نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 451124
ترامپ: اوباما کمی پیش از پیروزی من، مکالماتم راشنود کرده بود/ او یک آدم بد است
تاریخ انتشار : شنبه ۱۴ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۸:۳۳
رئیس‌جمهور جدید آمریکا در ادعاهایی جدید به باراک اوباما حمله کرد و گفت: او تماس‌های برج ترامپ را شنود می‌کرده است.
 
دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا در مجموعه توئیت‌هایی این اتهامات و ادعاها را مطرح کرد.
 
رئیس‌جمهور آمریکا در این باره نوشت: افتضاح است همین الان فهمیدم که اوباما تماس‌های من را پیش از پیروزی در برج ترامپ شنود می‌کرده است. این مک کارتیسم است.
 
این توئیت‌ها اما به اینجا ختم نشدند.
 
چند دقیقه بعد با انتشار توئیت دیگری نوشت: آیا قانونی است که یک رئیس‌جمهور فردی را که به عنوان نامزد در یک انتخابات رقابت می‌کند را شنود کند. این مساله از سوی دادگاه رد شده. این هم یک قانون جدید.
 
وی ادامه داده است: شرط می‌بندم که یک وکیل خوب می‌تواند از این حقیقت که اوباما در ماه اکتبر دقیقا پیش از انتخابات تماس‌های من را شنود می‌کرده پرونده‌ای فوق‌العاده مطرح کند.
 
ترامپ در این مجموعه توئیت‌ها همچنین اوباما را "مریض" توصیف کرده و نوشته است: اوباما به عنوان یک رئیس‌جمهور چقدر توانسته "بی‌شخصیت" باشد که تلفن‌های من را در جریان "انتخاباتی پاک" شنود کند. این شبیه ماجرای نیکسون و واتر گیت است. چه آدم "مریض و بدی" است!
 
با این حال با وجود این ادعای مطرح شده ترامپ تاکنون شواهدی مبنی بر اینکه اوباما در دارایی او اقدام به شنود کرده، ارائه نداده است.
 
کلمات کلیدی : توئیت+ترامپ+اوباما
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۱۴ ۲۳:۲۰:۱۴
ترامپ اشتباه می کند.
اوباما فردی مودب و باهوش است.
از روحانی بپرس . میدونه ! (4187056) (alef-13)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.