نظر منتشر شده
۲
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 418338
مدارس کشور سه شنبه دایر است
تاریخ انتشار : يکشنبه ۷ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۲۲
معاون رسانه‌ای مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش گفت: فعالیت آموزشی تمامی مدارس و مراکز آموزشی کشور روز سه شنبه نهم آذرماه دایر است و جریان طبیعی خود را طی خواهد کرد.

به گزارش ایسنا، زهرا اسماعیلی اظهار کرد: امر تعلیم و تربیت تعطیل بردار نیست و پویایی و تحرک در مسیر توسعه و بالندگی کشور امری لازم و ضروری است.

بر اساس گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، وی با اشاره به تاکید دولت تدبیر و امید بر اهمیت تلاش و کار مضاعف در دستگاه های اجرایی به ویژه نهاد آموزش و پرورش یادآورشد: آموزش و پرورش به عنوان عظیم ترین دستگاه اجرایی کشور با وظیفه خطیر فرهنگسازی،‌نقش مهمی در نهادینه کردن فرهنگ کار و تلاش در راستای تعلیم و تربیت دارد و این مهم جز به همت و پشتکار اقشار فرهنگی و همراهی و همدلی خانواده‌ها و دانش آموزان امکان پذیر نخواهد بود.
 
کلمات کلیدی : آموزش و پرورش+تعطیلی مدارس
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۹-۰۷ ۱۹:۱۷:۲۰
البته عملا دايرنيست چون از هر كلاس نصف دانش آموزان غايب خواهند بود پس بهتراست تعطيل شود (4035926) (alef-11)
 
واقع بین
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۹-۰۷ ۲۱:۳۰:۲۵
دولت وآموزش و پرورش فقط قصد دارند ژست قانون مداری بگیرند همه می دانند در چنین روزهایی اکثریت دانش آموزان در مدارس حاضر نمی شوند و مدارس در واقع تعطیل هستند و تنها وقت معلمان و دانش آموزان انگشت شماری که در مدرسه خاضرند بیهوده تلف می شود. (4036114) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.