توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 423332
لامبورگینی اونتادور S دی‌ماه رونمایی خواهد شد + تصاویر
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۱۳
طبق گفته‌های قبلی، این خودرو دارای طراحی جدید، قدرت بیشتر و ترکیبی از فناوری‌های پیشرفته خواهد بود. همچنین به لطف جاسوسان ماهر و انتشار تصاویر جاسوسی باکیفیت از اونتادور S، در حال حاضر تا حدودی میدانیم که این گاو وحشی ایتالیایی در ظاهر چه تغییراتی خواهد داشت.
 
به گزارش پدال، با توجه به آخرین گزارشات، لامبورگینی قصد دارد نسخهٔ فیس‌لیفت شده و قدرتمندتر اونتادور را با نام اونتادور S در ماه ژانویهٔ آینده (دی‌ماه) رونمایی کند. طبق گفته‌های قبلی، این خودرو دارای طراحی جدید، قدرت بیشتر و ترکیبی از فناوری‌های پیشرفته خواهد بود. همچنین به لطف جاسوسان ماهر و انتشار تصاویر جاسوسی باکیفیت از اونتادور S، در حال حاضر تا حدودی میدانیم که این گاو وحشی ایتالیایی در ظاهر چه تغییراتی خواهد داشت.
 
 لامبورگینی اونتادور S دی‌ماه رونمایی خواهد شد

نسخهٔ جدید اونتادور به‌احتمال‌زیاد مجهز به یک سری از سیستم‌های کمک‌رانندهٔ فعال شده و افزایشی هم در خروجی نیروگاه 6.5 لیتری V12 تنفس طبیعی آن انجام خواهد گرفت. نسخهٔ کنونی اونتادور 700 اسب بخار قدرت دارد اما انتظار می‌رود که مدل جدید S اگر قدرتی یکسان با قدرت 770 اسب بخاری مدل سنتناریو نداشته باشد، لااقل نزدیک به آن باشد.
 
 لامبورگینی اونتادور S دی‌ماه رونمایی خواهد شد
 
 لامبورگینی اونتادور S دی‌ماه رونمایی خواهد شد
 
 لامبورگینی اونتادور S دی‌ماه رونمایی خواهد شد

همچنین جهت چالاکی و پایداری بیشتر اونتادور S در هنگام رانندگی، گفته شده که این مدل جدید سیستم فرمان پذیری چرخ‌های عقب را هم از سنتناریو اقتباس خواهد کرد. علاوه بر این، آئرودینامیک اونتادور S نیز بهبود پیدا خواهد کرد و اجزای فعال آئرودینامیکی بیشتری در آن بکار خواهد رفت.
 
کلمات کلیدی : لامبورگینی + خودرو
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.