نظر منتشر شده
۲
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 245637
جزئیات درگیری مرزبانی ناجا با اشرار
تاریخ انتشار : جمعه ۲۵ مهر ۱۳۹۳ ساعت ۱۸:۱۲
فرمانده مرزبانی سیستان و بلوچستان گفت: طی دو درگیری در روز و شب گذشته در نقاط صفر مرزی سیستان و بلوچستان، دو نفر از اشرار به هلاکت رسیده و دو نفر از مرزبانان نیز شهید شدند.

به گزارش فارس، رهام‌بخش حبیبی امروز اظهار کرد: روز گذشته در مورتان، نقطه صفر مرزی میل ۲۰۶ مرزبانان سیستان و بلوچستان با اشرار درگیر شدند که توانستند دو نفر از آنها به هلاکت رسانده و چند نفر را نیز زخمی و مهمات آنها را کشف و ضبط کنند.

فرمانده مرزبانی سیستان و بلوچستان افزود: شب گذشته نیز در یکی دیگر از نقاط صفر مرزی مرزبانان با اشرار درگیر شدند و تعدادی از آنها را زخمی و مجروح کردند که آنها با توجه به نقطه صفرمرزی به سمت کشور پاکستان متواری شدند.

این مسئول ادامه داد: در این درگیری دو نفر از مرزبانان به درجه رفیع شهادت نائل آمد، تعدادی نیز مجروح شدند که هم‌اکنون به طور کامل مورد درمان قرار گرفته‌ و در سلامت کامل هستند.

وی افزود: دو قبضه سلاح جنگی، یک خودرو و تجهیزات و مهمات نیز از اشرار کشف و ضبط شده است.

حبیبی ادامه داد: با توجه به متواری شدن اشرار پس از درگیری‌ها به کشور پاکستان، نامه‌ای به مقامات کشور پاکستان ارسال کرده‌ایم که در جریان این موضوع باشند.

فرمانده مرزبانی سیستان و بلوچستان در پایان عنوان داشت: متأسفانه به دلیل عدم کنترل مرز توسط پاکستان، این کشور به جولانگاه اشرار تبدیل شده و آنها پس از هر اقدام خرابکاری به آن سو پناه می‌برند.
 
مرادبیگ
۱۳۹۳-۰۷-۲۵ ۲۱:۳۷:۲۶
با سلام این چه اشراف کامل اطلاعاتی بوده که دو نفر از ما را شهید وتعدادی را هم زخمی میکنند و ما فقط دو نفر از آنها را هلاک میکنیم.مطمئنا اگه نیروهای آموزش دیده تری در مرزها قرار گیرند اینچنین اتفاقاتی به ندرت پیش خواهد آمد .لطفا به گونه ای (2432479) (alef-13)
 
علی
۱۳۹۳-۰۷-۲۵ ۲۱:۴۸:۴۵
باید سفیر پاکستان احضار شود (2432512) (alef-13)