توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 451935
تاکتیک اصولگرایان برای رسیدن به وحدت
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۳۲
پایداری ها هم باید تکلیفشان را با اصولگرایان مشخص کنند،‌یا با مجموعه اصولگرایی است یا اینکه قرار است خودش ساز جداگانه بزند. جمنا مسیرخودش را در انتخابات با یک کاندیدا ادامه خواهد داد.

حسین کنعانی مقدم،‌ فعال سیاسی اصولگرا در گفت و گو با نامه نیوز،‌در خصوص برنامه اخیر اصولگرایان برای رسیدن به وحدت گفت: وحدت اصولگرایی 3 فاز است که طراحی شده است ،‌فاز اول این است که نیروهای مردمی و احزاب و تشکل ها گرد هم بیاییند که اکنون هم محقق شده است . ما هیچ گروهی را نداریم که مخالف وحدت و همگرایی باشد به همین دلیل اکثریت حضور و همراهی کردند.
 
وی با بیان اینکه این وحدت اخیر در قالب شورای مرکزی نیز نمایان شده است،‌خاطرنشان کرد: فاز دوم بحث تعیین نامزدها است که چه کسانی برای انتخابات ریاست جمهوری حرکت کنند، در این خصوص هم احزاب مختلف افراد خودشان را معرفی کردند و جمنا نیز صلاحیت و سوابق آنها را بررسی میکند و پس از آن فاز سوم شروع میشود که بعد از تایید و معرفی نامزدها از سوی شورای نگهبان فعالیت های انتخاباتی شروع میشود و در مسیر این رقابت ها یک نفر در مرحله نهایی باقی خواهد ماند و سایرین پس از طی کردن مراحل تبلیغاتی خودشان به نفع یک نفر کنار خواهند رفت که آرا شکسته نشود.
 
کنعانی مقدم با تاکید بر اینکه اگر کسی بخواهد خارج از این مکانیزم وارد صحنه انتخابات شود،‌نامزد اصولگرایان نیست،‌تصریح کرد: این گزینه ها دیگر به صورت مستقل هستند و نباید توقع حمایت از سوی جمنا را داشته باشد.
 
عضوحزب سبزایران، با اشاره به سرانجام وحدت جمنا و پایداری ها،گفت: بسیاری از افراد را داریم که روش و منش اصولگرایی را قبول ندارند؛‌دیدیم که مشایی صحبت کرد و گفت اصولگرا نیستیم و اصولگرایی را قبول نداریم به همین دلیل برخی از افراد که این جریان را قبول ندارند نباید توقع داشته باشند که مورد حمایت قرار بگیرند. پایداری ها هم باید تکلیفشان را با اصولگرایان مشخص کنند،‌یا با مجموعه اصولگرایی است یا اینکه قرار است خودش ساز جداگانه بزند. جمنا مسیرخودش را در انتخابات با یک کاندیدا ادامه خواهد داد.
 
این فعال سیاسی ادامه داد: این چتری که باز شده است چتر فراگیر است و اگر کسی نخواست به زیر این چتر بیایید باید همان بیرون بایستد و خیس شدن را هم تحمل کند. وحدت یک موضوع نسبی است ! ما اگر بتوانیم به ائتلاف 80 درصدی برسیم وحدت شکل گرفته است.احزاب آزاد هستند که نامزدهای خود را انتخاب و معرفی کنند و موردی هم ندارد زیرا اختلاف نظر و سلیقه وجود دارد،‌اما در نهایت اگر اصولگرایان قصد پیروزی در انتخابات را دارند چاره ای جز وحدت و معرفی یک گزینه ندارند.
۱۳۹۵/۱۲/۱۳ ۱۷:۱۲
 
۱۳۹۵/۱۲/۱۲ ۱۵:۴۵
 
۱۳۹۵/۱۲/۱۰ ۱۱:۵۰
 
۱۳۹۵/۱۲/۱۰ ۰۷:۴۹
 
۱۳۹۵/۱۲/۰۵ ۱۱:۴۹
 
۱۳۹۵/۱۲/۰۵ ۱۰:۰۸
 
۱۳۹۵/۱۲/۰۵ ۰۷:۱۰
 
۱۳۹۵/۱۲/۰۳ ۰۷:۱۶
 
۱۳۹۵/۱۲/۰۳ ۰۶:۵۶
 
۱۳۹۵/۰۶/۱۳ ۱۷:۲۲
 
 
کلمات کلیدی : انتخابات 96+ روحانی+ انتخابات ریاست جمهوری+ اصولگرایان+ اصلاح طلبان
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.
 
 
هفته
 
 
 
 
ديروز
هفته