نظر منتشر شده
۳
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 497232
واکنش نجفی به حاشیه‌های خبر "شهردار شدنش"؛ سخنگویی ندارم
تاریخ انتشار : دوشنبه ۹ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۱۰
«محمدعلی نجفی» گفت که سخنگویی ندارد و اگر در موردی نیاز باشد مواضعش را شخصا با مردم در میان می‌گذارد.

این نامزد شهرداری تهران که در ارتباط با برخی اخبار منتشر شده در روز گذشته مبنی بر شهردار شدنش و بروز برخی سوءتفاهمات در این مورد سخن می‌گفت، به ایسنا گفت: من همانند سایر کاندیداهای شهرداری، برنامه‌های خود را تقدیم شورا خواهم کرد و اگر تشخیص اعضای شورا بر خدمت من در مدیریت شهری باشد، حتما در مورد مسائل شهر تهران با مردم سخن می‌گویم.

وی در پاسخ به این سوال که آیا اظهارات برخی افراد در روزهای اخیر به نقل از او مورد تایید است یا خیر؟ گفت: دوستان همواره به من محبت داشته و دارند و از آنها تشکر می‌کنم، اما بنده در مدیریت شهری فعلا سمت و جایگاهی ندارم که بخواهم سخنگو داشته باشم.

این کاندیدای شهرداری تهران با بیان اینکه در مواردی که نیاز باشد مواضعم را شخصا با رسانه‌ها و مردم در میان خواهم گذاشت، درباره برنامه‌اش برای اداره شهر تهران، گفت: من نیز به مانند دیگر کاندیداهای شهرداری، برنامه‌های خود را تقدیم شورا خواهم کرد و اگر تشخیص اعضای شورا بر خدمت من در مدیریت شهری باشد، حتما در مورد مسائل شهر تهران با مردم سخن می‌گویم.
 
کلمات کلیدی : محمدعلی نجفی + شورای شهر تهران + انتخابات شوراها + انتخاب شهردار
 
Hamidreza
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۰۹ ۱۲:۲۲:۴۶
ايول به اين انتخاب
تاكسي هيبريدي فراموش نشه جناب نجفي
كل تاكسي هاو ميني بوس هاي تهران رو عوض كن جان محمود (4496635) (alef-3)
 
۱۳۹۶-۰۵-۰۹ ۱۴:۵۸:۴۹
بدجوری مرعشی خودش را به نجفی چسبانده حتما میخواد یه کلاهی از این نمد در بیاره . تازه گفته هاشمی هم باید رئس شورا بشه . (4497019) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۰۹ ۱۷:۱۷:۰۶
فک کنم همایت قلیون کشی خانوادگی و مصرف دخانیات توسط بانوان همانند آقایان در پارکها و تشویق انان در صدر برنامه ایشان باشد (4497355) (alef-3)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.