توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 473733
فرماندار تهران: تا آخرین مراجعه کننده اخذ رای ادامه دارد/پیگیری استاندار تهران برای افزایش زمان رای
تاریخ انتشار : جمعه ۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۴۱
ایسنا نوشت: فرماندار حوزه انتخابیه و رییس هیات اجرایی شهرستان تهران با اعلام اینکه تا آخرین مراجعه کنننده اخذ رای ادامه خواهد داشت تصریح کرد: جای هیچ گونه نگرانی از این بابت نیست.

"عیسی فرهادی" ضمن تشکر از حضور پر شور و نشاط شهروندان تهرانی از آنان به دلیل معطل شدن در صف رای دادن پوزش خواست.

 او از مردم خواست در شعب اخذ رای همجوار که خلوت تر بوده و جمعیت کمتری را در حال پذیرش هستند، حضور پیدا کنید.

همچنین حسین هاشمی استاندار تهران اظهار کرد: با نظر شورای نگهبان ثبت هویت رای دهندگان در برخی از حوزه‌های رای‌گیری به صورت افلاین انجام می‌شود و سیستم‌های ثبت و احراز هویت الکترونیکی متوقف شده‌اند.

وی تصریح کرد: دستگاه‌های ثبت و احراز هویت افراد در این انتخابات مورد استفاده قرار گرفتند و با توجه به شلوغی و ازدحام در برخی از حوزه‌ها شورای نگهبان نظر به ثبت افلاین مشخصات ملی افراد داده است. همچنین در خصوص تمدید مهلت زمان رای‌گیری نیز قانون حداکثر ساعت 24 را تعیین کرده اما باتوجه به اینکه در بسیاری از حوزه‌ها در سطح کشور ازدحام بالایی وجود دارد تصمیم در خصوص تمدید مجدد علاوه بر این زمان برعهده وزیر و با توافق با شورای نگهبان خواهد بود و من این موضوع را پیگیری خواهم کرد.
۱۳۹۶/۰۲/۲۹ ۲۲:۴۰
 
۱۳۹۶/۰۲/۲۹ ۲۲:۳۶
 
۱۳۹۶/۰۲/۲۹ ۲۲:۳۵
 
۱۳۹۶/۰۲/۲۹ ۲۲:۲۹
 
۱۳۹۶/۰۲/۲۹ ۲۲:۲۲
 
۱۳۹۶/۰۲/۲۹ ۲۲:۲۱
 
۱۳۹۶/۰۲/۲۹ ۲۲:۱۸
 
۱۳۹۶/۰۲/۲۹ ۲۲:۱۶
 
۱۳۹۶/۰۲/۲۹ ۲۲:۱۳
 
۱۳۹۶/۰۲/۲۹ ۲۲:۰۸
 
 
کلمات کلیدی : انتخابات ریاست جمهوری، انتخابات۹۶،، رای دادن، صف رای دادن، مشارکت مردم،روحانی،جهانگیری، قالیباف، هاشمی‌طبا، میرسلیم، رئیسی
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.
 
 
هفته
 
 
 
 
ديروز
هفته