توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 370917
جزئیاتی ازحمله‌ تروریستی در کرمانشاه
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۰ تير ۱۳۹۵ ساعت ۱۹:۱۲
یکی از همراهان حشمت‌الله فلاحت‌پیشه با بیان اینکه ضاربان حمله تروریستی در کرمانشاه ۵ نفر بودند، گفت: نیروهای امنیتی دیر رسیدند.

به گزارش ایلنا، حمله به فرماندار دولت روحانی در حالی صورت گرفته که چند مسئول استانی کرمانشاه و نماینده مردم دالاهو و اسلام‌آباد غرب با چند خودرو به منطقه می‌رفتند و تروریست‌ها به‌وسیله یک دستگاه خودروی پژو خود را در میان خودروهای حامل مسئولان قرار داده و پس از متوقف کردن خودروی مسئولان، آن‌ها را به رگبار بسته است.

شهادت راننده فرماندار و رییس دامپزشکی دالاهو

در این حمله تروریستی نیک‌عزم رییس دامپزشکی شهرستان دالاهو و کرمی راننده فرماندار دالاهو به شهادت رسیدند.

چه کسانی زخمی شدند
فرامرز اکبری فرماندار دالاهو، سیدفرزاد افضلی مدیر کل شیلات و جاسم بختیاری از همراهان فلاحت پیشه در این حادثه زخمی شده‌اند.

احمد صفری در گفت‌وگو با ایلنا، با اشاره به خبر حمله تروریستی به خودروی فرماندار دالاهو و فلاحت‌پیشه، اظهار داشت: فرماندار دالاهو نیز دو گلوله خورده است و هم‌اکنون به بیمارستان منتقل شده و در اتاق عمل حضور دارد که گویا حال ایشان نیز وخیم است.

در این حادثه در ساعت چهارده و چهل دقیقه به وقوع پیوست، افراد ضارب ۵ نفر بودند با به آتش‌کشیدن پژوی سربی رنگ خود، پیاده به سوی نواحی مرزی فرار کردند.

به گفته یکی از شاهدان عینی به مدت یک ساعت و چهل و پنج دقیقه پس از وقوع این حادثه هیچ یک از نیروهای امنیتی و انتظامی در محل حضور پیدا نکردند.
 
کلمات کلیدی : فلاحت پیشه+حمله تروریستی کرمانشاه
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.