای ایشون پیشنهاد گفتن چنین حرفی به هیلاری خانم بدن
اما مطمئنم درصد زیادتری از مردم امریکا از توافق خوشحال وخوش بین شدن
کلمه ای که تو امریکا همراه ایرانی به ذهن امریکاییها میاد احترام هست
این یک واقعیته نه بخاطر ایرانی بودنم (3053497) (alef-13)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.