۸۰
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 108233
ناکامی گروه انحرافی در تصدی دو پست مهم دولتی
تاریخ انتشار : سه شنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۰ ساعت ۱۲:۳۵
بخش خبری الف

 

گروه موسوم به گروه انحرافی که مدتی است با به کار گیری تمام توان خود، سعی در به انحراف کشیدن دولت داشته است، در جدیدترین تحرکات خود براي بكارگيري 2 عضو فعال اين گروه در مسئوليت هاي مهم دولتي ناکام ماند.

 

معاون مالی اداری وزات خارجه استعفا داد

 

آخرین خبرها حاکی از آن است که  محمدشریف ملک‏زاده از سمت خود استعفا کرده است.

 

به گزارش الف، شنیده ها حاکی از آن است که پس از اعلام وصول طرح استیضاح علی اکبر صالحی، که به دلیل انتصاب معاون جدید اداری مالی وزارت خارجه، با امضای 33 تن از نمایندگان مجلس به جریان افتاد، صبح امروز ملک‏زاده از سمت خود استعفا کرد.

 

  مصطفی كواكبیان نیز در تذكر خود در صحن علنی مجلس اعلام كرد: شنیده‌ایم محمد شریف ملك‌زاده از سمت خود در معاونت مالی و اداری وزارت خارجه استعفا داده و از این روی استیضاح آقای صالحی وزیر خارجه منتفی می‌شود.

 

وزیر اطلاعات روز گذشته در پیامی به وزیر خارجه از مخالفت این نهاد با معاونت ملک‏زاده خبر داده بود. این در حالی است که پیش از این نمایندگان مجلس در هشدارهای جداگانه اعلام کرده بودند که تنها راه برای عدم پیگیری استیضاح وزیر امور خارجه، برکناری ملک‏زاده از سمت جدید خود برکنار نشود چرا که این فرد دارای پرونده های مفاسد اقتصادی در قوه قضائیه است.

 

گفتنی است، صبح امروز برخی منابع خبری از حاضر نشدن محمد شریف ملک زاده، بر سر کار خود در وزارت خارجه خبر دادند.

 

وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان رای نیاورد

 

صبح امروز، محمود احمدی نژاد به همراه سید حمید سجادی وزیر پیشنهاد ورزش و تنی چند تن از مقامات دولتی برای شرکت در مراسم رای اعتماد اولین وزیر ورزش و جوانان شکرت کردند.

 

 به گزارش الف، نمایندگان موافق و مخالف به ذکر دلایل خود پرداختند. رئیس جمهور در اظهارات خود وزیر پیشنهادی ورزش را دارای تجربیات گوناگونی در عرصه ورزش دانست و سوابق مهم وی در عرصعرا که در این زمینه از ۱۴ مدال آسیایی و همچنین مربیگری در تیم‌های ورزشی نام برد.

 

دکتر احمدی نژاد در ادامه گفت: ایشان ۲ سال معاون سازمان تربیت بدنی بوده و از چهره‌های ورزشی برجسته در کشور به شمار می‌رود. اطمینان می‌دهم چنانچه با نظر نمایندگان سجادی به عنوان وزیر ورزش و جوانان انتخاب شود، کارهای بسیار خوبی در عرصه ورزش رقم خواهد زد.

   

حجت الاسلام حسن نوروزی نماینده مردم رباط کریم در مجلس شورای اسلامی که به عنوان مخالف صحبت می‏کرد با اشاره به شائبه‏های موجود در مورد ارتباط سجادی با گروه انحرافی گفت: شنیده‌ایم كه شما پرونده‌ای در سازمان بازرسی كل كشور دارید كه این پرونده برای سه مسئله سوء مدیریت، از بین بردن اموال بیت‌المال و فامیل‌بازی است، همچنین شنیده می‌شود كه شما در زمانی كه در باشگاه سایپا بودید، یكی از نزدیكان خود را در آنجا قرار دادید. وقتی در باشگاه امور ورزشی سایپا بودید، نتوانستید آنجا را مدیریت كنید، نیروهای ارزشی را به حاشیه گذاشتید، اقوام و فامیل بازی به راه انداختید و مشكل مالی در آن باشگاه ایجاد شد لذا واقعا می‌توانید وزارت ورزش و جوانان را مدیریت كنید؟

 

رضا حسینی نمیانده شهربابک نیز با اشاره به فعالیت جریان انحرافی در كشور اظهار داشت: آقای سجادی یك مسئله بسیار مهم كه در ارتباط با شما مطرح است، بحث‌های مربوط به ارتباط شما با جریان انحرافی است؛ چه طور می‌خواهید برائت خود را از این جریان اعلام كنید.

 

این نماینده مجلس در ادامه گفت: می‌گویند كه خواهرزاده فلان آقا كه در رأس جریان انحرافی است، با تعاملی كه با شما داشته، قرار است قائم مقام یا معاون شما شود، همچنین گفته می‌شود كه شما با برخی سران جریان انحرافی ارتباط دارید.

 

به گزارش الف، نمایندگان مجلس، بعد از استماع توضیحات رئیس‌جمهور، نمایندگان موافق و مخالف و وزیر پیشنهادی ورزش و امور جوانان، با 137 رأی مخالف، 87 رأی موافق و 23 رأی ممتنع از مجموع 247 رأی مأخوذه با گزینه پیشنهادی احمدی‌نژاد به عنوان اولین وزیر ورزش و امور جوانان جمهوری اسلامی مخالفت كردند.

 

نکته جالب در این جلسه فریادهای دو-دوی نمایندگان بود که به نشانه مخالفت با اظهارات موافقان وزارت سجادی، در صحن علنی مجلس شنیده می‏شد.

 

 
Share/Save/Bookmark
 


امیر
۱۳۹۰-۰۳-۳۱ ۱۳:۱۱:۲۸
ما که آخر نفهمیدیم فرق جریان انحرافی با غیر انحرافی چیه؟ تا قبل از عید هر انتقادی که به بعضی ها می کردی متهم به بی بصیرتی می شدی. حالا اگر انتقاد نکنی متهم به بی بصیرتی می شی. تروخدا تکلیف ما را مشخص کنید. با تشکر. (466587)
 
الیار محمدی
۱۳۹۰-۰۳-۳۱ ۱۹:۳۳:۵۷
جناب امیر آقا
فرق جریان انحرافی و غیر انحرافی رو خیلی وقته که بزرگان و نخبه گان این نظام مطرح کرده اند و هنوز هم بر گفته هایشان تاکید دارند . فقط اندکی زمان لازم بود تا مشخص شود که چه کسانی از پشت خنجر میزند و چه کسانی نگران وضعیت کشور هستند و چه کسانی در سایه خوابیدند و چه کسانی دل به دریا زدند و بی پرده سخن گفتند.
پس مدتی دیگر صبر کنید تا فضای غبار آلود به اتمام رسد و همه چیز روشن تر و واضح تر گردد. و هر آنچه به صلاح و خیر کشور و مردم است اتفاق افتد. (466941)
 
Tohid Prince
۱۳۹۰-۰۳-۳۱ ۲۱:۰۷:۵۷
اولین باری که اسمی از جریان انحرافی شنیدم اوخر اسفند 89 بود. کسی نگه که قبلاً همچین اسمی رو شنیده که دروغگو دشمن خداست.!
این از جمله اولتون که از پایه داغونه.
از اوصاف این نخبگان که گفتی در سایه خوابیده و و تاکید کرده اند وهنوزم دارند تاکید می کنن و یه روزه اعلام برائت می کنن و... فهمیدیم کیو گفتی. بار چندمته. اسمشو بگو شر و بکن.
پایان این گرد و غبار با منشاء معلوم هم اسفند 90 و بعد از انتخابات هست. اون موقع هست که بعضی ها می گن: \"\"جریان انحرافی!!!؟؟؟؟ ما مگه جریان انحرافی داریم؟؟ نه اینا کار دشمنه و می خواد تفرقه بندازه.\"\" کی بود کی بود؟
ما هم بی صبرانه منتظر اتمام این گرد و غبار... هستیم. (467006)
 
امیر
۱۳۹۰-۰۳-۳۱ ۲۲:۱۱:۳۷
لطفا تکلیف ما را با نخبگان هم مشخص کنید. چون برخی تا هفته پیش جزء نخبگان بودند و حالا نیستند. خواهش می کنم یک لیست از نخبگانی که تا ده روز دیگر کماکان نخبه خواهند ماند منتشر کنید. با تشکر (467049)
 
شهروند
۱۳۹۰-۰۴-۰۱ ۰۸:۱۷:۵۶
انحرافی یعنی مخالف ما و غیر انحرافی یعنی موافق ما (-:

بعدش هم ، چشم ما صبر می کنیم چونه اینجوری که شما گفتی شعورمون نمیرسه چیزی بفهمیم میزاریم هرکی زورش بیشتر بود برنده شه براش هورا می کشیم و میگیم اون درست میگه هر اتفاقی هم که افتاده برای مملکت خیره (467200)
 
امیر
۱۳۹۰-۰۴-۰۱ ۱۳:۳۵:۳۹
دوست عزیز لطفا یک لیست از آن نخبه های مورد نظرتان به ما هم بدهید. با تشکر (467517)
 
کارشناس
۱۳۹۰-۰۴-۰۱ ۱۲:۱۲:۴۸
میدوین چرا؟!؟!؟
چون هنوز کسی مثل رحیمی معاون اول هست که با اینگکه اینهمه حاشیه و ..... داشته هنوز بری من و شما آشکار نشده (467428)
 
ناخوش
۱۳۹۰-۰۳-۳۱ ۱۳:۱۵:۳۲
کسی که از جریان انحرافی بطور تمام قد حمایت میکند هنوز هم \"در راس امور\" هست
فکری بحال لیدر جریان انحرافی و سر مار بکنید (466591)
 
شاهد
۱۳۹۰-۰۳-۳۱ ۱۸:۰۰:۵۱
هرچه جلوتر مي رويم به نظر مي رسد ليدر ،خود رئيس دولت است(باتمسك به راي مردم؟) حمايت اون نباشد امثال رحيم مشايي عددي نيستند. نمايندگان مردم فكري به حال رئيس بكنند.زودتر؟ (466858)
 
ali
۱۳۹۰-۰۳-۳۱ ۱۳:۱۹:۳۲
حیف شددکترسجادی چهره موفق ورزشی به خاطرمسائل سیاسی نتوانست وزیرشود (466595)
 
بنده خدا
۱۳۹۰-۰۳-۳۱ ۱۳:۲۴:۰۹
الحمدلله رب العالمین. (466599)
 
۱۳۹۰-۰۳-۳۱ ۱۳:۲۴:۲۵
سلام. این جریان انحرافی مگر جز با کمک رئیس جمهور شکل گرفت؟ مگر ایشون تمام قد از این گروه حمایت نمی کنند؟ پس بهتر به جای کلمه ناملموس گروه انحرافی، از کلمه دولت انحرافی استفاده کنیم. احمدی نزاد هم میشه رئیس جمهور انحرافی. چرا نمی خواهیم قبول کنیم؟ (466600)
 
۱۳۹۰-۰۳-۳۱ ۱۳:۲۸:۵۶
آفرين مجلسي ها خوشم اومد (466605)
 
۱۳۹۰-۰۳-۳۱ ۱۳:۳۶:۱۸
اگه این سجادی هم انحرافیه وای به حال ایم (466615)
 
علی پایدار
۱۳۹۰-۰۳-۳۱ ۱۳:۵۷:۱۷
سلام
ببخشید میتونید نام تمام افردا این جریان انحرافی رو نام ببرید تا فردا باز یک فنر دیگر اومد بشه وزیر نگید انحرافی هست
این چه منطقی هست که شمادارید شما یک دلیل که ایشون رای نباید میآورد بیارد چز سیاسی بازی در مجلس
هر کی از راه میرسه انحرافی هست هر کی برکنار میشه با انحرافی مشکل داست و... اینقدر دروغ میگید خسته نشدید
وزیر نفت رو خودتون میخواستید استیضاح کنید ولی بعد از چند هفته برکنار شد گفتید ایشون با جریان انحرافی مشکل داشت یا ..............
ببخشید کار مفید مجلس در سال 90 رو بگین ممنون میشم (466635)
 
Tohid Prince
۱۳۹۰-۰۳-۳۱ ۱۴:۰۴:۲۹
به سلامتی باز. پیدا شدن نفر ششم جریان انحرافی رو به ملت ایران تبریک می گم.
آفرین به مجلس که این دفعه هم مثل دفعه های پیش درست تشخیص داده.
فقط یه چیزی هست که یه دو ماه دیگه هم رفتید سر کار با یه سرپرست جدید. (466642)
 
۱۳۹۰-۰۳-۳۱ ۱۴:۲۵:۳۲
این بنده خدا سجادی به قیافش نمی خوره که جز گروه انحرافی باشه
بنده خدا کم مونده بود برای اینکه رای بیاره دیگه گریه کنه (466628)
 
امیر
۱۳۹۰-۰۴-۰۱ ۱۳:۳۳:۳۴
مگر قیافه افراد جریان انحرافی چه شکلی است. آیا همه اشان شبیه مشائی خوشتیپ هستند؟ (467516)
 
۱۳۹۰-۰۳-۳۱ ۱۴:۳۲:۳۳
هر مسئول و هر شخصی که مسئولیتی داره در این نظام و انقلاب باید در برابر همه عملکردهایش باید به خدا مردم و شهدا و نظام و امام و انقلاب و اسلام پاسخگو باشه
خدا عاقبت همه رو بخیر کند،انشاالله (466629)
 
۱۳۹۰-۰۳-۳۱ ۱۴:۳۸:۲۱
عنوان بسیار اهانت آمیزی در رابطه با آقای سجادی که از چهره های قدیمی ورزش کشور هستند بکار برده اید . آقای توکلی اصلا از شما انتظار نمی رفت . بحث عدم کفایت یا سایر موارد یک چیز است و اهانت چیز دیگر لطفا کمی آهسته تر ! فکر کنم موقعیت فعلی خود رئیس حمهور و اهانت هایی که به مسئولین سابق روا داشتند بهترین عبرت برای همه خصوصا شما سیاست مداران است که در مخالفت کار را به خصومت نکشانید . لطفا عنوان مطلب را تغییر دهید . (466679)
 
علیرضا
۱۳۹۰-۰۳-۳۱ ۱۴:۳۹:۲۲
داستانی که سر سجادی در اوردن دیگه واقعا خنده دار بود (466681)
 
حسن
۱۳۹۰-۰۳-۳۱ ۱۴:۵۹:۳۹
خداییش بد جوری دست احمدی نژاد را در پوست گردو گزاشتید (466692)
 
۱۳۹۰-۰۳-۳۱ ۱۵:۰۲:۲۱
ای کاش زمان رئیس دولت اصلاحات هم افرادی بودند که اینگونه زربین بیندازند و عقب افتادگی فرهنگی آن دولت را که همچنان ضر روزیان آن را در کشور می بینیم بررسی می کردند (466687)
 
ناشناس
۱۳۹۰-۰۳-۳۱ ۱۷:۵۰:۰۷
چقدر نشستی فکر کردی تا یه جوری ابروریزی ها و خرابکاری های این دولت رو با مقایسه با دولت خاتمی کمرنگ کنی؟؟...مطمئن باش عقب افتادگی فرهنگی دولت محمد خاتمی خیلی کمتر از رواج دادن فرهنگ خرافه و رابطه با ارواح خبیثه به کشور ضربه زده و خواهد زد (466848)
 
مجید مجد
۱۳۹۰-۰۳-۳۱ ۲۰:۲۵:۳۶
نشستن و فکر کردن نمی خواد که
متاسفانه انقدر تو اون هشت سال زیاد بود که اصلا نیازی به فکر کردن نیست بلکه با چشم غیر مصلح هم پیداست
راستی به خدا اگر شماها حرف نزنید کسی به شما نمی گه خدایی نکرده لالید،آخه خرافات و دروغگویی و فراری شدن هر چی باشه صادر کننده اون دولت اصلاحات بود
می گی نه یه گشتی بزن ببین الان دورو اطرافی های وقت خاتمی کجان و چیکار می کنن
یکی دوتاشونو که مطمئنم از نظام که هیچ از دین هم فرار کردند (466977)
 
هومن
۱۳۹۰-۰۳-۳۱ ۱۸:۵۵:۰۳
استدلال شما برای انتقاد از مشکلات فرهنگی دولتهای اصلاح طلب چیست ؟ایا پس از 6 سال که از تسلط سیاستمدار خودی (نسبت به تفکر شما )می گذرد ...باید مشکلات فرهنگی را به دولت های قبل نسبت داد ؟این چه منطقی است که به جای فردی که در مصدر امورات است برویم سراغ خانه نشین ها ؟
اتفاقا ما هم به سیاستهای دولتی که وضعیت اقتصادی ما را بدتر کرد ...انتقاد داریم ...شما که هر گز وضعیت اقتصادی بدتر را برای پیشرفت های فرهنگی مناسب نمی دانید ؟ (466909)
 
مجید مجد
۱۳۹۰-۰۳-۳۱ ۲۰:۲۷:۱۸
منظور از مشکلات فرهنگی در دوره اصلاحات همون بی بندوباری و بی حجابی بود که به نظر من فقط و فقط با ظهور امام زمان (عج) حل می شه. (466978)
 
شهروند
۱۳۹۰-۰۴-۰۱ ۰۸:۲۸:۳۹
من فکر میکردم فرهنگ یه حیطه خیلی وسیعتری از فقط حجاب داره نگو اینجوری نیست. میگیم تو کتابهای درسی جدید درستش کنن (467212)
 
امید فرجی حصار
۱۳۹۰-۰۳-۳۱ ۱۵:۲۲:۰۹
دوست عزیز همین فرهنگی هم که حالا داری از صدقه سر دولت اصلاحات و دولتهای قبلیه والا دولت فعلی خودش با خودش درگیره ما تا حالا همچیین مواردی را در کشور نداشتیم اینا صدقه سری اقای احمدی نژاده. یک مثل معروف هست که میگه نزن در کسی رو که میزنن درتو حالا شده وصف حال اقایان (466712)
 
شاهد
۱۳۹۰-۰۳-۳۱ ۱۷:۵۲:۴۱
ايجا گفته كه:دست خدا بالاترين دستهاست! (466851)
 
کاکتوس
۱۳۹۰-۰۴-۰۲ ۱۰:۴۵:۰۸
دوست عزیز: شما به نکته بسیار جالبی اشاره کردی و گفتی \"همین فرهنگی که داریم از دوره اصلاحاته\" یعنی اگر منظورت از \"همین فرهنگ\" فرهنگ بی بندوباری بیحجابی و لاابالی گریه این طبیعی است زیرا متولیان فرهنگی دولت اصلاحات مثل مهاجرانی وزیر ارشاد الان در دامان انگلیسند و برضد این مملکت فعالیت می کنند. (468363)
 
۱۳۹۰-۰۳-۳۱ ۱۵:۲۲:۴۳
من متعجبم که چرا احمدی نژاد به جای سجادی،سعیدلو رو معرفی نکرد
عجیبه (466696)
 
مهری
۱۳۹۰-۰۳-۳۱ ۱۶:۰۲:۲۰
سلام
این مجلس همه کارش افراط و تفریط
اون موقع که نباید رای اعتماد بده، میده
حالا که احمدی نژاد برای اولین بار یه متخصص (سجادی برای این پست خوبه چون هم ورزشی هست هم سابقه مدریت داره)انتخاب کرده مجلس مخالفت میکنه
....... (466749)
 
۱۳۹۰-۰۳-۳۱ ۱۶:۰۶:۰۵
جناب آقاي مجيد، مگر احمدي نژاد چيزي به اسم فرهنگ باقي گذاشته؟ فرهنگ ملي، فرهنگ اسلامي، فرهنگ كلامي و ... (466760)
 
حمیدرضا رسولی
۱۳۹۰-۰۳-۳۱ ۱۶:۱۷:۲۲
از انتصاب دو روزه ملک زاده چه درسهایی می توان گرفت؟
1-و مکرو مکرالله والله خیر الماکرین.
2-یدالله فوق ایدیهم
3-توجه جدی و عدم مسامحه نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی در برخورد با مفسدان اقتصادی
4-عقب نشینی دولنمردان از زیاده خواهی و خواسته های نامعقول و جناحی
5-دور نماندن توطئه ها از مقابل دیدگان مردم.
6-وزارت اطلاعات کشور بر سر خطوط قرمز انقلاب با هیچکس وارد معامله نخواهد شد!
7-درایت و موضع مقتدرانه رهبر معظم انقلاب در برکناری وزیر محترم اطلاعات
8-هیچ مسئولی با تمرد، سرپیچی، قهر 11 روزه راه به جایی نخواهد برد!
9-اثبات مظلومیت و حقانیت وزیر محترم اطلاعات
10-اهتمام بیشتر و جدی مسئولان محترم قوه قضاییه در برخورد با حاکمان منحرف و متجاوز به حقوق بیت المال
11-هوشیاری و بیدار باش آحاد مردم در رابطه با عملکرد جریان انحرافی دولت (466772)
 
Tohid Prince
۱۳۹۰-۰۳-۳۱ ۱۹:۰۹:۱۷
ببینم تو این نتیجه هات طوفان نوحی و صاعقه ای و شکافتن دریایی و از این کارا نیست!!!؟؟؟
از یه انتصاب چند تا چیز در آوردی؟!!
خدا بهمون رحم کرد سه روز نشد وگرنه چی میشد. (466921)
 
رضا
۱۳۹۰-۰۳-۳۱ ۱۷:۱۴:۴۸
هرکسی را که به هر دلیلی باآن مخالف هستند انگ جریان انحرافی به آن میزنند و از میدان خارج میکنند . درحقیقت این جریان انحرافی دستاویزی شده برای برخی که به گونه ای انتقام یا هرچیز دیگری را از دولت بگیرند .چرا که نمی توانند قبول کنند که فردی از خارج گود وسفره ی آنها در نظام باشد و ریاست کند . (466821)
 
فدای رهبر
۱۳۹۰-۰۳-۳۱ ۱۷:۳۲:۴۹
با یا د شهدا
انسانی که به خودش شک کنه به همه شک می کنه متاسفانه این کلمات بی ارزش مثل انحرافی ، بی بصیرت ، مایه شرمساری ماست آخه یعنی چه هر روز یه کلمه را ابداع می کنید (466831)
 
واقع بین
۱۳۹۰-۰۳-۳۱ ۱۷:۵۵:۰۵
شاید جریان انحرافی تصور نمی کرد انتصاب ملک زاده چنین هزینه ای (عدم رأی اعتماد به وزیر پیشنهادی ورزش) را نیز به او تحمیل نماید. الله اعلم (466854)
 
کاوه
۱۳۹۰-۰۳-۳۱ ۱۸:۱۰:۲۰
با وجودی که به دولت انتقادهای زیادی دارم ولی معتقدم که آقای سجادی قربانی اختلافات مجلس و دولت شد و یا بهتر بگویم رای مجلس بیشتر از اینکه کارشناسی باشد سیاسی بود.به کار آمد یا نا کارآمدی دولت کار ندارم ولی فکر کنم دولت با این وضعیت نمیتواند به کار خود ادامه دهد و اگر قرار باشد برای مدیریت های درون دولت ،مجلس تصمیم بگیرد که چه کسی بیاید و چه کسی نیاید پس کار دولت را به مجلس بسپارند بهتر است.ظاهرا ماه عسل مجلس و دولت به پایان رسیده و با این وضع دولت بهتر است امور را به مجلس بسپارد . (466864)
 
شهروند
۱۳۹۰-۰۴-۰۱ ۰۸:۳۳:۰۰
احتمالا همینطوره ولی قدیما میگفتن لعنت بر دهانی که بی موقع باز شود. آقای سجادی هم اگه حواسش جمع بود آبروش رو وسط این شیر تو شیری حراج نمیکرد (467217)
 
بي خيال
۱۳۹۰-۰۳-۳۱ ۱۸:۴۵:۱۸
در خصوص آقاي ملك زاده:دم وزير اطلاعات گرم كه با كسي تعارف نداره.فكرش را بكنيد اگه درايت رهبري نبود آقايون چه نقشه ها كه در سر نداشتند. آقاي ريسس جمهور! منتظر دستور بعدي آقاي مشايي به شما هستيم.
در موردآقاي سجادي : چيز زيادي نميدونم اماورزشكار قابلي بود.
حالا بي خيال! مشكلات ديگه اي هم هست! (466893)
 
۱۳۹۰-۰۳-۳۱ ۱۹:۰۰:۰۲
احمدی نژاد رو ببینیم و عبرت بگیرم در حرف زدن حتما\" باید تامل کرد صبر کرد و بعد حرف زد. خدا آخر و عاقبت مملکت امام زمان رو ختم به خیر کند . (466913)
 
علی علیپور
۱۳۹۰-۰۳-۳۱ ۱۹:۰۵:۴۱
با مهری موافقم تمام عملکرد مجلس از روی افراط و تفریط انجام میگیرد . احمدی نژاد در مجلس نهم کارش را نشان خواهد داد این خط و این نشان . ایران در دوره نهم به یک مجلس مقتدر با افکار و اندیشه و گرایشات متنوع نیاز دارد ./. (466917)
 
محمد از شیراز
۱۳۹۰-۰۳-۳۱ ۱۹:۴۳:۴۹
دیروز فتنه، امروز جریان انحرافی و فردا... (466953)
 
۱۳۹۰-۰۳-۳۱ ۲۰:۰۷:۲۲
علي دايي حقيقتا بهترين گزينه براي پوشيدن رداي وزارت ورزش است زيرا او بهترين، نام آورترين و مشهور ترين ورزشكار ايران و جهان است، مدير مقتدر، شجاع و پاك دستترين است، مدافع مظلومان است( ساخت مدرسه و مكان هاي فرهنگي، سفیر حسن نیت یونیسف در ایران و ساير ويژگي هاي خوب مذهبي وي از ايشان به عنوان چهره دوست داشتني و وطن پرست واقعي و معتقد به ائمه اطهار خصوصا حضرت زهرا(س) ياد مي شود)،او با هيچكس به خاطر ماديات زد و بند نميكند و اهل معامله نيست. او فارغ التحصيل بهترين دانشگاه صنعتي ايران و منطقه(صنعتي شريف) است، او از هوش بالايي برخوردار است و جوانان كشور او را بسيار دوست ميدارند، او از نظر مردم بهترين گزينه براي فرد اول وزارت ورزش است. يا علي (466970)
 
محسن
۱۳۹۰-۰۳-۳۱ ۲۰:۲۲:۲۷
فعلا که قوه مجریه گرفتار چیزی به نام جریان انحرافی شده، مجلس هم درگیر اینه که نذاره این جریان انحرافی کار دست مملکت بده، قوه قضاییه هم مشغول بررسی پرونده‌های جریان انحرافیه! می‌شه بگید مملکت داره چی جوری می‌چرخه؟ خدا می‌دونه کی آثار این تو سر هم بزنی که در بالای هرم قدرت به وجود اومده خودش رو نشون می‌ده. (466975)
 
۱۳۹۰-۰۴-۰۱ ۱۶:۱۳:۳۲
همین الانشم بعضی اثرات کوتاه مدت خودشو نشون داده. فقط کافیه نگاهی به روند قیمت ارز و طلا داشته باشیم. (467683)
 
۱۳۹۰-۰۳-۳۱ ۲۱:۱۹:۰۹
بیچاره گناه سجادی چی بود این وسط؟ (467014)
 
مسعود صيقلاني
۱۳۹۰-۰۳-۳۱ ۲۱:۴۲:۳۷
جريان انحرافي چيه؟ جريانيه كه ميتونه با نامش به دولت فشا ر بياره.. مجلس محترم واقعا با اين رويه اي كه پيش گرفتيد نامي خيلي بد از خودتون بجا ميزاريد....بحث ادغام چي شد...اصلا به شما چه يه وزارت خانه جديد بهش بچسبونيد تا دوباره شوراي نگهبان برگردون بهتون...ميخواين بگين ما هم كار ميكنيم...چي بگم (467037)
 
نارسنه شایقی
۱۳۹۰-۰۳-۳۱ ۲۲:۳۵:۲۱
سلام ما تو تمام دنیا شنیدیم کسی که در پستی مشغول به کار بوده وقتی اشکالی در کارش بوجود بیاد همون موقع مجازات یا از کار بر کنار میشه نماینده های مجلس تا حالا خواب بودن لطفن بیدار شین در مجلس به نظر من تغییری بوجود امده شخصی معرفی میشه برای وزارت مشخص کردن چقدر طرف مشکل داشته خواهشمندیم زودتر اطلاع رسانی کنید (467058)
 
حسین مهدیان
۱۳۹۰-۰۴-۰۱ ۰۰:۳۲:۲۴
گروه انحرافی دیگه چیه؟
با کی تعارف دارید
بفرمائید دار و دسته جناب آقای مشایی (467096)
 
فرهاد
۱۳۹۰-۰۴-۰۱ ۰۶:۱۵:۰۹
البته دیده می شود که دولت هم سعی در به انحراف کشیده شدن دارد!!
ملاحظه فرمودید که آقای احمدی نژاد با چه حرارتی از افراد پیشنهادی خود در مجلس دفاع می کرد!! (467168)
 
سينا امان الهي
۱۳۹۰-۰۴-۰۱ ۰۸:۴۶:۰۰
از سايت خوب الف خيلي بعيد بود كه از آقاي سجادي به عنوان نماينده جريان انحرافي نام ببرد.
من از همينجا به مدير عامل اين سايت آقاي توكلي در اين خصوص شكايت ميكنم.

بابا اين آقاي سجادي اهل ورزش هستش و اصلا\" كاري به احمدي نژاد هم نداره.

شما وقتي ميتونيد متوجه اين حرف بشيد كه ورزشكار باشيد. (467225)
 
سينا امان الهي
۱۳۹۰-۰۴-۰۱ ۰۹:۲۴:۴۳
با تيتر كردن اين موضوع كه سجادي انحرافي است، جمع زيادي از طرفداران ورزش و جوانان رو با سايت الف رو در رو ميكنيد.

در حقيقت سجادي مورد تصفيه حساب در امورات انحرافي وزارتخانه خارجه قرار گرفت...
لطفا\" از سجادي به عنوان انحرافي نام نبريد زيرا او در حقيقت يك ورزشكار بوده و هست و خيلي بيشتر از دايي ها و فوتباليستها ورزشكار ميباشد و در همه زندگي وقتش صرف ورزش بدون پول شده است... (467263)
 
سينا امان الهي
۱۳۹۰-۰۴-۰۱ ۰۹:۲۹:۲۵
احمدي نژاد بزرگترين ضربه را به سجادي وارد كرد با حضورش در مجلس. با اين كار سابقه سجادي را خدشه دار كرد كه منجر به ديدگاه منفي به سجادي گرديد... (467267)
 
۱۳۹۰-۰۴-۰۱ ۰۹:۴۰:۳۸
آقاي رييس جمهور بلاخره به اين نكته متوجه تون كردند كه مجلس در راس امور است (467279)
 
محمد ورواني
۱۳۹۰-۰۴-۰۱ ۰۹:۴۵:۰۸
اين عدم راي اعتماد فقط و فقط تسويه حساب مجلس با آقاي احمدي نژاد بود وگرنه اگر در وقت ديگري اقاي سجادي معرفي ميشد 100% راي مي اوردند.معلومه كه سياسي ها نمي زارن ورزشي ها بيان داخل گود ........ (467284)
 
۱۳۹۰-۰۴-۰۱ ۱۱:۴۲:۳۳
احمدي نژاد با حضورش در مجلس ( با عدم راي اعتماد مجلس ) در افكار مردم از مجلس امتياز گرفت ولي به قيمت له كردن يك مهره ورزشي ارزشمند مردمي كه البته اين موضوعات براي ايشان مهم نيست.

مهم براي ايشان اين است كه مردم فكر كنند كه مجلس با خدمت كردن دولت براي مردم مخالف است و با آن ستيز ميكند.

بنا بر اين تصور من اين است كه برنده احمدي نژاد بوده است.

بايد در جمع ما ورزشكاران باشيد تا چنين انعكاسي را از اين موضوع درك كنيد. (467392)
 
masoud saleh
۱۳۹۰-۰۴-۰۱ ۱۲:۱۷:۳۸
همه میگویند گروه انحرافی ولی کسی کاری نمیکند (467444)
 
ناشناس
۱۳۹۰-۰۴-۰۱ ۱۳:۴۱:۵۷
از خبر ها اینجور بر می آید که روسای جریان به اصطلاح انحرافی رئیس دفتر ، معاون اول و رئیس نهاد ریاست جمهوری هستند بنابراین هیچ کس در دولت نمی تواند کوچکترین حرکتی بدون موافقت آنها انجام دهد. اگر ارتباط با این جریان باید بهانه ای برای رای عدم اعتماد باشد نتیجه میگیریم مجلس باید تمامی وزرا را استیضاح کند.
این بازی های سیاسی دیگه داره حوصله همه را سر می بره و از این همه رجال سیاسی بعیده که وقت و سرمایه مملکت را بابت رودربایستی های سیاسی هدر دهند.
لطفا تمامش کنید. (467522)
 
صادق
۱۳۹۰-۰۴-۰۱ ۱۴:۱۲:۴۰
چقدر منحرف توی این مملکت داریم ، خبر نداشتیم..
بابا با این اوصاف که یه عده فتنه گرن و یه عده منحرف، دیگه کی تو این مملکت سالم میمونه؟ (467563)
 
بچه مشد
۱۳۹۰-۰۴-۰۱ ۱۵:۵۸:۲۴
صد ها هزار پست در دست اینها است و شما دلتان به دو پست خوش است؟حتی آبدارچی ها را هم از خودشان می گذارند. (467670)
 
حسن
۱۳۹۰-۰۴-۰۱ ۱۸:۰۲:۴۶
البته خدا هیچ چیز را بد مطلق خلق نکرده حتی جریان انحرافی هم خوبی هایی دارد مثل مسیر انحرافی که راهداری در جاده ها درست می کند تا راه اصلی را تعمیر کند من فکر می کنم این جریان انحرافی هم برای این است که کسی کاری به جریان اصلی (مسیر اصلی)نداشته باشد تا آن جریان اصلی هر کار خواست بکند تا زمان بازگشایی مسیر اصلی یا همان رو آمدن جریان اصلی برسد !!! (467812)
 
علی علیپور
۱۳۹۰-۰۴-۰۱ ۱۸:۳۳:۰۲
صادق جان کسانی سالم می مانند تو کاری اجرائی نباشند ولی در قانونگذاری و و دستگاه قضا الحمد الله همه سالمند چون با مردم طرف حساب نیستند . اگر هم باشند به اندازه قوه مجریه نیستند . زیاد بدبین نباشید . (467852)
 
رضا
۱۳۹۰-۰۴-۰۱ ۱۸:۴۸:۱۱
با سلام

خیلی واضحه که دوستان شدیدا به سمت بیماری خطرناک روانی به نام پارانوویا دارند پیش می روند.

قهرمان ملی ما و مدیر موفق چند سال اخیر ورزش ، هم بازیچه بیماری همه دشمن پنداری و خود بزرگ پنداری شما شده.

اگر دنبال \"جریان انحرافی\" می گردید ، یکی از بهترین آدرسها مراجعه به آیینه است (467860)
 
مصطفی
۱۳۹۰-۰۴-۰۱ ۱۹:۲۸:۱۸
بعدا معلوم میشه همین جریان انحرافی کروبی را خواب کردند و در انتخابات ... (467896)
 
۱۳۹۰-۰۴-۰۱ ۲۲:۰۶:۴۳
نظر من اینه که جریان انحرافی اون جریانیه که بدون مستندات حرف می زنه.
از هر جناحی هم می خواد باشه. (468017)
 
اشكالي ندارد
۱۳۹۰-۰۴-۰۲ ۰۸:۵۴:۰۰
دو پست اشكالي ندارد,تمام پست هاي مهم ديگر اشغال شده است. (468278)
 
علی نستوه
۱۳۹۰-۰۴-۰۲ ۱۲:۳۸:۱۱
خدایا ما را در شناخت حق از باطل به خود وامگذار چون شناخت باطل در این آشفته بازار برای پاک قلبان بسیار سخت است . (468483)
 
محمد نکاوندی
۱۳۹۰-۰۴-۰۲ ۱۴:۰۱:۳۷
عزیزان جریان انحرافی جریانیه که اعتقادات مردم رو هدف گرفته و اعتقادات مردم را زیر پا میزاره یا به اون سمتی که میخواد مسیر میده مانند انجمن حجتیه.
ما باید واسمون به دین و ایمانمون باشه (468578)
 
ناشناس
۱۳۹۰-۰۴-۰۲ ۱۸:۱۲:۰۲
جریان فتنه و بعد جریان انحرافی . این روزها هرکی را بخواهند زمین بزنند با این برچسپها ناک اوت میکنند. بد کوفتی این سیاست هرچند که این روشهایی که جدیداً برای از میدان بدر کردن رقبا در ایران استفاده می شه را می شه بعنوان سرفصل های جدید سیاست وحکومت داری در نظر گرفت . بابا این روشها و سیاسی کاری ها به ذهن چرچیل هم نمی رسه!!!!! (468739)
 
پست؟
۱۳۹۰-۰۴-۰۲ ۱۹:۰۶:۳۷
به اين چيز ها كه پست نمي گويند.پست آن است كه اگر گرفتي ,ديگر كسي نتواند ازت پس بگيرد. (468788)
 
۱۳۹۰-۰۴-۰۳ ۰۰:۵۸:۵۶
موقعی که دین و ایمان فدای پست و مقام و پول میشود ، تهمت و افترا و دروغ و ... میشود شجاعت و جسارت . (469011)
 
سينا امان الهي
۱۳۹۰-۰۴-۰۴ ۰۸:۲۴:۲۱
پست و مقام اگر ماندني بود كه به تو نميرسيد

شهيد محمد علي رجايي (469565)
 
۱۳۹۰-۰۴-۰۴ ۱۰:۴۷:۰۹
وافعا کمی حیاء هم خوبه مگر چند تا مثل جناب دکتر احمدی نژاد داریم که به ایشان و نزدیکان خدوم ایشان به این را حتی تهمت می زنید بروید و کمی تاریخ را بررسی کنید وببنید در طول این سی وچند سال انقلاب چند تا مثل آقایان احمدی نژاد ،رحیمی و مشایی بودند که در خدمت رسانی وعدالت محوری کوشا وصادق بودند؟تا دیر نشده بروید و توبه کنید. (469676)
 
سينا امان الهي
۱۳۹۰-۰۴-۰۴ ۱۲:۰۱:۵۶
آقاي احمدي نژاد قدري عجله كرد وگرنه اينگونه برايشان رقم نميخورد (469770)
 
نادعلی
۱۳۹۰-۰۴-۰۴ ۱۵:۰۹:۲۵
یک پیشنهاد خوب . معاون اولی را هم وزارتخانه کنید مجبور می شوند رای اعتماد بگیرند . (470036)
 
سينا امان الهي
۱۳۹۰-۰۴-۰۴ ۱۵:۱۴:۰۱
نميدانم چطور سجادي قبول كرد كه وزير اين دولت شود.
ولي خيلي خوب شد كه راي نياورد.
عدد و رقم سجادي خيلي بالا است در حاليكه دولت بيشتر در دولت فعلي افراد بدون صلاحيت كاري سمت دارند و كار زيادي از دست سجادي بر نميآمد.
آقاي لاريجاني با ديد عميق خود نسبت به سجادي سخناني را گفت كه سجادي بايد به آنها بيشتر فكر كند. (470045)
 
سينا امان الهي
۱۳۹۰-۰۴-۰۴ ۱۵:۴۳:۵۰
يك روز اين آقاي سجادي آمده بود و من پاهاي ايشون رو ديدم. پشت زانوهاش در اثر دويدن زياد ورم كرده و سياه شده بود و ديگه خوب هم نميشد.
ايشون يك ورزشكار واقعي هستن و وقتي بياد هم كسي نميشناسش و بايد يه نفر معرفيش كنه بنده خدا رو.

معلوم نيست چطور شده كه قبول كرده وزير احمدي نژاد بشه ايشون؟
چون ايشون توي كاري كه بهش محول بشه خيلي استاده (470087)
 
 
 
 
هفته
 
 
 
 
ديروز
هفته