نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 310535
روایت امیرعبداللهیان از دادن پیشنهاد به اسد برای فرستادن خانواده‌اش به تهران
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۴ ساعت ۲۱:۴۷
ارتش سوریه ۵ سال است به مقاومت ادامه می‌دهد آن هم در یک جنگ تروریستی و چریکی. هم‌چنین نیروهای داوطلب سوری اعم از زن و مرد در این مدت در حال نبرد هستند.

حسین امیرعبداللهیان، معاون عربی و آفریقای وزیر امور خارجه، امروز (دوشنبه) در سخنانی درباره تحولات و مقاومت منطقه در دانشگاه صنعتی شریف افزود: اما این نفوذ به معنای مداخله ما در کشورهای منطقه نیست.

به گزارش تابناک معاون ظریف درباره مقاومت بشار اسد در پی سال‌های گذشته خاطرنشان کرد: حدود ۷۰ تا ۸۰ کشور سرنگونی اسد را دنبال کرده‌اند و در این میان ایران، روسیه و حزب الله با نگاه خاص خود و نیز برخی دیگر در سطوح مختلف از اسد حمایت کردند. اما مهم‌ترین اقدام بر سر سقوط نکردن سوریه رهبری بشار اسد با کمک ارتش سوریه و مردم این کشور صورت گرفته است. در منطقه برخی کشورها نگران بودند که آیا اسد با شروع بحران می‌تواند در مقابل حملات مقاومت کند و همواره این نگرانی وجود داشت.

وی گفت: دو سال پیش در دیداری که با بشار اسد داشتیم به او پیشنهاد شد که خانواده‌اش را به ایران بفرستد اما پاسخ او این بود که من تا آخرین لحظه در کشور هستم و همسرم مسوول رسیدگی به خانواده شهداست و از کشور خارج نمی‌شویم. ارتش سوریه ۵ سال است به مقاومت ادامه می‌دهد آن هم در یک جنگ تروریستی و چریکی. هم‌چنین نیروهای داوطلب سوری اعم از زن و مرد در این مدت در حال نبرد هستند.
۱۳۹۶/۰۵/۱۰ ۲۳:۲۳
 
۱۳۹۶/۰۵/۰۳ ۰۹:۱۶
 
۱۳۹۶/۰۲/۱۲ ۲۳:۳۶
 
۱۳۹۶/۰۱/۰۵ ۱۴:۳۸
 
۱۳۹۵/۱۲/۲۳ ۰۸:۰۰
 
۱۳۹۵/۱۰/۱۵ ۱۷:۱۰
 
۱۳۹۵/۰۷/۲۷ ۲۰:۰۱
 
۱۳۹۵/۰۷/۲۴ ۲۳:۰۸
 
۱۳۹۴/۰۸/۱۲ ۲۱:۵۳
 
۱۳۹۴/۰۶/۱۰ ۱۰:۲۴
 
 
کلمات کلیدی : سوریه+ایران+امیرعبداللهیان+اسد
 
۱۳۹۴-۰۸-۲۵ ۲۳:۵۷:۴۵
درود بر بشار اسد بخاطر مقاومتش در برابر استکبار جهانی (3330013) (alef-3)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.