نظر منتشر شده
۱۴
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 367723
مدیران بانکی حساب‌های خود را از دسترس خارج‌کردند
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۹ تير ۱۳۹۵ ساعت ۲۳:۰۴
پس از دستور رئیس جمهور مبنی بر بررسی فیش های حقوقی، مدیران بانکی اقدام به از دسترس خارج کردن حساب های خود نمودند.

به گزارش باشگاه خبرنگاران، بعد از آنکه رئیس جمهور دستور بررسی فیش های حقوقی مدیران دولتی به ویژه مدیران موسسات مالی و بانک ها را صادر کرد، خبرهای رسیده به خبرنگار باشگاه خبرنگاران حکایت از آن دارد که مدیران ارشد و اعضای هیات مدیره بانک ها جهت پیشگیری از این اقدام، با دستور به ادارات انفورماتیک و آی تی سازمان متبوع خود ،اقدام به غیر قابل رویت کردن صورت های مالی خود کرده اند که در اصطلاح به این کار آف لاین کردن حساب می گویند.

این در حالی است که بر اساس دستورالعمل های بانک مرکزی ، آف لاین کردن حساب ها در داخل شعب نوعی فرار از قانون و تخلف محسوب می شود و حساب های همه کارمندان بانک ها نیز برای افراد مجاز در داخل شعب قابل رویت است.

بر اساس این گزارش ، تلاش های خبرنگار باشگاه خبرنگاران برای پیگیری این موضوع از بانک مرکزی ادامه دارد.

شایان ذکر است در اکثر کشورهای توسعه یافته ، برای شفافیت دریافتی های مدیران، اقدام به انتشار رسمی حقوق ها بر روی پایگاه های اطلاع رسانی خود می نمایند.
 
کلمات کلیدی : مدیران بانکی+فیش حقوقی
 
علی
United Kingdom
۱۳۹۵-۰۴-۱۰ ۰۰:۰۱:۲۸
این جمله آخر منو کشت، حساب های بانکی و فیش های حقوقی در اروپا و آمریکا و اصولا بیشتر کشور ها جزو موارد کاملا خصوصی و محرمانه هستند و جز از طریق مراجع قضایی و برای منظور خاص دسترسی به آنها غیر ممکن و افشای آنها جرم سنگین دارد. این کشور های توسعه یافته مورد نظر شما احتمالا جیبوتی و بورکینافاسو نیستند؟ (3792413) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۱۵ ۱۸:۲۳:۳۹
شما دوست گلم میتونی بری توی سایت وزارت مالیاتی امریکا و حقوق وزیرشون رو ببینی. امریکایی که دشمن انسانیت نباید انقدر عدالت اجتماعیش از مایی که دولتمون دولت مظلومان دنیاست بیشتر باشه. کتمان این حقیقت خیانته. (3868396) (alef-11)
 
سامیار
Romania
۱۳۹۵-۰۴-۱۰ ۰۰:۰۳:۲۶
وظیفه اصلی نظارت بر بودجه دستگاه های دولتی براساس قانون دیوان محاسبات کشور به عهده دیوان محاسبات کشور در تهران و دیوان محاسبات استان ها در سطح کشور می باشد.چرا اقایان نمایندگان مجلس، رییس کل دیوان محاسبات کشور را استیضاح نمی کنند. چرا ایشان را به مجلس احضار نمی کنند. (3792415) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۰ ۰۰:۱۰:۴۱
بله
انتظاری بیشتر از این هم نمیرفت (3792426) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۰ ۰۰:۱۲:۵۳
بايد با انها برخورد جدي شود متاسفانه دستگاههاي نظارتي بي عرضه هستند (3792431) (alef-11)
 
Sweden
۱۳۹۵-۰۴-۱۰ ۰۰:۵۰:۳۶
یعنی این رییس بانکها واسه خودشون امپراطوری دارن! (3792463) (alef-11)
 
متین
Romania
۱۳۹۵-۰۴-۱۰ ۰۰:۵۹:۵۳
باید تمام کسانی که اینکار را کردند بشدت برخورد و برکنید (3792470) (alef-11)
 
Romania
۱۳۹۵-۰۴-۱۰ ۰۱:۱۳:۴۲
"شایان ذکر است در اکثر کشورهای توسعه یافته ، برای شفافیت دریافتی های مدیران، اقدام به انتشار رسمی حقوق ها بر روی پایگاه های اطلاع رسانی خود می نمایند."

خوب واسه همينه که به ما ميگن کشورهاي توسعه نيافته! (3792476) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۰ ۰۱:۱۹:۲۷
ببين چكاركردن!!!!!!؟ (3792480) (alef-11)
 
ناشناس
Romania
۱۳۹۵-۰۴-۱۰ ۰۳:۱۳:۰۴
اگر درمملکتی قانون حکمفرما باشد هیچ خائن به ملت نمی تواند اقدام غیره قانونی کند مگر پشتش از مسئولین عالیرتبه گرم باشد که اگر چنین باشد وای به حال آن ملت (3792541) (alef-11)
 
Estonia
۱۳۹۵-۰۴-۱۰ ۰۴:۱۶:۱۸
یعنی خوش بحاله دولت تدبیر و امید
اینهمه زیرلوای دولت میخوردن دستور بررسی نمیدادن
تا دیدن مردم جوش اوردن دستور بررسی میدن
چقدر هم حنای دولت برا روسا رنگ داره که اونها جرات کردن اف لاین بشن
خاک بر سر من که به روحانی میخواستم رای بدم (3792583) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۰ ۰۴:۵۸:۰۲
شاید بتوان بسیاری از حقایق را از دید مردم کوچه و بازار پنهان کرد ولی حقایقی از جنس تبعیض، شکاف طبقاتی، بریز و بپاش بیت المال، هزینه های سنگین و کمر شکن درمان، هزینه های مسکن، هزینه های خوراک، هزینه ازدواج، بیکاری، اعتیاد...که محصول رفتار مدیریتی متکبرانه انتقاد ناپذیر و فساد زای کارگزارن کشور است، با گوشت و پوست مردم حس میشودحتی اگه شما فیش های حقوقی و اموالتان را در هفتا سوراخ پنهان کنید. (3792601) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۰ ۰۴:۵۸:۵۶
اگه شفاف بودید امیدی به آیندتون بود ولی انگار تدبیر چنین است که امیدی نباشد (3792602) (alef-11)
 
بازنشسته
Romania
۱۳۹۵-۰۴-۱۰ ۰۵:۲۸:۰۱
این حقوقها و وامهای نجومی و سو استفاده ازموقعیتها دربانک وشرکتهای زیر مجموعه بوده و مربوط به امسال و سال گذشته نیست لطفا سالهای قبل را هم بگردی . شرکتهای زیر مجموعه صندوقهای بازنشستگی و ... زیر مجموعه بانکها صندوقهای سرمایه گذاری مسکن و....... همه را از زیر ذره بین نگاه کنید ببینید چه افتضائیه/همه سیر شدند غیراز بازنشستگان بد بخت (3792616) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.