توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 420010
بررسی بدعهدی‌های آمریکا در یک برنامه تلویزیونی
تاریخ انتشار : شنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۵۳
برنامه «نگاه یک» شبکه اول، تصمیم دارد موضوع بدعهدی‌های آمریکا را بررسی کند.

به گزارش روابط عمومی شبکه یک، برنامه «نگاه یک» با موضوع عهدشکنی‌های آمریکا امشب با حضور «مهدی محمدی»، کارشناس مسایل سیاسی و «مسعود اخوان فرد» کارشناس حقوق بین‌الملل به روی آنتن خواهد رفت.

نقض عهد و عدم پایبندی آمریکایی‌ها از ابتدای برجام تاکنون، مغایرت‌های مندرج در قانون داماتو با برنامه جامع اقدام مشترک و بررسی ابعاد حقوقی این روند عهدشکنی‌های آمریکا، محورهای برنامه امشب، ۱۳ آذر برنامه «نگاه یک» را تشکیل می‌دهد.

چندی قبل سنای آمریکا قانون تحریم‌های ۱۰ ساله ایران را با دو سوم آراء تصویب کرد. قانون تحریم‌های ایران که پایان سال جاری میلادی، یعنی یک ماه دیگر، منقضی می‌شد، اولین بار در سال ۱۹۹۶ و در زمان دولت بیل کلینتون با هدف جلوگیری از سرمایه‌گذاری کلان خارجی در بخش نفت و گاز ایران تصویب شد و از آن زمان یک بار در سال ۲۰۰۶ تمدید شده است.

برنامه «نگاه یک» به تهیه‌کنندگی حسن نهضت و اجرای مهدی مهدی قلی، امشب بعد از سریال شبانگاهی و حوالی ساعت ۲۳:۱۵ از شبکه یک سیما پخش می‌شود.
 
کلمات کلیدی : بدعهدی‌های آمریکا + توافق هسته ای + برجام
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.