نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 502613
چه‌برخوردی بانماینده‌اهانت‌کننده به‌ ظریف می‌شود؟
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۱۶
پس لرزه‌های اهانت به ظریف در جلسه رای اعتماد به وزرا همچنان ادامه دارد.

کاظم دلخوش نیز در رابطه با علت این اعتراض به خبرآنلاین گفت: احتمالا این نماینده مجلس خواسته ای به حق درمورد حوزه انتخابیه یا بخشی از مردم داشته است که این موضوع محقق نشده و نگرانی از این بابت برای او پیدا شده است که در آینده حتما رفع خواهد شد.

احتمال بررسی فحاشی نماینده در هیات نظارت

محمدجواد جمالی عضو هیات نظارت بر رفتار نمایندگان درباره بررسی این موضوع به خبرآنلاین گفت: سازوکار هیات نظارت بر رفتار نمایندگان بر این اساس است که حتما باید شکایتی واصل شود تا این موضوع مورد ارزیابی قرار گیرد و پیگیری شود. موضوع حاشیه ای هم که امروز در مورد وزیر امورخارجه اتفاق افتاد خارج از این سازوکار نیست.

این نماینده مجلس افزود: از آنجایی که بعید می دانم آقای ظریف از این نماینده شکایتی بکنند به نظر می رسد موضوع آقای سامری اساسا در هیات نظارت بر رفتار نمایندگان مطرح نشود.
 
کلمات کلیدی : ظریف+رای اعتماد+فحاشی به ظریف+نماینده مجلس
 
Romania
۱۳۹۶-۰۵-۲۵ ۲۰:۲۸:۱۸
چه برخوردی باید بشود ؟ مگر اینقدر آقای روحانی به منتقدین فحش و بد و بیراه گفت کسی با او برخورد کرد ؟
حال اینکه اینها نماینده مردمند وبعض از اینها هنوز دغدغه دفاع از موکلان خود را دارند و برای همین ممکن است همچون موکلان خود رفتار نمایند (4522373) (alef-3)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.