توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 401228
پدیده و میزان دوباره پورمحمدی را به مجلس کشاندند
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۰ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۵۹
حجةالاسلام مصطفی پورمحمدی وزیر دادگستری برای پاسخ به سئوالات سه تن از نمایندگان مجلس شورای اسلامی، هفته آینده در کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس حضور می‌یابد.

به گزارش تسنیم، عبدالعلی میرکوهی معاون حقوقی و امور مجلس وزیر دادگستری در گفت‌وگویی درباره حضور پورمحمدی در کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس اظهار کرد: هنوز دستور کار کمیسیون‌های مجلس به ما ابلاغ نشده اما اگر چنین جلسه‌ای هم باشد، پیرو جلسه قبلی خواهد بود.

این مقام مسئول در وزارت دادگستری توضیح داد: پیشتر درباره سئوالات آقایان پورمختار، قاضی‌پور و پژمان‌فر، جلسه تشکیل شده بود که مقرر شد بررسی‌های بیشتری صورت گیرد و مجدداً جلسه تشکیل شود.

میرکوهی توضیح داد: سئوال آقای پورمختار درباره رئیس دادگساری همدان و سئوال آقایان قاضی‌پور و پژمان‌فر نیز درباره پرونده موسسه مالی میزان و پدیده شاندیز است که در جلسه قبلی به صورت کلی، اطلاعات لازم ارائه شد. البته پرونده میزان تقریباً تمام و بدهی‌ها پرداخت شده است. در پرونده پدیده شاندیز هم تا کنون اقدامات زیادی صورت گرفته اما هنوز ادامه دارد.

معاون وزیر دادگستری اضافه کرد: البته در این پرونده‌ها، اصل قضیه باید توسط بانک‌ها پیگیری شود.

بررسی طرح اصلاح موادی از قانون مجازات اسلامی، لایحه موافقت‌نامه همکاری در زمینه مبارزه با جرائم سازمان‌یافته بین دولت جمهوری اسلامی ایران و دولت جمهوری لهستان، طرح ممنوعیت اشتغال به کار محکومان ناشی از تحقیق و تفحص در مشاغل حساس مدیریتی، طرح مبارزه با جرائم اقتصادی، لایحه اجازه اجاره و استملاک ابتاع دولت‌های خارجی و سازمان‌های بین‌المللی در جمهوری اسلامی ایران در کارگروه فرعی‌ بین‌الملل، لایحه نحوه برخورد با استفاده‌کنندگان غیرمجاز آب، برق، تلفن، فاضلاب و گاز در کارگروه فرعی حقوق جزا و بررسی لایحه حمایت از کودکان و نوجوانان در کارگروه فرعی حقوق خصوصی از دیگر موضوعات در دستور کار کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس در هفته آینده است.
۱۳۹۶/۰۲/۱۶ ۰۸:۲۱
 
۱۳۹۶/۰۲/۱۵ ۱۵:۵۶
 
۱۳۹۶/۰۲/۰۶ ۱۳:۱۵
 
۱۳۹۶/۰۱/۱۲ ۱۲:۲۷
 
۱۳۹۵/۰۸/۲۶ ۱۱:۰۶
 
۱۳۹۵/۰۸/۲۵ ۲۱:۲۰
 
۱۳۹۵/۰۸/۰۸ ۱۲:۲۹
 
۱۳۹۵/۰۶/۰۶ ۱۱:۱۸
 
۱۳۹۵/۰۳/۱۵ ۱۸:۵۶
 
۱۳۹۱/۱۰/۱۰ ۲۰:۱۶
 
 
کلمات کلیدی : مبارزه با فساد + پدیده و میزان +پورمحمدی
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.