نظر منتشر شده
۲
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 436815
روایت سخنگوی آتش‌نشانی از فروریختن ساختمان پلاسکو/ چند انفجار و کسبه‌ای که خارج نمی‌شدند
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۱۸
سخنگوی سازمان اتش نشانی روایتی قابل تامل از نحوه تخریب ساختمان پلاسکو ارائه کرد.

به گزارش خبرآنلاین؛ جلال ملکی در گفتگو با شبکه خبر درباره تخریب ساختمان پلاسکو گفت: آتش نشانان در مراحل پایانی عملیات اطفای حریف بودند که ناگهان ساختمان تخریب شد.

او گفت: با توجه به قدیمی بودن ساختمان و به دلیل حرارت بسیار زیاد، ساختمان سست شده بود که ناگهان چند انفجار شدید اتفاق افتاد و باعث شد به یکباره ساختمان تخریب شود. 

سخنگوی سازمان آتش نشانی درباره تعداد افراد زیرآوار مانده گفت: اطلاع دقیقی از تعداد نفرات نیست. اما معلوم نیست تاکی باید تاوان بی احتیاطی چند نفر را اتش نشانان بدهد. ما تاکی بگوییم رسیدگی کنید، سیستم‌ها را به روز کنید، ساختمان‌هایتان را ایمن کنید؟

به گفته او مالکان و هیات مدیره ساختمان پلاسکو پیش از این در پاسخ به هشدارهای متعدد سازمان آتش نشانی، تنها گفته بودند که ساختمان بیمه است: «هیات مدیره و مالکان مدام می گفتند بیمه می کنیم. بیمه همکاران ما و مردم را از زیر آوار در می آورد؟

ملکی درباره تعداد افراد زیرآوار مانده هم گفت: پیش از فروریختن ساختمان هرچقدر به کسبه ساختمان پلاسکو و ساختمان های اطراف می گفتیم که محل خارج شوید، گوش نمی دادند با این توجیه که مدارکمان مانده، چکمان مانده، گوش نمی دادند. در ساختمان های اطراف هم گفتیم، اما گوش نمی دادند که متاسفانه این اتفاق افتاد.
 
کلمات کلیدی : پلاسکو + آتش‌سوزی + ساختمان پلاسكوی تهران
 
محمد جواد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۰-۳۰ ۱۳:۳۱:۳۶
هر آتش نشان ابراهیم است در آتش
این نار گلستان نشد آوار شد

واقعا باعث شرمساریه یک عده بخاطر سودجویی به فکر جون کارگراشون نباشن و یک عده دیگه تاوان بدند. برای سلامتی ماموران آسیب دیده و زیر آوار دعا کنیم (4125692) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۰-۳۰ ۱۴:۴۱:۲۰
آیا این که ساختمان در اثر آتش سوزی تخریب می شود و نباید اتش نشانان به داخل فرستاده می شدند قابل پیش بینی نبود؟؟؟؟ اگر ساختمان به اطراف می ریخت بر سر کسانی که اطراف جمع شده بودند چه می آمد؟ (4125892) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.