توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 464418
می‌خواهند روحانی در وضعیت پاسخگویی قرار نگیرد/ عدم‌پخش مستقیم مناظرات نقض حقوق شهروندی است
تاریخ انتشار : جمعه ۱ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۲۸
حسین قربان‌زاده دبیرکل جمعیت پیشرفت و عدالت ایران اسلامی در گفت‌وگو با تسنیم، با اشاره به لغو پخش زنده مناظره‌ها، اظهار داشت: عدم پخش مستقیم مناظره کاندیداهای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری موضوع جدی است که باعث آسیب زدن به اعتماد مردم و عدم آگاهی آنها از برنامه‌های کاندیداها می‌شود.

وی ادامه داد: مردم باید از وضعیت موجود آگاه شوند و این وضع نیز باید توسط کاندیداها مورد نقد قرار گیرد، اینکه مصوب شد مناظرات به‌صورت ضبط‌شده از رسانه ملی پخش شود یک اقدام تبعیض‌آمیز است که رئیس جمهور مستقر را در وضعیت پاسخگویی قرار ندهد.

دبیرکل جمعیت پیشرفت و عدالت افزود: مردم حق دارند که از وضعیت موجود آگاه شوند، وضعیتی که 4 سال از سوی دولت به‌صورت شفاف اطلاع رسانی نشده است.

قربان‌زاده تصریح کرد: وزارت کشور باید به‌صورت بی‌طرفانه تصمیم‌گیری کند و تصویب این موضوع حاکی است وزارت کشور وظیفه اصلی خود را که همان بی‌طرفی در انتخابات است کنار گذاشته و به کمک دولت درباره پنهان‌کاری درباره عملکرد منفی دولت آمده است.

وی تأکید کرد: عدم پخش مستقیم مناظرات از رسانه ملی نقض حقوق شهروندی مردم است که باید نسبت به این مصوبه تجدیدنظر صورت گیرد.
۱۳۹۶/۰۲/۰۱ ۰۸:۵۷
 
۱۳۹۶/۰۲/۰۱ ۰۸:۰۷
 
۱۳۹۶/۰۱/۳۱ ۲۱:۱۰
 
۱۳۹۶/۰۱/۳۱ ۱۹:۱۳
 
۱۳۹۶/۰۱/۳۱ ۱۹:۰۶
 
۱۳۹۶/۰۱/۳۱ ۱۷:۴۴
 
۱۳۹۶/۰۱/۳۱ ۱۶:۴۲
 
۱۳۹۶/۰۱/۲۸ ۲۰:۴۹
 
۱۳۹۶/۰۱/۲۷ ۱۹:۱۱
 
۱۳۹۵/۱۱/۲۸ ۱۷:۵۴
 
 
کلمات کلیدی : مناظره ریاست جمهوری+برنامه مناظره+انتخابات ۹۶
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.
 
 
هفته
 
 
 
 
ديروز
هفته