توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 454023
چمران: به چهارشنبه‌سوری خطرناک «نه» بگویید
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۰۶
رئیس شورای اسلامی شهر تهران، گفت: از شهروندان تقاضا می‌شود به احترام شهدای آتش‌نشان که در حادثه پلاسکو جان خود را برای نجات شهروندان از دست دادند به چهارشنبه‌سوری خطرناک «نه»‌ بگویند.

به گزارش فارس، مهدی چمران در سیصد و سی و هشتمین جلسه شورای اسلامی شهر تهران،‌ اظهار داشت: امروز آخرین جلسه چهارمین دوره شورای اسلامی شهر تهران در سال 1395 است.

وی به چهارشنبه آخر سال اشاره کرد و گفت: چهارشنبه‌سوری که در شهر و کشور ما اتفاق می‌افتد حوادث ناگواری را به بار می‌آورد و این حوادث تبدیل به تفریح و سرگرمی شده است. 

رئیس شورای اسلامی شهر تهران، افزود: برخی از افرادی که در حادثه چهارشنبه‌سوری دچار مصدومیت شدند آسیب‌های روحی خورده‌اند که این جشن کوتاه‌مدت ممکن است حوادث بسیاری را به بار بیاورد.

چمران به کمپین «نه به چهارشنبه‌سوری خطرناک» اشاره کرد و گفت: مردم چنین کمپینی را راه‌اندازی کرده‌اند تا به احترام شهدای آتش‌نشان که جان خود را برای نجات شهروندان فدا کردند جشن چهارشنبه‌سوری را به گونه‌ای برگزار کنند که حادثه آتش‌سوزی و دیگر حوادث به بار نیاید و  امیدواریم حادثه‌ای مانند اردبیل که 7 نفر جان خود را از دست دادند در شهر تهران اتفاق نیفتد.

وی هشدار داد: مردمی که در این مراسم حضور پیدا می‌کنند در صورتی که از وسایل خطرناکی استفاده شود قطع عضو می‌شوند و با مشکلات عدیده‌ای مواجه خواهند شد. 

رئیس شورای اسلامی شهر تهران، به بازگشت 160 شهید دفاع مقدس به کشورشان نیز اشاره کرد و گفت: به خانواده‌هایشان بازگشت این شهدا را تبریک می‌گوییم.
 
کلمات کلیدی : چهارشنبه‌سوری
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.