نظر منتشر شده
۴
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 495531
سپاه پاسداران:حرکت تحریک آمیز ناو آمریکایی در خلیج فارس خنثی شد
تاریخ انتشار : سه شنبه ۳ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۰۴
روابط عمومی منطقه سوم نیروی دریایی سپاه از خنثی سازی حرکت تحریک آمیز یک رزم ناو آمریکایی برابر شناور گشتی این نیرو در خلیج فارس خبر داد.

به گزارش تسنیم،‌ در پی انتشار خبری توسط برخی رسانه های بیگانه مبنی بر "شلیک هشدار ناو امریکایی به سمت قایق ایرانی در خلیج فارس" روابط عمومی منطقه سوم نیروی دریایی سپاه در اطلاعیه ای اعلام کرد: صبح امروز یک رزم ناو امریکایی در شمال خلیج فارس به سمت یک شناور گشتی نیروی دریایی سپاه که در آبهای بین المللی در حال گشت زنی بود حرکت کرد و به قصد تحریک و ایجاد هراس مبادرت به شلیک دو گلوله هوایی کرد. 

این اطلاعیه افزوده است: شناور نیروی دریایی سپاه بدون اعتنا به رفتار غیر حرفه ای و تحریک آمیز آنها به مأموریت خود ادامه داد و پس از مدت کوتاهی شناور امریکایی منطقه را ترک کرد.
 
کلمات کلیدی : سپاه+قایق سپاه+ناو آمریکایی+خلیج فارس+شلیک اخطار
 
United States
۱۳۹۶-۰۵-۰۳ ۲۱:۰۷:۳۰
زنده باد سپاه
آمريكا ضعيف تَر از فيلم هاي سينمائي آش است
سربازان آمريكايي مستقر در خليج فارس از ترس ايران ده ها اختلال روحي رواني دارند هميشه با كابوس حمله سپاه ايران شب را صبح مي كنند (4488388) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۰۳ ۲۲:۲۱:۰۸
برو در خصوص جنگ نفت کش ها کمی مطالعه کن (4488450) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۰۴ ۰۵:۲۷:۳۳
حضورامريكايي ها درخليج فارس براي محدود كردن ايران بوده ولي الان ايران انهارا محدود كرده وانها نمي توانند مانند گذشته ازادانه دست به هر اقدامي بزنند (4488643) (alef-11)
 
بچه ی شوش
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۰۴ ۰۵:۳۷:۴۱
۱.سربازان آمریکایی چون در عمق وجدانشان حضور خود در خلیج فارس را غیر مشروع می دانند به شدت بزدل می باشند. بعضی از حرکات غیر حرفه ای آن ها در راستای این است که خود را جسور و غیر ترسو قلمداد نمایند. خلیج فارس بخشی از خانه ی ما می باشد و با شجاعت از خانه ی خود دفاع می کنیم و تسلیم حرکات ارعابی آمریکا یی ها نخواهیم شد.
۲. امریکایی ها خود بهتر می دانند که از لحاظ لجستیکی و اقتصادی قدرت درگیری در خلیج فارس را ندارند و فقط عربده کشی می کنند، از نظر ملت ایران که به روحیه ی بالای شهادت طلبی و بازوی قدرتمند فرزندان شجاع پاسدار خود واقف است، عربده کشی " مورچه" های آمریکایی بیشتر به یک " جوک" و " لطیفه" شبیه است. (4488646) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.