نظر منتشر شده
۲
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 450314
۳ روز مرخصی برای مردانی که صاحب فرزند می‌شوند
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۱۴
نمایندگان مجلس شورای اسلامی در مصوبه‌ای مقرر کردند مردانی که صاحب فرزند می‌شوند می‌توانند سه روز مرخصی تشویقی می‌گیرند.

به گزارش ایسنا، نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی صبح امروز (چهارشنبه) و در جریان بررسی ایرادات شورای نگهبان به لایحه برنامه ششم بند (ب) ماده ۱۱۸ این لایحه را به این شرح اصلاح کردند که از تاریخ لازم الاجرا شدن این قانون کلیه مردان شاغل در قوای سه‌گانه، بخش‌های دولتی و عمومی غیردولتی که صاحب فرزند می‌شوند از سه روز مرخصی تشویقی برخوردار می‌شوند.

پیش از این مجلس دو هفته مرخصی تشویقی به این منظور مصوب کرده بود که با ایراد شورای نگهبان مجلس این مرخصی را به سه روز تقلیل داد.

نمایندگان همچنین ماده ۱۴۲ برنامه ششم در خصوص وظیفه دیوان محاسبات برای نظارت بر عملکرد مالی قانون برنامه ششم و بودجه‌های سنواتی و همچنین نظارت بر فعالیت‌های مالی و درآمد - هزینه و منابع و مصارف شهرداری‌ها، سازمان تأمین اجتماعی، هلال احمر، مناطق آزاد و ویژه و موارد کمک به اشخاص حقیقی و حقوقی که مورد ایراد شورای نگهبان قرار گرفته بود را مجدداً تصویب کردند و بر مصوبه پیشین خود اصرار کردند.
 
 
کلمات کلیدی : مرخصی تشویقی + مجلس
 
United Arab Emirates
۱۳۹۵-۱۲-۱۱ ۱۲:۵۹:۵۸
واقعا که نوبر (4181717) (alef-3)
 
Russian Federation
۱۳۹۵-۱۲-۱۱ ۱۳:۳۹:۴۳
اینقدر این تشویقی قابل توجه است که تصمیم گرفتیم 10 تا بجه بیاوریم تا یک ماه
به مرخصی برویم.
دمتون گرم گشدید از خوشی مارا. (4181795) (alef-13)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.