نظر منتشر شده
۲۲۴
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 148914
مراجعه به سايت برای انصراف یا عدم انصراف یارانه
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۷ فروردين ۱۳۹۱ ساعت ۰۸:۵۱
رئيس سازمان هدفمندي يارانه ها از همه کساني که پيامک انصراف از دريافت يارانه را دريافت کرده اند خواست با مراجعه به پايگاه اطلاع رساني اين سازمان انصراف يا عدم انصراف خود را اعلام کنند.

آقاي بهروز مرادي، در مصاحبه با خبرنگار واحد مرکزي خبر افزود: حتي کساني که نمي خواهند از دريافت ۲۸ هزار تومان، تفاوت مبلغ يارانه مرحله اول و دوم انصراف بدهند لازم است به پايگاه رفاهي مراجعه و عدم انصراف خود را اعلام کنند تا مورد بررسي قرار گيرد.
وي اضافه کرد: البته اين گونه نيست که همه دريافت کنندگان پيامک، مشمول عدم دريافت مبلغ ۲۸ هزار تومان شده باشند ولي آنان هم بايد به پايگاه اطلاع رساني مراجعه کنند.
براساس اين گزارش، مراجعه کنندگان به پايگاه اطلاع رساني www.refahi.ir بايد گزينه انصراف را انتخاب کنند و به سوالاتي درباره انصراف از دريافت کل يارانه يا بخشي از يارانه و نيز عدم انصراف از دريافت ما به التفاوت پاسخ دهند که در انتها شماره اي به تلفن همراه آنها ارسال مي شود که بايد آن شماره را وارد پايگاه کنند تا انتخاب نهاييشان تاييد شود.
در صورت عدم انصراف از دريافت ۲۸ هزار تومان، اين موضوع بررسي و نتيجه به فرد اعلام مي شود.
 
reza
۱۳۹۱-۰۱-۱۷ ۱۰:۴۹:۲۷
با سلام امیدوارم که در سایت قرار دهید .
پدر من بازنشسته سازمان تامین اجتماعی با حداقل حقوق یعنی 445000 تومان است و هنوز هم سهام عدالت به ایشان نداده اند .
در ضمن بنده با 32 سال سن هنوز به علت بدی وضع درآمد خودم هم نتوانستم ازدواج کنم و در خانه پدری زندگی میکنم .
و برای ایشان پیامک مبنی بر تمکن مالی آمده است که انصراف دهید .
می خواستم بپرسم که :
1 - مگر قرار نبود کسانیکه ماهیانه بالاتر از 3 میلیون تومان درآمد دارند از دریافت یارانه حذف شوند .
2 - پدر بنده با این حقوق تامین اجتماعی جزء افراد متمکن محسوب می شود ؟
3 - دیشب آقای مرادی ( رئیس هدفمندی ) از پاسخ به جواب مجری که پرسید کسانی که مانند پدر بنده این مشکل را دارند به کجا باید مراجعه کنند و از چه طریقی حقشان را بگیرند که آقای مرادی از جواب دادن طفره رفت ، واقعا امثال ما باید به کجا از این بی عدالتی شکایت کنیم ؟؟ (726168) (moderator18)
 
Malaysia
۱۳۹۱-۰۱-۱۷ ۱۲:۵۶:۰۲
پاسخ بخش سوم سوال شما در متن خبر هست. به سایت مربوطه مراجعه کنید و اعلام عدم انصراف کنید. (726367) (moderator18)
 
۱۳۹۱-۰۱-۱۷ ۲۰:۲۶:۵۸
دوست عزیز ما هم با این مشکلی که شما دارید مواجه هستیم با این تفاوت که حتی برای ما پیامکی مبنی بر انصراف هم نرسیده است و بدون اطلاع قبلی مبلغ 28000تومان مابالتفاوت به حساب مان واریز نگردیده است ،من خودم کارمند بوده و حدود 700000تومان درآمد ماهانه دارم و تنها درآمدم همین است حال نمی دانم مسئولین ذیربط بر چه اساسی تشخیص داده اند که جزء افراد متمکن هستیم جای بسی تعجب و سوال است در همین اداره ای که من کار می کنم تعداد زیادی از همکاران هستند که هم آقا و هم خانم شاغل بوده ودر آمدو دارایی 2برابر من دارند ولی یارانه آنها بدون وقفه واریز و با مشکلی مواجه نگردیده اند و واقعا نمی دانیم به کجا و چه کسی باید مراجعه کرد در حال که همگان اذعان دارند پرداخت یارانه ها جهت برقراری عدالت و حمایت از قشر کارمند و آسیب پذیر جامعه است. (726885) (moderator18)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۱-۱۸ ۰۰:۴۳:۱۵
مگر كسي كه درامدش با وضعيت امروزي 700هزار تومان ميباشد ودر مغازه كرايه اي اجاره نشين است،آيا بايستي يارانه وي قطع شود (727197) (moderator18)
 
ali
United Kingdom
۱۳۹۱-۰۱-۱۸ ۱۱:۴۲:۰۸
پدر من بازنشسته تامین اجنماعی است - و برای ایشان پیامک مبنی بر تمکن مالی آمده است که انصراف دهید اما وقتی د ر سایت رفاه وارد شدیم اشتباهی به جای گزینه عدم انصراف گزینه انصراف را انتخاب کردیم و انصراف خودرا وارد کردیم بعد فهمیدیم اشتباه کریم - حالا برای تصحیح آن چه کار باید بکنیم- لطفا ما را راهنمایی کنید - با تشکر (727518) (moderator18)
 
۱۳۹۱-۰۱-۱۸ ۲۲:۱۱:۲۸
دوست عزیز با دریافت این مبالغ که قبل از پرداخت ان با گران کردن اجناس از من وتو دریافت کرده اند مشکلی حل نمی شود برای مثل شما که در کشور تعداشان هم زیاد است باید بستر کاری فراهم شود تا شما کار داشته باشید و متکی به پدر نباشید . (728177) (moderator18)
 
۱۳۹۱-۰۱-۱۸ ۲۲:۱۳:۳۲
شما را به خدا خودتان وارد سایت رفاهی بشوید ببینید این سایت در مورد انصراف گویا هست یا پیچیدگی دارد اگر موافقید به یک برنامه نویس بدهید برنامه را روان بنویسد (728179) (moderator18)
 
عدالت
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۲-۱۳ ۰۸:۰۸:۴۲
بنده مي خواهم فقط يك نكته عرض كنم و آن اين است كه آقاي مرادي ادعا نموده اند كه براي انصراف از يارانه ها هر فردي اختيار تام دارد. با وضعيت پيش آمده معني اختيار هم متوجه شديم به يك عده پيامك مي آيد كه انصراف خوداز دريافت يارانه را اعلام بفرماييد. طبق اظهارات آقاي مرادي اگر كسي نتوانست عدم انصراف خود را از طريق سايت محترم اعلام بفرمايديعني اينكه اين فرد از دريافت يارانه انصراف داده است.
آقاي مرادي معني اختيار اين است كه شما بخشي از سايت را به مردم معرفي كنيد تا درصورت صلاحديد شخصي و با اختيار كامل جهت انصراف به اين سامانه مراجعه نمايند. نه اينكه آنها را با پيامك مجبور به اين كار نماييد. با وضعيتي كه همه واقفند.
جالب اينجاست مجلس هم به اين كار اعتراضي نمي كند؟ (765390) (moderator18)
 
alireza
۱۳۹۱-۰۱-۱۷ ۱۲:۱۶:۱۹
با عرض سلام و خسته نباشید
خواهشی داشتم که از سایت الف خواهش میکنم پیگیری کنند،چرا که دست ما کوتاه است وبه جایی نمیرسد.
مدیر هدفمندی یارانه ها در گفتگوی ویژه خبری اعلام داشتند که به کسانی که به آنها پیامک آمده است، برایشان 28000 تومان واریز نشده این افراد از مرفهین هستند و از این به بعد هم واریز نخواهد شد و فقط همان 45500 تومان واریز خواهد شد.
حال سوالی داشتم که برای خانواده ما و بسیار دیگری که پیامک نیامده است چرا 28000 تومان واریز نشده است؟
در ضمن پدر بنده مستاجر و بازنشسته است و دریافتی ایشان 460000 بود که جدیدا 20000 تومان هم برای بیمه کسر میشود.
با تشکر از سایت الف، خواشمندم این موضوع را پیگیری کنید (726299) (moderator18)
 
اكبر احمذي
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۱-۱۷ ۱۲:۱۶:۳۵
با سلام با توجه به خبر اعلام شده جهت تاييد و يا عدم تاييد دريافت يارانه مرحله دوم اينجانب به سايت اعلامي مراجعه كه متعاقبا كد انصرافي به تلفن همراه بنده ارسال شد در حالي كي مراجعه بنده جهت عدم اتصراف بوده است حال چه بايد بكنيم چه كسي جوابگو مباشد (726300) (moderator18)
 
۱۳۹۱-۰۱-۱۷ ۱۲:۲۴:۳۲
آقای الف لطفا از مسئولان سئوال کنید : کسانی که پیامک در یافت نکرده اند و 28 هزارتومان هم به حسابشان واریز نشده چه تکلیفی دارند ؟ با تشکر (726317) (moderator18)
 
Latvia
۱۳۹۱-۰۱-۱۷ ۱۲:۳۶:۵۲
من تعجبم از شما رسانه ها.....شما اگه به سایت رفاهی مراجعه کنید می بینید که در صفحه اول فقط گزینه انصراف وجود دارد.......البته من می دانم که در داخل آن عدم انصراف هم هست....اما خیلیها وقتی گزینه انصراف را می بینند دیگه داخل نمی شوند چون می ترسند در جا انصرافشون ثبت بشه.....خب وظیفه رسانه چیست؟
چرا اینقدر پیگیری نمی کنید تا مسئولین سایت گزینه را بدین شکل کنند:

انصراف/عدم انصراف

دیگه هیچ کس نمی ترسه داخل این گزینه بشه....واقعا این کار سختیه؟
یا اینکه نمی خواهند همه بروند داخل این گزینه!!!

متاسفانه مجری صدا و سیما در شب پیش هم اطلاع کافی در این زمینه نداشت و وقت را هدر داد. (726343) (moderator18)
 
علي
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۱-۱۷ ۱۲:۴۸:۳۱
با سلام

پول يارانه از بيت المال پرداخت ميشود و متعلق به همه مردم مي باشد ، چه معني دارد كه براي برخي پرداخت شود و براي بعضي پرداخت نگردد ؟ (726354) (moderator18)
 
abbas
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۱-۱۷ ۱۴:۴۲:۳۸
سلام
چزا در سایت بخشی برای اعلام عدم انصراف وجود ندارد؟!! (726516) (moderator18)
 
محمد
۱۳۹۱-۰۱-۱۷ ۱۴:۵۰:۴۷
من الان تو سایت رفتم همچین چیزی نبود .لطفا توضیح دهید کجا باید بریم. (726527) (moderator18)
 
صادق خنیاب پور
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۱-۱۷ ۱۵:۱۶:۱۴
سلام تورا خدا به من کمک کنید بنده به اشتباه گزینه تایید را زدم وبه جای گزینه عدم تایید خودم باعث شدم یارانهامبه طور کامل قطع شود. امید وارم جای اصلاح و اشتباه باشد. به من بگویید چکار کنم (726563) (moderator18)
 
۱۳۹۱-۰۱-۱۷ ۱۵:۵۲:۰۹
مگه تو این مملکت کسی با حق وحقوقش زندگی میکنه تا کی مردم باید جور ندانم کاریهای دولت رو بپردازن وتو سختی ومشقت زندگی کنن ومسئولین هم به فکر نباشن ...واقعا که از خوبی این مردم دارن سواستفاده میکنن!!! (726602) (moderator18)
 
سس
۱۳۹۱-۰۱-۱۷ ۱۶:۰۰:۳۴
سلام اینکه اقای مراذی گفت انصراف خانوار از دریافت یارانه اختیاریه اصلا هم اونطور نیست بلکه خودشون حذف کردن یعنی بی عدالتی (726613) (moderator18)
 
احمد
۱۳۹۱-۰۱-۱۷ ۱۷:۲۸:۲۱
با سلام
اینجانب کارگر فرش فروشی هستم و من را جز افراد متمکن قرار داده اند. (726716) (moderator18)
 
هالوی متفکر
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۱-۱۷ ۱۷:۴۱:۵۸
با سلام متاسفانه مسئوین مملکت ما با شعارهای دهان پر کن ( ازادی وعدالت و فقر زدایی و....)از حمق ملت استفاده کرده وبه پست و مقام میرسند .بعد هم از شعارهایشان هیچ خبری نیست .درود بر امام خمینی واحسن بر محمد رضا شاه پهلوی مقتدران ومملکت داران بزرگ این سرزمین شریف. (726733) (moderator18)
 
محمود ارسلان
۱۳۹۱-۰۱-۱۷ ۱۸:۲۸:۲۵
لطفا بفرماييد كه ضابطه مربوط به استحقاق يا عدم استحقاق در يافت يا عدم دريافت يارانه چيست ؟ اگر ميزان در آمد ملاك است آيا چرا بايد از يك بازشسته با700 يا 800 هزارتومان حقوق بخواهند كه انصراف بدهد . آنوقت به دارندگان مشاغل آزاد كه صد برابر يك چنين بازنشسته اي در آمد دار ند يارانه پرداخت شود (726783) (moderator18)
 
بهزاد
۱۳۹۱-۰۱-۱۷ ۱۹:۲۹:۱۷
بازنشسته هستم و اجاره نشین و با حقوق متوسطی روزگارم را میگذرانم برای من پیامک آمده که تمکن مالی دارم . (726831) (moderator18)
 
احمد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۱-۱۷ ۲۰:۴۵:۵۶
با سلام اصلا گزینه ای برای عدم انصراف وجود ندارد فقط دکمه انصراف وجود دارد لطفا بفرمایید کسی که بخواهد عدم موافقط با انصراف از یارانه را اعلام کند چکار باید بکند (726906) (moderator18)
 
فاطمه بیرانوند
۱۳۹۱-۰۱-۱۷ ۲۱:۴۰:۰۷
با سلام امیدوارم کسی جوابم رو بده البته اگه کسی خوند پدر من باز نشسته سپاه است الان سه دوره است که یارانه ما پرداخت نشده پی گیری کردیم گفتن کمیسیون بره رای صادر شد به این که پدر بازنشسته من با داشتن دو فرزند بیکار و دو فرزند دانشجو بدون دلیل یارانه حذف شده و قرار شد دو باره برقرار بشه که متاسفانه خبری نشد واقعا این انصاف نیست (726971) (moderator18)
 
رضا
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۱-۱۸ ۰۱:۱۵:۲۹
برادر ناراحت نباش واسه اغلب اونایی که این پیامک را دریافت کردن همین منواله اره به خدا تو شهر ما هیچ ادمی رو پیدا نمیکنی که بومی باشه و بیش از 400000 تومان درامد داشته باشه و گرونی هم از اینجا شروع میشه اونام دست گذاشتن رو فقرایی که به خاطر اینکه وامشون تمدید بش از این و اون قرض میگیرن تا حساب بانکیشون فعال باشه تا بانک در زمان تمدید وام بهشون به خاطر کم کاری حساب گیر نده بابا به خدا مردم همین الانش هم دارن از گشنگی میمیرن این چه برنامه ایه که پیامک میدن (727230) (moderator18)
 
فواد سلطانی
۱۳۹۱-۰۱-۱۸ ۰۲:۵۱:۴۲
مردم را گیچ کردید واقعا اگر مطوعنید درامد بالای 3000000تومان دارند قطع کنید وگر نه بگذارید خود مردم تصمیم بگیرند من اشخاصی را میشناسم که خیلی مرفه هستند ومقیم امریکا هستند ولی هیچ پیامک انصراف برای انها نیامد وبر عکس برای اشخاصی که درامد کمی دارند پیامک انصراف امد (727323) (moderator18)
 
بد بخت
۱۳۹۱-۰۱-۱۸ ۱۱:۴۹:۰۹
سایت الف با سلام خواهشمند است نظر اینجانب را منتشر فر مایید . بنده بازنشسته فرهنگی سال 1382 هستم تنها منبع در آمد م حقوق ما هیانه ام است. با این مبلغ ناچیز با 4 سر عا ئله حقیقتا بسختی روز گار می گذرانیم جوان 29 ساله ام با مدرک کارشناس مدیریت صنعتی بیکارند و دخترم در اول دبیرستان مشغول تحصیلند و همسرم خانه دار و هیچ گونه منبع دیگری هم نداریم عروس و نوه هم دارم آیا برای یک بازنشسته فرهنگی ارسال پیامک مبنی بر انصراف از یا رانه جائز است .خدا شاهد است چنان زندگی نا بسامانی دارم که با نوشتن آن احساس شر مساری می نمایم .وقتی حاصل عمرم را در جلو چشمم در حال پر پر شدن است دلم کباب می شود جوانی مومن خدا ترس و خداجو با ایمان به مسائل شرعی و دینی اکنون بخاطر ضیق مالی و بیکاری به دم در هر دختر خانمی جهت ازدواج می رویم بخاطر عدم کارش جواب رد می شنوم مجبورم برای تامین هزینه های تزویجش دست به فروش یکی از کلیه هایم نمایم البته سن و سالم این اجازه را به من نمی دهد . اگر کلیه ام را بفروشم حتما با عوارض داخلی دیگری مواجه خواهم شد . دولت قرار بود معوقات یک ساله ما را از نظام هما هنگ پرداختها پر داخت ننموده بودند قبل از عید پرداخت نمایند ولی هنوز عملی نشده . اگر این مبلغ را پرداخت می فرمودند .تصمیم جدی برای ازدواج جوانم می گرفتیم با دست خالی چگونه بخانه عروس خانم برویم. ما بازنشستگان فر هنگی در مقطع ابتدائی بد بخت ترین انسانهائی هستیم که هیچ مسئولی به گرفتار یمان گوش بدهکاری ندارد . خدایا این عدالت است که ما را پیش عروس و داماد و نوه خجلت زده می نمایند . ایکاش مردی عدالتخواهی صدای مظلومیت ما را بشنود و از دستمان بگیرد و نگذارد ....... با دلی پر خون بار سفر ببندیم و بسوی خانه ابدی برویم .تا عده ای با راه و روش حرام و حلال پول جمع کنند و در رفاه و آسایش زندگی کنند . (727528) (moderator18)
 
صابر
۱۳۹۱-۰۱-۱۸ ۱۱:۵۴:۳۸
رضا جون درد شما درد من است منهم 31 سال دارم بخاطر کمبود مالی نتوانسته ام ازدواج کنم چون پدرم بازنشسته اند حقوق اش 480 هزار تومان خیلی به سختی زند گی می کنیم پیامکی مبنی بر قطع و انصراف برای پدرم آمده است. (727534) (moderator18)
 
محسن
۱۳۹۱-۰۱-۱۸ ۱۲:۰۶:۴۹
با غرض سلام من در تاریخ 17 فروردین 91 اشتباهی از نیمی یارانه خودم انصراف دادم و بجای اینکه عدم تایید را بزنم گزینه تایید را فشردم وپیام آمد از اینکه از دریافت نیمی از یارانه خود انصراف دادید متشکریم حالا من باید چکار کنم که این اشتباه درست شود و من که هیچ چیز ندارم و درآمدم کم است یارانه کامل خودم را دریافت کنم خواهش میکنم من را راهنمایی کنید .با تشکر (727544) (moderator18)
 
محمودالهی نژاد
۱۳۹۱-۰۱-۱۸ ۱۲:۵۳:۴۲
باسلام وخسته نباشید اینجانب باوجوداینکه مستأجرمیباشم عدم انصراف از یارانه ها راخواستارم. (727582) (moderator18)
 
محمودالهی نژاد
۱۳۹۱-۰۱-۱۸ ۱۲:۵۷:۱۷
باسلام احتراما این جانب محمودالهی نژادعنوان عدم انصراف ازیارانه به وجوداینکه بنده مستأجرمی باشم ودارای یک فرزندمی باشم خواهشمنداست مارایاری فرمائید.
باتشکر:الهی نژاد
شماره ملی 3671812400 (727586) (moderator18)
 
محسن
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۲-۱۳ ۱۴:۲۰:۴۳
سلام.برای ما پیامکی نیامده ووقتی وارد سایت برای عدم انصراف میشویم شماره همراه موجود شماره موبایل من نیست آیا باید پیگیری کنم یانه؟ (766078) (moderator18)
 
ali ataee
۱۳۹۱-۰۱-۱۸ ۱۳:۰۹:۵۶
اینجانب بازنشسته تامین اجتمائی هستم و دولت مرا متمکن میداند واقعا که خجالت هم خوب چیزیست قباهت کنید ای دزدان بیت المال داردست شما میلیاردی پول مردم را بالا می کشند ان وقت من متمکنم لعنت بر هر ادم مال مردم خور است 30 سال کار طاقت فرسا درشرایط سخت در جاده های این مملکت با هزار ویک جور ادم بلند وکوتاه کردم دینارمال حرام به خانه نیاوردم وثمره ان زحمات تحویل دو انسان تحصیل کرده به جامعه است من مثل بعضی از شما دولت مردان دزد نبودم وخوشحالم که لعن نفرین مردم پشت سرم نیست من شمارا با وجدان خودتان حواله میکنم مطمئنم که هرکس نان از عمل خویش خورد (727605) (moderator18)
 
کارمند
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۱-۱۸ ۱۴:۴۵:۴۷
وقتی هنوز دولتمردان ما خودشون موندن که چه کسی با چه مقدار حقوقی بالاتر از خط فقر میتونه قرار بگیره این نابسامانیها طبیعیه که آقای مرادی هم در همان مصاحبه ، چند بار بین گاز طبیعی و سی ان جی فرق قایل شوند. البته آقایان همشون میدونن که حقوق کمتر از 3 میلیون یعنی زیر خط فقر ، ولی چاره ای ندارند روشون نمیشه بگن (727724) (moderator18)
 
بهنام
۱۳۹۱-۰۱-۱۸ ۱۷:۴۶:۱۵
با سلام . آقاي مرادي گفتن توي سايت رفاهي بريم و گزينه عدم انصراف رو بزنيم ولي توي سايت اين گزينه وجود نداره و فقط انصراف وجود داره . چرا دروغ ميگن . مردم كه مصخره اينا نيستن كه . الان ما بايد به كجا بريم تا عدم انصراف را تاييد كنيم . لطفا راهنمايي كنيد كه ما متوجه شويم . خيلي وضع ماليمون خوبه حالا اس ام اس هم ميدن . (727925) (moderator18)
 
deniz
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۱-۱۸ ۱۸:۰۷:۱۲
ضمن عرض سلام پس چراعدم انصراف یارانه فعال نمی باشد؟ (727951) (moderator18)
 
ف-م
۱۳۹۱-۰۱-۱۸ ۱۸:۳۸:۲۱
با سلام
شما بگویید ما با جمعیت 7نفری که پدر من مشغول به کار نیست وما دو خواهر و برادرانم که دو نفری خرج ما را با فروشندگی می دهند ،خودم دانشگاه می روم خواهر دیگرم مشغول به تحصیل و برادر کوچکتر به سربازی رفته است.پدر من چه تمکن مالی دارد که نتوانسته دو پسر بزرگ خود را زن دهد این چگونه عدالتی است؟شاید ماشین هاو خانه هایی که ما در رویا داشته ایم به گوش مسؤلین رسیده ومارا دارای تمکن مالی زیاد می دانند.شاید خانه ای با متراژ 100 متری و یک ماشین پیکان ،در برابر درآمدها دارایی های دیگران زیاد جلوه می کند. (727987) (moderator18)
 
۱۳۹۱-۰۱-۱۸ ۲۱:۳۷:۱۴
سلام
بنده کارمند با حقوق ماهیانه 800.000 تومان هستم و یک خانواده 5 نفره. خیلی عجیب است که برای من هم smsدادند. جگونه مرا دارای تمکن مالی تشخیص دادند ؟
ایا من در دهک اول جامعه هستم ؟
جرا شفاف سازی نمی کنند که جگونه حساب کردند؟ (728145) (moderator18)
 
هداوند
۱۳۹۱-۰۱-۱۸ ۲۱:۴۰:۴۰
دولت تشخیص داده ما جزء پردرآمدها هستیم و یارانه ما را قطع کرده در حالی که پردرآمدها همچنان یارانه ها را دریافت میکنند (728146) (moderator18)
 
kamal
۱۳۹۱-۰۱-۱۸ ۲۱:۴۴:۴۴
با سلام
به سایت www.refahi.ir مراجعه کردم ولی گزینه عدم انصرافی ندیدم !!!!!
چه کار باید کرد ؟؟؟ بر اساس اعلام جناب مرادی 4 گزینه وجود دارد در حالی که فقط 3 تا هست. لطفا راهنمایی کنید. (728152) (moderator18)
 
۱۳۹۱-۰۱-۱۹ ۰۸:۱۲:۴۴
مگر قرار نبود یارانه افرادی حذف شود که 10درصد حقوق انها یارانه باشد پس ریاضیاتتون خیلی ضعیفه که حقوقهای زیر خط فقر پیامک گرفتند (728504) (moderator18)
 
مجتبی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۱-۱۹ ۰۸:۳۰:۳۷
ینده در یکی از شرکتهای صنعتی خصوصی مشغول کار هستم و جالب است که مدیران ارشد این شرکت بزرگ که از دوستان ینده هستند پیامک انصراف دریافت نکرده اند و این در حالی است که بالای 3 میلیون تومان دریافتی حقوق دارندظاهرا سازمان هدفمندی به در آمد افراد توجه نداشته و مالکیت مسکن را ملاک دانسته چون اینجانب با 17 سال سابقه و وام بانک مسکن و قرض توانستم به تازگی خانه ای خریداری کنم (728518) (moderator18)
 
davood
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۱-۱۹ ۰۹:۳۲:۴۱
به سایت رفاهی که وارد می شوید هیچ گزینه ای مبنی بر عدم انصراف وجود ندارد، فقط یک گزینه انصراف وجود دارد که با انتخاب آن باید مشخصات خود را وارد کنید و فقط این توضیح داده شده است:
"جهت انصراف از دریافت یارانه نقدی، کد ملی خود را همراه با شماره پنج رقمی که در تصویر روبرو مشاهده می کنید وارد نمایید ."
آیا اگر این گزینه را انتخاب کنیم و تایید کنیم از دریافت یارانه انصراف داده ایم؟ (728590) (moderator18)
 
امیر
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۱-۱۹ ۰۹:۴۹:۴۷
سلام-واقعا این سازمان هدفمندی از کجا فهمید ما تمکن مالی داریم.بدبختانه خونمون اجاره ای هستش.تا حالا هیچ ماشینی نداشتیم.تا همین امروزشم هیچ پولی نتونستیم پس انداز کنیم واسه خرید خونه یا …-من که نفهمیدم ، من خودم ۱۰ نفر میشناسم که دو تا دو تا ماشین وخونه سه طبقه دارن ولی هیچ پیامکی در رابطه با تمکن مالی دریافت نکردن-فقط میخوان یقه ما بیچاره ها رو بگیرن.شایدم من پولدار بودم خودم خبر نداشتم.خلاصه خدا آخر عاقبت ما بی پول ها رو به خیر کنه. (728618) (moderator18)
 
حمید
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۱-۱۹ ۱۰:۰۹:۳۶
خدایا بی عدالتی تا به کی،خودت به داد مظلومابرس،بخدا من ماهی دویست هزار تومان ندارم برام پیامک انصراف اومده؟؟؟؟؟؟؟؟؟ (728651) (moderator18)
 
سجاد
۱۳۹۱-۰۱-۱۹ ۱۰:۱۰:۲۰
با سلام
مادر بنده مستمري بگير مرحوم پدرم ميباشد ما 5نفر هستيم با حقوق ماهيانه 340000تومان حالا براي مادرم پيام تمكن مالي آمده واقعا اگر اين مقدار حقوق ماهيانه زياد است من از مسئولان گدا وبيچاره كه ماهي 3تا4ميليون حقوق ومزايا دارند خواهش مي كنم مارا هم به اين بيچارگي و گدايي خودشان برسانند تا شايد مختلصي كسي در سال جديد به ماهم كمك كند. (728653) (moderator18)
 
داود
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۱-۱۹ ۱۰:۲۷:۱۸
من با 700 هزار تومان اس ام اس تمکن مالی آمده این چه وضعی است چار قبل از انتخابات این اسمس ها نیامد تا یک هفته گذشت فرتی امد (728676) (moderator18)
 
United Kingdom
۱۳۹۱-۰۱-۱۹ ۱۱:۰۶:۱۷
با سلام
همسر من بازنشسته آموزش و پرورش است و پیامک انضارف دریافت نموده آیا با گرانی بنزین و آب و برق و گاز و بقیه مخارج زندگی و یک حقوق بازنشستگی میتواند از دریافت یارانه انصراف دهد. لطفا واقع بین باشید و به قضاوت بنشینید. ملاک ارسال این پیامک چیست ؟ یارانه حق همه مردم است اگر کسی خواست میتواند در خور استطاعتش بذل و بخشش کند . بخشش و انفاق و گذشت که زورکی نمیشه . کسانی را مامور کنن یا مرفهین واقعی جامعه را شناسایی نمایند نه حقوق بگیران بیچاره جامعه را تحت فشار قرار هند
با امید به اینکه همه خانواده های ایرانی جزوه طبقه مرفه جامعه قرار گیرند وشادی و سربلندی تمام ملت ایران (728744) (moderator18)
 
نادر
۱۳۹۱-۰۱-۱۹ ۱۱:۰۸:۳۸
بنده بازنشسته وزارت دفاع با 4 سر عائله هستم . چرا باید با این تورمی که بدلیل عدم مدیریت صحیح در اجرای هدفمند سازی گریبانگیر بنده و دیگران شده بایستی هز دریافت یارانه محروم شوم ؟ آیا گوش شنوایی هست ؟!!! (728748) (moderator18)
 
عموعطا
۱۳۹۱-۰۱-۱۹ ۱۲:۲۱:۴۹
مراجعه به سایت فقط یک گزینه دارد( انصراف) (728872) (moderator18)
 
۱۳۹۱-۰۱-۱۹ ۱۲:۳۹:۵۱
باسلام
این آدرس سایتی که معرفی کرده اید هیچ گزینه ای برای عدم انصراف ندارد فقط بابت انصراف است .البته هر دو ایتم در یکجا گذاشته شده من فکر میکنم دو منظوره باشه واقعا که شگفتا (728912) (moderator101)
 
۱۳۹۱-۰۱-۱۹ ۱۵:۰۵:۰۰
ما که کشتیم وعدم انصراف پیدا نکردیم شما بگردید پیدا کنید (729227) (moderator18)
 
ارمان
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۱-۱۹ ۱۹:۳۶:۱۵
با سلام
1. گزینه انصراف/عدم انصراف را بزن.
2. بعد از وارد کردن مشخصات صفحه جدید باز می شود.
3. اگر نمی خواهید انصراف دهید در هر مرحله عدم تایید را بزنید که در آخرین مرحله در مورد مابه التفاوت دو مرحله می پرسد که با زدن عدم تایید به مرحله بعد رفته که در آنجا نوشته که شما نمی خواهید انصراف دهید. با تایید این مرحله اسمسی به شماره درج شده در آنجا کدی فرستاده می شود که باید آن را در سایت وارد کرده و تایید بکنید. پس از آن یارانه شما بررسی می شود.
به سایت روزنامه جام جم بروید در آنجا همین را توضیح داده اند. (729576) (moderator18)
 
فرزاد
United States
۱۳۹۱-۰۱-۱۹ ۲۰:۰۱:۴۴
با سلام به سایت اعلام شده مراجعه شد ولی هیچ گزینه ای برای عدم انصراف / انصراف000 مشاهده نگردد ایاعلت خاصی وجود دارد. (729606) (moderator18)
 
سانا
۱۳۹۱-۰۱-۱۹ ۱۳:۱۷:۱۹
بنده معلم میباشم،با یک فرزند با ماهی 250000هزار تومان اجاره خانه و 15000000بدهی که تمام حقوقم برای کسر بدهی میرود و فقط با یارانه اموراتمان را میگذرانیم ،حالا این پیامک و دلهره و این همه مشکلات،اخر شما چه جور بررسی کرده اید (728989) (moderator18)
 
نجم الدین
۱۳۹۱-۰۱-۱۹ ۱۳:۲۹:۲۷
من یک کارمندقراردادی هستم که نه صاحب خونه هستم نه خودرو.خانمم هم خانه داراست.وهیچ منبع درامددیگری هم ندارم.مابع التفاوت یارانه به حسابم واریزنشده .تازه برایم اس ام اس انصراف ارسال کرده اند.وباعث ناراحتی خودوخانواده ام شده اند.هیچ کس هم جوابگونیست (729017) (moderator18)
 
محسن
۱۳۹۱-۰۱-۱۹ ۱۳:۳۱:۳۹
اقا من معلم با ماهی هشتصد هزار تومان قسط واقعا راضی به قطع یارانه ام نیستم کد ملی 4219129413 شماره سریال 801528 (729024) (moderator18)
 
بهمن
United States
۱۳۹۱-۰۱-۱۹ ۱۴:۰۲:۵۱
من وارد سایت شدم و تمام موارد را عدم تایید زدم و کد ارسال شده به تلفنم رو وارد کردم اما ÷یغام داد کد غلط است دو باره اطلاعاتم رو وارد کردم که با کمال تعجب سایت جواب داد که قبلا انصرافم را از گرفتن یارانه اعلام کرده اید . من غلط کردم که انصراف داده باشم این مسخره بازیها یعنی چی (729098) (moderator18)
 
عباس صالحی
۱۳۹۱-۰۱-۱۹ ۱۵:۵۱:۳۳
باسلام خواهش میکنم یک کلید صرفا جهت عدم انصراف در سایت نصب کنید تا راحتتر بتوانیم نظر خود را اعلام کنیم (729311) (moderator18)
 
کمیل
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۱-۲۰ ۱۴:۳۹:۳۱
سلام،
من یک جوان 30 ساله مجرد هستم و پدر و مادر خود را از دست داده و یتیم هستم حدود 2 سال است که به دنبال کار هستم و هنوز کار ثابتی پیدا نکرده ام و حتی 1 روز سابقه بیمه ندارم، از من خواسته شده که از دریافت یارانه انصراف دهم اشکالی ندارد این دنیا دار مکافات است. (730885) (moderator18)
 
روشن
۱۳۹۱-۰۱-۲۱ ۲۰:۰۶:۵۷
با سلام.
بنده علیرغم اخذ مدرک کارشناسی فاقد کار دولتی،خانه،ماشین و ... هستم
اما به زعم آقایون تمکن مالی دارم و 28000 تومن واسم ارسال نشده.حالا اگر بنده رو متمکن لحاظ کردن با درآمد ماهیانه دویست هزار تومن، اسم اون آقازاده ها را با درآمدهای میلیاردی چی میزارین؟
خجالت نمی کشین (733169) (moderator18)
 
پريسا
۱۳۹۱-۰۲-۱۳ ۰۰:۱۷:۵۵
پدر من يك ماه پيش شماره تلفن همراه خود را فروخته است الان نمي دانيم پيامك انصراف از دريافت يارانه برايش ارسال شده است يا خير لطفا ايشان را راهنمايي كنيد چون اگر برايشان ارسال شده باشد و عدم انصراف خود را در سايت اعلام نكنند اين به منزله ي انصراف است و شديدا به اين پول نياز دارند لطفا راهنمايي فرماييد (765170) (moderator18)
 
سعود
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۲-۱۳ ۱۵:۱۷:۲۶
سلام خسته نباشید میخواستم بپرسم اگه شماره موبایلی که به سایت دادم قطع باشه راه حلی برای اینکه عدم انصرافمو اعلام کنم هست یا نه..؟؟ (766181) (moderator18)
 
Russian Federation
۱۳۹۱-۰۱-۲۱ ۲۰:۳۰:۳۸
سلام من به این آدرس مراجه کردم هیچ گزینه هی مبنی بر انصراف یا عدم انصراف وجود نداشت (733187) (moderator18)
 
حمیدرضا
۱۳۹۱-۰۱-۲۲ ۰۰:۰۵:۳۳
با سلام
امیدوارم که در سایت قرار دهید .
من راننده تاکسی هستم با داشتن 50 سال سن هنوز مستاجر هستم برای انصراف به من پیامک ارسال شده و گفته شده به سایت مراجعه کنید و عدم انصراف
خود را ارسال کنید در صورتی که من به سایت مراجعه کردم و هر دو آیتم انصراف را
نمایش میدهد ما چطور باید عدم انصراف خود را ارسال کنیم (733373) (moderator18)
 
خسروی پور
۱۳۹۱-۰۱-۲۳ ۱۵:۲۲:۲۱
با سلام شما دوست عزیز همان دکمه انصراف یا عدم انصراف را کلیک کنید در پنجره های بعدی در جواب سوالات عدم تایید را انتخاب کنید . (736118) (moderator18)
 
هستی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۲-۰۵ ۱۱:۳۶:۲۶
این کار باید از طریق شعبه بانک مورد نظر که اعلام کردیم صورت گیرد. البته بعضی از بانکها جوابگونیستند. (754061) (moderator18)
 
يك شهروند
۱۳۹۱-۰۲-۱۰ ۱۸:۵۴:۲۵
دوستان مواردي كه دوست عزيزمون در بالا گفتند وقت زيادي نمي بره. در حدود يك دقيقه! فقط لطف كنيد در ساعات كمك ترافيك (از لحاظ سرعت اينترنت) به سايت رفاهي مراجعه كنيد تا پيامك كد ارسالي سريعا به دستتون برسه و بتونيد توي سايت وارد كنيد.
لازم نيست به بانك مراجعه كنيد فقط از طريق سامانه www.refahi.ir وارد بشيد . در تمام مراحل عدم تاييد بزنيد و پس از دريافت كد دريافتي از طريق پيامك، كد رو وارد كنيد و تاييد رو بزنيد. (760825) (moderator18)
 
يك شهروند
۱۳۹۱-۰۲-۱۰ ۱۸:۵۱:۳۳
پس از انتخاب گزينه عدم تاييد در هر مرحله، يك كد به شماره موبايلي كه در ابتداي ثبت نام يارانه ها ها به سايت معرفي كرده ايد ارسال مي گردد. اين كد 5 رقمي رو توي سايت وارد كنيد و تاييد بزنيد تا وضعيت شما مورد بررسي قرار گرفته و نتيجه به شما اعلام شود. (760819) (moderator18)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۲-۱۱ ۱۱:۰۶:۳۲
اگر کد پیامک شده در کار نوشته و ارسال وتایید نگردد چطور میشود (761866) (moderator18)
 
حسن
United States
۱۳۹۱-۰۱-۲۳ ۲۰:۰۴:۱۹
با سلام وعرض ادب؟!.
من با 50 سال سن یک بسیجی زمان جنگ . ودر این مدت حتی سابقه یک روز بیمه ندارم در هیچ کجا استخدام نشده ام !. هیچ ملکی وهیچ ماشینی وحتی یک دوچرخه از خودم ندارم !!!.وهنور مجرد.در هیچ بانکی حتی یک شماره حساب ندارم تا اینکه برای دریافت یارانه دولتی مجبور به افتتاح حساب در بانک سپه ماهشهر شدم ؟؟!!!. اولا سه ماه اول یارانه را به من پرداخت نشد.!!!؟؟.وحالا هم باید انصراف بدم چون مرا .نمی دانم !!!؟؟؟>این سارمان برنامه رایانه ای (کامپیوتری) فقر شناسی را با پولدار بودن را اشتباه محاسبه می کنند یا این که دولت 60 میلیون نفر پوادار می داند و10 میلیون مهاجر غیر ایرانی را فقر می داند؟؟؟.نمی دانم فقط یک چیز را خوب فهمیدم وآنهم این است که بزرگتر چالش دولت عدم مدیریت است وهیچ کس پاسخگو عملکرد خود نیست . باشد که ایران پایدارباشد تا اسلام ایرانی گسترش پیدا کنند.من خادم مسجدم وبا غذای ولباس اهل مسجد استفاده میکنم .می توانید بررسی کنید .این سارمان در عین وجودش بی خاصیت ترین سارمان است وتو هم مدیر سایت این را پاک کن تا جزوه مدیران لایق محسوب شوی انشاالله . (736575) (moderator18)
 
محمد حسن
۱۳۹۱-۰۲-۰۹ ۰۹:۲۴:۲۹
سلام دوست عزیز درست است که دولت ما برای کارهای خود دلایل منطقی ندارد ولی قبول کنید اینطور که شما نوشته اید کمی خودتان هم کوتاهی کردید ادم 50 سال از عمر خود را بشت سرگد=ذاشته باشد و بقول خودتان یه دوچرخه هم نداشته باشد !!!یا شما زادی تنبل هستید یا کار شمار ار پیدا نکرده است!!!شگفتا (758281) (moderator18)
 
نیما
۱۳۹۱-۰۱-۲۴ ۱۰:۰۹:۲۶
سلام
من برای عدم انصراف به سایت مراجعه کردم ولی نشد و یارانه ام قطع شد
چه کار باید کنم برای بازگشت به حالت عادی؟
خواهش میکنم راهنماییم کنیم.من بدون اجازه پدرم این کارو کردم (737133) (moderator18)
 
فرشيد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۲-۰۴ ۱۵:۱۳:۴۸
سلام برو
به بانكي كه يارانه رو به حسابت واريز مي كند و از رئيس شعبه درخواست كن كه گزينه عدم انصراف رو واست انتخاب كنه كارت ملي سرپرست خانوار رو هم ببر - تنهاي راهش همينه (752942) (moderator18)
 
فلاح
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۲-۱۱ ۱۰:۴۶:۰۳
باسلام
بنده ابتدا عدم انصراف از یارانه را در سایت اعلام و کد عدم انصراف به شماره همراه بنده ارسال گردید و کد را در کادر مرحله آخر نوشته و تایید نهایی گردید ولی همکار بنده مجدداٌ جهت بازبینی مجدد به سایت مراجعه و مشخصات بنده را وارد و کد انصراف از ماالتفاوت به شماره همراهم پیامک ارسال شد ولی کد ارسالی جهت تاییدنهایی ارسال نگردید لولی بنده ااز از دریافت یارانه انصراف نداده ام لطفا راهنمایی نمایید چکار باید کرد کد اولی عدم انصراف که تایید نهایی گردید مورد قبول می باشد یا دومی که کد تایید را ارسال نکردم باتشکر (761814) (moderator18)
 
۱۳۹۱-۰۲-۱۳ ۱۴:۴۴:۴۳
تورو خذا یکی جواب بده ما هم اینجوری شدیم (766120) (moderator18)
 
یوسفی
۱۳۹۱-۰۱-۲۴ ۱۹:۴۰:۰۳
سلام .وقتی به سایت برای عدم انصراف مراجعه می کنم پس از زدن کلید عدم تائید در صفحه اول ،صفحه دوم باز نمی شود .مثل اینکه اجبارا باید انصراف بدهم . با وجود اینکه خودم شغل دارم اما دو پسرم با وجو خانواد یخاطر ریزش تیرو بیکار بوده و تحت پوشش من می باشند .در این حصوص راهمنمایی بفرماییدکه چگونه می توان به بقیه مراخل را ادامه داد؟ (737763) (moderator18)
 
محمد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۱-۲۵ ۲۰:۰۳:۲۵
سلام بنده به سایت مراجعه کردم وعدم انصراف یارانه رو انتخاب کردم پس انجام مراحل پیام دادازانصراف شما متشکریم وبعد اس ومس انصراف اومد بنده یه کار گر ساده هستم با درآمد کم ونیاز مند یارانه برای دریافت یارانه باید چکار کنم لطفا بنده رو راهنمایی کنید باتشکر (738576) (moderator18)
 
زهرا ابوقداره
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۲-۱۱ ۱۵:۳۷:۵۸
سلام وقتی کسی نمی خواهد انصراف بئهئ چه دلیلی دارد گزینه پر کند؟ (762502) (moderator18)
 
سید حمید سجادی جاوان
۱۳۹۱-۰۱-۲۷ ۰۶:۰۶:۴۳
با سلام بنده هم با 7 ماه بیکاری مثل برادران بالایی که گفته اند برای عدم انصراف مراجعه کردم ولی پس از وارد کردن کد با پیام تشکر انصراف کل یارانه روبرو شدم حالا چکار کنم .با تشکر (740505) (moderator18)
 
مینو
۱۳۹۱-۰۱-۲۷ ۱۲:۱۱:۵۲
سلام،
من برای پدرم گزینه عدم تایید رو انتخاب کردم و در آخر نوشت انصراف شما تایید گردید به بانک هم مراجعه کردیم ولی رئیس شعبه می گه هیچ دستورالعملی برامون نیومده و هاج و واج آدم رو نگاه می کنن واقعا از دیروز از کار و زندگی افتادیم حالا باید چی کار کنیم؟ بیایم تهران تا درستش کنند یا ........... (741048) (moderator18)
 
علیرضا
۱۳۹۱-۰۱-۲۷ ۱۳:۳۷:۴۷
سلام خسته نباشید من رفتم سایت همش ارور میده میگه کد ملی صحیح نمیباشد در صورتی که درسته من باید چیکار کنم لطفا راهنماییم کنین. ممنون (741246) (moderator18)
 
مجید
۱۳۹۱-۰۱-۲۸ ۲۲:۵۹:۳۱
برای کسانی هم که پیامک نیومده باید عدم انصراف رو بزنند؟ (743849) (moderator18)
 
فرشید
۱۳۹۱-۰۲-۱۰ ۱۴:۴۸:۳۴
مرحله سوم مربوطه به مابه التفات ها گزینه عدم تایید وجود نداره،تایید یعنی انصراف از مابه التفاوت مرحله اول ودوم . اگه کسی نخواد انصراف بده چکارباید بکنه! (760453) (moderator18)
 
کیمیا
۱۳۹۱-۰۲-۱۱ ۱۶:۱۱:۱۸
سلام خسته نباشید.میخواستم بدونم برای کسانی که پیامک نیومده بایدعدم انصراف رو بزنند؟
در ضمن هر چی به سایت www.refahi.irمراجعه میکنم سایت باز نمی شود.باید چیکار کنیم.با تشکر. (762592) (moderator18)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۲-۱۲ ۱۰:۴۶:۳۳
ادم نمیدونه بره مشکلشو به کی بکه . اصلا واقعا این سخنانه ما رو می خونند یا دارن بشت میز چایی می خورن (763869) (moderator18)
 
مهران
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۱-۲۹ ۲۰:۱۳:۱۸
سلام
من اون کدی که برای عدم انصراف میاد اشتباه زدم چی میشه؟ (745243) (moderator18)
 
امیر
United States
۱۳۹۱-۰۱-۳۱ ۱۳:۱۳:۳۸
سلام می خواستم بدونم من که عدم انصراف ثبت کردم جوابش چه جوری اعلام میشه؟ مرس (747897) (moderator18)
 
رحیم
Iraq
۱۳۹۱-۰۲-۰۴ ۱۸:۲۵:۱۳
برای من هم اس ام اس نیومده 280000ریال ها هم به حسابم ریخته شده من هم باید برم عدم انصراف رو تو سایت بزنم یا لا زم نیست (753198) (moderator18)
 
رسی
United States
۱۳۹۱-۰۲-۰۶ ۱۰:۰۸:۲۰
سلام
من هرچه تلاش می کنم برای عدم انصراف نمی توانم وارد این بخش شوم آیا این یک توطئه از طرف دولت نیست که نمی گذارد وارد این بخش شویم؟ (755334) (moderator18)
 
افشار
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۲-۰۶ ۱۳:۵۳:۰۵
با سلام
از این آقای مرادی بپرسید که اگه یه نفر از دریافت یارانه منصرف شد و بعدش از این کار پشیمون شد و دوباره خواست یارانه بگیره باید چیکار کنه؟ (755613) (moderator18)
 
امیر
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۲-۰۸ ۲۲:۲۹:۰۶
سلام
کسانی که اس ام اس دریافت نکردند هم باید برن سایت و عدم انصراف رو ثبت کنند یا نیازی نیست؟
باتشکر% (757936) (moderator18)
 
ندا
۱۳۹۱-۰۲-۱۱ ۱۳:۴۵:۴۰
با سلام
من نمیدونم دلیل این انصراف و عدم انصراف ها چیه واقعا؟؟؟اگر کسی با رضایت قلبی نخواد یارانه بگیره باید خودش اقدام کنه و انصراف بده چه بسا الان مردم واقعا به زحمت افتادن برا خیلی ها اشتباه پیامک انصراف رفته و اونهایی که تمکن هم دارن خیلیاشون حق خودشونو میخوان مگه نباید عدالت برای همه باشه .چرا مردمو رنجیده میکنید .این مردم تو دلشون درده به خصوص جوون هامون پراز غصه هستن .اینها همه ضعف مدیریتیه ما نمیدونیم این ضعفها تا کی هستش؟شاید تا پایان عمرمون هر روز باید زجر بکشیم ؟مشکل بیکاری -بی پولی -ازدواج و...کی حل میشه ؟؟؟کشور ما یه کشور ثروتمنده وآیا حق ما هست که این طوری زندگی کنیم؟؟؟مدیران برنامه یارانه رو آوردند و به حقم بود و برای پیشرفت کشورمون واقعا نیاز مند به جلوگیری از این اتلاف انرژی بودیم ولی آیا قبل از اون صنعت کاهش مصرف رو برای مردم اوردیم؟مثلا انرژیهای ارزان و رایگان .که اگه این کارو میکردیم هم اشتغال زایی خوبی میشد هم مصرف به طور واقغی کاهش پیدا میکرد و هم یخشهای تولیدی کشورمون اینقدر به خاطر دچار مشکل نمی شدن.سهام عدالت سهام نا عدالتی بود چون خیلی ها که حقشون بود نگرفتن و خیلیها که حقشون نبود گرفتند؟حالا میخوام به عنوان یک ایرانی که عاشق کشورشه خواهش کنم مسوولین بیشتر توجه کنند و غم مردمو عمیقا درک کنند. (762252) (moderator18)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۲-۱۲ ۰۷:۵۵:۰۶
به گزارش مشرق به نقل از آنا، طبق اعلام رسمی سازمان هدفمندی یارانه‌ها افرادی که پیامک این سازمان به آنها ارسال شده و یا یارانه 28 هزار تومانی به حساب آنها واریز نشده است تا 12 اردیبهشت ماه (فردا) فرصت دارند با مراجعه به سامانه مدیریت خانوار (refahi.ir)انصراف و یا عدم انصراف از دریافت یارانه‌ را ثبت نمایند. (763510) (moderator18)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۲-۱۲ ۱۰:۲۵:۴۳
علي دليلي نداره كساني كه پيامك انصراف دريافت نكردند برن تو سايت وعدم انصراف رو ثبت بكنند .اين شايعه رو كافي نت ها در آوردن كه بازار شون رونق بگيره . (763809) (moderator18)
 
الهام
۱۳۹۱-۰۲-۰۹ ۰۹:۲۱:۴۶
من یارانه ام رو لازم دارم به خدا نیاز دارم لنگه همین چندرغازم
چرا گزینه عدم انصراف و انصراف یه جاست؟؟؟؟؟!!!!!!

من زدم و در صفحه بعد اطلاعات رو پر مردم و بعد از تایید نرفت صفحه بعد
نگرانم که بابت انصراف در نظر گرفته بشه
به بانک هم مراجعه کردم همیچ اطلاعی نداشت
چی کار کنم (758279) (moderator18)
 
رويا
۱۳۹۱-۰۲-۱۰ ۱۱:۱۲:۰۸
سلام
من دو روزه به سايت www.refahi.ir مراجعه مي كنيم ولي موفق به ورود به بخش عدم انصراف نمي شم..تكليف چيه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:-( (760023) (moderator18)
 
سارا
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۲-۱۰ ۱۲:۳۶:۰۴
من اصلا گزینه عدم انصراف رو پیدا نکردم کدوم قسمت سایت باید برم (760196) (moderator18)
 
حمیده
۱۳۹۱-۰۲-۱۰ ۱۵:۰۷:۳۶
سلام
ما پیامک انصراف از دریافت یارانه دریافت کرده ایم. خانه و ماشین داریم ولی اینکه چقدر ماهیانه قسط پرداخت می کنیم ظاهرا مهم نییست .
در عدالت اجتماعی دریافتیم کسانی که در پی ازدیاد نسل و خوشگذرانی بودند و حتی برای تعداد افراد خانوار خود فکری نمی کردند و زمانی که ما با مشکلات زندگی دست و پنجه نرم می کردیم درس می خواندیم کم خوری و کم خرجی می کردیم تا آلونکی برای خود بسازیم آنها بی خیال و بیکار بودند امروزه از موقعیت بهتری برخوردارند. عدالت یعنی بی برنامگی یعنی ولگردی و بی خیالی !!!!
امروز که با حقوق کارمندی از داشتن حداقل ها محرومیم و نمی توانیم نیازهای فرزندان را خود برطرف کنیم و باید شئونات اجتماعی خود را نیز حفظ کنیم با دریافت این پیامک آتش بر دل ما زده شد.
وای به مملکتی که متمکنش ما باشیم و چه بی حساب وکتاب متمکن را تشخیص می دهند!!!!! (760491) (moderator18)
 
بیژن وارث زاده
Germany
۱۳۹۱-۰۲-۱۰ ۱۵:۲۵:۱۵
با سلام و خسته نباشید برای من نه 28 هزارتومن و نه پیامک رسیده لذا بدینوسیله عدم انصراف از دریافت یارانه را اعلام می دارم . با تشکر (760520) (moderator18)
 
افشین89
۱۳۹۱-۰۲-۱۰ ۱۵:۳۱:۰۱
باعرض سلام وخسته نباشید میخاستم درمورد انصراف و عدم انصراف رایانه هایکم توضیح بدین مرسی. (760533) (moderator18)
 
خسرو
۱۳۹۱-۰۲-۱۰ ۱۸:۵۹:۰۹
سلام
برای من نه اس ام اس آمده و نه توان پرداخت هزینه آب و برق و... را بدون دریافت یارانه دارم.
از اینرو از ترس اینکه یک وقتی اشتباهی یارانه ما را قطع نکنند به سایت مربوطه رفتم و عدم انصراف خود را ثبت کردم. آدمیه دیگه ! (760832) (moderator18)
 
محمد
۱۳۹۱-۰۲-۱۰ ۲۰:۵۴:۰۲
شماره موبایل اشتباهی ثبت شده امکان دریافت کدرهگیری عدم انصراف ندارم لطفاکمک کنید (760977) (moderator18)
 
javad
۱۳۹۱-۰۲-۱۰ ۲۱:۴۳:۰۶
وقتی در سایت رفاهی اطلاعات سرپرست رو وارد میکنیم پیام اطلاعات موجود نیست میده
هرکس می تونه راهنمایی کنه (761021) (moderator18)
 
saaeid
United States
۱۳۹۱-۰۲-۱۰ ۲۱:۴۶:۱۵
سلام
واقعا مسخره است
واقعا مسخره است
تو این مملکت چی درسته که این یکی درست باشه؟
از همون اول که میخواستن ما رو هدفمند بکنن اونایی که سری تو سرا داشتن و یه چیزی سرشون میشد داد زدن که آقا با این کار پدر مردم در میاد آقا نباید به این سرعت و به این صورت اقدام کرد آقا اینکار تورم رو دو چندان میکنه آقا این آمارها دروغه آقا آقا آقا
ولی متاسفانه بجای اینکه بشنویم و چشم و گوشمون رو باز کنیم و یه خورده دقت کنیم و علمی به مساله نگاه کنیم تمام معترضین رو مخالف نظام خوندیم و همشون رو با چوب تر روندیم
(اشتباه نکنین کاری به هیچ یک از آقایون رجالی که تو انتخابات و .... ندارم)
حالا که نتیجه همه اون اعمال رو دیدیم باز هم داریم ....
آخه این چه مسخره بازیه
بقول دوستان چرا باید همه وارد بشن و انصار یا عدم انصراف رو اعلام کنن؟
چه لزومی داره که با این وضع بسیار عالیه اینترنت و خط و مخابرات و قطع و وصلی و ازدحام جمعیت و سایت و دیگر مشکلات همه بیان و تو یه سایت پیزوری وارد بشن و ....؟ جز اینه که میخواید مثلا اشتباهی(اما با قصد قبلی)یه عده رو از حق حقیقیشون محروم کنید؟
اگر اینچنین نیست چرا؟
میتونستید بگید آقایون هر کس که دوست داره انصراف بده وارد این سایت بشه و یک گزینه هم بیشتر نمیذاشتید _(انصراف)_ والسلام
دیگه هر کس نمیخواست انصراف بده مطمئن بود که تو این سایت که وارد نشه روال روال سابقه و یارانه اش رو دریافت میکنه و هر کس که خیلی میلیاردر و با وجدان هم هست میومدتو سایتتون و یه کلیک میکرد رو انصراف و تمام
اما این بازیها همه میدونن که چیه؟
گر چه به همه دوستانی که انصراف دادن و ندادن مژده میدم که در آینده عدالت به طور کامل رعایت میشه و هیچ ایرانی وجود نخواهد داشت که یارانه دریافت کنه و اینا همش بازیه
میگید نه؟
این خط ---------------- اینم یه خط_____________
عاقلان دانند (761028) (moderator18)
 
احمد
United States
۱۳۹۱-۰۲-۱۰ ۲۳:۰۵:۰۷
چرا یارانه قطع بشه با این تورم سرسام آور (761151) (moderator18)
 
ایرانی
۱۳۹۱-۰۲-۱۱ ۰۰:۳۳:۵۸
چرا دولت چیزی را تصویب میکنه که تو انجام دادنش میمونه و مجبور میشه حرفشو پس بگیره؟ واقعا چقدر باید از این موارد ببینیم و عبرت نگیریم؟ اونوقت هرروز از کشورهای غربی و اقتصاد و سیاست رو به شکستشون اخبار پخش میشه!معلوم نیست با عوض شدن دولت چه بر سر یارانه ها و سهام عدالت پرداخت نشده بیاد! (761266) (moderator18)
 
یک شهروند
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۲-۱۱ ۰۸:۵۸:۴۸
با خوندن صحبتهایی که دوستان گفتند آدم بلا تکلیف می مونه ، می ترسیم وارد سایت بشیم عدم انصراف رو وارد کنیم بعد بدتر بشه اگه وارد نکنیم بازم قطع کنن والا به خدا 80 درصد مردم ایران متمکن نیستند حتی یک عده ای چشم امیدشون به همین یارانس شما رو به خدا انقدر مردم رو اذیت نکنید هر روز یک داستان جدید واسه ما ننویسید بگذارید سرمون به گرفتاریهای دیگمون باشه (761606) (moderator18)
 
طه
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۲-۱۱ ۱۱:۳۶:۴۹
با سلام
می خواستم بدونم باتوجه به اینکه کد عدم انصراف به شماره همراه پیامک می شود و من شماره همراهم رو عوض کردم چی کار باید بکنم و شماره همراهم رو چطوری به سازمان اعلام کنم (761920) (moderator18)
 
مهدی رضایی
۱۳۹۱-۰۲-۱۱ ۱۱:۵۲:۴۳
سلام
چی میشه گفت؟ نه خدایی شما بگین چی میشه گفت به مملکت و اداره کننده های سازمان هاش که فردای اون روزش رو حتی نمیتونن حدس بزنن؟!!!
اینا فکر میکنن همه پشت سرشون دعا میکنن؟ ..... بگذریم!
دوستان من کار دارم، ماشین دارم، باغ دارم ، خلاصه خدا رو شکر زندگی خوبی دارم و انصراف و عدم انصراف از یارانه برای من هیچ فرقی نداره اما همه شما ها که این متن رو میخونید باید بدونید چه گدا باشیم چه شاه یا رهبر ، این یارانه حق تک تک ماهاست
حق ملت ایرانیه الان با دریافت پیامک میگن انصراف بدین، اما چند نکته؟
میدونین چقدر بی سواد ها هستن که اس ام اس میاد اما به هر دلیلی یا حذف میکنن و یا نمیتونن بخونن؟ چقدر از افراد خط های موبایلشون رو فروختن یا اصلا در دسترسشون نیست؟ چقدر از افراد هستند که هنگام ثبت نام موبایلشون رو وارد نکردن؟ چقدر از افراد در نقاطی هستند که دسترسی به کافی نت براشون بی اندازه سخته؟ چقدر از افراد وقتی اس ام اس رو میخون اصلا نمیفهمن چیه؟ فکر میکنید یک اس ام اس روش درستی باشه برای عدم انصراف یارانه؟
اگه باز یه روش وجود داشته باشه که دوباره ثبت نام کرد خوبه اما متاسفانه اینم وجود نداره
باعرض معذرت از ادمین سایت و خوانندگان این متن خیلی مارو هالو و ..ر کردن البته همش تقصیر خودمونه چراشو نمیگم چون ادمین مسئولیت داره
پاینده باشید
هیچ هراسی هم از هویتم ندارم
مهدی رضایی فرد - تبریز (761973) (moderator18)
 
نارينه
۱۳۹۱-۰۲-۱۱ ۱۳:۱۵:۲۰
با سلام خسته نباشيد سرعت خيلي پايين لطفا درستش كنيد؟؟؟؟؟؟؟ (762185) (moderator18)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۲-۱۱ ۱۳:۴۶:۳۴
سلام چرا سایت رفاهی وقتی که شماره ملی و دیگر مشخصات را وارد می کنید باز نمی شود . این هم کلک دیگر دولت است که یارانه اقشار ضعیف را ندهد ؟
واقعا شرمنده هستم (762255) (moderator18)
 
اسدالله
۱۳۹۱-۰۲-۱۱ ۱۳:۵۰:۲۸
با سلام

مرحله سوم مابه التفاوت گزينه عدم تائيد ندارد

چه كنم؟؟؟؟؟؟؟ (762268) (moderator18)
 
اسدالله
۱۳۹۱-۰۲-۱۱ ۱۴:۱۰:۱۰
با سلام

چرا نظر من درج نمي شود؟

مرحله سوم ، مابه التفاوت مرحله اول و مراحل بعدي گزينه عدم تائيد ندارد

چه كنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ (762310) (moderator18)
 
امین
United States
۱۳۹۱-۰۲-۱۱ ۱۴:۵۶:۳۳
من اشتباهی بجای انکه عدم انصراف بدم انصراف دادم ایا یارانه من قطع میشه (762414) (moderator18)
 
mehdi
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۲-۱۲ ۲۲:۵۸:۲۰
اين مشكل براي خيلي ها پيش اومده ، بايد يه بار ديگه تمديد كنن و فرصت دوباره بزارن (765037) (moderator18)
 
فا
۱۳۹۱-۰۲-۱۱ ۱۴:۲۶:۲۷
من واسم پیامک از سازمان هدفمندی یارانه ها نیومده ولی رو سایت رفتم و عدم انصراف رو زئم واسم مشکی پیش نمی آد؟
28 هزارتومان توحساب هست بازم لازمه عدم انصراف بزنم لطفأ جواب بدهید؟ (762347) (moderator18)
 
ابوالفضل
۱۳۹۱-۰۲-۱۱ ۱۴:۵۲:۱۳
منم مثل تو فضولیم گل کرد و رفتم تو سایت!
تا چند روز دیگه معلوم می شه که حذف شدیم یا نه ! (762404) (moderator18)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۲-۱۲ ۰۷:۵۵:۴۳
به گزارش مشرق به نقل از آنا، طبق اعلام رسمی سازمان هدفمندی یارانه‌ها افرادی که پیامک این سازمان به آنها ارسال شده و یا یارانه 28 هزار تومانی به حساب آنها واریز نشده است تا 12 اردیبهشت ماه (فردا) فرصت دارند با مراجعه به سامانه مدیریت خانوار (refahi.ir)انصراف و یا عدم انصراف از دریافت یارانه‌ را ثبت نمایند. (763513) (moderator18)
 
اصغر
۱۳۹۱-۰۲-۱۱ ۱۵:۵۳:۲۳
سلام من پیرمردی هشتاد ساله ام چند وقتیه که بیکارم نامردا یارانمو قطع کردن (762541) (moderator18)
 
حسن
United States
۱۳۹۱-۰۲-۱۱ ۱۶:۰۹:۴۹
چرا سایت را قطع کردید (762583) (moderator18)
 
یدالله
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۲-۱۱ ۱۶:۱۵:۴۷
شما دقیفا عین کلاه بردارا فقظ دکمه انصراف را گذاشته اید در هر دو مورد جوای دادن انصراف تایید میشود یه کم خجالت هم چاشنیش میکدید شما با مردم اگام ایران دارید بازی میکنید (762603) (moderator18)
 
حسین
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۲-۱۱ ۱۶:۲۱:۱۱
سلام به حساب من 28000تومان واریز شده ولی دوباره برداشت شده پیامکم برام نیومده کسی میدونه باید چیکار کنم(?? (762616) (moderator18)
 
ماریا
۱۳۹۱-۰۲-۱۱ ۱۶:۳۶:۴۸
یارانه هاشونم به درد خودشون می خوره مگه قبلاً یارانه می گرفتیم که زندگی می کردیم توکلتون به خدا باشه و از اون کمک بگیرید. کار کنید و تلاش کنید تا به آرمان های خود برسید امیدوارم نگید کار نیست. فکر نکنید بچه مایه دارم و نفسم از جای گرم بلند میشه این طوریم نیست به خدا شاید شما از من بچه مایه دار تر باشید خیلی سختی کشیده ام تا به اینجا رسیده ام الان شکر خدا راضیم. امیدوارم شما هم ...................................................
28 ساله مجرد (762653) (moderator18)
 
مجید
۱۳۹۱-۰۲-۱۱ ۱۸:۵۸:۴۷
سلام.
من اشتباهی انصراف دادم. راهی برای بازگشت هست؟
بابا این چه وضعیه ؟ آخه این هم نحوه سئوال و جوابه ؟
واقعا که! (762849) (moderator18)
 
پیرمرد امیدوار
۱۳۹۱-۰۲-۱۱ ۲۰:۲۷:۱۴
پیرمردی 101 ساله ام کلی برای آینده ام برنامه ریزی کرده بودم اما حیف که یارانه ام قطع شد...
ولی میگن اون دنیا یارانه گاز جهنم قطع شده و خدا دیگه واسش گرم کردن جهنم صرف نداره! (763001) (moderator18)
 
مهدی
United States
۱۳۹۱-۰۲-۱۱ ۲۱:۱۸:۵۵
من جوانی 29ساله که به علت مشکل مالی هنوز مجرد میباشم 45هزارتومان چیه که قراره اینهم حذف کنند چطور موقع اتخابات که میشه همه شعار می دهند که پول نفت رو میارن سر سفره ملت.به خدا اون دنیا باید جواب بدن (763081) (moderator22)
 
ایرانیه اسیر
۱۳۹۱-۰۲-۱۱ ۲۱:۲۵:۰۷
کلا" واسه خودمون متاسفم که اجازه می دیم هر ننه قمری بیاد و یه ملتو که یه عمر با کم و زیاده این دولت ساختن ،اینطوری مسخره خودش کنه که مردم بیچاره ما مجبور بشن بخاطر چندرغاز متحمله اینهمه استرس بشن.
البته حقمونه
از ماست که بر ماست (763089) (moderator22)
 
م.م
۱۳۹۱-۰۲-۱۱ ۲۱:۲۵:۲۶
واقعا چرا؟؟ بي هيچ دليلي بهمون پيام ميدن كه انصراف بديد بعد ميگن انصراف از يارانه زوركي نيست اگه ميخوايد يارانه بهتون تعلق بگيره به سايت www.refahi.ir مراجعه كنيد ما هم مراجعه كرديم مشخصاتو وارد كرديم 5 ساعت داشتم رو فراخواني مجدد كد 5رقمي كليك ميكردم كه نشونش بده اونم نشون نداد.يه سايت ديگه پيدا كردم كه به قول خودش ميخواست عدم انصراف از يارانه رو يادمون بده تو تمام گزينه هاش نوشته بود" جهت انصراف از يارانه"!!! حتي يه مورد عدم انصرافم داشت خوب اين يعني چي اونوقت؟؟ يعني اقا جون انصرافت از يارانه زوركيه فكرنميكنم معني ديگه اي هم داشته باشه (763090) (moderator22)
 
امیر
United States
۱۳۹۱-۰۲-۱۱ ۲۱:۴۱:۲۰
تا چند روز وثت هست برا عدم انصراف با تشکر (763120) (moderator22)
 
مریم
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۲-۱۱ ۲۱:۵۰:۰۲
باسلام من برای عدم انصراف یارانه ها باید به چه سایتی برم؟ (763131) (moderator18)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۲-۱۱ ۲۲:۴۳:۲۷
نبایدیارانه هیچ کسی راقطع کنید.مگرکسی که ازچهارجاحقوق می گیرد .وتامین است.اصلا نظارتتان خوب نیست.لیوه لیوه لیوه. (763190) (moderator18)
 
امیر
۱۳۹۱-۰۲-۱۱ ۲۲:۵۴:۰۰
امیر
سلام
واقعا خودتونو مسخره کردین یا ما رو یک دفعه جرعتشو ندارین بگین نمیخواهیم یارانه بدیم اومدین با این کار ها دارین مردم بدبخت رو سیاه میکنین مطمئن باشین خدا نمیزاره این همه بی عدالتی ادامه پیدا کنه مطمئن باشین. (763200) (moderator18)
 
dric
۱۳۹۱-۰۲-۱۱ ۲۲:۵۶:۰۰
با سلام خدمت مردم شریف ایرانی چه سنی و چه شیعه
به نظر من اینا همه سیاست دو لط هستش زورش نمی رسه یارانه ها را از مردم پس بگیره بهانه میاره که تورم رفته بالا ایران تحریم شده سقف بازداشگاه نم کشیده پول برق باید بدهیم پول آب جدا مفصد های اقتصادی در رفتن دستمون بهشون نمیرسه و.... فکر میکنن مردم خرند بلانسبت
یارانه ها چیزیه که باید سی و خورده ای سال پیش میدادن بزرگان خوردن خوردن حالا که دادن میگن انصراف
بدبختای بیچاره ...... (763202) (moderator18)
 
محمود عرب عامری
United States
۱۳۹۱-۰۲-۱۱ ۲۳:۰۷:۵۱
با سلام من یک کارمند بازنشسته هستم که حقوق دریافتی من جوابگوی خانواده پنج نفری من نیست و بدینوسیله عدم انصراف خود را اعلام میدارم (763214) (moderator18)
 
حسن شعربافی پور
۱۳۹۱-۰۲-۱۱ ۲۳:۱۰:۵۱
سلام خسته نباشید گزینه عدم انصراف موجود نیست و 280000 تومان به حساب من واریز نشده چه باید کنم (763217) (moderator18)
 
مهران..
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۲-۱۲ ۰۰:۰۷:۱۶
هم وطنان :
به نظر شما چن در صد رویه مبالغ یارانه ها که مردم از سر بی اطلاعی و یا اشتباه در تاید انصراف و یا عدم انصراف یارانه مرتکب می شن ..حساب شده ؟ با گزینه های انتخاب ..و شلوغی سایت...فکر کنم مبلغ قابل توجهی بشه ! (763302) (moderator18)
 
روحی
۱۳۹۱-۰۲-۱۲ ۰۰:۱۲:۱۹
قبل از طرح هدفمندی یارانه ها قرار بود دولت تورم رو کنترل کنه الان که تورم داره از سرو کولمون بالا میره همه رشته ها پنبه شده الان بایس 3 برابر یارانه رو بذاریم روهم بدیم به خودش بابت این همه شیرین کاریاش(عقل شیرین) اگه یه کم اهل حساب کتاب باشیم میبینیم قطر کلاهی که رفته تو سرمون چند کیلومتره!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (763307) (moderator18)
 
سهند
۱۳۹۱-۰۲-۱۲ ۰۰:۴۸:۴۸
من واقعا در عجب هستم که به اسمه پول نفت و گران شدن اجناس و بنزین و غیرو زالک این داستان ایرانه ها علم شد ولی هیچ چیز بجز این که فکر مردم و مشغول جزیات زندگی کنه نداشت.اونایی که میخوردن الانم میخورن.به نظر من اگه میتونین برشگردونین به همون حالت ثابق. به قول شاعر
از طلا بودن خسته گشته ایم مرحمت فرموده ما را مس کنید (763364) (moderator18)
 
م.ر
۱۳۹۱-۰۲-۱۲ ۰۱:۰۰:۱۵
خیلی ممنونم ماکه نفهمیدیم بایدچیکار کنیم شمااگه فهمیدید ماراراهنمایی کنید متشکریم (763377) (moderator18)
 
مجید
۱۳۹۱-۰۲-۱۲ ۰۱:۰۱:۴۷
با عرض سلام
سایت مشکل داره اصلا باز نمیشه که گزینه ای را نشان بده
لطفا بررسی کنید و لااقل الان که چند روز آخر هست مهلت را تمدید کنید چون سایت مشکل داره ! اصلا باز نمیشه (763378) (moderator18)
 
آرش
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۲-۱۲ ۰۲:۰۰:۴۹
نمیدونم باز چه خوابی برامون دیدن یا دارن چیکار میکنن که اینجوری مشغولمون کردن (763420) (moderator18)
 
شهروز
۱۳۹۱-۰۲-۱۲ ۰۳:۵۴:۵۷
2 روزه سایت رفاهی اصلا باز نمیشه .............
عجب دولت خدمتگذاری!!!! (763459) (moderator18)
 
لیلا
۱۳۹۱-۰۲-۱۲ ۰۶:۵۹:۴۸
این سایت که اصلا باز نمیشه! مثلا اینترنت پرسرعت داریم ما! (763484) (moderator18)
 
محمد
United States
۱۳۹۱-۰۲-۱۲ ۰۷:۵۹:۰۳
سلام

من شماره تلفنم عوض شده. چطور باید شمارم رو عوض کنم که کد عدم انصراف یا انصراف به اون بیاد. (763518) (moderator18)
 
ایوب
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۲-۱۲ ۰۸:۰۸:۰۸
واقعا چرا به مامردمان بدبخت پیامک میدید که از یارانه انصراف بدیم به خدا نمیدانم دیگر چه جوری توی این دنیا زندگی کنیم با این خرج های گران آقای مسئول فقط به فکر جیب خودت نباش به داد ما بد بختام برسین ما ها چه کار کنیم چند ماه اول به من یارانه ندادن حالا که دارن میدن چرا پیام میدی برو انصراف بده به خدا جیب های ما خالیه تو خالی ترش نکن به جون مادرت قسمت میم یه فکری واسه ما هم بکنیدآقای مسئول به فکر ما دانشجوهای بد بخت هم باشید دوست دار شما ایوب (763531) (moderator18)
 
مجتبی
Russian Federation
۱۳۹۱-۰۲-۱۲ ۰۹:۰۸:۱۱
سلام من فقط میخوام بدونم وقتی مشخص کسی انصراف نمیده چرا به زور میخوان نشون بدن مردم منصرف شدن؟ (763640) (moderator18)
 
نجيبه
۱۳۹۱-۰۲-۱۲ ۰۹:۲۹:۰۸
سلام . خسته نباشيد.
آيا همه مردم بايد به سايت رفاهي برن عدم انصراف بزنن يا فقط به آنهايي كه
پيامك آمده ؟ (763673) (moderator18)
 
۱۳۹۱-۰۲-۱۲ ۰۹:۴۰:۵۸
یارانه حق همه ملت (763697) (moderator18)
 
محمد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۲-۱۲ ۰۹:۴۹:۱۸
بابااین چه سایت مزخرفی اصلا باز نمیشه (763710) (moderator18)
 
شقایق از گیلان
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۲-۱۲ ۰۹:۵۰:۵۵
سلام این دیگه واقعا مسخره است.من شوهرم تازه شیمی درمانیش تموم شده کلی هم خرج دوا درمونش شده آخه این انصافه که حتی سایت رفاهی باز نشه که ما بخوایم عدم انصراف رو بزنیم؟!!!!باشه ماهم خدایی داریم همهتونو به خودش میسپارم. (763713) (moderator18)
 
علی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۲-۱۲ ۰۹:۵۲:۱۴
به نظره من دولت برای پرداخت یاران ها با مشکل جدی مواجه شده وبا حذف تعداد زیادی قصد داره که این مشکل را حل کنه ولی با این گرانیها که بوجود آمده هیچکس حاضر نیست از هزارتومن از این یارنه نقدی بگذره چرا دولت مشکل گرانی را حل نمیکنه چرا مساله گرانی را بی اهمیت جلوه میده تاکی دولت میخواد این طرحی که هر روز تعداد زیادی را فقیرتر میکنه ادامه بده (763716) (moderator18)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۲-۱۲ ۱۰:۱۰:۳۵
سایت رفاهی خراب شده‌است الآن ساعت ۱۰ سه‌شنبه Server not found می‌آید؟ (763756) (moderator18)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۲-۱۲ ۱۰:۲۳:۳۰
سایت قطع است. (763804) (moderator18)
 
سعيد
۱۳۹۱-۰۲-۱۲ ۱۰:۳۶:۵۸
سلام
وقتي سايت باز نمي شه يعني بريد کشکتون رو بسابيد ما خودمون براتون انصراف مي زنيم (763842) (moderator18)
 
y.am
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۲-۱۲ ۱۰:۵۷:۵۵
یعنی شما ای مردم
هنوز متوجه نشدید دولت همیشه به مردمش دروغ میگه؟
آخه یکی پیدا نمیشه بگه به تو چه که کسانی که تمکن مالی خوبی دارن باید از دریافت یارانه ها صرف نظر کنن!!!!!
24 ساعت مهلت میده تا 70 میلیون آدم به سایت مراجعه کنن
بعد سایتو میبنده و واریز این یه تومن ده شاهی که بهمون میداد و میلیونی ازمون میتیغه رو قطع میکنه!!!!!! (763898) (moderator18)
 
مهدي
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۲-۱۲ ۱۱:۰۷:۵۵
چرا سايت قطع؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ (763930) (moderator18)
 
سامی
۱۳۹۱-۰۲-۱۲ ۱۱:۱۷:۰۰
سلام شما خودتوم درتلویزیون دیروز گفتید تافردا برای انصراف یاعدم انصراف مهلت دارید درحالی از دیروز تا حالا اینترنت قطعه وسایت بستس (763955) (moderator18)
 
nazanin
۱۳۹۱-۰۲-۱۲ ۱۱:۳۸:۲۶
برای کسانی هم که پیامک نیومده باید عدم انصراف رو بزنند؟ (764002) (moderator18)
 
م.
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۲-۱۲ ۱۱:۳۸:۵۲
با سلام مادر من سر پرست خونوار هستن و با ماهی 200هزار تومن خرج خونواده رو میده این انصافه که برای ما پول واریز نشده و باید عدم انصراف بزنیم که ما تازه متوجه شدیم و از دیروز سایتتون بسته است این دیگه چه قانونیه دردمون و به کی بگیم (764004) (moderator18)
 
ابوالفضل
۱۳۹۱-۰۲-۱۲ ۱۱:۴۶:۱۲
من مبلغ28000 تومان رو دریافت نکرده ام و پیامک هم بام نیومده !!! آیا به سایت عدم انصراف یارانه مراجعه کنم؟ (764016) (moderator18)
 
هوشنگ كرمي
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۲-۱۲ ۱۱:۴۹:۵۷
با سلام
من عدم انصراف خودم رادر خصوص دريافت يارانه بدين وسيله اعلام مينمايم .

با تشكر/ هوشنگ كرمي (764028) (moderator18)
 
شیوا
۱۳۹۱-۰۲-۱۲ ۱۲:۱۰:۲۲
سلام سایت refahi.ir از دیروز باز نمیشه امروز هم که آخرین مهلت هست حالا تکلیف چی میشه؟؟؟؟؟؟؟ (764063) (moderator18)
 
رضا وزیری
United States
۱۳۹۱-۰۲-۱۲ ۱۲:۱۶:۲۵
باسلام
متاسفانه دسترسی به سایت یارانه ها به هیچ وجه امکان پذیر نیس بیشتر از 5 ساعت از دیروز وقت گذاشتم اما نتیجه ای نگرفتم. (764071) (moderator18)
 
کافی نت البرز
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۲-۱۲ ۱۲:۳۰:۲۲
پس کی باز میشه (764101) (moderator18)
 
علی محمدی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۲-۱۲ ۱۲:۳۵:۴۳
باسلام
به علت مشکلات ورودبه سایت رفاهی،بنده عدم انصراف ازدریافت یارانه رابدین وسیله اعلام می نمایم. (764109) (moderator18)
 
۱۳۹۱-۰۲-۱۲ ۱۲:۳۵:۴۸
سلام
براي ما پيامكي ارسال نشد ولي وقتي به سايت مراجعه كرديم ديديم كه بايد عدم انصراف را انتخاب كنيم . مي خواستم بدونم اين چطور مي شود . (764110) (moderator18)
 
زهرا
۱۳۹۱-۰۲-۱۲ ۱۲:۴۷:۲۱
سلام
براي ما پيامكي ارسال نشد ولي وقتي در سايت رفاهي چك كرديم ديديم گزينه هاي عدم انصراف و انصراف امده كه بايد انتخاب كنيم تكليف ما چيه؟ (764142) (moderator18)
 
۱۳۹۱-۰۲-۱۲ ۱۲:۴۷:۳۰
سايت مسكل داره سايد به علت شلوغي مهلت تمديد نشده؟؟؟؟؟ (764143) (moderator18)
 
رضا
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۲-۱۲ ۱۲:۵۶:۰۷
سلام
فقط خواستم بدونم این نظری سنجی که از ما میشه، ومردم زحمت میکشن و نظر میدن، اصلا فایده ای داره؟؟؟!!! (764161) (moderator18)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۲-۱۲ ۱۳:۳۹:۵۸
بدا به حال مملکتی که سران آن مبالغ هنگفت (3000 میلیاردی) را همراه با یارانه ها به یغما می برند و ملت آن هر روز به بهانه ای از دریافت 40 هزار تومان مستثنی می شوند. بدا بدا به حال این مملکت. این همان سیاست رضاخانی است که مردم را گشنه نگه دار تا حکومتت بیشتر دوام کند. (764247) (moderator18)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۲-۱۲ ۱۳:۴۰:۱۲
باسلام از دیروز تلاش میکنمعدم انصراف را واردکنم اما سایت باز نمیشود حتی در کافی نت هم نمیشود شما بگویید تکلیف ما چیست. (764248) (moderator18)
 
هرمز
۱۳۹۱-۰۲-۱۲ ۱۳:۴۶:۰۹
در روزهای 11/02/91 و 12/02/91 جمعا بیش از 8 ساعت وقت گذاشته شد ولیکن دسترسی به این سایت (سایت رفاهی) به هیچ عنوان امکانپذیر نشد . آقای توکلی بعنوان یک وکیل مجلس به نمایندگی از طرف مردم به این دولت بفرمائید که مردم بچه نیستند این روشهای قجری از هیچکس پنهان نیست . چرا وقت مردم را تلف می کنید ، عدم انصراف دیگر چه صیغه ایست ؟ می بایست از منصرفین بخواهید انصرافشان را اعلام کنند نه اینکه از همه مردم بخواهید عدم انصراف اعلام کنند و همه را به زحمت بیندازید . حداقل کارشناسان و سیاست گذارانتان را از میان آدمهای با سواد و کسانی که تحصیلات واقعی دارند انتخاب کنید . زیاد امیدوار به این مساله نیستم ولیکن انشاله خداوند خودش به این مردم رحمی کند و اقلا استعداد و هوشی و صداقتی به شما بدهد که بعد از قریب به هشت سال یک چیزهائی یاد بگیرید و اینقدر با وقت و اعصاب مردم بازی نکنید. (764267) (moderator18)
 
nasim
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۲-۱۲ ۱۳:۵۰:۰۵
man talashamoo mikoonam amma chera sayt baz nemisheee?ba bayad be ki in adame enserafoo hala elam kooonim????????? (764280) (moderator18)
 
افشین
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۲-۱۲ ۱۴:۰۷:۳۵
با سلام میخاستم بدونم کسایی که به تلویزیون و رسانه و اینترنت دسترسی ندارن اونا جطور باید عدم انصراف خود را اعلام کنن (764311) (moderator18)
 
امیر
۱۳۹۱-۰۲-۱۲ ۱۴:۰۸:۰۵
همش اعلام میکنن برید توو سایت انصراف یا عدم انصراف خودتونو اعلام کنید ولی سایت اصلا بالا نمیاد؟ما باید چیکار کنیم؟ (764312) (moderator18)
 
حکیمه خانم
۱۳۹۱-۰۲-۱۳ ۰۰:۰۱:۲۴
خداوکیلی نمی ترسید اون دنیا باید جواب یه ملت رو بدید؟ همه اش استرس، همه اش دلهره، همه اش نگرانی. یه روز صبح آدما اینجا بدون استرس شب نمی شه. و در ضمن خدا ازتون نگذره که می خواین بنزین 100 تومانی کسانی رو که هی صرفه جویی کردن و هی مدام ماشینشون رو از خونه بیرون نیاوردن حالا بالا بکشید !! خب بذارین تمام بشه ، چرا اینقدر ظلم می کنید خدا وکیلی، خدا رو خوش میاد؟ ...
از دق دلم که دو سه روزه سایت باز نمی شه مجبور شدم مشکل دیگه ای رو هم بیان کنم هر چند اینجا جاش نبود ! (765143) (moderator18)
 
سمیرا
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۲-۱۲ ۱۴:۱۰:۵۹
بابا ماشاا... اینقدر سرعت بالاست که ما موفق شدیم این چه جورش است بابا سرعت را ببرید بالا ما تا این لحظه موفق نشدیم وارد سایت شویم نکن از قصد سرعت راپایین آوردید وهیچ کمکی به ما نمی کنید مردم بیکار نیستند از صبح پای اینترنت باشند تا بتوانند انجام دهند سرعتها رابیارید بالا 2 وز هم فرصت دادید خیلی کم است فرصت را زیاد کنید و درست به مردم بگویید همه باید اینکارو بکنند یا وقت آنهای که پیامک آمده و 28 هزار تومان واریز نشده است (764318) (moderator18)
 
علیرضا تشیعی
۱۳۹۱-۰۲-۱۲ ۱۴:۱۲:۴۶
سلام من جوانی 29 سالم دارای 2 فرزند کوچک جواب گوی زندگی خود نیستم هر چه سعی می کنم داخل سایت بروم امکان پذیر نیست (764321) (moderator18)
 
پیمان
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۲-۱۲ ۱۴:۱۶:۲۸
هم حالا اومد تو تلوزیون جناب آقای نمیدونم چی،اصلانمیگه سایت خرابه میگه بریدعدم انصراف رو اعلام کننین، نرین بچه مایه دارین معلوم میشه نمیخواید یارانه رو،خوب من میخوام عدم انصراف اعلام کنم خوب کجا؟؟؟؟کجابرم؟؟؟واقعا اینافکرمیکنن ما بیکاریم؟چی فکرمیکنن اینقد سرکارمیذارن مردمو،فکرمیکنم باید عدم انصراف رو بنویسیم روکاغذ بندازیم تو فاضلاب. (764328) (moderator18)
 
Canada
۱۳۹۱-۰۲-۱۲ ۱۴:۵۶:۰۳
با سلام پدر من بازنشسته تامین اجتماعی است و خانه هم ندارند اما برای ایشان پیامک انصراف آمده است با درآمد 400 هزار تومان چه جوری از پس مخارج گران برآیند؟ (764404) (moderator18)
 
قاسم
United States
۱۳۹۱-۰۲-۱۳ ۰۸:۵۳:۵۳
زیاد ناراحت نباش دیر یازود برنامه اینه که تمام یارانه ها را قطع کنند /اصلا از همان اول قرار نبود که یارانه ای بدهند سیاست این بود که آب وبرق را وخیلی اجناس دیگه را گران کنند (765466) (moderator18)
 
baha
۱۳۹۱-۰۲-۱۲ ۱۵:۱۳:۱۹
با سلام
پدر من بازنشسته هست و هيچ خانه و ماشيني هم ندارد و معاش زندگي به زور با حقوق بازنشسته ايشان گذرانده ميشود و 3 نفر مجرد هم به علت ناتوان بودن در مخارج فعلا در خانه بسر ميبريم و بيكار هستيم حالا اين كجاش شده متكن ؟
در مرحله مابه التفاوت مرحله اول و مراحل بعدی هيچ گزينه اي به اسم عدم انصراف وجود ندارد ! و فقط زوركي بايد تاييد كني كه نميخواي !
خواهشن از مسئولين پيگيري كنيد.
با تشكر (764446) (moderator18)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۲-۱۲ ۱۵:۳۵:۵۷
این طور بحثها اگه به حل مشکل مردم کمک کنه خیلی خوبه!! (764497) (moderator18)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۲-۱۲ ۱۶:۳۶:۴۹
سلام شما خودتوم درتلویزیون دیروز گفتید تافردا برای انصراف یاعدم انصراف مهلت دارید درحالی از دیروز تا حالا اینترنت قطعه وسایت بستس من عدم انصراف خودم رادر خصوص دريافت يارانه بدين وسيله اعلام مينمايم

علی محمدی ۱۳۹۱-۰۲-۱۲
باسلام
به علت مشکلات ورودبه سایت رفاهی،بنده عدم انصراف ازدریافت یارانه رابدین وسیله اعلام می نمایم كد ملي 4031078609 (764584) (moderator18)
 
علي محمدي
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۲-۱۲ ۱۶:۵۱:۱۶
سلام

الكي ميگيد نظر بديد عدم انصراف بدهيد سايتي هم كه معرفي كرديد اصلا باز نميشه پس همش سر كاريه من چون نميتوانم وارد سايت بشم چون به علت ترافيك همش قطع است اينجا اعلام ميكنم من از يارانم انصراف نميدهم و عدم انصرافم رو اعلام ميكنم يك ادم كارمند با دو دختر دم بخت ومستأجر هم كه هستم با اجاره هاي سرسام آور من انصراف نميدم من يارانمو ميخواهم انصراف كه زوري نميشه (764613) (moderator18)
 
کافی نت از مهاباد
۱۳۹۱-۰۲-۱۲ ۱۷:۱۲:۱۲
باسلام واحترام مدیریت محترم سایت لطفاً پیگیر نمائید که؛
اولاً : مجریان محترم خبر صداوسیما اگر دارای مدارک عالیه دکتری هم باشند بازهم توانایی برقراری ارتباط با مخاطبین راندارند مثلاً مجری که دربرابر مدیر سازمان هدفمندی یارانه ها قرار میگیرد نمی تواند که اززبان مردم سئوال وجواب نماید وحتی آشنایی ابتدایی هم با مبانی اینترنت ورایانه هم نداشته که بتواند از ماهیت سایت رفاهی سئوالاتی طرح نماید !!
دوماً چرا مسئولین وخبرنگاران سایت رفاهی جهت درک مشکلات ثبت نامهای اینترنتی مرتبط با دستگاههای مربوطه وجهت رفع مشکل به کافی نتهای شهرها هم مراجعه نمی کنندکه ببینند نحوه خدمات دهی سایتهایشان را !!!
که یا سرعت اینترنت کفایت خدمات دهی را ندارد ویا اینکه سایتهای نامرتب راه اندازی آنان ظرفیت پذیرش ثبت ها را نداشته که بهانه می کنند با مراجعات زیاد مردم سایت شلوغ شده است !!!آخر آگر خدماتی قراراست ازطریق اینترنت انجام بشه باید تمام سازوکارآن به توسط کارشناس ارشد رایانه واینترنت درنظر گرفته شود.
سوماً سایت رفاهی درروزهای اولیه فاقد گزینه عدم انصراف بوده درنهایت تعدادبسیار زیادی از مردم بیچاره ما گرفتار سایت رفاهی بوده که تعداد بسیار زیادی به صورت اشتباه به توسط کافی نت ها وحتی رایانه های شخصی انصرافی قطعی به جای عدم انصراف ثبت نموده اند درحالی که دراین روزهای اولیه اردیبهشت ماه سایت رفاهی رفع اشکال شده وگزینه عدم انصراف را نیز اضافه نموده اند پس بنابراین تکلیف افرادی که به اشتباه واجبار انصراف ثبت نموده اند چیست ؟آیا لازم نبود سایت رفاهی لینک وگزینه اصلاحیه مجدد تعبیه می نمود تا انصراف وعدم انصراف در سایت با رضایت مندی ارباب رجوع اقدام می پذیرفت . (764641) (moderator18)
 
شهره
۱۳۹۱-۰۲-۱۲ ۱۷:۴۰:۱۸
واقعا که شماها که یارانه ها رو قطع میکنید آخرش لابد نظراموبذارید (764675) (moderator18)
 
رها
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۲-۱۲ ۲۲:۵۶:۰۵
چرا سايت باز نميششششششششششششششششششششه (765035) (moderator18)
 
United States
۱۳۹۱-۰۲-۱۲ ۲۳:۰۸:۱۶
اصلا چه معنی داره که قطع کنن که اگه خواستی دوباره برای دریافت حق خودت تقلا کنی، تازه اونم بررسی می کنن که بدن یا ندن،
مسخره هست واقعا هیچ کس توی این مملکت نیست این مسئولین بی مسئولیت رو بکشه بیاره جلوی مردم تا پاسخگو باشن
من توی این مملکت زندگی می کنم، نفت سرمایه ملی هست، من هم توش سهم دارم و از سود اون هم سهم دارم به چه کسی چه ربطی داره که من با سهمم چیکار می کنم میخوام نون بگیرم یا کفش یا برم شهر بازی، اینکه چقدر حقوق دارم 500 یا 600 .
من الان 20 ساعت هست که دارم تلاش می کنم برم عدم انصراف بدم اما سایت هم مثل مسئولین پاسخگو نیست من باید چیکار کنم؟
مگر آقای احمدی نژاد نمی گفت این پول مال همه هست! این پول دائمی هست! این پول حق همه هست! این پول مال امام زمان هست! و هزار تا شعار دیگه. پس کو؟ به چه حقی مردم رو از پول امام زمان محروم میکنین؟؟؟!!!! (765062) (moderator18)
 
mehdi
United States
۱۳۹۱-۰۲-۱۲ ۲۳:۱۲:۲۹
سایتش فیلتره که !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (765072) (moderator18)
 
United States
۱۳۹۱-۰۲-۱۲ ۲۳:۱۳:۲۹
من به مسئولین از همین جا اعلام میکنم که هیچ یک از آحاد این ملت نمیخواهند از دریافت حق خود انصراف دهند.
پس این بازی مسخره رو تمومش کنین
هر کسی خواست انصراف بدهد حضورا خدمت مسئولین خواهد رسید. (765076) (moderator18)
 
امید
۱۳۹۱-۰۲-۱۲ ۲۳:۱۳:۳۴
سلام
برای من پیامک نیومده بود ولی امروز عدم انصراف رو زدم. حالا چه بلایی سرم میاد؟
تروخدا یکی جواب بده (765077) (moderator18)
 
United States
۱۳۹۱-۰۲-۱۲ ۲۳:۱۸:۰۳
میخواستم به مسئولین بگم زحمت زدن اس ام اس رو به خودتون ندین هر کی نخواست خودش به شما اس ام اس میده.
حیف نیست پول بیت المال رو با این سناریو های مسخره به باد میدید. اس ام اس، سایت، کلی کارمند و بیا و برو .....
به عقل مسئولین نمیرسه که با این وضع گرونی مردم از حقشون نخواهند گذشت پس اینهمه ادا اطفار واسه چیه؟ (765090) (moderator18)
 
فاطی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۲-۱۳ ۰۰:۴۸:۱۳
من اشتباهی واسه یه نفر دیگه انصرافوزدم براش تو همون لحظه یه کد اومد که من واردش نکردم .دوبارهواردسایت شدم همه رو عدم انصراف زدم ولی تو مرحله ی عدم انصراف مابه التفاوت فقط گزینه ی تایید داره وهیچ عدمی نداره! بتورو خدایکی که می دونه بگه من چه غللطی کردم اون بنده خدا مستاجره ...هرکی می دونه برام میل بزنه
_setare_199027@yahoo.com (765203) (moderator18)
 
مخسن ظهرابی
۱۳۹۱-۰۲-۱۳ ۰۱:۱۱:۱۵
با سلام اینجانب محسن ظهرابی برای عدم انصراف کلیه مراحل را چند مرتبه رفتم وکد هم دریافت کردم که چون مبایل بنده کدرا دوقسمتی میفرستاد جواب داده میشد کد اشتباه است ودوباره به سایت میرفتم آخرین مرتبه که کد را درست نوشتم پیغام آمد با انصراف شما موافقت گردید درصورتیکه من انصراف ندادم وخدا شاهد است که درآمد من زیر سیصد هزار تومان میباشد حال هر چه به سایت میروم تا دوباره عدم انصراف را بزنم سایت تا مرحله نصف یارانه عدم تایید میزند بعد ازآن دیگر گزینه عدم تایید را ندارد لطفا مرا راهنمایی کنید با تشکر (765233) (moderator18)
 
smms
۱۳۹۱-۰۲-۱۳ ۰۸:۲۳:۲۱
سلام من الان رفتم تو سايت رفاهي صفحه اول و دوم که انصراف از کل يارانه و نيمي از يارانه هست دکمه عدم تاييد داره اما صفحه سوم که انصراف از مابتفاوت يارانه هست دکمه عدم تاييد نداره و فقط تاييد داره.اين يعني چي؟يعني مردم مجبوري بايد تاييد کنن که ما يارانه نميخوايم؟بعدش اگه شما احيانا يک سانت اونور تر از دکمه هم کليک کنيد خود به خود روي تاييد ميخوره.اين واقعا چه کاريه دارن ميکنن. (765409) (moderator18)
 
mt
۱۳۹۱-۰۲-۱۳ ۰۹:۵۹:۵۴
سلام
شاید شنیدن این مطلب خالی از لطف نباشه که بدونیدکه کارگر یک کارفرما یک بیستم کارفرمای خود در امد نداشته مشمول حذف یارانه شده اما کارفرمای بیچاره و بدبخت و هیچی نیاز به تشخیص دولت مشمول یارانه میباشد. واقعا نمیدونم کدوم مغز و عقل کلی پشت این برنامه ریزیهاست (765602) (moderator18)
 
ابوالفضل
۱۳۹۱-۰۲-۱۳ ۱۰:۳۳:۱۹
من حاضر هستم 3 برابر این مقدار یارانه را به دولت بدم به شرط اینکه قیمت مایحتاج ضروری به قیمت پارسال برگردد.(لبنیات-میوه-مرغ و گوشت و...) (765657) (moderator18)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۲-۱۳ ۱۱:۳۰:۴۴
معلوم نیست با این زیرک بازیها مردم را مسخره دارید یا نه
برنامه را طوری طراحی کرده اید که دچار اشتباه شویم
بعد از اشتباه به بانک مراجعه کردم . مسئول بانک گفت فعلا سایت راقفل کرده اند بعد از این که یارانه ئ این ماه را ندادند احتمالا باز کنند تا تصحیح کنید
اگر قصد دولت همینه که هیچ و الا یک فکر اساسی بکنند (765749) (moderator18)
 
فاطی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۲-۱۳ ۱۱:۳۲:۲۰
سلام
من اشتباهی تاییدوبه جای عدم تایید زدم (واسه کسی) بعدبراش یه کدی روفرستادن . دوباره واردسایت شدم همه رو عدم انصراف زدم صفحه اخر عدم تایید نداره ! به نظرتون چی شده؟!
هر کی می دونه بهم بگه!!
_setare_199027@yahoo.com (765756) (moderator18)
 
United Kingdom
۱۳۹۱-۰۲-۱۳ ۱۲:۲۷:۰۰
سلام خسته نباشید من که هر چی به سایت مراجعه کردم موفق نشدم عدم تایید را بزنم .شما چطور؟ (765868) (moderator18)
 
علی احمدی
۱۳۹۱-۰۲-۱۳ ۱۲:۳۷:۴۴
سلام من راضی نیستم که یاران اینجانب رادولت قط کند چون توان ÷رداخت فیش های2000000ریالی راندارم باتقدیرتشکر فراوان احمدی (765882) (moderator18)
 
حاجی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۲-۱۳ ۱۴:۵۰:۱۶
ســـــلام
گــــــــــــــــــــــــــزیــــــــــــــــــــــنه عــــــــــــــدم انصـــــــــــــــــــــــــراف از مابه التفاوت نـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــیــــــــــــــــــــــــــــــــــــســـــــــــــت!!!!!!!!! (766132) (moderator18)
 
همایون
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۲-۱۳ ۱۵:۱۶:۴۳
این چه مسخره بازیی که سر مردم درآوردید . یه روز میگید بیاید ثبت نام کنید یه روز دیگه می گید انصراف بدید . خدا بداد بعدش برسه . (766180) (moderator18)
 
محمد مهدی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۲-۱۶ ۱۵:۴۶:۰۵
سلام
من اشتباه تو سایت انصراف از دریافت یارانه هارو اعلام کردم حالا برای دریافت دوباره باید چه کار کنم؟؟
خواهشمندم مرا کمک کنید (769458) (moderator18)
 
angel triniti
United States
۱۳۹۱-۰۲-۱۷ ۱۵:۱۴:۵۷
سلام من وقتی میرم تو قسمت انصراف/عدم انصراف و شماره ملی و... رو وارد میکنم و تائید رو میزنم دوباره همون صفحه با فیلد های خالی میاد . چیکار کنم؟ (771217) (moderator18)
 
۱۳۹۱-۰۲-۱۸ ۰۱:۴۵:۱۸
سلام من همسرم نه شغلی داره و نه درآمدی مستاجر و دو بچه دارم الان رفتم برای دریافت یارانه که متاسفانه برای من واریز نشده هر چی به سایت مراجعه کردم برای عدم انصراف بعد از وارد کردن کد ملی و ... مجدد همون صفحه اما خالی ظاهر میشد سوال من اینه که آیا من از قشر شروتمند جامعه هستم پس وای به حال فقرای این کشور.حال من چه کنم؟ (771991) (moderator18)
 
حسین
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۲-۱۸ ۱۲:۵۳:۳۳
جناب آقای دکتر احمد توکلی سلام
ضمن عرض خسته نباشید حضور حضرت عالی به عرض میرسانم که بنده در زابل زندگی میکنم هیچ پیامکی هم مبنی در انصراف یا عدم انصراف برایم نیامده و یارانه من قطع شده است نمی دانم با 700000 تومان دریافتی و سه فرزند چکار کنم باور کنید بعضی مواقع فکر میکنم خدا نیست چون هرچه به او شکایت میکنیم جوابمان را نمی دهد . زیرا که دستمان از دامن مسؤلین محترم که کوتاه است . اینترنت کم سرعت و غیر قابل دسترسی و امکان عدم انصراف وجود ندارد ، مسؤولین غیر پاسخگو و خدا هم ما را فراموش کرده چکنیم . (772718) (moderator18)
 
t
۱۳۹۱-۰۳-۲۸ ۲۳:۴۸:۵۴
خوبه بعضی از شما در امدی داره ماهیچ در امدی نداریم و حدود سه ماهه یارانمون قطع کردند و مابه تفاوت هم پرداخت نکردن هیچ کس هم جوابگو نیست وقتی که توی یه استان کوچیک مثل ایلام کسی جوابگو نیست وای به حال کلان شهر ها (843008) (moderator102)
 
عادل
۱۳۹۱-۰۳-۳۰ ۰۷:۵۶:۴۶
بنده با حقوق 710000 تومان و خانه اجاره ای و اقساط ماهیانه 550000 تومان و داشتن زن و فرزند با چه معیار سنجش مالی به عنوان متمکن شناخته شده که 28 هزارتومان با وجود اعلام عدم انصراف در سایت رفاهی باز هم به حساب من ریخته نشده و نمی دانم فریادم را به گوش که برسانم. (844883) (moderator19)
 
۱۳۹۱-۰۳-۳۰ ۱۱:۱۲:۵۸
من دانشجو هستم و متاهل و بیکار و پیامکی هم به من نریسیده چون به زور دارم شکم خودمو زنمو سیر میکنم الان همه یارانه اضافی رو گرفتن ولی به ما ندادن میخام بدونم بر چه اساسی من باید چیکار کنم خدایاااااااااااااااااااااااااااا (845255) (moderator19)
 
حسین ل
۱۳۹۱-۰۴-۰۴ ۱۱:۴۷:۴۱
سلام پدر من راننده کامیون هست به ما ا س ام اسی در مورد یارانه ها نیامده بود اما دوستان گفتند بایستی همه به سایت رفته و انصراف بزنن ما هم همین کارو کردیم اما مابه التفاوت که 28000تومان بود واریز نشد در حالیکه به حساب خاله ما که شوهرش ماهیانه 3میلیون یا بیشتر درامد داره بدون مشکل واریز شده این عادلانه نیست ما باید کجا مراجعه کنیم؟؟؟ (855064) (moderator19)
 
۱۳۹۱-۰۴-۱۱ ۱۳:۰۱:۲۷
سلام . پدر من بازنشته تأمین اجتماعی میباشد . که متأسفانه این بار یارانه 28000 تومانی نان را به حساب پدرم واریز نکردند پیامکی هم ارسال نکرده بودند. لطفاً راهنمایی کنید به کدام مرجع مراجعه و پیگیری کنیم (870799) (moderator19)
 
سعید تالش
۱۳۹۱-۰۴-۱۸ ۰۸:۱۸:۳۶
سلام
خانواده ما تحت پوشش کمیته امداد هست وهیچ منبع در آمد دیگری نداریم
پس چرا یارانه ما واریز نشده است
برای ما هیچگونه پیامکی هم مبنی برانصراف هم نیامده است (881856) (moderator19)
 
۱۳۹۲-۱۲-۰۷ ۱۶:۳۸:۰۲
در این خبر نیامده ولی بطور کلی بارها از زبان آقای رییس جمهور یا آقای نوبخت شنیده ایم که اگر مردم فرمها را به اشتباه پر کنند جریمه می شوند. چگونه؟ شما که دیتابانک مردم را ندارید و نمی دانید درآمد مردم چقدر است (نماینده دولت در برنامه مناظره)، چگونه می خواهید جریمه کنید. آیا زمان آن نرسیده که به جای عوام فریبی کمی جدی تر به مسائیل اداره کشور و مسایل اقتصاد زندگی مردم بپردازیم؟ (1996698) (alef-10)
 
۱۳۹۳-۰۱-۰۹ ۲۳:۴۰:۱۷
سلام
ملت میتونستن با این وضع یه نون بخرن که از گرسنگی نمیرن
حالا میخان با حذف یارانه و افزایش چند برابری قیمت ها این نون خالی رو هم از مردم بگیرن
واقعا برای ایران و ملتش متاسفم که با این همه منابع بیش از هفتاد درصدشون زیر خط فقر هستن
خدا یا تو به داد من و امثال من برس (2044860) (alef-11)
 
حسن ازتبریز
۱۳۹۳-۰۱-۱۱ ۲۲:۳۳:۵۵
هرکسی امکان دارد خودش انصراف دهد کاری به حکومت نداریم ما انصراف می دهیم که به انها که امکان ندارند برسد (2047975) (alef-15)
 
سیدمصیب
۱۳۹۳-۰۱-۲۱ ۲۱:۵۷:۴۸
سلام
من باموفقیت ثبت نام کردم ولی اسمسی برای من ارسال نشد
وقتی دوباره کدملی رو میزنم میگه شما ثبت نام کرده اید
حالا من کد رهگیری ندارم چیکاربایدبکنم؟ (2071604) (alef-11)
 
امیر
۱۳۹۳-۰۲-۲۵ ۱۴:۰۵:۲۳
سلام.بنده شناسه ثبت نام خود را فراموش کرده ام.میخواهم انصراف دهم.اما شناسه ضروری است.لطفا راهنمایی کنید.... (2146855) (alef-13)
 
علی امیدی
۱۳۹۳-۰۴-۱۹ ۲۲:۴۶:۴۷
سلام، من مجرد هستم و یارانه اینجانب به حساب سرپرستم یعنی پدرم ریخته میشود، میخواهم از دریافت یارانه خود انصراف دهم، آیا این امکان وجود دارد. در صورت چنین امکانی مرا راهنمایی کنید. (2248639) (alef-13)
 
محمدعلی بختیاری
۱۳۹۴-۰۲-۱۵ ۱۲:۳۹:۴۶
سلام من مجرد هستم.درحال خدمت سربازی هستم وجداازخانواده زندگی میکنم.تقاضا دارم یارانه ام به حساب خودم واریز شود.باتشکرفراوان (2869230) (alef-7)
 
خلیل فتحی جمال اباد
۱۳۹۴-۰۲-۲۵ ۱۲:۲۰:۳۹
من دوساله بیکارم مستجرهم هستم مریض قلبیم خلاصه هیچ درامدی ندارم سبد کالا به مانمیدن حالا یارانه مان قت شده کجابرویم باتشکر (2890549) (alef-13)
 
سید حسین رضوی
۱۳۹۴-۱۱-۰۲ ۲۰:۳۶:۵۸
lمیخواستم بدانم معیار حذف یارانه چیه و چه کسی تصمیم گیرنده است؟من ازنشسته تامین اجتماعی هستم و ماهیانه هفتصدوهشتاذ هزارتومان حقوق دریافت میکنم والان دو ماه است که یارانه ام حذف شده است بدون هیچ اخطار قبلی ونمیدانم کجا باید مراجعه کنم ؟ (3487998) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.
 
 
هفته
 
 
 
 
ديروز
هفته