توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 447219
تداوم بدقولی مسئولان هوایی در فرودگاه مشهد
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۲۳:۲۱
مسافران پرواز شرکت هواپیمایی کاسپین از ساعت ۱۳ امروز در فرودگاه شهید هاشمی‌نژاد مشهد در انتظار پرواز به ساری هستند تا بدقولی مسئولان شرکت‌های هواپیمایی در مشهد تداوم یابد.
به گزارش تسنیم، جمع زیادی از مسافران مازندرانی سه روز پیاپی به دلیل بدقولی‌های شرکت هواپیمایی کاسپین در فرودگاه مشهد سرگردان شده‌اند.
یکی از مسافران ساروی حاضر در فرودگاه مشهد دقایقی پیش اظهار داشت: شرکت هواپیمایی کاسپین با وجود یک فروند هواپیمای ناقص که در فرودگاه شهید هاشمی نژاد مشهد استندبای شده است، دیروز و امروز اقدام به فروش بلیط به قیمت‌های مختلف از 120 هزار تومان تا 350 هزار تومان کرده و مسافران را تا پای پرواز فرستاده و برگردانده است.
وی افزود: پرواز امروز که قرار بود ساعت 13 انجام شود هنوز انجام نشده است.
دیگر زن مسافر ساروی گفت: پس از اعتراض سنگین مسافران مازندرانی، فعلا قول جایگزینی داده که صدالبته اجرای این قول نیز در هاله‌ای از ابهام است.
تلاش خبرنگار تسنیم در ساری برای مصاحبه با مسئولان شرکت هواپیمایی کاسپین سبب شد تا مسئولان این شرکت در پاسخ بگویند: سعی داریم تا ساعتی دیگر این پرواز را از مشهد به ساری انجام دهیم.
 
کلمات کلیدی : فرودگاه مشهد+تاخیر پرواز
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.