توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 427023
اعتراض صبا به لغو محرومیت تماشاگران خوزستانی
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۰۳
عباس دارابی به لغو محرومیت تماشاگران استقلال خوزستان در بازی این تیم مقابل صبا واکنش نشان داد.

عباس دارابی، سرپرست تیم فوتبال صبای قم در گفت‌وگو با ایسنا، با ابراز ناراحتی از لغو محرومیت استقلال خوزستان، اظهار کرد: ما دوست نداریم فوتبال بدون تماشاگر باشد. من بارها گفته‌ام فوتبال بدون تماشاگر فایده‌ای ندارد.

وی ادامه‌ داد: این درست نیست 24 ساعت قبل از دیدار ما با استقلال خوزستان اعلام می‌کنند که محرومیت تماشاگران این تیم خوزستانی لغو شده است. اگر قرار بود این اتفاق بیفتد باید زودتر به هر دو تیم اعلام می‌شد. تماشاگران خوزستان مردم خونگرم و خوبی هستند و وجودشان برای فوتبال ایران نعمت است، اما این تماشاگران را در بازی برابر سیاه‌جامگان و داربی مهم خوزستان محروم می‌کنند،  ولی وقتی نوبت به صبا می‌رسد آن هم 24 ساعت قبل از این بازی مهم که دو تیم انگیزه کافی برای کسب سه امتیاز دارند ناگهان تصمیم به لغو این محرومیت می‌گیرند.

دارابی درباره آمادگی بازیکنان صبا نیز گفت‌: بازیکنان انگیزه خوبی برای کسب سه امتیاز دارند و با روحیه بالا در اهواز به میدان خواهیم رفت. امیدوارم بتوانیم سه امتیاز را کسب کنیم تا از زیر این فشارها خارج شویم.
 
کلمات کلیدی : صبای قم + محرومیت تماشاگران + استقلال خوزستان
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.