توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 498330
مدودف: تحریم‌های آمریکا نمایانگر ناتوانی کامل ترامپ بود
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۴۷
نخست‌وزیر روسیه تصریح کرد که تحریم‌های واشنگتن علیه روسیه که به امضای رئیس‌جمهور آمریکا درامد، نشان داد که ترامپ که کنگره وی را تحقیر کرد تا چه اندازه ناتوان است.

به گزارش فارس، «دیمیتری مدودف» نخست وزیر روسیه اعلام کرد که تحریم های ضدروسی آمریکا به مثابه اعلام «جنگ تمام عیار» علیه مسکو است.

وی ادامه داد که جدیدترین تحریم‌های آمریکا علیه روسیه، ناتوانی کامل رئیس‌جمهور آمریکا را کنگره وی را تحقیر کرد، نشان داد. لایحه تحریم‌های کنگره، تحریم‌هایی را علیه روسیه به بهانه مداخله در انتخابات ریاست‌جمهوری 2016 و اقدامات مسکو در اوکراین وضع کرد.

مدودف روز چهارشنبه در صفحه فیس‌بوک خود وشت که بسته تحریم های آمریکا «به امیدها برای تقویت روابط ما با دولت جدید آمریکا پایان می دهد». نخست وزیر روسیه در ادامه افزود: «نظام تحریم‌ها تدوین شده است و برای چندین دهه به قوت خود باقی خواهد ماند مگر آنکه معجزه‌ای رخ دهد».

مدودف همچنین هشدار داد که گام های جدیدی با هدف حذف ترامپ از قدرت صورت خواهد گرفت و ترامپ را بعنوان یک «بازیگر غیرسیستمیک» توصیف کرد.

مدودف تصریح کرد: «یک جنگ تجاری تمام عیا علیه روسیه اعلام شده است. ما به آرامی به کار خود برای توسعه اقتصاد و حوزه اجتماعی ادامه می‌دهیم و در جایگزینی واردات شرکت خواهیم کرد».
 
کلمات کلیدی : مدودف، تحریم‌، آمریکا ، ترامپ
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.