توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 431829
ابوبکر البغدادی جانشین احتمالی خود را مشخص کرد
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۵ دی ۱۳۹۵ ساعت ۲۳:۲۳
منابع محلی در استان نینوای عراق گزارش دادند که سرکرده گروه تروریستی داعش سه نفر از جمله یک عراقی را به عنوان جانشین خود درصورت کشته شدنش مشخص کرده است.

به گزارش ایرنا، منابع محلی سرکرده های داعش در بخش شرقی حلب درخصوص جانشین های ابوبکر البغدادی صحبت می کنند و بحث درخصوص جانشین های بغدادی در میان عناصر داعش بالا گرفته است.

این منابع بدون اشاره به نام جانشینان بغدادی گفتند که یکی از این سه جانشین احتمالی که ابوبکر البغدادی معرفی کرده عراقی است.

درحالی منابع محلی در استان نینوا از اقدام ابوبکر البغدادی به معرفی سه نفر به عنوان نامزدهای احتمالی جانشینی خود خبر می دهند که غیبت چند هفته ای البغدادی از اذهان عمومی به شایعه مرگ وی دامن زده است.

پیش تر برخی رسانه ها از احتمال کشته شدن البغدادی در عملیات نیروهای عراقی و ائتلاف خبر داده بودند.

در همین حال امروز چهارشنبه 'ابواسحاق العراقی' معروف به زرقاوی موصل یکی از سرکرده های اصلی داعش در شرق در عملیات نیروهای عراقی کشته شد.

در ماه های گذشته نیز بسیاری از عناصر ارشد داعش در عملیات نیروهای عراقی در الرمادی، فلوجه و موصل کشته شدند.

نیروهای عراقی از زمان آغاز عملیات آزادسازی موصل در 17 اکتبر (26 مهرماه) یک چهارم مساحت این شهر را از داعش بازپس گرفته اند.
 
کلمات کلیدی : ابوبکر البغداری+داعش+ابو اسحاق العراقی
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.