نظر منتشر شده
۲
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 467415
انهدام شبکه اکوادوری قاچاق کوکائین در تهران
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۱ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۵۳
رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر نیروی انتظامی از شناسایی و انهدام باند بین‌المللی قاچاق کوکائین در تهران خبر داد.

به گزارش تسنیم، سردار محمدمسعود زاهدیان با اعلام این خبر گفت: مدتی پیش مأموران پلیس موفق شدند یک خانم اهل بولیوی را با 7.5 کیلو کوکائین در فرودگاه امام خمینی دستگیر کنند. در بررسی‌های تکمیلی هم موفق شدند شبکه توزیع داخلی این مواد مخدر را در استان‌های شمالی شناسایی و منهدم کنند.

وی ادامه داد: یکی از سرشبکه‌های داخلی این باند یک مرد ایرانی بود که به همراه همسر اکوادوری خود نقش تعیین‌کننده در فعالیت این باند داشت و سرمایه‌گذاری‌های بین‌المللی در کشور اکوادور داشته است.

رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر ناجا در پاسخ به تسنیم گفت: در بررسی‌های به عمل آمده این افراد اعتراف کردند که در سه مرحله در چهار سال قبل مقادیر قابل توجهی کوکائین را به ایران وارد کرده بوند. تا این لحظه 3 زن اهل بولیوی که با این باند بین‌المللی همکاری داشتند شناسایی شدند و دو تن از عناصر اصلی آن در داخل کشور دستگیر شدند.
 
کلمات کلیدی : مواد مخدر + دستگیری + قاچاق کوکائین
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۱ ۱۲:۲۹:۱۵
این هم توریستهای ما و مشاغل بوجود آمده .مبارکاست (4302669) (alef-11)
 
حسام
۱۳۹۶-۰۲-۱۲ ۰۴:۳۵:۱۸
خبر را دقیق بخوانید:
" یکی از سرشبکه‌های داخلی این باند یک مرد ایرانی بود که به همراه همسر اکوادوری خود نقش تعیین‌کننده در فعالیت این باند داشت و سرمایه‌گذاری‌های بین‌المللی در کشور اکوادور داشته است".
توریست کجا بود؟ مرد ایرانی با همسر اکوادوری خودش قاچاقچی بودن. زنی که با مرد ایرانی ازدواج کنه، تابعیت ایران رو میگیره. توریست نبوده. (4305043) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.