نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 488323
مدیر شرکت زیر ساخت خبر داد:
رفع فیلتر یوتیوب و بلاگ اسپات برای دانشگاهیان
بخش دانش و فناوری الف،11 تیر96
مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت از رایزنی با دادستانی کل کشور برای فیلترزدایی از بلاگ اسپات و یوتیوب ویژه دانشگاهیان خبر داد.
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۱ تير ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۵۹
به گزارش مهر، محمدجواد جهرمی صبح امروز در مراسم رونمایی از نسل سوم شبکه علمی کشور که در سازمان امور دانشجویان برگزار شد گفت: تا پایان آبان ۹۷ کل دانشگاه های کشور به شبکه علمی کشور متصل می شوند، در حال حاضر دانشگاه ها در حوزه دسترسی دچار مشکل هستند بعضی از دانشگاه ها شبکه فیبر نوری ندارند. حتی برخی از دانشگاه های تهران نیز به فیبر نوری متصل نیستند و ما امیدواریم در موافقت نامه ای که در سال جاری صورت می گیرد اعتباری برای این منظور به دانشگاه ها اختصاص داده شود.

وی ادامه داد: یکی از اعتراض هایی که دانشجویان و اساتید داشتند درباره استفاده از یوتیوب، بلاگ اسپات و رفع فیلترزدایی از آنها که ما در این رابطه مذاکراتی با دادستان کل کشور داشتیم تا شرایط ایجاد شود که دانشگاهیان بتوانند از یوتیوب و بلاگ اسپات استفاده کنند. البته تصمیم گیری آن در جای دیگر است.

مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت خاطرنشان کرد: یکی از مهمترین نقش های دانشگاه ها در رابطه با شبکه علمی کشور تولید محتوا است و ما امیدواریم دانشگاهیان برای این شبکه محتواهای بومی و فاخری را تولید کنند.

 
 
کلمات کلیدی : دانش و فناوری+ فیلتر یوتیوب
 
کارشناس کتابخانه مرکزی دانشگاه علوم پزشکی ایران
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۴-۱۱ ۲۳:۳۹:۳۲
وقتی سرعت دانلود در کتابخانه مرکزی دانشگاه علوم پزشکی ایران 70 کیلوبایت بر ثانیه است، سخن گفتن از فیبر نوری بیشتر به شوخی شباهت دارد.

وقتی یک صفحه اینترنت را باز می کنید برای باز شدن صفحه بعد دچار مشکل هستید چه برسد به دانلود!!!

اعتراض هم که می کنید می گویند این امر بخاطر کنترل میزان مصرف اینترنت صورت گرفته است!!! (4456013) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.