نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 269910
تکلیف سرزمین کهن مشخص شد
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۶ ارديبهشت ۱۳۹۴ ساعت ۱۲:۵۷
غلامرضا میرحسینی مدیر شبکه سه سیما از زمان پخش سریال "سرزمین کهن" خبر داد.

"غلامرضا میرحسینی" مدیر شبکه سه سیما در گفتگو با باشگاه خبرنگاران در خصوص سرنوشت سریال "سرزمین کهن" ساخته "کمال تبریزی" گفت مجموعه "سرزمین کهن" یک پروژه تاریخی الف ویژه بود که از همان ابتدا در سه فاز و هر فاز ۲۰ قسمت طراحی و پیش‌بینی شده بود.

فاز اول و دوم این مجموعه تولید شد و طبق برنامه‌ریزی‌های پخش آن اغاز شد که البته این مجموعه هنگام پخش بدلیل اشکالات وارده متوقف شد و نیاز به یک بازنگری دوباره پیدا کرد. وی در خصوص اصلاحات وارده به این فیلم عنوان کرد: اصلاحات فاز ۱ و ۲ انجام شده اما بخشی از این اصلاحات نیاز به تصویربرداری مجدد دارد و از آنجا که فاز ۳ این سریال باید کلید بخورد در نظر مجموعه سیما و تولید بر این است که پس از شروع تولید فاز ۳،‌هر سه فاز با هم پخش شود تا گروه درگیر پخش و تولید نشوند و همچنین فاز ۳ در حالت تردید و بلاتکلیفی نماند.

میرحسینی درخصوص زمان شروع تولید فاز ۳ اظهار داشت: فاز ۳ از آنجا که دارای راکوردهای خاصی چون خیابان انقلاب و دانشگاه تهران است باید با رعایت شرایط خاصی ساخته شود بنابر این مسئله خود، کمی زمان‌بر است. وی افزود: تولید فاز ۳ پس از پیش تولید عظیم آغاز خواهد شد و به احتمال زیاد تا خرداد سال ۹۵ تولید آن تمام خواهد شد و در پائیز ۹۵ این سریال بر روی آنتن خواهد رفت.

مدیر شبکه سه در خصوص اصلاحات وارده به فاز ۱ و ۲ بیان کرد: اصلاحات جزئی ولی اساسی بوده که برخی از جاها نیاز به فیلم برداری مجدد احساس شده غیر از تدوین ، حذف دیالوگ‌ها، صحنه ها برخی از سکانس‌ها برای حفظ ریتم قصه باید مجدد فیلم‌برداری شود که بدلیل هزینه‌بر بودن ، مجزا کار نکردن، اجاره لوکیشن و همچنین جمع کردن گروه همزمان با تولید فاز ۳ این اصلاحات هم انجام می پذیرد.

"میرحسینی" در خصوص برنامه‌های این شبکه در ماه مبارک رمضان تصریح کرد: "ماه عسل" با اجرای "احسان علیخانی" با یکسری تغییرات در مزم و محتوا به صورت ویژه برنامه افطار بر روی آنتن خواهد رفت. وی ادامه داد: برنامه "جنگ شبانه" یک مجله ترکیبی جذاب با رویکرد فضای معنوی ماه مبارک رمضان و همچنین شبهای قدر است که بعد از خبر ۲۲ از شبکه سه سیما پخش خواهد شد.

وی در خصوص جزئیات این "جنگ شبانه" افزود: این برنامه را خود شبکه با توجه به رویکرد جدید شبکه طراحی کرده که طرح ، ایده و ایتم‌ها شکل گرفته و در حال حاضر رکورد نحوه‌ی اجرای آن را بررسی می‌کنیم که یک مجری خوب و توانمند به همراه مجری جدید این برنامه را اجرا خواهند کرد و پس از قطعی شدن تهیه‌کننده ای این برنامه را به عهده می گیرد.

وی در ادامه اظهار داشت: پخش دو برنامه جدید زنده و تولیدی یکی مبل و یکی بعد از ظهر دو هفته قبل از ماه مبارک رمضان اغاز میشود که این ماه را تکمیل و جذاب تر می‌کند و به طور قطع رنگ و لعاب شبکه را تغییر خواهد داد.

"میرحسینی" در پایان به سریال این شبکه اشاره کرد و گفت: سریال "دردسرهای عظیم" به کارگردانی "برزو نیک‌نژاد" در ایام ماه مبارک رمضان از همین شبکه پخش خواهد شد.
 
کلمات کلیدی : سرزمین کهن، کمال تبریزی
 
ایران
۱۳۹۴-۰۲-۱۷ ۰۱:۴۳:۳۳
خوب پس اعتراض بختیاریها بی دلیل نبوده چون اگه فقط سو برداشت بود نیاز به سانسور و حذف و فیلمبرداری مجدد نبود! چرا در زمان نوشتن سناریو به دنبال تحریف تاریخ بودن که حالا اینقدر هزینه و وقت اضافه باید صرف بشه. (2873009) (alef-13)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.