نظر منتشر شده
۱۰۶
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 264222
کناره گیری کی‌روش از سرمربیگری تیم ملی ایران؛
کی‌روش: همه می‌دانند که چه کسی و به خاطر چه چیزی برای جدایی به ما فشار آوردند
بخش اجتماعی الف، 29 اسفند 93
تاریخ انتشار : جمعه ۲۹ اسفند ۱۳۹۳ ساعت ۱۲:۲۲
رئیس فدراسیون فوتبال اعلام کرد، سرمربی پرتغالی تیم ملی فوتبال کشورمان از سمت خود در این تیم استعفا کرده است.

علی کفاشیان با تأیید این خبر اظهار داشت: کی‌روش فقط در دو بازی دوستانه پیش رو مقابل سوئد و اتریش روی نیمکت تیم ملی می‌نشیند و پس از آن باید به دنبال یک مربی جدید برای هدایت تیم ملی فوتبال باشیم.

کفاشیان در پاسخ به این سؤال که آیا وی پس از انجام این دیدارها به ایران بازمی‌گردد گفت: بله، کی‌روش برای تسویه‌حساب و صحبت‌های نهایی به ایران باز خواهد گشت.

رئیس فدراسیون فوتبال درباره انتخاب سرمربی جدید برای تیم ملی فوتبال گفت: باید در این رابطه فکر کنیم و سپس مذاکره کنیم مربی بعدی را با توجه به اینکه مسابقات مقدماتی جام جهانی نزدیک است باید زودتر انتخاب کنیم. کفاشیان درباره صحبت‌های وزیر ورزش گفت: صحبت‌های وزیر را کامل شنیدم و گویا کی‌روش هم این صحبت‌ها را به صورت کامل شنیده است و اطلاعات کاملی در این خصوص داشت.


کی‌روش: توافق کردیم صلح‌آمیز از هم جدا شویم/ خداحافظی را نمی‌خواستم و در اختیار من و کفاشیان نبود، شرمنده مردم شدم
سرمربی پرتغالی از وداع با تیم ملی فوتبال کشورمان خبر داد و گفت: توافق کردیم صلح‌آمیز جدا شویم و این خداحافظی را من نمی‌خواستم.کارلوس کی‌روش پس از جلسه با کفاشیان درباره جدایی از تیم ملی فوتبال گفت: این موضوع صحت دارد اما پاسخگویی در این‌باره را به کفاشیان واگذار می‌کنم.وی افزود: با جلسه‌ای که با رئیس داشتم پس از جلسه طرفین موافقت کردیم که به صورت صلح‌آمیز از هم جدا شویم.

کی‌روش گفت: شما نمی‌توانید بگویید من نمی‌‌خواستم به این مسیر ادامه دهم این جدایی را من نمی‌‌خواستم و در فکرش هم نبودم و در اختیار و تصمیم من هم نبوده و حتی موضوعی نبوده که رئیسم بخواهد اما متأسفانه طرفین با فشارهای زیادی که آمد اجباراً این توافق را انجام می‌دهند.

سرمربی تیم ملی افزود: با فشاری که روی ما بود این توافق را کردیم و این برخلاف آرزوها و خواسته‌های ما است و در واقع هم شما و هم همه مردم می‌دانند که چه کسی و به خاطر چه چیزی این کار را انجام می‌دهند.

وی در پاسخ به این سؤال که تکلیف خواسته مردم که او را می‌خواستند چه می‌شود، گفت: این سؤال را از کسی بپرسید که به ما فشار آورد تا این کار را انجام دهیم.

کی‌روش در پاسخ به این سؤال که آیا منظور او وزیر ورزش است، گفت: باز هم می‌گویم از کسی بپرسید که به ما فشار آورد تا کنار برویم، نمی‌خواهم در این رابطه بیش از این صحبت کنم.

سرمربی تیم ملی در پاسخ به این سؤال که آیا از بابت این جدایی دو طرف به هم غرامتی خواهند پرداخت گفت: دوستی بین من و کفاشیان وجود دارد در نهایت به جایی رسیدیم که این موضوع را محترمانه و صلح‌آمیز برطرف کنیم. در واقع از اینکه این اتفاق می‌افتد احساس بدی دارم چرا که این موضوع برخلاف افکار و انتظاراتم بوده و است.

وی خاطرنشان کرد: شرمنده مردم شدم. اگر با شنیدن این خبر نوروزشان خراب شد، بدانند که این جدایی خارج از خواسته قلبی من و رئیس فدراسیون فوتبال بود.
 
mohsen
۱۳۹۳-۱۲-۲۹ ۱۲:۲۹:۱۹
بذارید بره بابا ،کم بهش رو بدید (2759201) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۱۲-۲۹ ۱۶:۳۳:۴۸
عمرا برای سالها دیگه خواب جام جهانی رو ببینیم. بعدها باید مفام اول ایران رو در اسیا در رنکینگ رو همش در خواب رار کنیم. (2759700) (alef-3)
 
۱۳۹۴-۰۱-۰۸ ۱۰:۲۴:۴۶
کی روش که خوب تیم فوتبالو ساخته پس دیگه چه مرگتونه چرا نمیذارین کارشو بکنه بابا شما دیگه کی هستین ؟.... (2770133) (alef-10)
 
۱۳۹۳-۱۲-۲۹ ۱۹:۲۴:۲۷
نه قربان، اینجادقیقا جاییکه باید بگوییم روحانی مچکریم، اینهم تدبیر اقایان... (2760037) (alef-3)
 
۱۳۹۳-۱۲-۲۹ ۲۱:۵۸:۲۰
مربی توانمندی بود که با مشتی غیرفوتبالیست نتیجه گرفت (2760298) (alef-3)
 
۱۳۹۴-۰۱-۰۱ ۱۰:۰۴:۱۵
کی روش ضد فوتبال. (2760905) (alef-10)
 
۱۳۹۳-۱۲-۲۹ ۱۲:۳۰:۰۰
عالیه (2759203) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۰۱-۰۱ ۰۲:۳۳:۱۲
واقعا عالیه
فکرشو بکن ، ترکیب بازیکنان تیم ملی رو خادم بچینه البته با مشورت گودرزی .
دربست جام جهانی . نبود (2760635) (alef-13)
 
هادی
۱۳۹۳-۱۲-۲۹ ۱۲:۳۴:۳۹
واقعا حیف نیست تو این شرایط کشور که اینهمه مردم نیازمند داریم پول بیت المال میره تو جیب اینگونه افراد که آخر سر هیچ منفعتی برای کشور نداره؟ (2759219) (alef-13)
 
حامد
۱۳۹۳-۱۲-۲۹ ۱۶:۴۰:۵۵
بله این پولها باید صرف اختلاس بشن (2759710) (alef-3)
 
۱۳۹۳-۱۲-۲۹ ۱۸:۰۳:۴۴
اختلاس ها تو جیب کی میره (2759872) (alef-3)
 
۱۳۹۳-۱۲-۲۹ ۱۲:۳۷:۵۲
فقط چند میلیون دلاری بر جیبش افزود و بر فوتبال ایران نیافزود. (2759230) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۱۲-۲۹ ۱۸:۴۷:۰۱
نه اینکه ما برزیل بودیم ؟! (2759966) (alef-3)
 
۱۳۹۴-۰۱-۰۲ ۱۸:۳۰:۲۳
خوش خیال ها تصور داشتند با کیروش برزیل می شویم !!! (2762940) (alef-11)
 
۱۳۹۴-۰۱-۰۱ ۰۱:۲۳:۵۹
و ما ملتی هستیم که در تمام مسایل جهان صاحب نظریم . (2760550) (alef-3)
 
۱۳۹۳-۱۲-۲۹ ۱۲:۳۹:۱۱
با توجه به اینکه ورزش در صحنه های بین المللی باعث کسب اعتبار و و و ... برای هر مملکتی است و در صحنه داخلی موجب نشاط، سیاسیت های کلی ورزش باید سنجیده تر تبیین بشن، درخصوص فوتبال هم امیدوارم یه مربی بهتر(بین المللی باشه) با دانش تر با سبک و اعتبار و از همه مهمتر میراث گذار و تربیت کننده و معلم جایگزینش بشه،ولی قبل از اون ابتدا باید یه فدراسیون کاربلد و با شخصیت و با کلاس داشته باشیم که دوباره خود فدراسیون نره زیر سایه مربی،دقیقا فرق فدراسیون باید احساس بشه مثل تیم مذاکره کننده فعلی با قبلی (2759233) (alef-13)
 
محمد
۱۳۹۳-۱۲-۲۹ ۱۲:۳۹:۴۸
چه خبر خوبی (2759235) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۱۲-۲۹ ۱۲:۳۹:۵۴
یعنی ذلیل تر از کفاشیان من تو عمرم ندیدم (2759237) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۱۲-۲۹ ۱۴:۵۹:۱۶
چه ربطی به کفاشیان داره وزارت ورزش باهاش مخالف نه کفاشیان (2759493) (alef-3)
 
۱۳۹۳-۱۲-۲۹ ۱۸:۰۵:۱۳
فدراسیون فوتبال نهادی غیر دولتی است اگر کفاشیان راست میگوید استعفا دهد تا فیفا دخل ایران را بیاورد (2759876) (alef-3)
 
رمضانی
۱۳۹۳-۱۲-۲۹ ۱۶:۰۴:۵۸
بهترین کار استعفای کفاشیان بود .بعضی وقتها یک مدیر خوب باید فشارها را با استعفا از روی سیستم و افراد مثبت تیم بردارد. (2759642) (alef-3)
 
۱۳۹۳-۱۲-۲۹ ۱۸:۲۶:۱۴
به فرض کفاشیان استعفا میداد فکر میکنید وزیر و اطرافیانش راضی میشدند؟!
اینها علاوه بر رئیس فدراسیون با کیروش هم خصومت شخصی دارند و باید هر دو نفر رو برکنار کنند و تا به هدفشون نرسند دست بردار نیستند حالا هر بلایی سر فوتبال و تیم ملی بیاد برای حضرات مسئله ای نیست!! (2759916) (alef-3)
 
۱۳۹۳-۱۲-۲۹ ۱۲:۴۱:۴۹
چه عیدی خوبی به مافیا داد (2759240) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۰۱-۰۱ ۱۶:۵۳:۳۰
بابا تو رو خدا دست از این توهمات بردارید چرا هر کس هم نظر ما نیست را متهم به خیانت و مافیا و... می کنید (2761506) (alef-13)
 
سیناازبوشهر
۱۳۹۳-۱۲-۲۹ ۱۲:۴۶:۱۳
زرشک (2759250) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۱۲-۲۹ ۱۲:۴۶:۲۲
اشکال نداره، این قدر مربیان وطنی خوب داریم ، این اجنبی هم هیچ سودی برای فوتبال ما نداشت فقط یه کمی یاغی بود و حرف گوش نکن. (2759252) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۱۲-۲۹ ۱۸:۴۸:۰۴
از بازیهای باشگاهی معلومه چقدر خوبند . (2759971) (alef-3)
 
۱۳۹۴-۰۱-۰۱ ۱۶:۵۴:۴۶
نه اینکه تیم کیروش خیلی بالاتر از سطح تیم های باشگاهی بود! (2761509) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۱۲-۲۹ ۲۰:۴۱:۴۸
منظورت دقيقاً كدومشونه؟!! فكر ميكنم توهم در سطح جامعه فوتبالي مشكل جدي شده،!! (2760169) (alef-3)
 
۱۳۹۳-۱۲-۲۹ ۱۲:۴۸:۰۱
لياقت ميخواد كار با بعضي از مربيان با كلاس و باشخصيت و صاحب سبك
اينا كساني رو ميخوان كه بتونند در تمامي امور تيم دخالت كنند (2759258) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۱۲-۲۹ ۱۲:۴۸:۳۱
بهتر (2759260) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۱۲-۲۹ ۱۲:۵۶:۴۹
مشکل فوتبال ایران مربی نیست، کیروش نه یکی دیگه!!

مشکل سیستم مافیایی و مفسد فدراسیونه که اجازه، به هیچ "مربی درست حسابی" نمیده که این سیستم را عوض کنه!! فوتبال ایران یا یک مربی داخلی میخواهد که با فشارهای معمول کنترلش کنه، یا یک مربی خارجی که پولش را بگیره و صداش در نیاد!

شما بهترین مربی دنیا را هم بیاری، یا تو این سیستم مافیایی حل میشه و یا زیرآبش را میزنند!! (2759280) (alef-13)
 
مجید
۱۳۹۴-۰۱-۰۲ ۱۰:۲۶:۴۵
دقیقا همینطوره
واقعا اگه دوام می آورد باید در صداقتش شک می کردیم (2762326) (alef-10)
 
۱۳۹۳-۱۲-۲۹ ۱۳:۰۰:۲۸
واقعا برای وزیر ورزش تاسف خورد که اینقدر فشار آورد تا کی روش استعفا کرد!
ضعیف ترین وزیر دولت روحانی (2759289) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۱۲-۲۹ ۱۳:۰۵:۱۶
صد رحمت به علی آباذی!!!این وزیر ورزش نمی فهمه فدراسیون یعنی چی؟؟قکر می کند که فدراسیون زیر دستش است؟ کفاشیان هم که تیم ملی برایش مهم نیست مهم حفظ صندلی اش است. (2759298) (alef-13)
 
سامان
۱۳۹۳-۱۲-۲۹ ۱۳:۱۱:۰۴
آخرش کاری کردند که یک مربی باکلاس و عالی رو از دست بدیم...خدا ازشون نگذره..یف بود...هرجا علاقه ی مردم و اکثریته جلوش می ایستند و مانع تراشی می کنند... (2759307) (alef-13)
 
نیکخواه
۱۳۹۳-۱۲-۲۹ ۲۳:۵۷:۲۷
شما زیاد ناراحت نشو اینقدر مشکلات توی این کشور داریم که حل کردنش خیلی واجب تر ار فوتباله . اصلا" فوتبال به چه دردی میخوره . وقتی نمیتونیم میزبان جام ملتها یا جام جهانی باشیم که از آن طریق منافع اقتصادی و سیاسی . فرهنگیش باعث رشد و رونق کشور و جذب توریست بشه که تا سالها میتونه درامد زایی داشته باشه . این وضعیت فقط پول بیت المال برای یه عدهای خاص هزینه میشه ... (2760493) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۰۱-۰۳ ۱۹:۴۰:۰۹
دوست عزیز ناراحت نشو.اینها ادمهای بیسوادی مثل درخشان.قلعه نوعی .دائی .مایلی کهن و یا پروین را میخوان که هرچی فدراسیون و وزارت ورزش امر کرد بگن سمعا و طاعتا و هر روز جیب خودشون را پر پول تر کنن و توی پنتهاوس های کامرانیه بشینن و ماشینهای مازراتی و و پرشه سوار شن...لیاقت مربی های باسواد و تکنیکی امثال کی روش را ندارن. (2764148) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۱۲-۲۹ ۱۳:۱۴:۵۹
تازه تیم ملی دارای شخصبت مثبت شده بود و همانطور که پیش بینی میشد پوست خربزه زیر پای تیم ملی گذاشته شد (2759318) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۰۱-۰۱ ۱۷:۰۱:۴۷
کیروش با تکبر و غرور بیجای خود تعدادی از بهترین های نسل فوتبال ما نظیر رحمتی عقیلی خلعتبری و ابراهیمی را می خواست نابود کن و آخرش هم با تحقیر فوتبال ایران حذف در مرحله یک چهارم آسیا را موفقیت خود قلمداد کرد (2761515) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۱۲-۲۹ ۱۳:۱۵:۴۱
فقط درخشان و قلعه نویی!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (2759319) (alef-13)
 
جعفری
۱۳۹۳-۱۲-۲۹ ۱۵:۴۸:۳۷
زنرال و حمید فرگوسن مبارک وچنگ همه ی نوچه های سرخ آبی ها حالش ببرند با سکو های خالی استادیوم ها حتی در فینال با نفت واما
شما مظمئن باش رفتار حسین قلی خانی امثال اسدی؟؟ وگودرزی در مورد فوتبال ایران همانطور که پرسچولیس واستقلال را خوار وبیپاره وذلیل کرد ما را در فیفا تا تعلیق می برد.
براستی "فوتبال برره ای" ما که امثال امیر قلعه نویی ها پروفسورشان می باشند که با بی سوادی مطلق در فوتبال به اجنبی هایی مثل کرار جرئت خودنمایی واستهزاء می دهند لیاقت حضور امثال کیروش دارد که از هیچ و از دل فوتبال بی تماشاگر لیگ امثال پور علی گنجی وامیری و آزمون را معرفی کرد.و برای فوتبال ایران درجهان آبرو خرید .
انشالله در بازی های بی تماشاگر و فوتبال قطع از جهان و تعلیق شده برای آقایان گودرزی و اسدی و خادم و قلعه نویی ودرخشان هورا می کشیم و یاد مربی خوش فکر و باسواد و با غیرت ومنظم خود را با حیا کن ورها کن بعدی زنده می کنیم (2759613) (alef-3)
 
۱۳۹۴-۰۱-۰۱ ۲۱:۰۳:۰۵
نه جانم پورعلی گنجی و امیری از دل لیگ پدید اومدن که تازه معلوم نبود اگه بیگ زاده و منتظری مصدوم نمیشدن بازی میکردن یا نه (2761796) (alef-11)
 
۱۳۹۳-۱۲-۲۹ ۱۳:۱۸:۰۲
توروخدانگهش دارین یه چندسالی باتیم ملی کارکنه نتیجه اش روببین.از کی روش بهتر پیدا نخواهید کرد (2759322) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۱۲-۲۹ ۱۸:۱۸:۵۴
4 سال كار كرد نتيجه اش رو ديديم ..... در جام جهاني نتايجي به مراتب بدتر از سالهاي قبل گرفتيم ... در جام ملتها هم در همان دور دوم حذف شديم يعن بدتر از دوره قبل .... ليگ مون هم كه الكي از 18 تيم شد 16 تيم .... بازكنمامون هم به غير از يكي دو بازيكن هيچ تغييري نكردند ... اكثر بازيهاي ليگ رو هم كه اين اقا با چرت و خوشخوابي مي گذروند .....يعني اين اقا بيشتر از 4 سال وقت ميخواد ؟؟؟؟؟ (2759901) (alef-3)
 
عاشری
۱۳۹۴-۰۱-۰۲ ۱۱:۰۹:۰۰
شما هم چقدر پر توقبع شدید ها . یک نگاه دور و برت بکن ببین کدامش مثل همه جای دنیا ست .
به شتره گفتن چرا دمت کجه گفت کجام راسته؟؟؟؟ (2762360) (alef-11)
 
۱۳۹۳-۱۲-۲۹ ۱۳:۲۵:۰۵
اقای رییس جمهور وزیر ورزش شما بر خلاف خواست اکثریت افکار عمومی گام برمیدارد و این نکته منفی در کارنامه جنابعالی خواهد بود. (2759330) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۱۲-۲۹ ۱۴:۵۰:۲۵
فقط وزیر ورزشش نیست که خلاف منافع ملی عمل میکنه بلکه خیلی هاشون اینطوری عمل میکنن. (2759459) (alef-3)
 
۱۳۹۳-۱۲-۲۹ ۱۳:۲۷:۰۵
دلایل این امر را واضح بفرمایید چیست ملت باید بدانند که چه خبره (2759332) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۱۲-۲۹ ۱۶:۰۳:۰۵
خبر اینکه این کیروش همه زدند به گلش و خودش هیچ گلی نزد . (2759640) (alef-3)
 
۱۳۹۳-۱۲-۲۹ ۱۳:۳۰:۲۸
مرد حسابی مردم تو خریر پرتقال شب عید مشکل دارند بعد فکر میکنی انقدر فوتبال مهمه که نوروزمون خراب بشه؟
مثل آدمی که گرسنه است ولی داره جدول حل میکنه! (2759335) (alef-13)
 
میلاد
۱۳۹۳-۱۲-۲۹ ۱۳:۴۰:۳۹
بی کفایت ترین وزیر دولت تدبیر بدون ترید آقای گودرزی بوده است. هنوز مربی مثل کیروش در فوتبال ایران نیامده که به پیراهن کشورمان ارزش و احترام بدهد و مربیان داخلی کماکان مشغول سروکله زدن با امثال کرار و صادقیان و خلعتبری و ... هستند (البته از مربیان حرفه ای و کاربلد داخلی مانند یحیی و منصوریان نباید گذشت)...
هنوز وزارت ورزش نفهمیده با سیسیتم علی اصغری نمیشود فوتبال یک مملکت را سیاستگذاری کرد. کسانی را در هیات مدیره های استقلال و پرسپولیس آورد که به این دو باشگاه محبوب صدقه بدهند!!! و بعد از به گل نشستن سیاست هایشان کاسه ی چه کنم به دست میگیرند و هزار عذر بدتر از گناه میاورند...
این وزارت خانه تا کنون نه تنها دستاوردی نداشته بلکه با دخالت بیجا و جدا شدن از نقش پدری خود برای ورزش در مدت حضور خود فقط هزینه تراشی برای ما داشته است.
از آقای روحانی به نوبه ی خودم درخواست میکنم نگذارند اینها از فضای عید نوروز و مذاکرات هسته ای سو استفاده کنند و کیروش را برکنار کنند. یقین داشته باشیم با کیروش آینده از آن فوتبال ماست و آقای گودرزی باید بدانند فوتبال و ورزش ما ارث پدری ایشان نیست و نمیشود به این راحتی به خواسته ی میلیون ها هوادار مربی محبوبشان را برکنار کرد. (2759352) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۰۱-۰۳ ۱۹:۰۹:۰۳
احسنت (2764117) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۱۲-۲۹ ۱۳:۵۷:۰۰
نابود باد حسادت و بی تدبیری (2759376) (alef-3)
 
خواچه
۱۳۹۳-۱۲-۲۹ ۱۳:۵۹:۳۲
واقعلا متاسفم!!! (2759377) (alef-3)
 
۱۳۹۳-۱۲-۲۹ ۱۴:۰۱:۳۲
بهترین گزینه برای تیم ملی همین علی پروین است که به علم روز فوتبال هم مجهز است . (2759380) (alef-3)
 
۱۳۹۳-۱۲-۲۹ ۱۸:۴۹:۲۸
شوخی جالبی بود . (2759976) (alef-3)
 
محسن
۱۳۹۳-۱۲-۲۹ ۱۴:۰۹:۴۳
وزیر ورزش لیاقت اداره یک فدراسیون هم ندارد!!! (2759389) (alef-3)
 
حمید رضا
۱۳۹۳-۱۲-۲۹ ۱۴:۱۰:۲۸
وزیر ورزش دکور می باشد تصمیم گیر شخص دیگری است (2759390) (alef-3)
 
۱۳۹۳-۱۲-۲۹ ۱۴:۱۱:۳۸
برای کفاشیان و فوتبال متاسفم
بازهم دخالت دولتمردان در فوتبال (2759394) (alef-3)
 
۱۳۹۳-۱۲-۲۹ ۱۴:۱۳:۱۸
وای بر ما چون نمیتوانند تو انتخاب بازیکن و چینش بازیکن دخالت کنند دارند این مربی صاحب سبک و باکلاس و با شخصیت رو میندازن بیرون (2759396) (alef-3)
 
کامران
۱۳۹۳-۱۲-۲۹ ۱۴:۱۳:۳۶
فدراسیون شورش رو دیگه در اورده (2759397) (alef-3)
 
صفری صصصصثث
۱۳۹۳-۱۲-۲۹ ۱۴:۱۴:۴۸
خطر تعلیق فوتبال ایران رو تهدید میکند (2759401) (alef-3)
 
۱۳۹۳-۱۲-۲۹ ۱۴:۱۵:۲۸
متاسفانه خبر خوبی نیست. امیدوارم مشکل حل شود. (2759402) (alef-3)
 
۱۳۹۳-۱۲-۲۹ ۱۵:۱۷:۲۰
بزارید بره جاش یه ژنرال بیاد تا شاید فوتبالمون هم مثل اقتصادمون بشه ان شاا.. (2759531) (alef-3)
 
۱۳۹۳-۱۲-۲۹ ۱۸:۵۹:۱۹
یک وقت دیدی یک کوتوله آمد . (2759991) (alef-3)
 
۱۳۹۳-۱۲-۲۹ ۱۵:۱۹:۱۴
پولارو گرفت خیالش راحت شد!!حالا خوشی زیادیش کرده استعفا میده.
خوش اومدی آقا با اون کارنامه درخشانت!!!! (2759537) (alef-3)
 
حميد
۱۳۹۳-۱۲-۲۹ ۱۶:۱۸:۰۵
خلايق‏ ‏هرجه‏ ‏لايق...لياقت‏ ‏شمام‏ ‏همون‏ ‏بيسواداي‏ ‏رانت‏ ‏باز‏ه‏ ‏نه‏ ‏سرمربي‏ ‏رئال‏ ‏ومنجستر (2759665) (alef-3)
 
۱۳۹۳-۱۲-۲۹ ۱۸:۳۲:۲۲
سرمربی رئال و منچستر چه گلی به سر فوتبال این مملکت زده؟؟ (2759929) (alef-3)
 
۱۳۹۳-۱۲-۲۹ ۱۵:۲۴:۲۶
کیروش یه جنتل من بوده و.هست (2759544) (alef-3)
 
۱۳۹۳-۱۲-۲۹ ۱۵:۳۱:۳۹
بدترین وزیران دولت
ورزش
علوم
صنعت (2759557) (alef-3)
 
۱۳۹۳-۱۲-۲۹ ۱۵:۴۴:۰۸
ما اینجوری هستیم اقای کی روش (2759597) (alef-3)
 
۱۳۹۳-۱۲-۲۹ ۱۶:۰۸:۱۹
حالا که خدا رو شکر قرار شده بره، چرا برای بازی تدارکاتی با سوئد و شیلی میخواد باشه؟؟؟!!! واقعا جای سوال و تامل داره...راستی قضیه پولادی چی شد؟ (2759648) (alef-3)
 
۱۳۹۳-۱۲-۲۹ ۱۹:۰۰:۰۴
برای اینکه کفاشیان بهش گفته . (2759993) (alef-3)
 
بهروز از تهران
۱۳۹۳-۱۲-۲۹ ۱۶:۱۹:۱۳
درست گذاشتن شب عید این اتفاق بیفته که مردم صداشون در نیاد برنامه نود که نیست جراید ورزشی هم نیمه تعطیل هستند راحت تونستند به 90 درصد مردم که حامی کی روش بودن دهن کجی کنند .وزیر جان فاتحه میز وزارت را بخون شمارش معکوس برات شروع شد (2759669) (alef-3)
 
۱۳۹۳-۱۲-۲۹ ۱۹:۰۰:۴۲
اولین شکستی که ایران بخوره مسئول مستقیمش وزیر ورزشه . (2759995) (alef-3)
 
کریم همکار
۱۳۹۴-۰۱-۰۲ ۱۱:۳۵:۰۴
درعوض مردم مانند یک رسانه شفاهی درديدوبازديد های عید ،یا از کی روش حرف می زنند ،یا از ظریف ویا گرونی . (2762386) (alef-11)
 
افسوس
۱۳۹۳-۱۲-۲۹ ۱۶:۴۷:۴۱
سلام ، خبر استعفای آقای کی روش بسیار ناراحت کننده است با رفتن او فوتبال ما لطمه بزرگی می خورد ، متاسفانه وزیر ورزش و رییس فدراسیون فوتبال به فکر پست و مقام خودشان هستند و استعفای آقای کی روش نتیجه کارهای اشتباه آنهاست ، از قدیم گفته اند کار را باید به کاردان سپرد ،همه کس صلاحیت و توانایی وزیر و رییس شدن را ندارد همانطور که تعداد انگشت شماری از افراد آوازخوان میشوند . (2759721) (alef-10)
 
حسن
۱۳۹۳-۱۲-۲۹ ۱۷:۳۱:۴۸
حیف شد .ایران رو چه به اینجور مربی ها. برا تیم ایران علی دایی یا قلعه نویی خوبه. (2759808) (alef-3)
 
مردی بانی
۱۳۹۳-۱۲-۲۹ ۱۷:۳۲:۱۰
تا زمانی که تو این مملکت سر الکس درخشان و امثال اون هستند قدر و قیمت کارلوس بی ادعا و کار کن دیده نمیشه.کارلوس جان به بلندای تاریخ این ملت تو این مدت کم خوشحالمون کردی و جای خوبی تو خاطرمون داری.حیف و صد حیف که مدیر خوب ورزشی نداریم و شوربختانه اینکه مدیر شناس خوب اصلا نداریم. (2759810) (alef-10)
 
حسین
۱۳۹۳-۱۲-۲۹ ۱۸:۴۴:۲۶
دوستان بهتر است کمی از فضای جوزدگی فاصله بگیریم.
هیاهوی اخیر کروش برای ندادن دو بازیکن به تیم امید است آن هم برای دو بازی تدارکاتی!! آیا موفقیت تیم امید حق ما ایرانی ها نیست؟ آیا نباید در مقابل حرف قلدرمآبانه آقای کروش در عدم در اختیار گذاشتن این دو بازیکن به تیم امید ایستاد؟
به نظر من ایشان دنبال بهانه جویی ناشیانه برای ترک ایران است.
من هم با ادامه مربیگری ایشان موافقم، اما با رعایت عزتمندی، این ایران است که باید حد و حدود فعالیت ایشان را تعیین کند و نه ایشان برای ایران (2759961) (alef-3)
 
۱۳۹۳-۱۲-۲۹ ۲۲:۵۸:۳۱
اخی؟! یعنی تیم امید برای بازی با افغانستان !!!نیاز مبرم به این دو تا داشت؟؟؟؟؟؟؟؟ (2760398) (alef-3)
 
۱۳۹۴-۰۱-۰۱ ۲۱:۰۸:۰۸
فعلا که چهل ساله نرفتیم المپیک حالا میخواد افغانستان باشه میخواد ژاپن فرقی نداره بازی رسمیه (2761799) (alef-11)
 
شهروند
۱۳۹۳-۱۲-۲۹ ۱۹:۳۳:۲۳
سلام
واقعا جای تاسفه که دارند با آینده فوتبال ایران بازی می کنند کی روش میتونست فوتبال ایران رو به جایی برسونه . تیمی که مربی رو همینجور مثل خیار عوض میکنه هیچ وقت تیم نمیشه همین تیم رو که کی روش ساخت هیچکس نمیتونست اینطوری تیم بسازه مگر ایران در جام جهانی بد ظاهر شد؟ درسته از گروه بالا نرفت ولی آبرومندانه بازی کرد اینا همش فکر سرمربیه و تلاش بازیکنان
کی اشکان دژاگه رو می شناختش ؟ کی قوچان نژاد رو می شناخت؟ کی سردا آزمون رو می شناخت؟ و امثالی مثل این جوون ها رو چه کسی میشناخت؟
اینا همه از درایت کی روش بود البته در لیگ ما هم بازیکن های بسیار خوبی داریم ولی باید بهشون رسید
باید مشکل فوتبال به صورت زیربنایی حل بشه با مربی عوض کردن هیچ مشکلی حل نمیشه
امیدوارم که همه ما بتونیم یک روزی به فوتبال ایران افتخار کنیم و جز قدرت های برتر فوتبال بشم (2760049) (alef-3)
 
صادق
۱۳۹۴-۰۱-۰۳ ۱۹:۲۷:۰۲
واقا متاسفم ...در برنامه نود اینهمه ادم رای موافق بایشان دادند ول محبوبیت کی روش را بر نتافتند..اینها ادمهای بیسوادی مثل درخشان.قلعه نوعی و.دائی و یا پروین را میخوان که هرچی فدراسیون و وزارت ورزش امر کرد بگن سمعا و طاعتا و هر روز جیب خودشون را پر پول تر کنن و توی پنتهاوس های کامرانیه بشینن و ماشینهای مازراتی و پرشه سوار شن...لیاقت مربی های باسواد و تکنیکی امثال کی روش را ندارن. (2764133) (alef-13)
 
hamvatan
۱۳۹۳-۱۲-۲۹ ۱۹:۳۶:۲۷
فوتبال ایران مربی اسم و رسم دار نمیخواهد یعنی نیازی ندارد چون ما اگر بهترین مربی دنیا را هم بیاریم ایران مطمئن باشید نه معجزه ای میشه نه وضعیت فوتبالمون تغییر میکنه آقای کی روش هم خیلی خوب شد که رفت ما مربیانی داریم که کارت مربیگری A+ دارند مثل منصوریان و خیلی افراد دیگه و میتونند تیم را اداره کنند ما نیاز به یک مدیر توانا ،خلاق و چالش پذیر داریم که بیاد مسئولیت فدراسیون را قبول کنه و بتونه انقلابی در فوتبال کشور ایجاد کنه ،مدیران بله قربان گو و ترسو تا زمانی که هستند فوتبال و خیلی جاهای دیگه درست نمیشود. (2760059) (alef-3)
 
فرهاد
۱۳۹۳-۱۲-۲۹ ۱۹:۳۹:۵۵
این راهش نیست شما وقتی میگی سرمربی باید بفهمی راجع به چی صحبت میکنیدشی . این رسم مدیران ورزشی ایران است هرکه را مردم انتخاب میکنند به خفت وخواری میکشند الف عزیز کی روش هیچ کاری نکرده باشه به یک مشت آدم بی کفایت چند سالی مهلت دادتا به میز قدرت وپول بچسبند این رسم ناجوانمردانه غریب کشی و نابودی دوست دشمن پروری چند ین سال است باب شده آ« از وزیری که ورزش نمیداند آن هم از ریاست فدارسیونی که با معاونینش حییثیت آقایی فوتبال ما را دارند از بین میبرند (2760064) (alef-3)
 
۱۳۹۳-۱۲-۲۹ ۱۹:۵۵:۲۱
وزیر محترم !!!! ورزش


تا وقتی که این سیاسی بازی ها توی ورزش باشه وضعمون بهتر که نمی شه هیچ بدتر هم می شه (2760083) (alef-3)
 
بهنام
۱۳۹۳-۱۲-۲۹ ۲۰:۳۶:۲۰
کفاشیان همه رو فدا میکنه تا خودش رو حفظ کنه
واقعا اینقدر آدم بی مایه میشه آخه (2760161) (alef-3)
 
۱۳۹۳-۱۲-۲۹ ۲۱:۱۱:۵۰
خیلی متاسسفم (2760223) (alef-3)
 
محمد
۱۳۹۳-۱۲-۲۹ ۲۱:۵۱:۴۸
از وزیر ورزش بی لیاقت و دولت بی تدبیر و ناامید انتظاری بیش از این نیست (2760283) (alef-3)
 
۱۳۹۳-۱۲-۲۹ ۲۳:۱۶:۲۲
آقا یگودرزی در آینده مسئولیت ناکامی های تیم ملی با شماست (2760430) (alef-3)
 
حسين
۱۳۹۳-۱۲-۲۹ ۲۳:۴۵:۱۷
تواين مملكت به راي مردم احترام نمي ذارند مردم كي روش راميخواهند (2760475) (alef-3)
 
۱۳۹۳-۱۲-۲۹ ۲۳:۵۸:۲۰
شما هم قشنگ فهميدي اين مملكت چه خبره!!!! (2760494) (alef-13)
 
عباس
۱۳۹۴-۰۱-۰۱ ۰۱:۴۷:۴۳
سلام
آقاي روحاني شما با رأي ما انتخاب شدين و وظيفه شماست كه به نظر مردم احترام بگذاريد و جلوي ضعيف ترين وزيرتون رو بگيريد تا تيشه به ريشه اين فوتبال نزنه ، مردم خواستند تا اقاي كي روش سرمربي تيم ملي بمونه ولي اقاي وزير با خودخواهي تمام با فشار هاي غيره اصولي و غيره حرفه اي و خارج از چهارچوب وظيفه شخصي خودش عمل ميكنه و در جريان فوتبال دخالت ميكنه خواهش ميكنيم از نمايندگان محترم كه اين وزير بايد استيضاح بشه تا فوتبال بازهم بخاطر دخالت هاي سياسي تعليق نشه (2760583) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۰۱-۰۱ ۰۲:۱۶:۲۲
بالاخره کار خودشون رو کردن. یک مشت بی دانش و ناتوان چنگ انداخته اند روی این فوتبال فلک زده و تا خواست جون بگیره اینجوری تیشه برمیدارن و به ریشه این فوتبال میزنن. کی روش مربی بزرگی است که خیلی از کشورها و تیمها آرزوی داشتن او را دارند. این ما هستیم که لیاقت قلعه نوعی و دیگرانی را داریم که هنوز در رویای زمینهای خاکی سیر میکنن و ......... چی بگم؟ وزرارت ورزش در دخالت در فوتبال صلاحیت ندارد. امیدوارم فوتبال ما تعلیق بشه. آنوقت اون چولهای میلیاردی را چگونه و به چه بهانه ای میخوان به جیب بزنن. آقای روحانی به داد این ملت و این فوتبال بی کس برس. کفاشیان فقط فکر صندلی خودش هست و بس. (2760617) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۰۱-۰۱ ۱۶:۱۷:۵۶
كفاشيان بايد از فدراسيون بره تا فوتبال بتونه نفس بكشه (2761457) (alef-13)
 
حسین
۱۳۹۴-۰۱-۰۲ ۱۱:۴۰:۰۸
برنامه نود اگر این موضوع را نظر سنجی کند. 99% موافق اقای کیروش هستند . (2762395) (alef-11)
 
ابراهیم
۱۳۹۴-۰۱-۰۴ ۱۰:۴۶:۲۹
قای رییس جمهور وزیر ورزش شما بر خلاف خواست اکثریت افکار عمومی گام برمیدارد و این نکته منفی در کارنامه جنابعالی خواهد بود (2764698) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۰۱-۰۴ ۱۱:۲۲:۲۵
کی روش بهترین مربی ایران در چندین سال اخیر بود و بازیکن‌های بسیار عالی را از سطح باشگاهای خوب دنیا به ایران ٱورد و نتایج خوبی هم گرفت. متاسفانه گودرزی ضعیف‌ترین وزیر کابینه است و لیاقت چنین پستی را ندارد. چنین آدمهایی مشخص است که با افراد قوی نمی‌توانند کار کنند. (2764721) (alef-10)
 
۱۳۹۴-۰۱-۰۵ ۱۰:۰۳:۳۵
, فوتبال آماتوری با این همه هزینه از بیت المال و بازیکنان از خود راضی و سربازان فراری واقعا به چه دردی می خورد ؟

اگر این هزینه ها به سمت تولید و اشتغال جوا نان و رونق اقتصادی سوق داده شود بهتر نیست ؟ لطفا کمی منطقی فکر کنید و احساسی نظر ندهید .

بازی های لیگ - جام ملت های آسیا - جام جهانی چه نتایج شایسته ای برای این ملت حاصل شد ؟

شما نتایج فوتبال را با سایر ورزش ها مقایسه کنید و میزان هزینه آن را کدام یک پرچم ایران را در میادین بین المللی به احتراز در آوردند ؟

آیا این همه هزینه برای فوتبال آنهم از بیتالمال که همه در آن سهیم هستند درست است ؟ (2765806) (alef-13)
 
علي
۱۳۹۴-۰۱-۰۵ ۱۰:۱۸:۵۵
مربي خوبي بود حيف شد رفت . (2765813) (alef-13)
 
حسین
۱۳۹۴-۰۱-۰۵ ۱۴:۳۴:۵۲
آقایان :وزیرمحترم ورزش ورییس فدراسیون فوتبال ای کاش به 90%رای مردم وعلاقه مردم به کی روش احترام میگذاشتید.ای کاش تحمل یک نفر مربی باکلاس و مرتب و داشتیم .ای کاش واردمسایل حاشیه ای نمیشدیم .ای کاش ازاین سیستم مافیایی کمی فاصله میگرفتیم .ای کاش بلایی سرکی روش نمی آوردیم که بهانه گیری کندوعلیرغم علاقه فلبی خودش استعفا میکرد.ای کاش ...ای کاش .... (2766103) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۰۱-۰۶ ۰۹:۳۶:۰۱
بهتر که رفت با نتایج افتضاح جام جهانی و جام ملتها من نمی دونم به خاطر چی به این مربی میگفتند خوب لابد به خاطر تیپش (2766809) (alef-10)
 
۱۳۹۴-۰۱-۰۶ ۱۱:۲۲:۲۹
کی روش مرد بزرگی بود حتی مخالفان هم می دانند (2766904) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۰۱-۰۶ ۱۱:۲۵:۵۲
هیچ کس خائنین را نخواهد بخشید. خائنینی که برای سیستم مافیایی خودشان کی روش بزرگ را مجبور به استعفا کردند (2766909) (alef-13)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.