نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 494415
دمشق: آمریکا و هم‌پیمانانش بهای تخریب زیرساخت‌های سوریه را بپردازند
تاریخ انتشار : شنبه ۳۱ تير ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۱۱
سوریه از ایالات متحده و هم‌پیمانانش خواست تا بهای تخریب زیرساخت‌های این کشور را بپردازند و مسئولیت بمباران‌های غیرقانونی مواضع غیرنظامی را برعهده بگیرند.

به گزارش ایسنا، به نقل از روسیا الیوم، دمشق نامه‌هایی را برای دبیرکل سازمان ملل و رئیس دوره‌ای شورای امنیت فرستاده که در این نامه‌ها بر لزوم توقف حملات ائتلاف تحت امر آمریکا تاکید شده است.

دولت سوریه در این پیام‌ها اعلام کرده، این حملات باید متوقف شوند و باید اعضای این ائتلاف "غیرقانونی" مسئولیت سیاسی و قانونی تخریب زیرساخت‌های سوریه و همچنین مسئولیت پرداخت غرامت‌ها به دلیل این خسارت‌ها را برعهده بگیرند.

دمشق اعلام کرد: حملات هوایی ائتلاف تحت امر آمریکا همچنان به کشته شدن صدها غیرنظامی بی‌گناه سوری می‌انجامد و این حملات تقریبا به تخریب کامل خانه‌ها و زیرساخت‌ها از جمله تخریب تاسیسات نفت و گاز انجامیده است.
 
کلمات کلیدی : آمریکا + حمله نظامی + جنوب سوریه + روسیه
 
ناشناس
Romania
۱۳۹۶-۰۴-۳۱ ۲۲:۵۷:۴۵
در ابتدای امر دعوا بین حکومت مرکزی و مخالفان دولت بود که متاسفانه گسترش یافت و 6 سال ادامه پیدا کرد. در ضمن کل اعضای سازمان ملل هم باید در بازسازی مشارکت کنند (4484627) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.