توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 35511
حضور رهبر انقلاب در مراسم روز دانشجو در دانشگاه علم و صنعت
تاریخ انتشار : شنبه ۹ آذر ۱۳۸۷ ساعت ۱۳:۵۲
وزير علوم، تحقيقات و فناوري از برگزاري مراسم بزرگداشت روز دانشجو، ‪۱۶‬ آذرماه امسال با حضور مقام معظم رهبري در جمع دانشجويان خبر داد.

به گزارش ايرنا، محمد مهدي زاهدي روز جمعه در مراسم گشايش گردهمايي روساي دانشگاه ها، پژوهشگاه ها، پارك‌هاي علمي و فناوري و مراكز رشد سراسر كشور با اعلام اين خبر افزود: مقام معظم رهبري امسال براي اولين بار در روز ‪ ۱۶‬آذرماه در جمع دانشجويان دانشگاه علم و صنعت ايران حضور خواهند يافت.

وي تاكيد كرد: عناصر ضدانقلاب سالهاست كه مي‌خواهند به اشكال مختلف از برگزاري مراسم روز دانشجو سوء استفاده كنند و حضور مقام معظم رهبري در اين مراسم نويدي بر جلوگيري از دستيابي اين افراد به اهداف ضد انقلابي شان به شمار مي‌آيد.

زاهدي خطاب به روساي دانشگاه‌ها اظهار داشت: بايد به عنوان مديران و مسوولاني كه روحيه ضداستكباري دارند مراسم بزرگداشت روز دانشجو را مسنجم تر و قوي تر و با الهام از ايده‌هاي آرمانخواهانه برگزار كنيم.

وي خاطرنشان ساخت: روز ‪ ۱۶‬آذر، واقعه‌اي است كه زماني خود ما داعيه دارش بوده‌ايم و الان ضدانقلاب قصد مصادره آن را دارد كه بايد آن را به جايگاه اول خود بازگردانيم.

وزير علوم همچنين از روساي دانشگاه‌ها خواست ارتباط با تشكل‌هاي دانشجويي فعال و مسائل دانشجويان به همراه مباحثي همچون انتخابات آينده رياست جمهوري را در برنامه‌هاي روز دانشجو امسال مورد توجه قرار دهند.
 
Share/Save/Bookmark
 


 
 
 
هفته
 
 
 
 
ديروز
هفته