توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 388233
آخرین وضعیت شکایت نمایندگان مجلس از مطهری
تاریخ انتشار : شنبه ۱۳ شهريور ۱۳۹۵ ساعت ۱۸:۳۲
عضو کمیسیون تدوین آیین‌نامه داخلی مجلس از بررسی نامه اعتراضی وکلای ملت نسبت به نامه مطهری به وزیر دادگستری، در هیئت رسیدگی به اعتراضات نمایندگان خبر داد.

به گزارش تسنیم، رضا شیران‌خراسانی عضو کمیسیون تدوین آیین‌نامه داخلی مجلس شورای اسلامی، با اشاره به بررسی نامه علی مطهری نائب رئیس مجلس به وزیر دادگستری درباره فایل صوتی منتظری در هیئت رسیدگی به اعتراضات نمایندگان، اظهار کرد: پس از اقدام اخیر نائب رئیس مجلس بیش از ۳۰ نفر از وکلای ملت طی نامه‌ای به هیئت‌رئیسه مجلس خواهان رسیدگی به این موضوع شدند.

وی با بیان اینکه طبق آیین‌نامه داخلی مجلس هیئت رسیدگی به اعتراضات نمایندگان مرکب از رؤسای کمیسیونهای تخصصی و اعضای کمیسیون تدوین آیین‌نامه داخلی مجلس این نامه اعتراضی را بررسی می‌کنند، ادامه داد: قرار بر این است نامه اعتراضی نمایندگان از سوی هیئت‌رئیسه مجلس به هیئت رسیدگی به اعتراضات نمایندگان ارجاع شود تا مورد بررسی قرار گیرد.

نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: احتمالاً پس از تعطیلات سه هفته‌ای پارلمان نامه اعتراضی نمایندگان درباره اقدام اخیر آقای مطهری در اختیار این هیئت قرار می‌گیرد تا بررسی و نتیجه آن به هیئت‌رئیسه اعلام شود.
 
کلمات کلیدی : علی مطهری+مجلس
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.