نظر منتشر شده
۱۴
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 462420
اعتراف یک مرد به تجاوز به 7 دختر و پسر خردسال
تاریخ انتشار : شنبه ۲۶ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۰۷:۴۷
ایران نوشت: 28 بهمن سال 95 مردی میانسال در حالی که دست دختر 11 ساله‌اش را در دست داشت، به کلانتری 132 نبرد رفت و راز آزار و اذیت شیطانی دخترش را فاش کرد.

  دخترک به پلیس گفت: «ساعت 4 و نیم بعد از ظهر به دنبال برادر کوچکترم رفته بودم که مردی در نزدیکی پارک خودش را به من رساند و گفت که مأمور مواد مخدر است. بعد هم خواست به گوشه‌ای از پارک برویم تا در مورد خانواده بچه‌هایی که آنجا بازی می‌کردند، اطلاعاتی بدهم. من هم ازترس سوارماشینش شدم اما او درمحلی خلوت ماشین را نگه داشت و بعد هم با تهدید مرا مورد آزار و اذیت قرار داد. او تهدید کرد اگر سر و صدا کنم پدر و مادرم را بازداشت خواهد کرد. من هم که خیلی ترسیده بودم، مجبور شدم سکوت کنم.»

به دنبال این شکایت بلافاصله پرونده‌ای در شعبه چهارم دادسرای امور جنایی تهران تشکیل شد و کارآگاهان اداره شانزدهم پلیس آگاهی رسیدگی به موضوع را دردستورکار قرار دادند. درادامه تحقیقات، مرد میانسالی که از کسبه محل بود اطلاعات مهمی در اختیار پلیس قرار داد. او گفت: «روز حادثه مرد میانسالی را دیدم که سوار بر خودرو پراید یشمی رنگ مدام خیابان را بالا و پایین می‌کرد. به همین دلیل مشکوک شده و شماره پلاکش را برداشتم.» بدین‌ترتیب صاحب خودرو شناسایی و دستگیر شد. مرد میانسال ابتدا منکراطلاع از ماجرا شد. اما زمانی که با دخترک خردسال روبه‌رو و شناسایی شد لب به اعتراف گشود و گفت: «آن روز در یک لحظه شیطان وسوسه‌ام کرد و ناخواسته دست به چنین کاری زدم.»

به‌دنبال این اعتراف، کارآگاهان به بررسی شکایت‌های مشابه پرداختند تا اینکه مشخص شد دو پسر و چهار دختر دیگر نیز توسط او از اواخر سال 94 مورد آزار و اذیت‌هایش قرارگرفته‌اند. بدین ترتیب سایر قربانیان نیزاورا شناسایی کردند.

6 قربانی جنایت سیاه زمانی که مقابل بازپرس آرش سیفی از شعبه چهارم دادسرای امور جنایی تهران قرار گرفتند، اظهاراتی مشابه حرف‌های آخرین قربانی پرونده داشتند. یکی از آنها گفت: «در حال بازی در پارک بودم که آن مرد به سراغم آمد و خودش را مأمور معرفی کرد. بعد هم از من خواست تا سوار ماشینش شوم. از آنجا که فکرمی کردم او پلیس است سوار شدم.اما مرا به محل خلوتی برد و با زور و تهدید نقشه‌اش را اجرا کرد.»به‌ دنبال اظهارات 7 قربانی  پرونده، مرد میانسال به ناچار لب به اعتراف گشود و به آزار و اذیت 5 دختر و 2 پسر 10 و 11 ساله اعتراف کرد.

تحقیقات ویژه ازاین شیطان صفت در حالی ادامه دارد که احتمال می‌رود کودکان دیگری نیز مورد آزار و اذیتش قرار گرفته باشند اما خانواده هایشان در این مورد شکایتی نکرده‌اند.
 
کلمات کلیدی : تجاوز + آدم ربایی
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۶ ۰۸:۱۱:۵۹
یک کلام اعدام (4256614) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۶ ۰۸:۵۲:۱۹
اعدام (4256719) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۶ ۰۹:۴۵:۰۲
اعدام .و کشیدن جسد با ماشین تو خیابان. تروخدا یکبار محکم و خیلی شدید برخورد کنید (4256843) (alef-11)
 
رضا
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۶ ۱۰:۵۲:۲۹
شیطان زاییده ذهن شیادان است تا گناه خود را گردن او بیاندازند. شیطان خودمان هستیم. (4257041) (alef-11)
 
Romania
۱۳۹۶-۰۱-۲۶ ۱۲:۲۵:۴۵
خيلى جالب بود متشكرم (4257303) (alef-11)
 
حمید
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۶ ۱۱:۲۳:۲۲
فقط اعدام فقط فقط فقط باز یه سری ادم خودشدنو لوس نکن بیفتن دنبال رضایت گرفتن...اعدام اعدام (4257122) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۶ ۱۲:۰۸:۲۵
اعدام (4257239) (alef-11)
 
محمد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۶ ۱۳:۱۵:۵۲
سرعت عمل پلیس منو کشته (4257490) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۶ ۱۷:۵۹:۱۴
آن طور که از متن پیداست خانواده های بچه های قبلی شکایت نکرده بودند! ننگ بر آن آبرویی که بر سلامت و احساس یک کودک و یا یک انسان بالغ ارجح باشد! (4258337) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۶ ۱۵:۱۹:۳۳
روانی
ابن افراد در کودکی خود قربانی بوده اند
مانند بیجی در ورامین (4257845) (alef-11)
 
lind
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۰۹ ۱۲:۴۶:۵۸
منطقت حال آدم و...می زنه (4496719) (alef-3)
 
Romania
۱۳۹۶-۰۱-۲۶ ۱۸:۰۲:۵۹
بایست بصورت زجرکش وطولانی مدت از صحنه روزگار محو شود. (4258350) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۶ ۲۱:۴۴:۳۴
خدایا ما را از شر چنین اعمالی نجات بده (4259084) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۰۶ ۱۳:۴۷:۱۶
هچند سال این بیمار جنسی،تو خیابان‌ها و می گشت ! پدر و مادر ها هم باید دادگاهی شوند که کودکان خود را بدون سرپرست راهی خیابان ها می کنند.رسانه هابی مانند تلویزیون و رادیو باید فرهنگ سازی کنند و مدرسه ها و انجمن خانه و مدرسه، پدر و مادر ها را اگاه کنند که فرزندان خود را در خیابان و بوستان ها ،تنها نفرستند. (4286049) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.