نظر منتشر شده
۷
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 487720
واکنش مرکل به تصویب قانون ازدواج همجنس‌گرایان
تاریخ انتشار : جمعه ۹ تير ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۴۴
صدر اعظم آلمان بعد از رای پارلمان به قانونی شدن ازدواج همجنس گرایان در کشورش که وی از مخالفان آن بود، ازدواج را از نظر قانون اساسی ارتباطی بین زن و مرد دانست. 

به گزارش تسنیم، به نقل از نشریه فوکوس، آنگلا مرکل، صدر اعظم آلمان بعد از رای پارلمان آلمان به طرح قانونی شدن ازدواج همجنس گرایان در کشورش از ازدواج بین زن و مرد طرفداری کرده و گفت که به اعتقاد من ازدواج در قانون اساسی ارتباطی بین زن و مرد است.
 
 پارلمان آلمان در یک رای گیری تاریخی با طرح ازدواج برای همه موافقت کرد.
 
این رای گیری در حالی انجام شد که صدر اعظم آلمان مخالف چنین قانونی بود.
 
در این رای گیری 393 نماینده پارلمان به قانونی شدن ازدواج همجنس گرایان رای مثبت، 226 نفر رای مخالف و 4 نفر هم رای ممتنع دادند.
 
احزاب سوسیال دموکرات، چپ ها و سبزها این رای گیری را بر خلاف خواست اتحادیه احزاب متحد مسیحی انجام دادند. البته در پایان حداقل 70 نماینده اتحادیه احزاب متحد مسیحی نیز به این طرح رای مثبت دادند.
 
ازدواج همجنس گرایان تا به حال در آلمان قانونی نبوده و آن ها تنها اجازه داشتند یک شراکت در زندگی را ثبت رسمی کنند نه ازدواج رسمی را.
 
کلمات کلیدی : ازدواج همجنسگرایان+مرکل+همجنسگرایی+آلمان
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۴-۰۹ ۱۸:۱۱:۰۵
ازدواج همجنسگرا یعنی چی؟ (4452637) (alef-11)
 
Romania
۱۳۹۶-۰۴-۱۰ ۱۸:۲۶:۳۵
یعنی اوج روشنفکری غربی ها (4454106) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۴-۰۹ ۱۸:۲۹:۳۱
کشورهای غربی مدعی آزادی و منطق و عقل آنقدر بی شعور وفاسد و کثیف هستند که هرچیزی را که زشت و کثیف و بد هست خوب داسته آن را قانونی می کنندولی چیزهای خوب و پاک و سالم را به شدت محکوم کرده بر علیه اش قانون تصویب می کنند و بهش حمله نظامی و فیزیکی می کنند
آنوقت مدعیند که آنها سزاوار حکومت بر کل جهان و بشریت هستند و تعددی ابله خودباخته فاسد در کشورهای دیگر ک دارای پیشینه خوب اخلاق و ادب و پاکی هستند دبنال رو آنها افتاده قصد کمک به آن شیطان در بر اندازی دول و ملل سالم و پاک را دارند (4452660) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۴-۰۹ ۱۹:۴۹:۱۵
خاک بر سرتون کنن که از توحش هم اون ور تر رفتین (4452784) (alef-11)
 
Romania
۱۳۹۶-۰۴-۰۹ ۲۰:۲۰:۱۸
بازم بگین مرکل بده (4452834) (alef-11)
 
ایده
Romania
۱۳۹۶-۰۴-۱۰ ۱۸:۲۸:۰۸
چه ربطی داره سیاست هاش که همه ضد ایرانه چی هرچیزی به جای خودش (4454108) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۴-۱۰ ۰۰:۱۱:۱۳
درتاریخ همچنین بوده مطمئا باشید بلایی اسمانی خواهد امد وهمه تان رابه جهنم خواهد فرستاند این پیام خداوند است (4453101) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.