توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 407728
واکنش جالب کفاشیان به اختلاف عابدینی و کی‌روش
تاریخ انتشار : شنبه ۸ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۲۰
نایب رییس فدراسیون فوتبال ایران درباره بیانیه شب گذشته کارلوس کی‌روش واکنش نشان داد.

علی کفاشیان نایب رییس فدراسیون فوتبال پس از بیانیه شب گذشته کارلوس کی‌روش در جمع خبرنگاران در پاسخ به این سوال که برخی اعتقاد دارند اگر در دوره ریاست شما درست با این موضوع برخورد می‌شد این اتفاقات رخ نمی‌داد، گفت: چه کاری می‌توانم انجام دهم. کی‌روش تیم ما را به جام جهانی برده و الان هم می‌خواهد همین کار را انجام دهد.

رئیس سابق فدراسیون فوتبال در پاسخ به این سوال که بحث برکناری کی‌روش مطرح شده و او به خاطر حرف‌های عابدینی به فدراسیون فوتبال آمده گفت: این موضوع داخلی است و به من ارتباطی ندارد و من در این خصوص نظری ندارم. کی‌روش سرمربی جام جهانی ماست و تا پایان جام جهانی هم با ما قرارداد دارد. وظیفه او بردن تیم ملی به جام جهانی است و تا الان وظیفه‌اش را خوب انجام داده است. ما از او راضی هستیم خدا هم از او راضی باشد.

کفاشیان در پاسخ به سوالی دیگر مبنی بر اینکه کی‌روش در بیانیه‌های مختلف باز هم از کمبود امکانات گله داشته، گفت: ما همیشه کمبود امکانات داشته‌ایم و باید شرایط را برای او فراهم کنیم. او هم این امکانات را برای شخص خودش نمی‌خواهد. ما همیشه از کمبود امکانات رنج برده‌ایم.
۱۳۹۵/۰۲/۲۱ ۱۱:۱۴
 
۱۳۹۵/۰۲/۱۱ ۱۶:۰۰
 
۱۳۹۵/۰۲/۰۶ ۱۶:۲۸
 
۱۳۹۵/۰۱/۱۷ ۱۸:۳۰
 
۱۳۹۵/۰۱/۱۷ ۱۷:۳۰
 
۱۳۹۴/۱۲/۱۰ ۱۴:۰۰
 
۱۳۹۴/۱۱/۲۱ ۲۱:۳۰
 
۱۳۹۴/۱۱/۱۱ ۱۰:۳۴
 
۱۳۹۴/۰۹/۰۱ ۱۰:۲۷
 
۱۳۹۴/۰۸/۱۰ ۱۹:۰۲
 
 
کلمات کلیدی : علی کفاشیان+کارلوس کی روش
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.