توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 435816
جزئیاتی از پلمپ برخی دفاتر در مجمع تشخیص و مرکز تحقیقات استراتژیک
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۸:۲۰
منابع مطلع می‌گویند با توجه به اینکه افرادی همچون مرتضی الویری در مرکز تحقیقات استراتژیک مجمع هیچ مسئولیت و وظیفه‌ای به عهده ندارند، ادعای تعلق این دفاتر پلمپ شده به آنان هیچ وجه و نسبتی با واقعیت ندارد.

به گزارش تسنیم، برخی رسانه‌ها عصر امروز خبرهایی مبنی بر پلمپ دفتر آیت الله هاشمی رفسنجانی در مجمع تشخیص مصلحت نظام و دفتر یاسر هاشمی و مشاورانش در مرکز تحقیقات استراتژیک مجمع تشخیص مصلحت نظام منتشر کرده‌اند.

پیگیری‌های خبرنگار تسنیم از مسئولان مجمع تشخیص مصلحت نظام و مرکز تحقیقات استراتژیک حاکیست که پلمپ دفتر آن مرحوم در مجمع تشخیص بر مبنای یک قاعده قانونی و روال معمول صورت گرفته و پس از رحلت آیات مهدوی کنی و مشکینی و برخی مسئولان دیگر که رحلت کرده‌اند نیز همین روال برای مدت کوتاهی درباره دفاتر آنان انجام شده است.

منابع مطلع درباره پلمپ برخی دفاتر در مرکز تحقیقات استراتژیک مجمع تشخیص مصلحت نظام نیز گفتند که افرادی مانند مرتضی الویری که از پلمپ دفاترشان صحبت کرده‌اند هیچ ارتباط استخدامی و یا مقامی در مرکز تحقیقات استراتژیک ندارند. 

اطلاعات دریافتی حاکی است که تاکنون یک طبقه از ساختمان مرکز تحقیقات استراتژیک مجمع تشخیص مصلحت نظام در اختیار یاسر هاشمی رفسنجانی بوده و با توجه به این که در این دفاتر نیز اسنادی از آیت الله هاشمی نگهداری می‌شود طبق قاعده و روال معمول برای مدتی به منظور ساماندهی امور پلمپ می‌شوند، کما اینکه دفاتر آقای هاشمی در دانشگاه آزاد و مجمع تشخیص نیز به همین قاعده پلمپ شده است.

منابع مطلع می‌گویند با توجه به اینکه افرادی همچون مرتضی الویری در مرکز تحقیقات استراتژیک مجمع هیچ مسئولیت و وظیفه‌ای به عهده ندارند، ادعای تعلق این دفاتر پلمپ شده به آنان هیچ وجه و نسبتی با واقعیت ندارد.

بر اساس گزارش‌های دریافتی، افرادی همچون الویری علی رغم نداشتن مسئولیت در این مرکز، از امکانات و برخی دفاتر آن برای لابی‌های سیاسی و جلسات خاص غیرمرتبط با امورات مجمع تشخیص مصلحت نظام و مرکز تحقیقات استراتژیک وابسته به این مجمع استفاده می‌کرده است.
 
کلمات کلیدی : هاشمی رفسنجانی+مجمع تشخیص مصلحت نظام+پلپ دفاتر مجمع+یاسر هاشمی+الویری
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.