توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 494730
وقتی ۱۰۰ میلیون ۱۰۰ هزار تومان نوشته می‌شود!
واکنش حراست فدراسیون فوتبال به درگیری در سازمان لیگ
بخش ورزشی الف، 1مرداد96
رییس حراست فدراسیون فوتبال درباره‌ی درگیری امروز در سازمان لیگ توضیحاتی را ارائه کرد.
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۲۱
به‌ گزارش ‌ایسنا، مربی سابق نفت تهران به دلیل آنچه که دستکاری در قراردادش با باشگاه نفت خوانده شده در محل سازمان لیگ ایجاد درگیری کرده و شیشه دفتر حیدر بهاروند را نیز شکسته است. در ادامه این ماجرا رییس سازمان لیگ هم با او درگیر شده و در نهایت نیروی انتظامی به این درگیری وارد شده و موضوع خاتمه می‌یابد.

بر اساس اطلاعات واصله به خبرنگار ایسنا، این مربی ظاهرا به صدور کارت بازی برای بازیکنان نفت اعتراض داشته است و اعلام کرده باشگاه نفت به دلیل بدهی فراوان، نباید برای بازیکنانش کارت بازی صادر شود که این موضوع در نهایت به درگیری فیزیکی منجر شده است.

هم‌چنین یکی از بازیکنانی که علی کریمی با خود به نفت آورده به او قول قرارداد ۱۰۰ میلیون تومانی داده شده اما مبلغی که در قراردادش ثبت نهایی شده  ۱۰۰ هزار تومان بوده است.

محمدحسین حمیسی، رییس حراست فدراسیون فوتبال درباره دلیل این درگیری به ایسنا گفت : این یک سوء برداشت بوده است. سازمان لیگ مسئول طلبکاری این مربی نیست و او به اشتباه راهی سازمان لیگ شده بود. مسئولان نفت باید پاسخگوی اشتباهات احتمالی در قرارداد این مربی باشند.

او در پاسخ به این سوال که گویا درگیری شدید بوده و این مربی شیشه‌های سازمان لیگ را نیز شکسته است، گفت‌: به‌ هر حال این قضیه ختم به خیر شد و مربی نفت از سازمان لیگ رفت. او برای پیگیری مطالباتش باید به باشگاه نفت مراجعه کند.
 
کلمات کلیدی : سازمان لیگ
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.