نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 422414
توضیح ضروری «دیده بان شفافیت» درباره عدم حضور دکتر راغفر در نشست اصفهان
تاریخ انتشار : جمعه ۱۹ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۲۰:۱۱
«در برابر فساد؛ بررسی علل ناکامی مبارزه با فساد در کشور»؛ این عنوان همایشی بود که صبح روز جمعه با حضور احمد توکلی رئیس هیئت مدیره دیده بان شفافیت و عدالت و نماینده سابق مجلس در خانه بیداری اسلامی اصفهان برگزار شد.

در این مراسم همچنین آغاز رسمی فعالیت دیده بان شفافیت و عدالت  اصفهان اعلام گردید. بر اساس برنامه ریزی ها، قرار بود در این نشست، آقایان دکتر احمد توکلی و حسین راغفر در قالب میزگرد درباره علل ناکامی مبارزه با فساد سخنرانی کنند که به دلیل بروز مشکلات شخصی، حضور دکتر راغفر میسر نشد.

در همین زمینه، مسئول دیده بان شفافیت و عدالت اصفهان درباره علت عدم حضور دکتر راغفر گفت: ایشان به دلیل بیماری مادرشان قادر به حضور در این نشست نشدند.

دکتر سیدمهران نحوی در گفتگو با خبرنگار الف، تصریح کرد: برخی رسانه ها به اشتباه عنوان کرده اند که قرار بوده حضور دکتر راغفر در قالب مناظره با دکتر توکلی باشد در حالی که چنین امری مطرح نبوده و قرار بود این جلسه در قالب یک میزگرد برگزار شود.

وی افزود: بر اساس خبر برخی رسانه ها، تصور شده است این یک مناظره اصولگرا-اصلاح طلب درباره فساد بوده و طرف اصلاح طلب حاضر به حضور در جلسه نشده است، لذا لازم دانستیم این ذهنیت نادرست اصلاح گردد.

مسئول دیده بان شفافیت و عدالت اصفهان تصریح کرد: دکتر راغفر از اقتصاد دانان فسادستیز و طرفدار شفافیت بوده اند و در برنامه های سازمان دیده بان شفافیت و عدالت حضور و همکاری فعال داشته اند و اصولا برای دیده بان عدالت، آنچه ملاک همکاری است اعتقاد و عمل در مبارزه با فساد است و نه انتسابات سیاسی و جناحی.
 
کلمات کلیدی : دیدبان شفافیت+راغفر +توکلی
 
علی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۹-۱۹ ۲۰:۴۹:۲۷
از دیده بان شفافیت انتظار داریم که دفاتر این سازمان هیچگونه تعاملی با سازمان ها و افراد متخلف پیدا نکنند والا در اینده مشابه سازمان های نظارتی می شوند (4059204) (alef-13)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.