نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 501524
ظریف: برنامه‌ریزی‌های‌مناسبی برای‌توسعه توریسم بهداشت انجام داده‌ایم
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۳۸
وزیر امور خارجه تاکید کرد: برنامه‌ریزی‌های مناسب را برای توریسم بهداشت نه به عنوان متصدی بلکه به عنوان تسهیل‌گر در خدمت اقتصاد کشور انجام داده‌ایم.

به گزارش ایلنا، محمدجواد ظریف در حاشیه حضور در مجلس درخصوص دیدارش با اعضای کمیسیون بهداشت گفت: دوستان کیمسیون بهداشت خواسته این بودند که در خصوص موضوعات مورد توجه آنها که مربوط به موضوعات کلی یعنی اولویت‌های سیاست خارجی است، گفت‌وگو داشته باشیم. در این دیدار، درخصوص توریسم بهداشت و سلامت و تبادل دانشجویان و همکاری‌های آموزشی بحث‌هایی صورت گرفت.  

او با بیان اینکه جذب گردشگر یکی از اولویت‌های وزارت امور خارجه در اجرای برنامه‌‌های سیاست‌های اقتصاد مقاومتی است، اظهار داشت: ساختار لازم را در وزارت امور خارجه برای اجرای آن برنامه‌ها در دولت دوازدهم تعریف کرده‌ایم.  

رئیس دستگاه دیپلماسی ادامه داد: ما برنامه‌ریزی‌های مناسب را برای توسعه توریسم بهداشت نه به عنوان متصدی بلکه به عنوان تسهیل‌گر در خدمت اقتصاد کشور انجام داده‌ایم.

ظریف یادآور شد: در زمینه روابط با همسایگان، اجرای برجام و جلوگیری از تکرار بدعهدی‌ها در این جلسه صحبت شد. امیدواریم با مجلس به عنوان نمایندگان آحاد ملت روابط و همکاری‌های خوبی را دولت دوازدهم داشته‌ایم. 
 
کلمات کلیدی : ظریف+توریسم بهداشتی
 
۱۳۹۶-۰۵-۲۲ ۲۰:۱۳:۰۰
فعلا" توی برجام موندین تا برسه به توریسم (4518268) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.
 
 
هفته
 
 
 
 
ديروز
هفته