نظر منتشر شده
۲۶۷
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 163124
شرط احمدی نژاد برای محاکمه رحیمی/ بزودی متوجه میشوید چرا گفتم بیداری انسانی
بخش سیاسی الف، 13 مرداد 91
تاریخ انتشار : جمعه ۱۳ مرداد ۱۳۹۱ ساعت ۱۴:۲۸
رئیس جمهور در بخشی از صحبت های خود با اشاره به اینکه برخی حدی برای اتهام زنی به دولت باقی نگذاشته اند گفت: در تریبونها اعلام کردند که مادر احمدی نژاد او را آق کرده است از زمانی که مادر پیرم این حرف را شنیده است آنها را نفرین می کند.
 
ضیافت افطار رئیس جمهور با نمایندگان تشکل های دانشجویی عصر دیروز پنجشنبه در ساختمان قدیم مجلس برگزار شد.
 
در این دیدار احمدی نژاد ضمن خوش آمد گویی به دانشجویان و تبریک ماه مبارک رمضان به برخی سئوالات و انتقادات دانشجویان در خصوص مسائل اقتصادی ، فرهنگی و سیاسی پاسخ داد.
 
دعوت جلسه با من نبود
 وی با بیان اینکه دعوت از شما و مدیریت این جلسه به من ربطی نداشت و دیگران بانی این جلسه بودند گفت: برخی از دانشجویان انتقاد کرده بودند که چرا شما بعد از گذشت 7 سال  به دانشگاه نیامدید من باید در پاسخ به این سئوال بگویم که این طور نیست  بلکه در طول این چند سال به 4 - 5 دانشگاه رفته ام بجز سال گذشته که مشغله های کاری داشتم.
 
به گزارش مهر، احمدی نژاد با اشاره به اینکه روحیه آرمانی و انقلابی در جوانهای دانشگاهی در اوج خودش است گفت: همان آرمانها و احساس مسئولیت ها عمیق تر از گذشته شده است و باید کمی حوصله کرد چرا که دیدگاهها متفاوت است و باید با کمک هم کشور را اداره کنیم.
 
روزی 300 نامه می خوانم
 رئیس جمهور یکی از شعارهای اصلی دولت خود را اتکا به توده های مردمی و ارتباط وسیع با بدنه مردم خواند و گفت:  به نظر شما آیا این ارتباط با توده ها کم شده است؟  من در هفته چند جلسه بجز سفرهای استانی  با مردم دیدار دارم و روزانه به طور متوسط  30 هزار نامه به نهاد ریاست جمهوری می رسد که به طور متوسط در حدود 300 نامه را روز می خوانم.
 
وی در ادامه افزود: یکی دیگر از شعارهای دولت عدالت گرایی بود ما اگر در سیاست ، فرهنگ  و اقتصاد برنامه نداشتیم که این همه تحت فشار قرار نمی گرفتیم. ما بزرگترین طرحها را داشتیم که با آنها ممانعت شد.
 
نمی گذارند کار کنیم
 احمدی نژاد خاطرنشان کرد: تمام برنامه های دولت در جهت عدالت بود اما در کشور ما بجز دولت ، دستگاههای دیگری که هستند که تاثیرگذارند مثلا وقتی دولت می خواهد کاری را انجام دهد دیگران به نوعی تاثیرگذارند و باعث می شوند یا برنامه های ما تغییر کند و یا برخی کارها جنبه تکلیفی پیدا کند.
 
وی با اشاره به اصل 44 قانون و اینکه دولت در جهت اعمال عدالت این قانون را اجرا می کند اظهار داشت:  اما برخی ها قانون را طوری می نویسند که از دست دولت خارج شود اگر به خاطر این موضوع با آنها دعوا کنیم می گویند چرا دعوا می کنید و اگر سکوت کنیم می گویند چرا کوتاه آمده اید و سکوت کرده اید.
 
حرف بزنیم یا نزنیم متهم می شویم
 رئیس جمهور با اشاره به اختلاس 3 هزار میلیارد تومانی فساد بزرگ بانکی گفت:  در این ماجرا من شش سال بود که فریاد می زدم عده ای می خواهند پول مردم را ببرند. بارها اعتراض کردم اما آنها ماجرایی درست کردند به اسم 3 هزار تایی و نوک حمله را به سمت دولت هدف گرفتند. من نمی دانم اگر فریاد بزنیم می خوریم اگر سکوت هم کنیم باز هم می خوریم.
 
ماجرای گرانی ها
 احمدی نژاد با اشاره به نوسانات بازار سکه و ارز گفت: من خیلی از فعالیت های اقتصادی که در کشور انجام می شود را قبول ندارم مثل همین بازار ارز و سکه که برخی چیزها در آن پیدا شد. ما خبر داشتیم که دشمن می خواهد ضربه بزند.
 
وی در ادامه اظهار داشت: حرف هایی است که نمی توانم بزنم بلکه باید انقلاب و نظام را حفظ کنیم. یک موقع می شود حرفهای را گفت و گاهی اوقات نیز نمی شود چون مصلحت نیست.
 
رئیس جمهور با بیان اینکه انجام وظیفه مهم است گفت: خوشحالم که به خاطر گرانی های اخیر و وضعیت اقتصادی کشور  به دولت فحش می دهند چرا که اگر می گفتند اینها طراحی دشمن است که اوضاع بدتر می شد من می گویم این اوضاع به خاطر طراحی دشمن و طراحی برخی داخلی هاست. البته فعلا در این مورد نمی توانم چیزی بگویم و شاید بعدا مطالبی را بگویم.
 
احمدی نژاد اظهار داشت: ایستادن در خط عدالت الهی مثل ایستادن بر لبه شمشیر است. این کار بسیار دشوار است چرا که اگر ساده بود نوبت به ما نمی رسید برخی اجرای عدالت امام علی (ع) را خانه نشین کردند و امام حسن مجتبی نیز در اوج مظلومیت قرار گرفت.
 
وی خاطرنشان کرد: مظلومیت این دو بزرگوار به خاطر یک جنگ روانی و آتش بار تهمت هایی بود که به آنها می زدند.
 
کار را رها نکردم
 رئیس جمهور اظهار داشت: من کار را رها نکرده ام حتی یک جلسه از جلسات هدفمندی یارانه ها در طول این مدت تعطیل نشده است. من خودم به شخصه هر هفته 12 ساعت بر روی این مسائل وقت می گذارم.
 
وی با اشاره به اینکه عدالت طلبی دولت نسبت به سال 84 ، 50 برابر شده است گفت: چون ما پای عدالت ایستاده ایم این همه ضربه می خوریم. فکر می کنید چرا چپ و راست دولت را می زند آیا به خاطر کم کاری است ما یک پنجشنبه جمعه تعطیلی نداریم ما در کنار شما ایستاده ایم و خدمت می کنیم اما باید بگویم مسائل عمیق تر از این حرفهاست.
 
رئیس جمهور اظهار داشت: به 100 دلیل که شما 99 تای آن را می دانید دولت سکوت کرده است و البته این سکوت به معنای این نیست که پاسخی ندادیم.
 
احمدی نژاد تصریح کرد: حاضرم اعلام عمومی کنم که اشراف تیم اقتصادی دولت از همه اقتصاددانان کشور نسبت به مسائل واقعی تر است اما ضعف ما تنها در بخش اطلاع رسانی است.
 
برای یک کار نمی دانم چند نفر را قانع کنم
 وی افزود: من نمی دانم برای اجرای یک برنامه باید چند نفر را قانع کنیم. هیچ کجای دنیا این طور نیست. ماجرای ما نقل آن شخصی است که داشت لقمه ای می خورد و در نزدیکی اش گربه ای صدا می کرد. آن شخص با هر صدای گربه یک لقمه به آن گربه می داد و در آخر که فهمید چیزی برای خودش باقی نمانده است.
 
احمدی نژاد با اشاره به تعهد دولت به پاکی و پاکدستی گفت: کسی نتوانست ثابت کند این دولت یک ریال از پاکدستی فاصله گرفته است.
 
وی اظهار داشت: مدیرعامل بانک ملی را چه کسی فراری داد من در این خصوص با مراجع مسئول مکاتبه کردم.
 
ماجرای فساد بانکی را بدل زدند
 رئیس جمهور خاطرنشان کرد: ماجرای فساد بزرگ بانکی را که خود من پیگیری کردم  من با کمک توده مردم  از این موضوع مطلع شدم و وقتی به آنها گفتم بروید پیگیر این ماجرا شوید آنها بدل زدند و موضوع را به سمت دولت هدایت کردند.
 
احمدی نژاد با بیان اینکه همه ما ضعف هایی داریم و کسی مطلق نیست گفت: اما اینکه دولت را به سوءاستفاده متهم کنند و یا اینکه از سوءاستفاده چی ها حمایت کرده است درست نیست.
 
با پسرم هم برخورد می کنم
 وی گفت: قسم می خورم اگر پسرم دستش را کج بگذارد شدید تر از کسانی که میلیاردها برده اند با او برخورد خواهم کرد.
 
ماجرای یک متهم به فساد در دولت
 رئیس جمهور در خصوص اتهامات مطرح شده در مورد برخی نزدیکان رئیس جمهور گفت: یک روز برای من مدارکی آوردند که آنها را بررسی کنم اما هنوز بررسی نکرده مقامات مسئول در تریبون اعلام کردند که فلانی متهم است و بعد پیش من آمدند و گفتند می خواهیم فلانی را ببریم.
 
احمدی نژاد در ادامه افزود: من به آنها پاسخ دادم شما که قبل از محاکمه آبروی این طرف را برده اید اشکالی ندارد می توانید او را ببرید اما یک شرط دارد اگر اثبات کردید که یک ریال سوءاستفاده کرده من در تلویزیون حاضر شده و از مردم عذرخواهی می کنم اما اگر نتوانستید ثابت کنید همان شخصی که آبروی این طرف را برده باید در افکار عمومی مجازات شود.
 
وی تصریح کرد: آنها با این شرط من مخالفت کردند و گفتند چنین چیزی خلاف عدالت و قانون است. خلاصه اینکه بعد از این ماجرا مطرح کردند احمدی نژاد مانع از رسیدگی به پرونده اطرافیانش می شود.
 
رئیس جمهور مجدد به ایستادگی برای اجرای عدالت تاکید کرد و گفت: ما برای این کارها آمده ایم ولی چرا باید دانشگاه را رها می کردیم من نمی گویم می توانم عدالت را به طور کامل برقرار کنم اما  پایش ایستاده ام.
 
اعتراض به دستگیری وبلاگ نویس
 وی با اشاره به اینکه شعار دیگر دولت آزادی بوده است گفت: ما پای آزادی ملت ایستاده ایم در حال حاضر چه کسی وجود دارد که بخواهد بر علیه دولت حرفی بزند و در دلش نگرانی هایی داشته باشد اما آیا علیه دیگران می توان به این راحتی حرف زد. برخی شب در وبلاگشان چیزی می نویسند و صبح آن وبلاگ تعطیل می شود.
 
احمدی نژاد اظهار داشت: این را تا حدودی قبول دارم که ممکن است به خاطر انتقادهای زیاد نسبت به اصل انتقاد بی تفاوت شده باشم.
 
با بگیر و ببند مخالفم
 وی در ادامه صحبت های خود خاطرنشان کرد: برخی در موضوع حجاب و عفاف ما را تکفیر کردند آیا من مخالف حجاب و عفاف هستم من به آقایانی که می خواهند در این موضوع با بگیر و ببند کار را پیش ببرند مخالفم.
 
رئیس جمهوراظهار داشت: هر برنامه فرهنگی را که ما آمده ایم شروع کنیم پاتک زدند رهبر انقلاب سه سال پیش فرمودند به فرهنگ برسید و ما در 31 استان مصوبات فرهنگی داشتیم اما رفتندو گفتند فلانی فرهنگ لیبرالی دارد. جالب است همان آنهایی که می گفتند احمدی نژاد تیرخلاص می زده است امروز می گویند فلانی لیبرال است. اصلا به من می آید لیبرال باشم.
 
احمدی نژاد با بیان اینکه چه دستگاهها و نهادهایی باید فرهنگ را درست کنند گفت: وزارت فرهنگ و ارشاد، صدا و سیما ، حوزه های علمیه ، پایگاههای بسیج، سازمان تبلیغات همه اینها در بحث فرهنگ دخیل هستند و من بودجه همه را افزایش دادم که کمترین بودجه برای وزارت ارشاد بود.
 
وی در بخش دیگری از صحبت های خود اظهار داشت: ما نه از اصولگرایان در این دولت خیری دیدیم و نه از آن طرفی ها . برخی با نام اصولگرایی آمدند به دولت و پدر صاحب بچه را درآوردند.
 
علت شرکت نکردن در مجمع
 رئیس جمهور اظهار داشت: من در جلسات یکی از نهادها شرکت نمی کردم علت عدم حضورم نیز به خاطر تداخل ساعت جلسه این نهاد با کلاس های درسی ام در دانشگاه بود اما بعد از تاکید رهبری بر این قضیه در این جلسات حاضر شدم.
 
احمدی نژاد افزود: برخی ها به خود من گفتند ما به خاطر انتخابات با شما برخورد می کنیم در حالی که ما حتی یک دقیقه هم برای انتخابات کار نکردیم.
 
با 700 میلیون تومان آماده اش را می خریدیم
 وی خاطرنشان کرد: به ما تهمت زده اند که برای هر نماینده 700 میلیون خرج کرده اید در حالی که اگر این طور بود خیلی راحت تر می توانستیم آماده اش را بخریم!
 
احمدی نژاد با بیان اینکه خیلی کارها در دانشگاهها را قبول ندارم گفت: چون بعضی کارها به خاطر فشارهایی است که از جاهای دیگر وارد می شود. این مورد را به وزیر هم گفته ام که نباید از تمام کارها در دانشگاه حمایت کرد.
 
خواهید فهیمد چرا گفتم بیداری انسانی
 وی در ادامه سخنان خود با اشاره به بحث سیاست خارجی کشورمان گفت: هنر این است که در اتفاقاتی که در منطقه رخ داده است شما دو گام جلوتر باشید و آینده را تحلیل کنید هنر این نیست که بتوانیم گذشته را خوب تحلیل کنید .
 
رئیس جمهور گفت: همه می دانستیم که خیزشهایی در منطقه در آستانه وقوع است اما مهم در این قضیه این است که بدانیم مدیریت این انقلابها در دست کیست. ما باید مدیریت تحولات و اصل تحولات را با هم تفکیک کنیم تا دچار تناقض نشویم.
 
احمدی نژاد با بیان اینکه مگر بیداری انسانی غیر از اسلام است و اسلام غیر از انسان گفت: شش ماه دیگر خواهید فهمید که موضع رئیس جمهور درست بوده است البته در این موضوع دیگران هم می توانند حرفهای خود را مطرح کنند.
 
وی با بیان اینکه اسلام یکی بیشتر نیست گفت: اختلافات برای دین و پیامبران نیست بلکه برای مدعیان است. من از ابتدا گفتم که آمریکا در جریان حوادث منطقه بدنبال احیای رژیم صهیونیستی است و الان فهمیدیم که همانطور شده است.
 
رئیس جمهور افزود: بالاترین فریادها را بر علیه دیکتاتوری در دنیا من زده ام و خیلی ها معتقدند این تحولات به خاطر دولت نهم و دهم بوده است.
 
احمدی نژاد با اشاره به اینکه خیلی حلقه ها در داخل و خارج کشور برای مقابله با دولت به هم پیوند خورده اند گفت: من بعد از سفر به لبنان و بعد از اجرای هدفمندی می دانستم از داخل و خارج برای زدن دولت می آیند.
 
مذاکره با آمریکا
 رئیس جمهور در پاسخ به انتقاد یکی از دانشجویان که گفته بود دستگاه سیاست خارجه بدون اجازه می خواهد با آمریکا مذاکره کند گفت: نبرد اصلی ما با نظام سلطه و صهیونیست است و بیشترین حمله را ما نسبت به این رژیم داشته ایم و الان نیز داریم.
 
احمدی نژاد گفت: من مذاکره با آمریگا را کار غلطی می دانم اما هیچ وقت اصل گفتگو را رد نکرده ایم یعنی در فضایی آرام  و در صورتی که آمریکا کارهای زشت خود را کنار بگذارد این دقیقا حرف امام است.
 
رئیس جمهور در بخش دیگری از صحبت های خود با اشاره به اینکه برخی ها حدی برای اتهام زنی به دولت باقی نگذاشته اند گفت:  در تریبونها اعلام کردند که مادر احمدی نژاد او را آق کرده است از زمانی که مادر پیرم این حرف را شنیده است آنها را نفرین می کند.
 
احمدی نژاد در ادامه افزود: کل خانواده ما منهای یک نفر قصد داشتند در این خصوص بیانیه ای بدهند اما من جلوی آنها را گرفتم آنها بارها به مادرم تلفن زده اند و مطالب نادرستی را به ایشان گفته اند.
 
وی خاطرنشان کرد: من تا به حال در مقابل این اقدامات پاسخی نداده ام و نخواهم داد. آنها می خواهند آبروی من را ببرند ، آبروی من فدای انقلاب.
 
رئیس جمهور با رد شایعاتی نسبت به ارتباط احمدی نژاد  و دولت با هاشمی و اصلاح طلبان گفت: می گویند دولت با فلانی ارتباط گرفته است در صورتی که آقای فلانی سایه ما را هم با تیر می زند.
 
احمدی نژاد افزود: در گوشه و کنار اگر افرادی در دولت وارد و یا خارج می شوند به ما ربطی ندارد فارغ از جناحی بودن افراد با توجه به صلاحیت ها و توانمندی افراد آنها را به کار می گیریم.
 
رئیس جمهور در پاسخ به برخی انتقادات در خصوص ناراحتی علما از دولت گفت: 10 روز قبل با کل علمای تهران جلسه داشتیم البته شاید هم برخی از کارهای دولت ناراحت باشند.
 
احمدی نژاد اظهار داشت: اشتباه دولت این بود که فکر می کرد همه دستگاههای نظام وظیفه خود را انجام می دهند. ما مثل خیلی ها نرفتیم روزنامه و رسانه برای خودمان درست کنیم کار کرد دولت همه قابل نشان دادن است.
 
دفاع از مظلوم
 وی در بخش دیگری از صحبت های خود در پاسخ به برخی از انتقادها نسبت به حمایت و طرفداری از اطرافیان رئیس جمهور گفت: از من می پرسند چرا از برخی همکاران خود دفاع می کنید.
 
رئیس جمهور اظهار داشت: آیا یکی که مظلوم واقع می شود نباید از او دفاع کرد آیا اگر بدون سند و مدرک هزار اتهام به یک نفر بزنند نباید از وی دفاع کرد. من سوگند خورده ام که از مظلومان دفاع کنم.
 
رئیس جمهور در پایان با اشاره به اینکه برخی ها انتظا ردارند و می خواهند من همان احمدی نژاد سال 84 باشم گفت: باید به شمابگویم من هم  منتظر  یاران سال 84 خودم هستم.
 
 
مهر
۱۳۹۱-۰۵-۱۳ ۱۴:۳۷:۵۹
با ترفندی خاص دوباره از جواب دادن به بسیاری از سوالات طفره رفتند
انصافا استاد مسلم سخنوری و پاسخ ندادن به سوالات هستند ایشون
جلسه پرسش و پاسخ بوده اما چیزی از توش درنیمده
درباهر رحیمی مگه میشه برای معاون اول آدم نامه و طومار بیاد آدم نخونه؟ جل الخالق!!!
سفر به نیویورک خاندانیادشون رفته که میگه دست پسرم رو هم قطع می کنم؟ نکنه عروسشون کارشناس روابط خارجیه بردنش نیویروک با پول مردم بدبخت تو صف وایسای مرغ
یا دومادش که کردش رئیس استاندارد بعد بردش چین
بابا آقای احمدی نزاد رو هم خوب چیزیه والا (897003) (moderator22)
 
ابوالحسن-ع
United States
۱۳۹۱-۰۵-۱۳ ۱۴:۵۴:۱۰
داداش 11روز دورکاری ایشان را هم در نظر گرفتی!؟ (897039) (moderator16)
 
ایرانی‌
Canada
۱۳۹۱-۰۵-۱۴ ۰۱:۱۸:۰۴
اتفاقا من معتقدم احمدی‌نژاد بزودی اثر بزرگی‌ از خود در تاریخ ایران بجا خواهد گذشت، بشینید و تماشا کنید. (897771) (moderator22)
 
۱۳۹۱-۰۵-۱۴ ۱۴:۰۵:۲۶
با شما موافقم ، اثر بزرگ ایشان احتمالا یک اقتصاد ورشکسته آن هم در دوره ایی است که بیشترین درآمد تاریخ را داشته ایم (898714) (moderator22)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۵-۱۵ ۰۲:۰۴:۲۳
بی انصاف چرا نمی گی در دوره ای که بیشترین پیشرفت و عزت و بیشترین تحریم در تاریخ جهان (899582) (moderator22)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۵-۱۵ ۱۲:۱۶:۵۰
میشه بفرمائید کدوم پیشرفت؟؟ بعضیها نمیدونم ...... استغفراله زبون روزه میخواستم یه چیزی بگمها (900095) (moderator22)
 
۱۳۹۱-۰۵-۱۶ ۱۰:۵۰:۴۹
خدا وکیلی بگو کدام پیشرفت؟پیشرفت در قیمتهای کالاهای اساسی؟پیشرفت در نرخ تورم؟ پیشرفت در بیکاری اقشار تحصیل کرده و غیر تحصیل کرده؟ پیشرفت در از دست دادن فرصتهای سیاسی؟ البته به جز اینها پیشرفت های دیگری هم بوده نظیر پیشرفت در فراهم شدن زمینه اختلاص و رانت خواری ، پیشرفت در فامیل بازی و سفرهای خانوادگی البته برای دولتمردان، پیشرفت در ارائه آمارهای متناقض و بعضا خلاف واقع( گفتم بعضا که الف منتشر کنه)پیشرفت در انجام طرح های غیرکارشناسی و پیشرفت در ادبیات دیپلمتاتیک این یکی را گفتم که صفا کنید و البته بسیاری پیشرفت های دیگر که احتیاجی به یاد آوری آنها نیست (901608) (moderator22)
 
۱۳۹۱-۰۵-۱۴ ۲۰:۱۶:۱۱
حضرت امیر فرمود بعد ازمن مردم حاکمانی که لیاقتش را دارند خواهند داشت اگه احمدی بد ه از بدیتونه اگه خوبه از خوبیتون(البته من هیچوقت به ایشون و امثالشون رای نداده و نخواهم داد) ایشون خودش دستش پاکه ولی دورو بریاش وایوای وای وای عثمان هم خودش دستش پاک بود ولی کارگزاراش ناپاک ولی اونقدر معرفت داشت که قبل از مرگش توبه کنه انشا اله ایشون نیز توبه کنه تو این 7 سال با این درآمد بالای نفت به کجاها میتونستیم برسیم چی شدیم (899270) (moderator22)
 
ببم جان
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۵-۱۴ ۲۰:۵۵:۴۹
ببم جان فاتحه مع الصلوات.
ایران کجای این دنیاقرارداره.
اران اقتصادی
ایران ورزشی
ایران علمی
ایران نوع دوستی
ایران .....
من اصلا ایرانی نمی بینم
اره ببم جان بخواب . (899299) (moderator22)
 
خیالباف
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۵-۱۴ ۲۲:۴۱:۳۹
این حرفهاش هنوز یادمونه اونهم در حوزه ی سیاست خارجی:

اینقدر بیانیه علیه ایران بدین که بیانیه دونتون پاره بشه....بیانیه ها علیه ایران در سازمان ملل کاغذ پاره ای بیش نیست...
حرفهای نسنجیده از رئیس دولت .....
حالا میگه "یهو بیدار نشیم ببینیم همه منطقه علیه ما شده باشن"
آیا اینهم دلیلی بر طفره رفتن از مسئولیت نیست؟؟؟ (899394) (moderator22)
 
ببم جان
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۵-۱۵ ۲۰:۱۰:۵۳
ببم جان یادت باشه که ما ملت فراموشکاری شدیم
چیزی از فرمایشات ایشان یادمان نیست ببم جان
اینا حرف ایشون نبوده ببم جان (900816) (moderator22)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۵-۱۵ ۱۰:۳۴:۲۱
قربون ايشان اثر بزرگي به جا گذاشته شما بي خبري!!! بيا ايران از مردم كوچه وبازار بپرس بهت ميگن (899903) (moderator22)
 
محمودی
۱۳۹۱-۰۵-۱۵ ۲۲:۴۸:۴۵
از اونوری شاید . (900939) (moderator22)
 
یه نفر
۱۳۹۳-۱۱-۲۸ ۰۸:۲۱:۱۳
معذرت میخواما ولی اثره انه؟ (2686856) (alef-3)
 
م. مردم
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۵-۱۳ ۱۴:۵۴:۲۹
عشقه. عشق ملت. عشق پابرهنگان و مستضعفان و کوخ نشینان. عشق صاحبان اصلی انقلاب. (897040) (moderator16)
 
۱۳۹۱-۰۵-۱۳ ۱۵:۴۳:۱۹
با پول همین صاحبان اصلی انقلاب خانوادشو برده نیو یورک
آره دا دا
اونهایی که زیاد ذوق کردن ترکیدن (897114) (moderator16)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۵-۱۳ ۱۶:۰۱:۵۳
نوش جونشون. بهتر از اونیه که بدون مسئولیت، 100 نفر از اعضای خانوادش رو با هواپیمای اختصاصی برد زیارت. (897144) (moderator22)
 
کل حسن
۱۳۹۱-۰۵-۱۴ ۱۶:۵۵:۵۵
شما از مال خودت ببخش نه از بیت المال که همه در آن شریکیم. هر کس چه ایشان چه اوشون اگر یک قران از مال و حق من را بخورد در قیامت هرگز نمیگذرم. این هم منطق است که نوش جونش؟! من هم دلم می خواهد بروم صندوق بانک را بزنم نوش جونم. (899015) (moderator22)
 
سروناز
۱۳۹۱-۰۵-۱۴ ۱۷:۰۱:۱۷
نکنه آخرش ایشون هم ادعا کنه تدارکاتچی بوده است؟ پس کی در این مملکت خودشه و تدارکات نمیکنه؟ برای رئیس جمهور شدن و ماندن ایشون که از آبروی نظام مایه گذاشته شد پس چی شد؟ (899025) (moderator22)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۵-۱۵ ۱۰:۱۸:۴۱
هر مسئولي كه با پول بيت المال كار شخصيش رو انجام داده غلط زيادي كرده!

هر طرفي و هر مقامي كه ميخاد باشه!

كي ميخايم اين چيزا رو بفهميم! (899877) (moderator22)
 
۱۳۹۱-۰۵-۱۳ ۱۷:۵۵:۴۰
تو می خواستی آنها را بفرسته صف مرغ چی فکر کردی (897319) (moderator22)
 
۱۳۹۱-۰۵-۱۴ ۱۰:۱۳:۲۵
با یکی از صاحب نظران صحبت میکردم خیلی راحت میگفت اسم کدام یک از آقا زاده ها را در لیست کنکور دیده ای، هیچ کدام، اینها نه فقط سهمیه دارند بلکه پولدارها نیز با پول خود سهمیه دارند و شاید فقط 50 درصد ظرفیت کنکور برای عوام است و 50 درصد را خواص میگیرند
برای مثال ظرفیت کلاسهای اعلام شده در بعضی دانشگاهها و رشته ها مثلا 20 تا 30 نفر است ولی این کلاسها 40 تا 50 نفر پر میشود یعنی بقیه بدون کنکور از آسمان آمده اند
این یک قاعده شده است و نوعی قانون نانوشته برای قدرتمندان و پولدارها است و جالب اینکه انرا کاملا درست میدانند (898174) (moderator22)
 
r14
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۵-۱۵ ۰۰:۴۷:۴۵
شما مطمئنی از پول بیت المال، خانوادشو برده آمریکا؟
چرا تهمت میزنید؟ (899515) (moderator22)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۵-۱۳ ۱۶:۳۷:۰۴
م . مردم تو نظر توی الف میمیری برو تو ایران یا توی یا لثارات نظر بده تو رو چه

به جای بزرگان نظر دادن (897203) (moderator22)
 
۱۳۹۱-۰۵-۱۴ ۱۲:۳۶:۴۰
عزیزم از روی مثبت منفی های که ایشان می گیرند می شود فهمید که ایشان م. نامردم هستند. (898518) (moderator22)
 
کوروش
۱۳۹۱-۰۵-۱۵ ۱۴:۳۶:۵۴
نه برادر ایشان وافعا م مردم هستند
م مردم = مخالف مردم
م مردم = منفور مردم
خوب هرچی مردم بگن ایشان چون وابسته به از ما بهتران هست و حقوق میلیونی می گیره ساز مخالفت می زنه
طبیعه چون مخالف مردم هستند ایشون (900329) (moderator22)
 
۱۳۹۱-۰۵-۱۳ ۱۷:۵۴:۴۰
آره عشق چند هزار میلیاردی خیلی خوبه (897316) (moderator22)
 
بقایی
۱۳۹۱-۰۵-۱۳ ۲۳:۲۲:۳۷
احمدی نژاد عشق ملت. عشق پابرهنگان و مستضعفان و کوخ نشینان. (897622) (moderator22)
 
۱۳۹۱-۰۵-۱۴ ۱۲:۳۷:۲۲
آقای بقایی باید هم از رییس خود طرفداری کند (898519) (moderator22)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۵-۱۴ ۱۵:۴۴:۰۰
جواب عشق رو خواهي ديد برادر ، صبر داشته باش و همچنان با اين عشق كور حال كن . (898915) (moderator22)
 
بهزاداول
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۵-۱۴ ۰۹:۱۳:۴۲
کاش ایشان یکبار بصورت جامع و کامل میداشتند که چه اشخاص و یا صاحبان کدام مراکز قدرت اجازه نمی دهند کار کنند و چگونه این روند شکل گرفته و سایر موارد را تا بسیاری از حرف ها خاتمه پیدا کند البته اگر این موضوع به این شدت وجود دارد (898040) (moderator22)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۵-۱۴ ۱۹:۴۸:۳۱
این حرفها خودراتبرئه کردن وکی بودکی بود من نبودم هست بابا.منبعددرانتخاب بیشتردقت کنند (899240) (moderator22)
 
۱۳۹۱-۰۵-۱۴ ۱۰:۵۸:۱۹
احتمالا منظور شما همونایی نیستن که میخواین بدون تفکر براتون برن جلوی گلوله و بهدش شماها حسابس بدزدین؟ (898272) (moderator22)
 
۱۳۹۱-۰۵-۱۳ ۱۵:۱۳:۵۸
از ماست که بر ماست...
تازه نصف حقمونه...این گرونی ها که با یک دشمن توجیه میشه...
آقای احمدی نژاد این دشمنی که شما میفرمایید 33سال دشمنی کرد ولی در همان دوران جنگ هم که اوج فشار بر کشورمان تحمیل شد هرگز چنین تورم و گرانی بر مردم فشار نیاورد که الان...
تا کی میخواهید تمامی تصمیمات اشتباه دولت خود را به پای دشمن بنویسید؟
گرانی سکه؟ گرانی مرغ؟ گرانی میوه ؟ گرانی پیاز ؟ گرانی لوازم خانگی؟؟؟؟؟
دواتی که نتواند قیمت مرع را کنترل نماید و آنرا به دشمن نسبت دهد فقط باید در رسانه ملی عذرخواهی کرده و استعفا کند نه اینکه بگوید مشکل خاصی نیست و میگذرد... (897069) (moderator16)
 
mahdy
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۵-۱۴ ۱۵:۴۷:۵۱
سلام اگه واقعا خبر داشتي كجا چه خبره اين حرف رو نميزدي در هر مسئله اي يه ذره فكر كردن ادم رو به جواب ميرسونه كه دشمن داره دولت رو فلج ميكنه و ضربه به كشور از كجا وارد ميشه (898922) (moderator22)
 
رضا
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۵-۱۵ ۱۵:۰۱:۵۹
فكر نميكني دولتي كه اينقدر راحت زير پاي دشمنه بايد كنار بره؟
آخه اين چه وضعيه كه از زمين و آسمون ميباره ميگيم كار دشمنه
پس شما چه كاره اي؟ (900382) (moderator22)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۵-۱۴ ۱۶:۲۴:۱۰
کشته و مرده ی دلیل احمدی نژاد برای عدم حضور در مجمع شدم. یعنی اولویت بندی مسائل در حد پیاده روی در مریخ می مونه. با تشکر از محمود احمدی نژاد که چندوقت یک بار دل ما رو شاد می کنه (898967) (moderator22)
 
۱۳۹۱-۰۵-۱۳ ۱۵:۴۸:۲۶
ببخشید این نظر چرا عوض شد؟

آخرین بار که من این رو دیدم چیزی با مضمون «زنده‌باد آقای احمدی‌نژاد» بود ها! (897120) (moderator16)
 
م. مردم
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۵-۱۳ ۱۶:۳۰:۳۰
دو تا طعنه زد که به نظرم همین دو تا برای کل شبهات کفایت میکنه:

1- «علت عدم حضورم(در مجمع) به خاطر تداخل ساعت جلسه این نهاد با کلاس های درسی ام در دانشگاه بود» (آخرش بود!)

2- «به ما تهمت زده اند که برای هر نماینده 700 میلیون خرج کرده اید در حالی که اگر این طور بود خیلی راحت تر می توانستیم آماده اش را بخریم»! (897194) (moderator22)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۵-۱۴ ۱۶:۲۷:۲۲
عاشق توجیه نرفتن به مجمع ش شدم (898972) (moderator22)
 
۱۳۹۱-۰۵-۱۴ ۱۰:۱۴:۱۰
اشتباه میکنید برکنار باد بوده است (898177) (moderator22)
 
۱۳۹۱-۰۵-۱۳ ۱۶:۰۶:۵۸
دوستان عزیز ، آقای احمدی نژاد بالاخره بایستی اینطور از خودش دفاع کنه ، هر کس دیگه ای هم بود با این مجلس منفعل همینکار رو میکرد ، حرف باد هواست و هزینه ای هم نداره بد نیست (897155) (moderator22)
 
۱۳۹۱-۰۵-۱۳ ۱۶:۱۶:۵۶
دوستان عزیز ، آقای احمدی نژاد بالاخره بایستی اینطور از خودش دفاع کنه ، هر کس دیگه ای هم بود با این مجلس منفعل همینکار رو میکرد. (897175) (moderator22)
 
ماكويي
۱۳۹۱-۰۵-۱۳ ۱۸:۰۹:۲۹
حالا نگفتي اگه خوندن و پاراف كردن هر نامه 2 دقيقه وقت ببره ميشه روزي 600 دقيقه يعني روزي 10 ساعت ناقابل !!!!!!!!!!!! (897343) (moderator22)
 
۱۳۹۱-۰۵-۱۳ ۱۸:۱۸:۳۵
تازه میگه 3 سال تموم تابستون و زمستون در همه ی ترمها، جلسات مجمع با کلاساش تداخل داشته. (897366) (moderator22)
 
United States
۱۳۹۱-۰۵-۱۳ ۱۹:۲۲:۵۴
توی این مملکت هر کسی تا جایی گیر می افته ،نام این مردم بدبخت رو سپهر می کند و وقتی هم که بخواهند از بیت المال استفاده کند،دیگر کسی این مردم بدبخت رو نمی شناسه.دنیای عجیبی شده و همه دم از حق و حقیقت می زنند ولی در عمل چیزی مشاهده نمی شود.الان مظلوم تر از مردم ایران کیه؟قشر خیلی زیادی از مردم در فشار و سختی زیاد قرار گرفتند.یکی باید جواب بده؟چه کسی باید جواب بده؟تمامی مسئولینی که از بیت المال ارتزاق می کنند باید در پیشگاه خداوند متعال پاسخگو باشه. من کاری به شخص احمدی نژاد ندارم ولی ایشان جوابهای دقیق و درست به سوالات نمی دهند.و اکثر جوابهای ایشان دوپهلو هستند.آقای احمدی نژاد فقط این رو بدونین که هنوز توی این مملکت اشخاصی هستندکه معنی حرفها رو می فهمند. (897427) (moderator22)
 
متنفر از دروغ
۱۳۹۱-۰۵-۱۴ ۰۱:۱۴:۲۴
یعنی چند ساله گذشته همه ی جلسات مجمع در تابستون و زمستون با کلاسهای ایشون تداخل داشته؟؟؟؟؟؟ چقدر آخه!! (897761) (moderator22)
 
یک وبلاگ نویس منحرف
United States
۱۳۹۱-۰۵-۱۴ ۱۱:۱۶:۲۸
عجب حقه بازایی هستن این سایت الف
نظراتی که آرای بالاتری دارند با پرش میرن بالا
آرایی هم که پایین هسنمد همون یکی
( اتفاقا یک رای بر خلاف میلم دادم )
دیدم از دوتا رای رفت بالا / چایی دیگر همین کار را کردم یقین کردم

اگر شما روزه میگیرید و مسلمان هستید ... این روشها دروغ محسوب میشود
اشکال شرعی دارد ...
راستی میدونید اشکال شرعی یعنی چه (898312) (moderator22)
 
يوسف
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۵-۱۵ ۰۹:۰۸:۳۹
اشتباه متوجه شدي اين ارايي را كه مي بيني براي وقتي است كه سايت رو باز كردي وقتي شما روي نظر راي ميدي دوباره اپديت ميشه و در اين فاصله ممكن است چند نفر ديگه هم راي داده باشند در نتيجه همه اونها رو با هم ميبيني
مثلا تو يك مطلب رو باز كن و يك اظهار نظر رو به مدت يك ساعت بدون كليك كردن نگاه كن ميبيني كه تعداد ارا هيچ تغييري نمي كنه چون اين تعداد نظر مربوط به 1 ساعت قبل است نه الان به محض اينكه كليك كني دوباره رفرش شده و تعداد نظرات الان رو مي بيني (899779) (moderator22)
 
یک وبلاگ نویس منحرف
United States
۱۳۹۱-۰۵-۱۴ ۱۱:۱۶:۵۵
عجب حقه بازایی هستن این سایت الف
نظراتی که آرای بالاتری دارند با پرش میرن بالا
آرایی هم که پایین هسنمد همون یکی
( اتفاقا یک رای بر خلاف میلم دادم )
دیدم از دوتا رای رفت بالا / چایی دیگر همین کار را کردم یقین کردم

اگر شما روزه میگیرید و مسلمان هستید ... این روشها دروغ محسوب میشود
اشکال شرعی دارد ...
راستی میدونید اشکال شرعی یعنی چه (898313) (moderator22)
 
مهدی پور
۱۳۹۱-۰۵-۱۴ ۱۳:۵۹:۳۵
متأسفم که بعضی ها تحت تأثیر تعدادی انحصار طلب که همه چیز را برای خودشان می خواهند،تحریک می شوند وعلیه شجاع ترین،پرکارترین ، وزیرکترین رئیس جمهورجهان انتقادهای غیر منصفانه ای می کنند دشمنی غرب،اعراب،اصولگراها واصلاح طلبان با دکتر احمدی نژاد نشانگر ارزش وتوانمندی او در عرصه داخلی وخارجی است؛البته دکتر احمدی نژاد خالی از نقص نیست ولی بسیاری از رفتار وگفتارهای پر سر وصدای او متأثر از بی مهری ها است واو ناچار است که از حق(خودش)دفاع کند به هر حال او کمتر از یک سال دیگر خواهد رفت آنوقت شما می مانید و عدالت مهجور! (898703) (moderator22)
 
قلي
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۵-۱۵ ۱۰:۱۶:۳۲
عمو جان

ميان سخنوري و پاسخ ندادن به سوالات تفاوت بسياري وجود دارد!

در بسياري از كشورهاي دموكراتيك اگر مقامي در پاسخ به سوال خبرنگاران طفره برود از ديد مردم كار بسيار غيراخلاقي مرتكب شده است زيرا اين كار را توهين به خود به عنوان شنونده و صاحب حق در سوال از مقامات مي‌دانند.

حالا متاسفانه در كشور ما برخي فرار از سوال را زيركي مي‌دانند!!!

و مردم هم كسي را كه بهتر از زير سوالات فرار كند و پاسخگو نباشد را زيرك‌تر مي‌دانند!!!

من به گوش خود بارها اين مطلب را از افراد مختلف شنيده‌ام كه مايه تاسف است!

تا وقتي كه مردم پرسش از مسئولان و دريافت جواب دقيق و مشخص را حق خود ندانند حال و روز ما اين است!!! (899874) (moderator22)
 
احمد
۱۳۹۱-۰۵-۱۳ ۱۴:۴۴:۲۸
نمي دانم چرا آقايان كه به آخر راه ميرسند ، اينچنين مهربان ،مردمي و بهترين ميشوند . انگار فراموش ميكنند كه چه كردند و چه بودند.
راستي چرا؟!!!! (897014) (moderator16)
 
۱۳۹۱-۰۵-۱۳ ۱۶:۰۸:۴۰
نترس مهربان نمیش
هر کاری خواستن کردن
دیگه خیالشون راحته
آسوده شدن از اهدافی که داشتن (897159) (moderator22)
 
۱۳۹۱-۰۵-۱۳ ۱۴:۴۶:۲۹
برخی جلوی ملک شخصی شدن دانشگاه آزاد را می گیرند به جای تقدیر، یکی از آنها می رود زندان میی گویند چرا طرف به نمایندگان گفته جاسبی گرا مگر گرایش به افراد جرم است؟ تازه نمایندگان هم که با آن طرح گرایش خودشان را به جاسبی نشان دادند (897020) (moderator16)
 
حسن
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۵-۱۳ ۱۴:۵۲:۰۶
سوا ل نمایندگان مجلس از رییس جمهور درمورد قهرش و پاسخ او یادتان است؟ "احمدی نزاد واستراحت؟!" .این اقا فکر می کند همه جا حق با اوست همه چیز را میفهمد وهر جا کم می اورد وشکست میخورد گناه را به دیگران ودشمنان میگذارد مثل خیلی های دیگر (897034) (moderator16)
 
۱۳۹۱-۰۵-۱۳ ۱۴:۵۶:۳۶
اقای دکتر شمادر جایگاه رئیس جمهوری حرف می رنید که وزرا و روسای بانکها رو خودتان انتخا ب کرده ایداین فرار به جلو چه معنی داره . مگر شب انتخابات اقای هاشمی محکوم شده بود که ابروشو ی عارف ناطقی نوری و...روش خود شماست یا ا (897045) (moderator16)
 
۱۳۹۱-۰۵-۱۴ ۱۰:۱۸:۲۵
چرا دروغ میگویید خاوری خود به خود انتخاب شد و دولت هیچ دخل و تصرفی در انتخاب مختلسین و زیر دستانش نداشته است اصلا دولت مگر کاره ای است
(898185) (moderator22)
 
داود
United States
۱۳۹۱-۰۵-۱۳ ۱۵:۰۲:۲۵
آقای احمدی نژاد فکر نمی کنی که دیر شده مظلوم نمایی آیا همه میتوانند برای قوه قضاییه شرط تعیین کنند چطور به راحتی در تلویزیون به فرزندان بزرگان این نظام تهمت زدید فکر نکردید که روزی برای خوتان هم بل-----------ه (897049) (moderator16)
 
علی
۱۳۹۱-۰۵-۱۳ ۱۹:۳۷:۲۹
............این خیلی بده که آدم وقتی در اوج قدرته به راحتی دیگران را بکوبه و با هر

طرفندی که شده از سر راه برداره حتی اگه حرفشون به حق بوده باشه و حالا که داره

قدرتو تحویل میده اینجور همه چیز رو بخاد برگردونه با مظلوم نمایی . درسته که

خیلی با هوشی اما دیگه دیر شده آقای احمدی نزاد. .............. (897445) (moderator22)
 
پریسا
۱۳۹۱-۰۵-۱۴ ۰۹:۰۸:۴۶
برادر و یا خواهر عزیز
بزرگان نظامی که شما نام می برید آیا غیر از این است که جز فساد اخلاقی و مالی کار دیگری در این مملکت کردند. آیا بستگان این آقا در دادگاه محکوم نشدند و یا فراری از مملکت نشدند. یک کم دیدتان را باز کنید . از کسی طرفداری نمیکنم ولی احمدی نژاد یک کم تکونش داد (898030) (moderator22)
 
۱۳۹۱-۰۵-۱۳ ۱۵:۰۵:۵۶
"وی خاطرنشان کرد: به ما تهمت زده اند که برای هر نماینده 700 میلیون خرج کرده اید در حالی که اگر این طور بود خیلی راحت تر می توانستیم آماده اش را بخریم! " =))
ببینید چه جالب هست همه دیگه فهمیدن میشه نمایندگان رو خرید حتی خود رئیس جمهور
مگر توی قضیه دانشگاه آزاد نبود و .............................. (897056) (moderator16)
 
Latvia
۱۳۹۱-۰۵-۱۴ ۰۹:۵۴:۱۳
خودآقای رئیس جمهوربااین جمله به همه نمایندگان مجلس تهمت زدند. (898134) (moderator22)
 
۱۳۹۱-۰۵-۱۳ ۱۵:۰۶:۲۲
پس میشه با 700 میلیون یه نماینده خرید؟؟!! (897058) (moderator16)
 
حم
۱۳۹۱-۰۵-۱۳ ۱۶:۲۷:۴۹
با صحبتی که در یک جلسه با آقایان توکلی و نادران داشتم و شناختی که از ایشان دارم باید بگویم: امثال آقای توکلی رو که با صد برابر و بلکه هزار برابر اینها هم نمیشه خرید. اسمش رئیس جمهوره و شعار عدالتش دنیا را کر کرده ولی به راحتی یکجا به همه نمایندگان ملت و قوه قضائیه و شعور ملت و دانشجویان توهین میکنه! واقعا بویی از عدالت برده؟!
ضمنا دیدار با «کل علمای تهران» هم دروغ محض است. من خیلی از علمای تهران را سراغ دارم و ارتباط مستمر دارم و از این دیدار بی اطلاع هستند. مگر آنکه منظورش تعدادی از روحانیونی باشد که با امیری فرد (گماشته مشائی) هماهنگی دارند. (897190) (moderator22)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۵-۱۳ ۱۹:۳۸:۱۸
قیمت نماینده رو فهمیدیم میشه بگید قیمت رییس جمهور چنده !؟ (897448) (moderator22)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۵-۱۳ ۱۹:۳۹:۰۵
نظر اونا 700 میلیون بوده فی از نظر اقای احمدی نژاد پایین تر از این حفهاست. (897450) (moderator22)
 
United States
۱۳۹۱-۰۵-۱۳ ۲۲:۲۵:۳۳
اگر میشه من میخوام، تازه 2تا هم حاضرم بخرم.ارزون بده 3تام میگیرم (897592) (moderator22)
 
۱۳۹۱-۰۵-۱۳ ۲۲:۴۴:۱۴
نه بابا گرونی این قده هم بیدادنمی کنه! (897608) (moderator22)
 
امير
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۵-۱۴ ۱۰:۱۴:۴۵
نه بابا منظورش اين است كه اين نمايندگان قيمتشان خيلي ارزانتر است يا به روايتي خود را ارزانتر ميفروشند قابل توجه اصولگرايان محترم (898179) (moderator22)
 
۱۳۹۱-۰۵-۱۴ ۱۰:۱۹:۰۴
منظور از اون مثال گربه چی بوده !!!!!؟ (898188) (moderator22)
 
۱۳۹۱-۰۵-۱۴ ۱۰:۱۹:۴۹
فقط برو !!!!!!! (898191) (moderator22)
 
۱۳۹۱-۰۵-۱۴ ۱۵:۱۶:۰۶
قبلا دولت احمدی نژاد با 5 ملیون در ماجرای استیضاح مرحوم کردان میخواست نمایندهها را بخرد
چرا حالا اینقدر زیاد ؟؟؟؟؟؟؟ (898863) (moderator22)
 
۱۳۹۱-۰۵-۱۴ ۱۸:۳۵:۳۸
الفي ها شما آدم نميشيد آقاي توكلي حسابي برات متاسفم باز هم خبري داديدو گذاشتيد يه عده هر چي دلشون ميخواد از دهن گشادشون در بياد و نثار رئيس جنهور كنند كارتون بسيار كثيفه واقعا شما مسلمونيد ؟ نه واقعا مسلمونيد؟ خجالت نمي كشيد هر كامنتي رو نشون ميديد خدا ازتون نگذره شما خواريد ذليليد ديده نميشيد تو لجن دست و پا ميزنيد الهي هر چه زود تر توي اين لجن زاري كه واسه خودتون درست كرديد فرو بريد ما از دست شما راحت بشيم (899155) (moderator22)
 
United States
۱۳۹۱-۰۵-۱۳ ۱۵:۰۶:۲۸
آیانیروی انتظامی زیر نظر وزارت کشور نیست چگونه شما بابگیر و ببند مخالفید (897060) (moderator16)
 
۱۳۹۱-۰۵-۱۳ ۱۵:۱۸:۰۷
پس بردن خانواده به سفر نیویورک چیه؟

اگه کسری از مدارکی که علیه آقای رحیمی مطرح بود، از دکترای جعلی تا این اعترافات علیه رقبای انتخاباتی یا کسانی مثل آقای توکلی و نادران مطرح بود، الان رسانه‌های طرفدار شما چیکار کرده بودند؟

چه کسی خاوری رو نصب کرده؟ چه کسی با مه‌آفریدی‌ها جلسه‌ی خصوصی داشته؟

آقای رئیس جمهور! شما اگه ۲ در روز صرف هر نامه کنید میشه ۶۰۰ دقیقه در روز صرف نامه‌ها. اگه یک دقیقه در روز صرف هر نامه بشه میشه ۳۰۰ دقیقه در روز، یعنی ۵ ساعت؟! مگه کشور قحط الرجاله که شخص شماره‌ی ۱ دستگاه اجرایی باید نامه‌های مردم رو بخونه؟ پس دستگاههای نظارتی چیه؟ (897074) (moderator16)
 
علی
۱۳۹۱-۰۵-۱۳ ۱۹:۴۵:۵۷
ای آقاااااااااااااااا ..... خب یه نیویورکم حقشون نبوده این خاندان ؟؟؟؟؟؟؟ من که فکر میکنم اشتباه شده بوده اینا فکر کرده بودن سفر استانیه اما آخرش که فهمیدن نیویورکه تو رودربایسی آقا محمود مجبور شدن برن..... !!! ای بابااااااا ....... (897465) (moderator22)
 
۱۳۹۱-۰۵-۱۳ ۱۵:۲۲:۱۰
"اگر اثبات کردید که یک ریال سوءاستفاده کرده من در تلویزیون حاضر شده و از مردم عذرخواهی می کنم اما اگر نتوانستید ثابت کنید همان شخصی که آبروی این طرف را برده باید در افکار عمومی مجازات شود. "

بسی جالب است ، دادگاه جایی است که افراد در آن می روند ، شاکی و متهم در حضور قاضی قرار می گیرند، یا اتهام وارد است و یا نیست !
ایشان توقع دارند برای جناب معاون اول محاکمه غیابی برگذار شود ؟!

جالب اینجاست که برای آقای مرتضوی محاکمه غیابی در دیوان برگزار شده و آقایان آن را هم قبول ندارند .

ضمنا" من از شما می پرسم آقای احمدی نژاد، چه کسی رئیس بانک کلی را منصوب کرد ؟
نمی گذارند هم شده لقلقه دهان برخی .
باور بفرمایید جناب احمدی نژاد ، عدم گفتن این اسرار مگو عین بی عدالتی است .

و در آخر به شما پیشنهاد می کنم که بروید و اتهاماتی را که با هاشمی رفسنجانی وارد کرده اید اثبات کنید و اگر نتوانستید به عنوان کسی که آبروی آن طرف را برده باید در افکار عمومی مجازات شوید . (897079) (moderator16)
 
حم
۱۳۹۱-۰۵-۱۳ ۱۶:۳۲:۴۷
بگم ... بگم ... بعدا میگم !!!!!!!!!
تو را به هرچه که میپرستی بس کن دیگه ... اه!
پر ... ی هم حدی داره! (897197) (moderator22)
 
۱۳۹۱-۰۵-۱۳ ۱۵:۲۳:۴۰
مکوب برددیگران به ناحق که کوبند درت را بحق (897081) (moderator16)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۵-۱۴ ۱۶:۳۱:۴۹
آقا این درت در این مصرع معنیش چی می شه؟ لطفا (898976) (moderator22)
 
عبدالکریم
۱۳۹۱-۰۵-۱۳ ۱۵:۲۶:۲۰
پای ثابت استدلالهای ایشان انداختن تقصیر به گردن دیگران,ادعای توطئه سازی بر علیه دولت, وعدهء درمیان گذاشتن با ملت در آینده,سکوت بخاطر مصلحت, مبهم کردن مسائل و پیچیده جلوه دادن موضوعات و مظلوم نمایی برای جلب ترحم عمومی ,فرار به جلو و تاکتیک حمله بعنوان بهترین دفاع است. سؤال اینجاست آیا ایشان در دورهء اول ندانست نمیگذارند کار کند؟صادقانه به مردم میگفت و نمی آمد. ایشان که در یک کشور 75 میلیونی اظهار عجز میکند چگونه مدعی برنامه داشتن برای مدیریت جهان هستند؟ آقای احمدی نژاد, به فرمودهء بزرگان دین, نجات در صداقت است. مردم هم دستشان قدرت خالی است ولی از فهم و درک, کم بهره نیستند, به فهم شان احترام بگذارید. (897085) (moderator16)
 
مسعود
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۵-۱۴ ۱۰:۴۷:۲۱
آقاي احمدي نژاد. فقط صادقانه براي يك بار هم كه شده به يك سوال خيلي مهم كه سوال خيلي از ايرانيهاست جواب دهيد:
بالاترين درامدهاي نفتي تاريخ ايران كه در 7 سال اخير دولت جنابعالي بوده است صرف چه اموري و چه كارهايي شده است؟ كه مردم و اقتصاد هيچ سودي از اين درآمدهاي هنگفت نبرده اند و جز فقر و گراني كمرشكن و فرورفتن بيشتر در باتلاق مشكلات . نصيبشان نشده است و در برآورده كردن ابتدايي ترين نيازهاي زندگي خود هم مانده اند؟ (898244) (moderator22)
 
مسعود
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۵-۱۴ ۱۰:۴۸:۲۷
7 سال است كه مغلطه و جوابهاي خارج از موضوع و سربالا مي شنويم... و اين داستان همچنان ادامه دارد و داستان غمناك فلاكت مردم هم ادامه دارد... (898248) (moderator22)
 
علی
۱۳۹۱-۰۵-۱۳ ۱۵:۲۶:۲۸
آقای رئیس می فرمایند من سوگند خورده ام از مظلوم حماییت کنم. درست است اولا شما سوگند هم خوردید که از قانون دفاع کنید، دفاع ازمظلوم درچارچوب قانون باید باشد، اگر شما اجازه ندهید متهم در دادگاه جمهوری اسلامی ایران حاضرشود واز خود دفاع کند تا مظلومیتش اثبات شود. این دفاع از مظلوم وقانون است؟؟؟ مگر به گویید قوه قضاییه جمهوری اسلامی ضالم است ویبه اران من ظلم می کند اگر چنین باشد آیا شما دربرابر دیگر مردم ایران که باید برای اتهامات خود در دادگاه حاضر شوند چه می اندیشید آیا از این همه مظلوم نباید دفاع کنید یا دفاع اط مظلومی لاطم است که از یاران شما باشد. آقای رئیس مردم مسائل را می فهمند وبا صرف ادعا فقط خودتان را راضی می کنید نه افکارعمومی ومردم را. لطفاً این سئوال را پاسخ دهید. اگر شما از مظلوم دربرابر ظالم(قوه قضائیه) دفاع می کنید ، چرا این را منحصربه اطرافیان خود کردید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ این استانداردهای دوگانه چیزی است که ما دربرابرقدرت های استعمارگر مطرح می کنیم اما حالا دراینجا به آن عمل می کنیم. آیا این عمل با استانداردها دوگانه خود ظلم فاحش نیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!! (897086) (moderator16)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۵-۱۳ ۱۹:۴۲:۳۷
نمونه دفاع از مظلوم دفاع از مرتضوی مظلوم است!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (897458) (moderator22)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۵-۱۴ ۱۶:۳۲:۴۹
نگو که دلم کباب مرتضویه (898978) (moderator22)
 
کارشناس ارشد بیکار
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۵-۱۳ ۱۵:۳۱:۱۸
چند سوال ساده : چرا مرغ 8000 تومان شد؟ چرا یک دولت با برنامه الگو قرار گرفتن در جهان هنوز نتوانسته در ماه رمضان مایحتاج اولیه مردم را به درستی تامین کند ؟ چرا وسط اوضاع گرانی و تورم که واقعی است بحث های نمادین و فلسفی مطرح می شود ؟ آیا چشمانمان از آگاهی باز است یا از شدت بهت؟! (897096) (moderator16)
 
مهران
۱۳۹۱-۰۵-۱۴ ۰۱:۴۷:۱۰
این گرانی ها چه دولار چه مرغ ادامه هدفمند کردن یارانه هاست نمی بینی مجلس کاری نمیده !!!! بااین گرانی ها دیکه به پول یارانه ها اضافه نمیکنن . (897817) (moderator22)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۵-۱۴ ۱۶:۳۳:۵۳
مرغ 8000 تومن شد که وقتی بشه 6500 تومان همه خوشحال شن.
اینها اینجوری شیره سر مردم می مالن. مثل خیلی چیزای دیگه (898981) (moderator22)
 
Netherlands
۱۳۹۱-۰۵-۱۳ ۱۵:۳۹:۳۹
"احمدی نژاد در ادامه افزود: من به آنها پاسخ دادم شما که قبل از محاکمه آبروی این طرف را برده اید اشکالی ندارد می توانید او را ببرید."
دکتر عزیز مگر شما خودت قبل از محاکمه آبروی خاندان هاشمی را نبردی که الان اینگونه از اسم بردن افراد خونت به جوش می آید؟؟؟ (897106) (moderator16)
 
محمود
۱۳۹۱-۰۵-۱۵ ۲۲:۴۱:۴۷
دکتر جون شما که معلم اخلاق تشریف دارید فراموش کردید که ریاست جمهور و همه ی دنیایی که امروز مالکش هستی با یک تهمت بزرگ و هجمه غیر قابل قبول در افکار عمومی و با تهییج افکار عمومی بر شخصیت های ارزشمندی ( هاشمی رفسنجانی - ناطق نوری )که نام تو از مدیدیت دوران آنهاست به دست آوردی؟
چطور شد الان معلم اخلاق شدی؟ (900930) (moderator22)
 
شاکر
۱۳۹۱-۰۵-۱۳ ۱۵:۴۰:۳۲
سبک پاسخ ایشان برای شنوندگان فهیم و منصف روشن است. یاد نحوهء پاسخگویی به نمایندگان مجلس افتادم. ایشان به اندازه ای مخاطب را دست کم میگیرد که دلیل نرفتن به مجمع (که اهمیت ملی دارد و سالهاست زمان تشکیل جلساتش ثابت و بی تغییر بوده) را تداخل با کلاس برای چند نفر عنوان میکند و انتظار دارد باور هم بشود!! جناب آقای احمدی نژاد از همهء خواسته ها گذشتیم جز یکی: باور کنید مردم خوب میفهمند. . . . (897108) (moderator16)
 
حم
۱۳۹۱-۰۵-۱۳ ۱۶:۳۸:۳۸
نکنه واقعا (زبونم لال) راستی راستی مردم ما (از جمله علماء و نمایندگان و دانشجویان ووو...) همگی (با پوزش از همه آحاد ملت بزرگ و تیزفهم و باهوش ایران) کودن هستند؟! وگرنه مگه میشه کسی در چنین جایگاهی اینهمه مردم و مخاطبین خودش رو احمق و ابله فرض کنه؟؟؟!!!!!!!!!!!!!
شاید هم ما ملتمان را خیلی خیلی دست بالا گرفتیم! (897205) (moderator22)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۵-۱۳ ۱۹:۴۵:۲۶
جالب است که در چند ترم همش کلاسها تداخل داشته لازم است بدانید که جلسات مجمع در ساعتهای منظم و خاص مثل کلاس درس برگزار نمی شود. هر دفعه با قبلی متفاوت است. (897464) (moderator22)
 
م. مردم
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۵-۱۴ ۰۱:۳۹:۴۶
واقعا متوجه نشدی چه طعنه هوشمندانه ای به جلسات مجمع با حضور ... زد؟ چ.ن همزمان با کلاس دانشگاه بود نرفتم! یا طعنه ای که در مورد خرید آماده نماینده ها زد.
سالی یه بار ممکنه یه چنین کنایه های ریز و قشنگی زده بشه! (897802) (moderator22)
 
کاوه
۱۳۹۱-۰۵-۱۴ ۱۵:۴۴:۴۸
م.مردم
شما یه وقت کم نیاریها. دارم شک میکنم خود احمدی نژاد باشی!!! (898917) (moderator22)
 
م. مردم
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۵-۱۵ ۰۰:۳۲:۵۵
گفتم که روزی 300 تا نامه جواب میدم. یه بخشش همین نامه های شماس. (899491) (moderator22)
 
آراد
۱۳۹۱-۰۵-۱۵ ۱۴:۵۲:۰۱
مشكل درآمد نداري مطمئناً حقوقت رو از دولت ميگيري كه اينقدر وقت اضافه داري براي دفاع از آقايون! (900360) (moderator22)
 
زهرخند
۱۳۹۱-۰۵-۱۴ ۱۴:۵۸:۴۴
دقیقاً اشتباهت اینجاست جناب شاکر. مردم ما ادای آدمهای فهمیده را در می آورند! (898819) (moderator22)
 
سلامی
۱۳۹۱-۰۵-۱۳ ۱۵:۴۸:۰۸
آقای احمدی نژاد فقط به یک سؤال پاسخ بدهند که از نظر ایشان آیا مسئولیت حتی یک مورد از کاستی ها و نابسامانیهای اخیر متوجه ساحت مظلوم دولت میباشد یا همگی توطئه های داخلی و خارجی است؟ (897119) (moderator16)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۵-۱۳ ۱۵:۵۲:۰۴
همیشه وقتی سیاست مداران ما به بن بست می رسند میگن ی حرفهایی هست که الان نمیشه زد.هیچ وقت مردم رو محرم خودشون نمی دونستن. (897129) (moderator16)
 
علی
۱۳۹۱-۰۵-۱۳ ۱۹:۴۰:۰۸
هه .... آره معلوم نیست که این بعدا کی میاد . ... میگم یه وقت این حرفها روی هم جمع نشه و پدر صاحاب بچه رو دربیاره ..... ؟؟؟؟؟ !!!!! (897453) (moderator22)
 
علی
۱۳۹۱-۰۵-۱۳ ۲۱:۰۳:۱۶
وقتی هم یک قسمت از اون حرفها رو میزنه میگن چرا زدی چرا وحدت رو حفظ نکردی و.......... اگر کمی حافظه قوی باشه چند تا نامه نوشته چند بار جاهایی بعضی سخنهایی رو گفته و...........
واقعا محمود راست گفتهحرف بزن یک چیز میگن نزم یک چیز دیگه میگن (897538) (moderator22)
 
علی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۵-۱۳ ۱۵:۵۲:۱۰
آق اشتباه است-درستش عاق
ویراستار که ندارید و مدام دنبال اتهام به دولت هستید
به خاطر خدا کمکش کنید
برید جناب توکلی خونه رییس جمهور بی انکه ما بفهمیم اتهامات رو بگید و جواب بشنوید و حل کنید
اگر خدا و ملت هدفتون است
اگر که نیست باز هم در بوق و کرنا کنید
باز هم (897130) (moderator16)
 
حم
۱۳۹۱-۰۵-۱۳ ۱۶:۴۲:۴۱
آفتاب آمد دلیل آفتاب!
عجب دل خجسته ای دارید!
رسما دعوت میشود به مجلس از جوابگویی طفره میرود و حالا انتظار دارید در خفای خونه پاسخگو باشد!!!!!!!!!!!
به خاطر خدا یه ذره بیدار بشید لطفا (897206) (moderator22)
 
۱۳۹۱-۰۵-۱۳ ۲۰:۰۷:۲۸
اقا جان مشکلات که تو خونه حل نمیشه.
بوق وکرنا هم نمیخواد.
تو ویترین هر مرغ فروشی با فونت درشت نوشته اند.
در هر خانواده ایرانی دو سه نفر هر روز سر سفره ای می نشینند که بخاطر بوی گند نفت، روز به روز تهی تر میشود.
توکلی هم ساکت بشه.
با لشکر گرسنگان چه خواهید کرد؟ (897490) (moderator22)
 
مشایی
۱۳۹۱-۰۵-۱۳ ۲۳:۲۱:۴۸
برید جناب توکلی خونه رییس جمهور بی انکه ما بفهمیم اتهامات رو بگید و جواب بشنوید و حل کنید
اگر خدا و ملت هدفتون است
اگر که نیست باز هم در بوق و کرنا کنید (897620) (moderator22)
 
۱۳۹۱-۰۵-۱۴ ۰۳:۵۲:۴۶
این یکی دیگه طنز گفته! هنوز توو حال و هوای سال هشتادوچهاره (897887) (moderator22)
 
حسین
United States
۱۳۹۱-۰۵-۱۳ ۱۵:۵۲:۵۳
آقای احمدی نژاد ! چرا اینقدر حاشیه می روید و برای دور کردن أذهان مردم از گناه غیر قابل بخشش خود , آسمان و ریسمان به هم می بافید ؟ ! مگر ولی فقیه , به شما در ابتدای دولت دهم , حکم عزل آن مظلومی را نداد که دفاع از اورا وظیفه خود می دانید ؟ مگر ولی فقیه نفرمود که " انتصاب او موجب سرخوردگی طرفداران شما می شود ؟ آیا منظور آقا , فقط معاون اولی بود ؟! شما کسی را که ولی فقیه به همکاری شما با او راضی نیستند را قدرتمندترین شخص دولت کردی و در جای جایِ این دولت او را صاحب نفوذ کردی ! آیا اینگونه عملکرد , مخالفت صریح و آشکار با ولایت نیست ؟ اگر نیست - که هست - لطفاً بفرمایید چیست ؟ در مورد حکم إبقاء وزیر اطلاعات و رفتارهایتان بعد از حکم ( خانه نشینی 11روزه , تهدید به استعفاء, راه ندادن آقای مصلحی به هیأت دولت و ... ) چه می گویی؟ ! آقای رئیس جمهور ! به عنوان یکی از افراد که عاشق شما بودم , می گویم که شما دیگر در دل بسیج و بسیجی و روحانیت جایی نداری . شما دل خانواده های شهدا را خون کردی . شما به خاطر یک آدم بی ارزش , به رهبر و ملت خیانت کردی . آیا غیر از این است ؟!!! دعا می کنیم که آگر قابل هدایت هستی , خداوند هدایتت کند و اگر کارت از این حرفها گذشته... بحق محمد و آله الطاهرین . (897132) (moderator22)
 
۱۳۹۱-۰۵-۱۳ ۱۵:۵۵:۰۷
وای بر دانشجویی که این جواب ها رو بشنود و قانع بشود. وای بر این کشور که نمایندگان دانشجوش اینا باشن. من که تبری می جویم (897135) (moderator22)
 
سینا
۱۳۹۱-۰۵-۱۳ ۱۵:۵۷:۲۴
" اما هیچ وقت اصل گفتگو را رد نکرده ایم یعنی در فضایی آرام و در صورتی که آمریکا کارهای زشت خود را کنار بگذارد این دقیقا حرف امام است. "

اصلا" صلح بین اسلام و کفر معنی ندارد( امام خمینی)

-------------------------------------------------------------

خیلی راحت تر می توانستیم آماده اش را بخریم!

خیلی خوشم آمد زیرا صداقت کلام در گفته هایت کاملا" آشکار است.

من این نکته شما را میپذیرم و قبول دارم و حتی معتقدم که خیلی انصاف بخرج دادید که توی سر مال نزدید.

زیرا عقیده واقعی شمامبنی بر , سه تا 700 تومان است... (897138) (moderator22)
 
Belgium
۱۳۹۱-۰۵-۱۳ ۱۶:۰۰:۲۳
جون هر چی مرده الف بگذار من حرف این اقای احمدی نژاد رو رو کنم

روزی 300 تا نامه در روز اگه هر نامه 5 دقیق خواندن و فهمیدنش طول بکشه می شه 1500 دقیقه
که اگر تقسیم بر 60 دقیق کنیم می شه 25 ساعت
حالا 11 ساعت دور کاری روش
بقیه کارا رو ول کنید حداقل دکتر احمدی نژاد در خواندن نامه هایش روزی 1 ساعت کم می یاره به همین خاطره نامه ها جواب داده نمی شن و کارای مملکت هر روز خرابتر می شه
جونا
دانشجویان
مردم
شما رو به خدا فقط سخنان هر کس رو با نیروی خرد بسنجید و پس رد یا بپذیرید
شما رو خدا در مورد همه حرفها بیاندیشید
شما رو به این ماه رمضان قسم می دم دروغگو و راستگو رو با خردمندی و اندیشه از هم جدا کنید

از قدیم می گن دروغ بزرگتر شیرینی بیشتری برای شنونده اش داره
الفی های بزرگوار شما که خبر رو گذاشتید بابا بگذارید این نظر کوچک من رو هم مردم ببینند
پیروز مردم خوب ایران بزرگ (897141) (moderator22)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۵-۱۶ ۰۸:۲۲:۱۵
اگر ایشان گزارشی از خلاصه و یا موضوع کلی نامه های واصله را مطالعه کند بیشتر از 300 نامه نیز در روز می شود خواند. اگر فکر می کنید که لفظ ایشان اشکال داشته است به نظر من کاملا مطابق ادبیات عقلاست که شما به آن دقت ننموده اید.

شاید بهتر می بود که ایشان بفرمایند که 300 نامه را مورد بررسی قرار می دهم نه اینکه می خوانم (901344) (moderator22)
 
ایرانی
۱۳۹۱-۰۵-۱۳ ۱۶:۰۳:۲۴
آینده معلوم می شود که آقای توکلی و نادران و مطهری داد می زدند این سفسطه کننده چه بلایی بر سر ملت و اقتصاد و سیاست خارجه اش آورده است؛ که نشود سالیان دراز آن را حل کرد. (897146) (moderator22)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۵-۱۳ ۱۶:۰۴:۱۴
من چیزی می نویسم که به آن ایمان دارم.در دور بعد هم امکان ندارد فردی مقتدر و توانمند و باهوش و با کارنامه ای قابل دفاع در حوزه مدیریتی اعم از مدیریت شهری مدیریت نظامی و...رئیس جمهور شود.فردی ضعیف با روحیات ضعیف و فکر سطح پائین رئیس جمهور می شود.فردی که من الان کاملا ایشان را می شناسم و قبلا برای دوره ای هم رئیس یکی از قوا بودند که به دلیل عدم کفایت لازم و صلابت لازم برای ریاست این قوه کنار گذاشته شدند و در دور بعد رئیس جمهور می شوند تا این پازل تکمیل شود .امیدوارم ایران همیشه پاینده باشد و هیچ گاه به پایان سلام نکند.هر چند که گاهی اوقات جلوی روزگار بی رحم نمی توان مقاومت کرد. (897147) (moderator22)
 
محمد
۱۳۹۱-۰۵-۱۳ ۱۶:۰۹:۲۳
کاشکی احمدی نژاد در دوره خاتمی رییس جمهور شده بود تا نمیتونست صدها میلیارد دلار پول نفت رو به هدر بده و جاش مجبور بود که 30 میلیارد دلار بدهی خارجی رو تصفیه کنه.اونوقت خدا میدونست که چه بلایی سر مملکت میومد. (897160) (moderator22)
 
۱۳۹۱-۰۵-۱۳ ۱۶:۱۰:۴۱
به جناب رییس جمهور باید عرض کرد در انتخابات به اندازه کافی برای دیگران مشکلات بوجود آوردند که حالا دارن بی گناه جلوه میدن اطرافیانشو(از جمله خودش) (897161) (moderator22)
 
علی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۵-۱۳ ۱۶:۱۸:۵۷
با سلام
من فقط نفرین می کنم خورندگان بیت المال رو و هر کس که از جان و مال و آبروی مردم برای خود پلکان ترقی ساخت
خدا خودشون، پدر و مادرشون و خانوادشون رو نیامرزد که مردم را به منتهای بدبختی رسوندند
الهی آمین (897178) (moderator22)
 
Canada
۱۳۹۱-۰۵-۱۳ ۱۶:۵۶:۱۰
آقای احمدی نژاد
برای انجام کار خوب فقط نیت خوب کافی نیست. شاید نیت شما خوب باشد اما در عمل چنین چیزی دیده نمی شود. (897228) (moderator22)
 
مسعود انتظاری
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۵-۱۳ ۱۷:۰۱:۵۳
نمونه کارهای رییس جمهور دردفاع از مظلومان انتصاب مرتضوی است؟ (897236) (moderator22)
 
تافردا
Tajikistan
۱۳۹۱-۰۵-۱۳ ۱۷:۱۳:۵۸
بسمه تعالی
مملکت بابحران مواجه است آقای احمدی نژاددنبال حاشیه هاوحاشیه سازی است این آقای احمدی نژادنیست که بایدبرای قوه قضائیه خط نشان بکشد.یکی دراین مملکت پیدانمی شودبه ایشان اعلام کندکه، آقای احمدی نژادشمارئیس یکی ازقوادرنظام جمهوری اسلامی هستید نه تمام نظام تاایشان ازاین کلی گویی هادست بردارد (897258) (moderator22)
 
کارگر جنوبشهری
۱۳۹۱-۰۵-۱۳ ۱۷:۱۵:۱۳
من آخر نفهمیدم این یک عده کیا هستن؟؟؟؟
یک عده نمیزارن کار کنیم!!
یک عده نمیزارن عدالت برقرار بشه!
یک عده نمیزارن مردم راحت زندگی کنن!
یک عده باعث افزایش قیمت مرغ شدن!
یک عده باعث افزایش قیمت دلار شدن!
یک عده باعث افزایش قیمت سکه شدن!
دیگه خسته شدم انقد فکر کردم.
راستی آقای احمدی نزاد یک عده هم اسامیشون تو جیبت بود از اونا چه خبر؟؟؟
الف مرد باش انتشار بده (897260) (moderator22)
 
مهدی
۱۳۹۱-۰۵-۱۳ ۱۷:۲۰:۱۴
رئیس جمهور مصلحت گرا پس مصلحت ایجاد میکند که بعضی چیزها رو نگویید با این استدلال مصلحت شما بود که باعث شده بود شما همه گذشته انقلاب را زیر سئوال ببرید و از آن به عنوان ابزاری برای به قدرت رسیدن استفاده کنید (897267) (moderator22)
 
۱۳۹۱-۰۵-۱۳ ۱۷:۴۱:۵۷
سلام آقای احمدی نژاد
فقط یه نکته:اگر کسانی هستند که مانع میشوند و نمی گذارند شما کارتون رو بکنید فقط دو حالت داره1-شما زورتون از آنها بیشتره و میتونید آنها را کنار بزنید!در این صورت چرا برای مردم کاری نمی کنید و نکردید؟2-شما زورتون به این آدما نمیرسه و مانع از کار شما میشن!پس چرا استعفا نمیدین؟شما که اگه اینجوری باشه کاره ای نیستین فقط مجبورین حرف بشنوین،پس استعفا بدین برین!به سلامت!!!!! (897296) (moderator22)
 
۱۳۹۱-۰۵-۱۳ ۱۷:۴۲:۳۶
مصلحت!!!!!!!!!!!!!!!!!!!سکوت مصلحتی!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!خط قرمز!!!!!!!!!!!!!!!گروکشی!!!!!!!!!بی جاره مردم به کیا دل خوش کردن؟ (897298) (moderator22)
 
محمد خراسانی
United States
۱۳۹۱-۰۵-۱۳ ۱۷:۵۵:۱۱
خدا را شکر از بابت اینکه در زنده بودنم به اشتباهاتم پی بردم و ار اینکه به آقای احمدی نژاد رای دادم و در تمام میتینگ ها از ایشان دفاع کردم می توانم توبه کنم.
ایکاش از روز اول موضع خود را در مقابل رهبری نشان می داد و ما را به گمراهی نمی کشاند ،
بشکند دستم که نوشتم احمدی نژاد
استغفرالله ربی و اتوبو الیه. (897318) (moderator22)
 
عباس
۱۳۹۱-۰۵-۱۳ ۱۷:۵۶:۰۱
در مورد «ماجرای یک متهم به فساد در دولت» آيا وقتي ايشون در تلويزيون اومدند آبروي مسئولين قبل رو بردند اشكال نداشت كه حالا به فكر آبروي اطرافيانشون افتادند؟!
چه حرف عجيبي! براي قوه قضاييه شرط و شروط مي‌ذاريد؟ مگه براي بفيه متهم‌ها هم اين كار رو مي‌كنيد؟!
اين‌قدر فرافكني تو حرف‌هاي ايشون هست كه ارزش نوشتن نداره!
ديگه گوشمون پر شده از اين حرف‌ها! (897320) (moderator22)
 
صادق
۱۳۹۱-۰۵-۱۳ ۱۸:۰۶:۵۲
متأسفم که آقای رئیس جمهور (جایگاه دوم کشور) بجای پاسخ کارشناسانه, مسائل عوامانه مثل نفرین مادرم و... را مطرح میکنه. یاد ادبیات پاسخگویی به نمایندگان مجلس( با هم صفا کنیم,نمرهء کمتر از بیست نامردیه و. . .) افتادم. آقای رئیس جمهور متأسفم که مایهء افتخارم نیستی. . . (897335) (moderator22)
 
مهدی
Netherlands
۱۳۹۱-۰۵-۱۳ ۱۸:۰۷:۲۳
آقای رئیس جمهور، نصب یک قاضی از نظر افتصادی بی سواد، بر مسند راس مدیریت یک مجموعه بزرگ اقتصادی، صرفنظر از متهم بودن ایشون در جنایات دردناک کهریزک، چه ارتباطی به توطئه های خارجی و یا مانع تراشی های داخلی داره؟! (897339) (moderator22)
 
United States
۱۳۹۱-۰۵-۱۳ ۱۸:۰۹:۳۲
داریوش : خداوندا ٬ملت مرا از شر دشمن ، خشکسالی و دیو دروغ حفظ فرما (897344) (moderator22)
 
رضا مرادی
۱۳۹۱-۰۵-۱۳ ۱۸:۰۹:۴۶
1.احمدی نژاد در ادامه افزود: من به آنها پاسخ دادم شما که قبل از محاکمه آبروی این طرف را برده اید اشکالی ندارد می توانید او را ببرید اما یک شرط دارد اگر اثبات کردید که یک ریال سوءاستفاده کرده من در تلویزیون حاضر شده و از مردم عذرخواهی می کنم اما اگر نتوانستید ثابت کنید همان شخصی که آبروی این طرف را برده باید در افکار عمومی مجازات شود.(!!!!!!!!!!!!!)

2.ما مثل خیلی ها نرفتیم روزنامه و رسانه برای خودمان درست کنیم(!!!!!!!!!) کار کرد دولت همه قابل نشان دادن است.

3.من سوگند خورده ام که از مظلومان دفاع کنم.(!!!)یعنی من خراب این 3 موضوع بالا هستم (897346) (moderator22)
 
محسن ربیعی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۵-۱۳ ۱۸:۱۹:۱۳
کسی که به قانون احترام نمیذاره و حتی علیه قانونه چطور میتونه دم از عدالت بزنه؟ اگر ریس جمهور از قانون اطاعت نکنه و فقط قشر ضعیف مجبور به رعایت قانون باشن این از بی عدالتی هم بدتره این...........
لطفا به جای در شیپور عدالت دمیدن و پشتیبان ولی فقیه بودن دمیدن خودتون رو اصلاح کنید. خدا رو شکر ولی فقیه عزیزمان به پشتیبانی ظاهری شما هیچ نیازی ندارند. حالا هم میتونید تا آخرین روز ریاست جمهوری تون خانه نشینی کنید چون نبودتون خیلی تاثیر مثبت تری داره تا بودنتون الهم عجل لولیک الفرج (897369) (moderator22)
 
علی از هشترود
۱۳۹۱-۰۵-۱۳ ۱۸:۲۶:۱۱
اینکه بالاترین مقام دولت اذعان کند که نمی گذارند خودش جای تعجب است . اگر هدفش مقام رهبریست ! تا جای که مردم اطلاع دارند اقا در هر سطحی حمایتش می کنند . وگرنه نشان از ضعف یک دولت مرد است . واقعا جای تامل دارد . اقاجون نمی ذارن یک دفعه اعلام کن که من نتونستم برو بشین خونه ی جای دانشگاهی، ویلایی .بذار اونایی که هماهنگترن بیان روی کار . شما خودتان می خواهید همه را به زیر سوال ببرید بعدش بگین از مظلوم حمایت می کنم . ان همه تهمت بی مدرک زدی انتظار داشتی واست قربانی ذبح کنند دکتر جان! واقعا که!!!! (897373) (moderator22)
 
مصطفی
Italy
۱۳۹۱-۰۵-۱۳ ۱۸:۲۸:۲۴
اقای رئیس جمهور محترم وقتی ماست شما سیاه است چگونه میتوان ثابت کرد ماست سفید است جناب عالی فکر میکنید واقعا مردم نمیفهمند در مورد فسادهای اخیر هم باید بگویم که خوشبختانه و یا بدبختانه اغاز این فسادها درست بعد از ریاست شما بر دولت بوده و قبل از ان این افراد یا در کشور نبودند و یا ان موقع وضعیت مالی انچنانی نداشتند در ضمن لطفا طبق اسناد موجود در پرونده ها نگاهی به پارافهای لطفا همکاری شود و یا سریعا اقدام شود و از این قبیل پارافها و تاریخ های انها داشته باشید بد نیست لطفا این کمتر از ده ماه را هم سکوت کنید تا به خیرو خوشی بگذرد تا بعدش ببینیم چه گلی باید سر خود بمالیم از دست کارها و سیاستهای عدالت محورانه و مستضعف خورد کن شما

در مورد پسرتان هم لطفا یک پاسخی در مورد نحوه پذیرش شان در مقطع دکتری در دانشگاه بین المللی کیش به صورت خلاصه بفرمایید بد نیست و نیز در مورد ابروی ان فرد مشخص که فرمودید رفته یادان هست در ان مناظره نامی از افرادی را بردید که هیچگونه سندی دال بر متهم بودن انها در هیچ جای قوه قضائیه و اطلاعات نبود رطب خورده کی منع رطب کند عزیز دل (897376) (moderator22)
 
مرتضی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۵-۱۳ ۱۸:۳۵:۰۹
آقای رئییس جمهور خواهش میکنم اینقدر دم از عدالت نزنید.کدام عدالت؟ (897384) (moderator22)
 
۱۳۹۱-۰۵-۱۴ ۱۱:۵۵:۲۳
اینم اضافه کنید که کمی صادق باشید شما میگید روزی 300 نامه رو مطالعه می کنید که اگر برای مطالعه هر نامه 3 دقیقه هم وقت بزارید میشه 900 دقیقه معادل 15 ساعت پس کی به امور مملکت می رسید اینم از او حرفها بود لطفا اینقدر به شعور ما توهین نکنید (898411) (moderator22)
 
۱۳۹۱-۰۵-۱۳ ۱۸:۳۶:۲۴
مبینم حسابی کم اوردی؟ تو که واسه مشکلات جهان کلی برنامه داشتی؟تمام کشورها از کارشناسان اقتصادی شما دعوت کردن؟ حالا چرا گیر کردی؟ (897385) (moderator22)
 
هاشم
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۵-۱۳ ۱۸:۳۹:۱۳
درود بر رئیس جمهور زحمت کش، با تمام صحبت هاشون موافقم و مخالفینی که در ظاهر انقلابی هستند با بی انصافی ایشان را تخریب میکنند تا بعد از دوران ریاست جمهوری از محبوبیت مردمی ایشان چیزی باقی نماند و به یک مهر سوخته تبدیل شوند. (897387) (moderator22)
 
۱۳۹۱-۰۵-۱۳ ۱۸:۴۵:۰۹
آیا همه کسانی که در معرض انهام قرار می گیرند اول برابر قانون تحقیق و بررسی و احضار و تکمیل پرونده می شوند و در نهایت بر گناه یا بی گناهی آنان حکم می شود و یا در همان ابتدا قوه قضائیه تضمین می دهد که اگر بی گناه بود ما عذرخواهی می کنیم؟! خوب روشن است که مسیر اول مطابق قانون است .آیا این قانون برای همه ایرانیان نیست و آیا در آن استثنائی دیده شده است؟ (897395) (moderator22)
 
مرتضی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۵-۱۳ ۱۸:۴۶:۲۴
من فکر می کنم که آقای رئیس جمهور اینقدر درگیر حل مشکلات جهانی و صدور فرهنگ ایرانی به جهان هستند که مشکلات مردم خودشون رو فراموش کردند (897398) (moderator22)
 
امیر
۱۳۹۱-۰۵-۱۳ ۱۸:۵۶:۰۸
راستی مرتضوی جریان ملک زاده . متکی.خدا بیامرز کردان و مشایی و بقایی و عزل مصلحی وزیر اطلاعات رو به لیستتون اضافه کنین (897401) (moderator22)
 
کبوتر
United States
۱۳۹۱-۰۵-۱۳ ۱۹:۰۴:۴۰
در طول این چند سال همیشه جلسات مجمع با کلاس درس دانشگاه تداخل داشته ؟ نمی شد ساعات کلاس درس دانشگاه را تغییر داد؟ در ترم های بعدی در ساعات دیگری درس گرفت؟ کدام مهمتر است؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (897412) (moderator22)
 
United States
۱۳۹۱-۰۵-۱۳ ۱۹:۲۲:۴۳
دوست داریم احمدی نژاد ... بگذار این رانت خواران و بند بازان تمام تلاششان را بکنند ؛ به موقع ما در انتخابات بعدی توی دهانشان خواهیم زد .... (897426) (moderator22)
 
حسن
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۵-۱۳ ۱۹:۴۵:۲۴
اشتباه عرض می کند اقایی احمدی نزاد باید استعفا بدهد وار مردم عذر خواهی کند (897463) (moderator22)
 
United States
۱۳۹۱-۰۵-۱۳ ۱۹:۴۸:۱۳
قسمتي از سخنان رييس جمهور و جواب:
«در تریبونها اعلام کردند که مادر احمدی نژاد او را آق کرده».ميگم: از اعضاء خانواده شما اعلام كرده كه مادر شما از خانه نشيني او ناراضي است
«روزانه 30 هزار نامه می رسد که حدود 300 نامه رادر روز می خوانم».ميگم:بقيه راكي مي خواند و چندتامشكل مردم حل شد
«نمی گذارند کار کنیم»ميگم: اين حرف را ديگران هم زدند ولي شما گفتي دروغ است و نخواستند كاركنند فقط بردند وخوردند در اين 30 سال.
«حرف بزنیم یا نزنیم متهم می شویم»ميگم:حقايق گفته شود نبايد ترسيد
«من خیلی از فعالیت های اقتصادی که در کشور انجام می شود را قبول ندارم»ميگم: تيم اقتصادي كه مربوط به خود شماست
«حاضرم اعلام عمومی کنم که اشراف تیم اقتصادی دولت از همه اقتصاددانان کشور نسبت به مسائل واقعی تر است»ميگم: عجب! در جمله بالا كه گفتي ازفعاليت اقتصادي راضي نيستي
«گراني به خاطر طراحی دشمن است»ميگم: نفهميديم گراني كاردشمن است يا نوعفعاليت اقتصادي كه قبولش نداري و موجب گراني شده؟
« برخی اجرای عدالت امام علی (ع) را خانه نشین کردند»ميگم: وخانه نشيني شما به خاطر مخالفت با امر ولي مسلمين بود
«کسی نتوانست ثابت کند این دولت یک ریال از پاکدستی فاصله گرفته است»ميگم: با مردم چي ؟و فساد در بانك ها به عهده منصوبين شمانيست؟
«با پسرم هم برخورد می کنم»ميگم: اول به نزديكان متهم خود اجازه حضور در دادگاه رابده تا پاكي خودودولت راثابت كنند سپس حرف پسرت رابزن
«علت عدم حضورم نیز به خاطر تداخل ساعت جلسه این نهاد با کلاس های درسی ام در دانشگاه بود»ميگم: تداخل ساعت كار نفوذي
دشمن در دانشگاه بودبه قول شما در مساله گراني
«خواهید فهیمد چرا گفتم بیداری انسانی»ميگم: تا الان هيچ كس در اين مملكت نفهميده و فقط شما فهميدي؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
«شما که قبل از محاکمه آبروی این طرف را برده اید»ميگم: شما آبروي چند نفر راقبل از محاكمه برده اي؟؟؟؟؟؟؟
«برای یک کار نمی دانم چند نفر را قانع کنم»ميگم:مگر نگفتي دولت پاسخگو بايد كل ملت راقانع كني.
«من مذاکره با آمریگا را کار غلطی می دانم»ميگم: پس نامه فدايت شوم به اوباما براي چي بود؟
«با 700 میلیون تومان آماده اش را می خریدیم»ميگم:پس اين فن را هم بلدي و حرف هايي كه بوده درست است (897470) (moderator22)
 
محمد
۱۳۹۱-۰۵-۱۴ ۱۴:۰۱:۳۱
من مهندس مکانیک باسابقه36سال کارازهمان دانشگاه رییس دولت هستم. به ایشان در مورداینکه میگه ماهمش کارمیکنیم وپنجشنبه جمعه نداریم ازیک کارشناس خارجی مطلبی نقل میکنم که وقتی ازاو خواسته بودند روز جمعه اضافه کاری کند گفته بود: من 6روز کار میکنم که روز تعطیل اسثراحت کنم وبرای6روز دیگر امادگی کار داشته باشم.مورد دیگراینکه شما بازار هم که تشریف ببری می بینی دربعضی مغازه ها نوشته :خرده فروشی نداریم این بدان معنی است که حتی مدیربت در معاملات عمده وخرده دارد .شما چه طور نمیدانی که نامه ای که یک رییس بانک یایک بخشدارو........ باید بگیرد" میخوای جواب بدهی (898707) (moderator22)
 
۱۳۹۱-۰۵-۱۳ ۱۹:۵۳:۳۰
همه ما در مقابل وجدان خود، مردم و از همه مهمتر خداوند باریتعالی مسئولیم. کاش درک صحیحی از این کلمه داشته باشیم و کاش شعور مردم رو بازیچه خود قرار ندهیم... تاریخ گواه اعمالمان خواهد بود و گریزی از خدا نیست... (897476) (moderator22)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۵-۱۳ ۲۰:۱۲:۰۲
سخنان احمدی نژاد چند ماه بعد که مرغ با واردات یه ذره ارزانتر بشه:

"مرغ گران شده بود امدند و جار و جنجال و تمام مدیریت این دولت که نوکر مردم بود رو زیرسوال بردند همان موقع ما گفتیم صبر کنید تهمت نزنید بالاخره ارزان می شود توطئه کرده بودند که بخاطر یه هزار تومن گرون شدن مرغ دولت را از پا دربیاورند اما دولت همچنان سر پا است و ما...." (897495) (moderator22)
 
mehdi
۱۳۹۱-۰۵-۱۳ ۲۰:۲۹:۲۷
خودش چندین بار اعتراف کرده که نمی تواند مملکت را اداره کند
"ماجرای فساد بزرگ بانکی را که خود من پیگیری کردم من با کمک توده مردم از این موضوع مطلع شدم و وقتی به آنها گفتم بروید پیگیر این ماجرا شوید آنها بدل زدند و موضوع را به سمت دولت هدایت کردند. " (897516) (moderator22)
 
زیر خط فقری
۱۳۹۱-۰۵-۱۳ ۲۰:۳۰:۰۱
هرچه گذشتم در مطلب چیزی بدرد من نخورد و چیزی جزء تکرار مکررات نبود از صف مرغ هم جا موندم به خاطر این مطلب (897517) (moderator22)
 
شیرازی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۵-۱۳ ۲۰:۳۴:۰۸
شمایی که شش سال پیش می دونستید پول مردم را دارن می دزدند چرا سکوت کردین ، ایا مثل رفیق دزد و شریک قافله در این جا نباید بکار رود . (897523) (moderator22)
 
احمد
United States
۱۳۹۱-۰۵-۱۳ ۲۰:۴۳:۱۴
جناب آقای احمدی نژاد:
برای یکبار غیرت ، شرافت و قسم نامه خود را مجسم کن و راستا حسینی بگو اینهایی که از آنها نام میبری کی هستند تا مردم پدر خوانده مافیا را بشناسند. البته مردم حدسهایی میزنند ولی شما جرأت بخرج بدهید بجای ترس از این مافیاها از خدا بترسید (897526) (moderator22)
 
۱۳۹۱-۰۵-۱۳ ۲۰:۴۴:۴۶
آقای رئیس جمهور و همراهانش فرشته هایی هستند که از آسمان به زمین نازل شده اند و پاک پاک هستند بخصوص فرشته محمد رضا رحیمی که بخش اعظم بهشت به ایشان اختصاص دارد.
رئیس جمهور فعلی همانند قبلی ها هی می گه حرفهای ناگفته زیاد دارم ولی بخاطر مصلحت نمی توانم بگویم. نخیر اینطور نیست شما ها هیچ حرفی برای گفتن ندارید .
500 میلیارد درآمد نفت را چکار کردی؟
فرزند و عروست در کیش با پول بیت المال در بهترین آپارتمان و محافظین و آپارتمان برای محافظین کارشناسی ارشد می خوانند. چرا باید این طور باشد؟
شما و وزیران و همکارانت پاک و آنهایی که پاک نیستند حتما ملت ایران هستند. (897527) (moderator22)
 
سوم ابتدایی
Japan
۱۳۹۱-۰۵-۱۳ ۲۰:۵۵:۴۸
خواندن هر خبر الف برای من حدود ۵ دقیقه وقت می‌برد. فرض کنیم که آقای احمدی نژاد اینقدر سریع‌الانتقال باشد که یک روزنامه را در پنج دقیقه بخواند. در آن صورت مطابق جدول ضرب سوم ابتدایی ۳۰۰ ۵=۱۵۰۰ دقیقه و یا ۱۵۰۰ تقیسم بر ۶۰ مساوی ۲۵ ساعت زمان لازم است! اما از آنجایی که شبانه روز ۲۴ ساعت است من به عنوان یک دانش آموز کلاس سوم ابتدایی نتیجه می‌گیرم که گوینده این حرف اگر بخواهم محترمانه بگویم اغراق‌گر است. (897536) (moderator22)
 
حم
۱۳۹۱-۰۵-۱۵ ۲۰:۱۵:۵۱
«بیداری اسلامی» یا «بیداری انسانی»؟

احمدی نژاد با بیان اینکه مگر بیداری انسانی غیر از اسلام است و اسلام غیر از انسان گفت: شش ماه دیگر خواهید فهمید که موضع رئیس جمهور درست بوده است البته در این موضوع دیگران هم می توانند حرفهای خود را مطرح کنند.

جناب آقای احمدی نژاد!
اولاً) اسلام غیر از انسان است. طبق بیان قرآن انسان در خسران است ... انسان ظلوا جهولاست ... انسان عجول است ... انسان لربه کنود است ... انسان...
ایمان انسان در نوسان است از اعلی علیین تا اسفل سافلین. چه کسی گفته که اسلام همان انسان است؟! این حرفهای بی مبنا را از کجایتان در میآورید؟
یا معنی اسلام را نمیدانی و یا از فهم انسان عاجزی که این دو را مترادف میدانی!
حتی اگر منظورت فطرت الهی انسان باشد با توجه به غرض حیوانی وی نباید آنها را مترادف و معادل یکدگر بدانی و ....
ثانیا) منظور از بیداری اسلامی (که مورد تأکید مقام معظم رهبری است) اینست که مردم مسلمان منطقه به دنبال تغییر نظامات سیاسی کشورشان به نظام اسلامی و حاکمیت اسلام هستند. و خیلی فرق دارد با بیداری انسانی (مورد تأکید شما) که اعم از اسلامخواهی و غیراسلامخواهی است. فرضا مبارزات مردم هند علیه سلطه انگلیس برهبری گاندی و کاسترو در کوبا و... امثالهم بیداری انسانی بودند و هیچ ربطی به اسلامجویی نداشتند. و حال آنکه در سرزمینهای اسلامی خاورمیانه و افریقا مسلمانان واقعا اسلامخواهی دارند که اخص از بیداری انسانی است.

ثالثا) شش ماه دیگر قرار است چه اتفاقی بیافتد که شما از آن خبر دارید و دیگران (از جمله مقام معظم رهبری) از آن خبر ندارند؟! آیا شما علم غیب دارید؟! یا اینکه با سازمانهای جاسوسی اجانب و طراحان صهیونیزم (که قصد انحراف و مصادره بیداری اسلامی را دارند) مرتبط هستید؟ چرا اطلاعات خود را در اختیار مقام رهبری هم قرار نمی دهید که معظم له هم همانند شما از اصطلاح بیداری انسانی استفاده نمایند و قبل از شش ماه متوجه اشتباهشان گردند و از بیداری اسلامی عدول نمایند؟! (900818) (moderator22)
 
جعفریان
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۵-۱۳ ۲۱:۱۱:۵۱
دوگانه گویی در سخنان رییس جمهور محترم موج می زند که فقط به دو مورد آن اشاره می کنم:
1 ـ ایشان می فرمایند: «من مذاکره با آمریگا را کار غلطی می دانم اما هیچ وقت اصل گفتگو را رد نکرده ایم...»
چه تفاوتی بین مذاکره و گفت و گوست؟! به نظر می رسد بخش اول برای کسانی است که اصولاً مخالف مذاکره اند. بخش دوم هم برای کسانی است که می گویند رییس جمهور در پی حل مشکلات بین ایران و امریکاست اما دیگران نمی گذارند!
2 ـ در جایی دیگر از این خبر آمده است: «احمدی نژاد با بیان اینکه خیلی کارها در دانشگاهها را قبول ندارم گفت: چون بعضی کارها به خاطر فشارهایی است که از جاهای دیگر وارد می شود. این مورد را به وزیر هم گفته ام که نباید از تمام کارها در دانشگاه حمایت کرد.»
به نظرم اشاره و مخالفت ایشان با طرح تفکیک جنسیتی در دانشگاهها باشد که اعتراضات بسیاری را برانگیخت. چه کسی و از کدام «جاهای دیگر» بر وزیر برای تحقق این کار یا کارهایی مشابهی که آقای احمدی نژاد مخالف آن است، فشار آورده است؟ وزیر محترم علوم تا به حال دهها مصاحبه و سخنرانی در باب مزایای تفکیک جنسیتی در دانشگاهها داشته است. چنین چیزی بخشی از تفکرات وزیری است که زیر مجموعه همین دولت و مورد تأیید اوست. چرا در دوره خاتمی چنین اتفاقی نیفتاد؟! این «جاهای دیگر» در دولت خاتمی هم وجود داشتند یا تازه پیدا شده اند؟ اگر تازه پیدا شده اند، بخشی از همین دولت هستند که عجایب و غرایب آن در این 7 سال و اندی نمایان شده است. اگر هم این «جاهای دیگر» در زمان خاتمی هم بوده اند، چرا خاتمی را وادار نکردند که در دانشگاه تفکیک جنسیتی انجام دهد؟!
فرمایشات رییس جمهور محترم سرشار از تضاد و دوگانه گویی است و چنین کاری از یک رییس جمهور بعید به نظر می رسد. در همین صفحه پر از است تناقض بین کلمات. وقتی آدم سخنان آقای احمدی نژاد را می شنود، گویی ایشان قصد دارد کشور را گلستان کند اما عده ای «ظالم»، «خرابکار»، «توطئه گر» و... از «دشمن» و «خودی» دست به دست هم داده و تمام قد در مقابل ایشان ایستاده اند و مانع وی و دولتش می شوند.
خدایا همه ما را عاقبت به خیر کن، البته اگر خود بخواهیم. (897542) (moderator22)
 
علی از هشترود
۱۳۹۱-۰۵-۱۴ ۱۲:۴۴:۳۱
دوست عزیز جناب جعفریان بنده همیشه از نظرات شما بیشتر از اخبار و تحلیل الف استفاده می کنم . خودتان را در صورت صلاحدید بیشتر معرفی کنید (898542) (moderator22)
 
محمد
۱۳۹۱-۰۵-۱۳ ۲۱:۱۴:۵۱
بارها گفته ام اینهمه نابسامانی فقط در دروغ گفتن به مردم احساساتی وخوش باوراست که شماها را سرکار اوردندخود کرده را تدبیر نیست (897544) (moderator22)
 
الکی خوش
۱۳۹۱-۰۵-۱۳ ۲۱:۳۴:۳۶
اینکه آقای احمدی نژاد وتیمش خوب کار کردندو دستشان کج هست یا نیست یک بحثه ولی اینکه ارگانهای دیگر هر دم به ساعت حق تعیین تکلیف به ریس جمهور رو ندارن یه بحث دیگر-که بنده در این مورد طرفدار رئیس جمهورم (897557) (moderator22)
 
سینا
۱۳۹۱-۰۵-۱۳ ۲۲:۰۹:۵۰
اینکه من 6ساله داد می زنم دارن پولو می برن، شده جریان اون دزدی که داد میزد آآآی دزززززد... (897582) (moderator22)
 
حقگو
United States
۱۳۹۱-۰۵-۱۳ ۲۲:۱۵:۵۸
اگر همه مسائل این بزرگوار راکنار بگزاریم کسی که روزی 300نامه میخواند وروز هم که مشغله ملاقاتها رادارد کی برای درست کار کردن فکر میکند ؟ (897587) (moderator22)
 
م.ب.
۱۳۹۱-۰۵-۱۳ ۲۲:۳۶:۲۲
اقی احمذی نژاذ سوابق کاری و سمتهای قبلی انهارا وتعذاذ مسافرتهای خارج اهکاران را در تهران واستانها اعالام کنید چه کسانی نا حق به خارج رفته اند مخارج سفرها اعلام کنید (897602) (moderator22)
 
سعید
۱۳۹۱-۰۵-۱۳ ۲۳:۰۳:۱۷
سلام
می بخشید الف چقدر کارمند داره؟!
ماشاالله کلی نظر برا خودتون نوشتید.خدا قوت (897614) (moderator22)
 
معلم
۱۳۹۱-۰۵-۱۳ ۲۳:۱۶:۵۲
جالبه كه مسولين از دشمن فرضي هم شكست مي خورند. (897618) (moderator22)
 
سعید
۱۳۹۱-۰۵-۱۳ ۲۳:۱۷:۵۱
به خدا هیچ اشکالی ندارد بگویم که بلد نیستیم مملکت را اداره کنیم مردم خوبی داریم مثل کذشته قبول می کنند ولی این گناه بزرگی که نا بلدی خودمان را به گردن دیگران بیندازیم (897619) (moderator22)
 
خسرو
۱۳۹۱-۰۵-۱۳ ۲۳:۴۲:۳۵
خداوند انشاالله از سر تقصیراتشون بگذرد که اینگونه مملکت را در دنیا بی اعتبار کرده و هنوز هم ول کن معامله نیست این حرفهاایکه زده یک بچه کلاس اولی هم میتونه بزنه ولی من نمی دونم که چرا دانشجوهای عزیزمان انها را گوش کرده و همان زمان ان جلسه افطاری که فقط برای رای جمع کردن بوده را ترک نکردند و به این حرف ها گوش کردند من واقعا برای انها متاسفم فقط بصورت نامه ان دانشجو لب کلام را گفت ولی اگر تا اخر افطاری نشسته باشد او هم فقط خواسته حرفی را بزند و بگوید ما هم هستیم تو کار خودت را بکن (897637) (moderator22)
 
سید امیر
۱۳۹۱-۰۵-۱۳ ۲۳:۵۱:۴۵
رمضان به نیمه رسید سبد کالای فرهنگیان هنوز نرسید (897642) (moderator22)
 
یوسف
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۵-۱۳ ۲۳:۵۷:۵۳
با سلام واحترام به همه وآقای توکلی

من خودم حدود 10 سال احمدی نژاد را می شناسم خیلی هم بهش انتقاد دارم ولی از طرفداراشم و به ایشون رای دادم همیشه سعی می کنم انتقاد سالم و بی غرض و بدون تعصب از ایشون واطرافیانشون داشته باشم ولی حق را هم همیشه با تمام هزینه هاش که برام داشته در باره احمدی نژاد گفتم در مورد مطالب بالا وتخریب هایی که در باره ایشون صورت می گیره بعد از کلی تحقیق به این نتیجه رسیدم که لیاقت ما ایرانی ها همان هاشمی و موسوی و خاتمی هستند نه بزرگوارانی مثل احمدی نژاد که صبح تا شب برای امور کشور کار کنند بعد یه عده زالو صفت که حتی برخی از اونها یادشون رفته که با پرچم احمدی نژاد وارد مجلس شدن و قدرت پیدا کردن صبح تا شب تو کار مردم ونظام و دولت خدشه وارد می کنن و همه رو می اندازن تقصیر احمدی نژاد ایشاالله ای 8-9 ماه هم از این دولت تموم بشه ببینیم با رفتن ایشون مملکت گلستان میشه؟؟؟ که همه تمام مشکلات کشور را به گردن دکتر احمدی نژاد می اندازن .....اگه واقعا همه ما مسلمان واقعی باشم باید به ایشون کمک کنیم تا مملکت اسلامی همیشه سر بلند باشه نه اینکه کم کاری های خودمان و فتنه ها را و... را تقصیر ایشون بندازیم ودلمون هم خوشه باشه که الان ایشون تو یه موقعیتی هست که نمی تونه جواب بده یا برخورد کنه ...ولی یادمون نره خدایی هم هست .... ولی خلاصه اینکه من بعد از احمدی نژاد خیلی از دولت بعد انتظاری ندارم چون معتقدم احمدی نژاد یه دونه بود بعد از ایشون کسی نمیتونه مثل ایشون کار کنه خیلی هنر کنه یه قانون اساسی رو می گیره دستش وبه مردم میگه طبق قانون کل وظیفه من اینه هر مشکلی هم که پیش بیاد با قوه های دیگه میشینن مصلحت اندیشی میکنه..... (897649) (moderator22)
 
کاوه
۱۳۹۱-۰۵-۱۴ ۱۵:۵۱:۵۴
با این تیکه از صحبتهاتون به شدت موافقم:

" احمدی «زاد یه دونه اس و بعد اون هیشکی نمیتونه مثل اون .... تو این مملکت!" (898925) (moderator22)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۵-۱۵ ۱۰:۵۴:۵۷
از حرف زدنت معلوم است طرفدار کی هستی (899951) (moderator22)
 
يوسف
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۵-۱۶ ۱۱:۲۹:۰۸
كاوه جان
باسلام
لطفكنيد جواب فني وتخصصي بدين نه احساسي وشعاري من ميتونم علمي به شما ثابت كنم در شرايط كنوني فعلا عقل حكم ميكنه به رئيس جمهور احترام وكمك شود ...يا حداقلچوب لاي چرخش قرار ندهند ....من به ياد دارم چند سال پيش يكي از مسئولين در تلويزيوناعلام كرد : (( آقا ما مخالف خاتمي بوديم ولي مثل بعضي ها عليه اون توطعه نمي كرديم معتقد بوديم . حداقل 85 درصد بودجه مملكت دسته اونه با كمك به اون مي تونيم به ساخت مملكت كمك كنيم بعداز ايشون هم در انتخابات با روش منطقي وديپلماتيك ازايشون جدا ميشيم ومثلا بهشراي نمي ديم ..ولي مملكت رو فداي لجبازي نمي كرديم..)) حالا ماهم با له كردناحمدي نژاد فقط به خودمون ضرر مي زنيم راه مخالفت با ايشون اينه كه ديگه به ايشون/تفكرات ايشون /طرفداراي ايشون /...راي نديد
مشتاقانه آمادهجواب هاي نطقي وبا دليل ومدرك شما هستم ...با تشكر يوسف از تهران (901677) (moderator22)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۵-۱۵ ۱۱:۰۶:۲۰
اینهمه انتقاد چرا احمدی نزاد اگر قهر11روزه نمیکرد همان احمدی نزاد سابق بود وهمین سایت هم جرات این همه انتشار انتقادها را نداشت .درمملکت مااین جمله صدق میکند اگر باهم باشیم وبا هم بخوریم همه چیز خوب است وگرنه میشوی فتنه گر .انحرافی .جادوگر.و....
امیدوارم نظر ما مورد رای سایرین قرار گیرد (899970) (moderator22)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۵-۱۴ ۱۶:۳۷:۲۲
شما حتی شعور نداری به روسای جمهور گذشته احترام بگذاری. (898985) (moderator22)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۵-۱۶ ۱۱:۳۰:۵۲
جان
باسلام
لطفكنيد جواب فني وتخصصي بدين نه احساسي وشعاري من ميتونم علمي به شما ثابت كنم در شرايط كنوني فعلا عقل حكم ميكنه به رئيس جمهور احترام وكمك شود ...يا حداقلچوب لاي چرخش قرار ندهند ....من به ياد دارم چند سال پيش يكي از مسئولين در تلويزيوناعلام كرد : (( آقا ما مخالف خاتمي بوديم ولي مثل بعضي ها عليه اون توطعه نمي كرديم معتقد بوديم . حداقل 85 درصد بودجه مملكت دسته اونه با كمك به اون مي تونيم به ساخت مملكت كمك كنيم بعداز ايشون هم در انتخابات با روش منطقي وديپلماتيك ازايشون جدا ميشيم ومثلا بهشراي نمي ديم ..ولي مملكت رو فداي لجبازي نمي كرديم..)) حالا ماهم با له كردناحمدي نژاد فقط به خودمون ضرر مي زنيم راه مخالفت با ايشون اينه كه ديگه به ايشون/تفكرات ايشون /طرفداراي ايشون /...راي نديد
مشتاقانه آمادهجواب هاي نطقي وبا دليل ومدرك شما هستم ...با تشكر يوسف از تهران (901683) (moderator22)
 
۱۳۹۱-۰۵-۱۴ ۰۰:۰۰:۵۷
اگر به گفته احمدی نژاد قرار بر مدیریت این انقلاب ها در منطقه در دستان امریکاست پس چرا نامش را بیداری انسانی گذاشته اید این بدان معنا ست که استکبار نقش بیدار سازی مردم دارد تا سر کوب حرکت های آزادی بخش را اگر شما اینقدر پیش آگاه هستید و ایند ه را تحلیل می کنیدتیم اقتصادی شما برای تکمیل پازل اختلاس بزرگ دست به حراج دلار نمی زد تا ریال های اختلاس شده تبدیل به دلا رشود وپی به فتنه و جنگ اقتصادی می بردید. (897651) (moderator22)
 
lمهدی
۱۳۹۱-۰۵-۱۴ ۰۰:۳۰:۳۷
هیچ وقت پاسخ های ایشان کامل وقانع کننده نیست کلی گویی وتوپ را به زمین دیگران اداختن است مردم این را خوب میفهمند وهر مرتبه که تکرار شود روحیه نا امیدی بیشتر بر دوست داران انقلاب ورهبری حاکم میشود. کی ما جامعه ای ازاد خواهیم داشت که مردم محرم اسرار انقلابشون باشند وبا جان ودل با مسئولین خود کمال همکاری را داشته باشند اگر واقعیات به مردم گفته شود این مردم حاضرند ماهها روزه بگیرند . صرفه جویی کنند .وانقدر صرفه جویی کنند که تعجب دشمنان اسلام وانقلاب رابرانگیزنند همانطور که در 8سال جنگ این کار ار انجام دادند. (897680) (moderator22)
 
عبدالرحمان رشیدی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۵-۱۴ ۰۰:۳۴:۰۳
اقای احمدی نزاد چرا دروغ می گویی ؟ ازسال 84تاکنون 6نامه با پست پیشتاز ارسال کردم ورسید تمامی انها موجود است اما جوابی ندیدم بس نیست... (897686) (moderator22)
 
جوان متهل بيكار
۱۳۹۱-۰۵-۱۴ ۰۰:۴۹:۲۸
از ريئس جمهور سوال مي كرديد مرغ كيلويي چنده؟؟ (897714) (moderator22)
 
ناشناس
۱۳۹۱-۰۵-۱۴ ۱۸:۴۶:۰۸
فکرمیکنم اگه میپرسید جواب میداد 1500تومان اگه گران خریدید اندختن بهتو سرکوچه ما خودم خریدم 1500 (899165) (moderator22)
 
آرمین
۱۳۹۱-۰۵-۱۴ ۰۰:۵۴:۰۸
دولت احمدی نژاد فقط 7 سال شعار های عوام گرایانه داد در ضمن احمدی نژاد شجاعت را با حمیت ، عدالت را با توزیع فقر فقر اشتباه گرفته بود عدالت اقتصادی یعنی همه با هم ثروت شویم نه اینکه همه با هم فقر شویم . در مبارزه با فساد هم که همش حرف بیهوده زده شد دو اصل اساسی وشناخته شد در کنترل فساد وجود دارد 1- کاهش تصدی گری دولت 2- ایجاد نهاد های مردمی برای نظارت بر مسولین که بخش عمده آن مطبوعات آزاد و مستقل از حکومت است . در دوره ایشان اقتصاد ایران دولتی تر شد و وضعیت مطبوعات از قبل هم بد تر شد اینکه فساد اقتصادی به گردن یکی دو نفر بیاندازیم وهر از چند گاهی بگوییم افشا می کنم کاری را به پیش نمی برد امروز کشور نیازمند یک دولت عملگرا و کم حرف و حاشیه است که در حوزه سیاسیت خارجه هوشمندانه تر و با برنامه تر عمل کند و در سیاست خارجه خیلی هیجانی عمل نکند که بعدش پشیمان شود . (897720) (moderator22)
 
سيدشبير
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۵-۱۴ ۰۱:۰۷:۵۷
آقا جان اگه يه نماينده قابل ومعتبري باشه هشتصد ميليون خريداريم (897745) (moderator22)
 
قاف
۱۳۹۱-۰۵-۱۴ ۰۱:۰۸:۰۹
حق پنهان است....برای قضاوت همه چیز را ببینید ..عجله وشتاب نکنید..... (897747) (moderator22)
 
علی
۱۳۹۱-۰۵-۱۴ ۰۱:۲۳:۱۵
سلام
چه جالبه یارو میگه اگر فلانی ثابت شد متهم نیست و... برین اعلام کنید و بین مردم بگین که متهم نیست ویارو میگه نه !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
بابا عدالت اگر متهم که نیست خوب بگین دیگه معلوم یک ریگی توی کفش داری که حاضر نیستین بگین یارو مسکل داره یا نه محمود قبول کرده بگه اگر متهم باشه شما چرا قبول نمیکنید ؟؟!!
بعد نکته جالبش هم اینجاست رهبری چند بار تذکر داده تا کسی حکمش ثابت نشده اسمش رو نبرند ولی باری بعضی ها مثل آقای رحیمی اشکال نداره حتی خود قوه قضایی هم بدونه دادگاه اسمش رو مبره !!! واقعا این هست عدالت این هست سخن رهبری رو عمل کردن
صدا و سیما شما رسانه ها که آخرش هستید رهبری چند بار تذکر دادن که کارها و تلاش دولت در تمام خدماتی که میشه رسانه نمیشه و....... چند بار هم تذکر داد ولی انگار نه انگار کو گوش شنوا ولی همه دم ار ولایت مداری میزنند
ولایت مداری که رهبری گفته توی سایتها و روزنامه ها تهمت و دروغ و...... نزنید آیا واقعا اینجوری هست و هزاران حرف دیگر که هیچ کدومش رو عمل نمیکنید
بعد اون چند روزی (وزارت اطلاعات)که به خود رهبری میگه مشکلی نیست خبری نیست و....... ولی شما میگید نه هستد و دروغ تهمت و هر چه دلتان میخواد میگویید !!!!
ممنون میشم ار سایت الف نظر ما رو پخش کنه نه مثل اکثر مواقع یا با سانسور مواجه هستیم ویا اینکه بعد از 1هفته شاید شاید پخش بشه
با تشکر (897779) (moderator22)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۵-۱۴ ۱۹:۴۲:۴۲
چی میگی تو معلومه؟ اینجا نیستی ها. نکنه چیزی مصرف کردی؟ (899233) (moderator22)
 
علی اکبری دوست
United States
۱۳۹۱-۰۵-۱۴ ۰۱:۳۳:۲۱
با سلام میشه از اقای رییس جمهور بپرسید کی دیگه می خواهد اون لیست مفسدین افتصادی رو که قرار بود چند سال پبش اعلام کنه اعلام کنه چوت اون لیسته حالا یک کتابت شده اگه رییس جمهور این کامنت را خواندند با من تماس بگیرند چون گروه العقیلی نیز تخلفات بسیار کلانی را با مسولان یکی از بانک ها داشته به امید تماس رییس جمهور یا یکی از نزدیکان ایشان (897791) (moderator22)
 
فرخ
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۵-۱۴ ۰۱:۳۸:۰۱
تو بحث حجاب وعفاف و جداسازی جنسیتی دانشگاه ها فقط همین احمدی نژاد میتونه جلوشون واسه .
نمی دونم کی اینارو بعنوان نماینده دانشجویان میفرسته. رفتن گفتن چرا جلویه طرح جداسازی رو گرفتی.
می دونید چقدر مخالف داره این به اصطلاح طرح تو دانشگاه؟ (897798) (moderator22)
 
تنديس
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۵-۱۴ ۰۱:۴۹:۰۹
300تانامه!هرنامه 2دقيقه =600 دقيقه600تقسيم بر60=10ساعت روزي رييس جمهر نامه ميخونن!جللللل خالق!!!! (897819) (moderator22)
 
عدالت خواه
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۵-۱۴ ۰۱:۵۲:۰۲
درود بر دکتر رحیمی عزیز و صبور که برای حفظ وحدت و اقتدار نظام با سکوتش به مولا علی تاسی کرده و مردانه برای مردم کار و تلاش می کند. (897825) (moderator22)
 
ناثق
United States
۱۳۹۱-۰۵-۱۴ ۰۲:۲۵:۵۷
راستی شما ها خوبین ؟ ما هم خوبیم!!! معلومه که کم کم دارین می رسین ... (897848) (moderator22)
 
۱۳۹۱-۰۵-۱۴ ۰۲:۳۹:۱۲
بعدها خواهید فهمید که چه ریس جمهور پرکار و خدومی داشته اید. (897855) (moderator22)
 
۱۳۹۱-۰۵-۱۴ ۱۴:۳۱:۱۵
عزیزم ما ما خادم و نوکر نمیخواهیم, رئیس جمهور باید مدیریت داشته باشه, اونوقت خودمون در خدمتشیم. (898762) (moderator22)
 
بچه باحال
۱۳۹۱-۰۵-۱۴ ۱۵:۳۰:۲۶
الانم فهميديم . داغيم به رومون نمياريم (898887) (moderator22)
 
امیر
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۵-۱۵ ۱۷:۳۰:۵۷
همیشه انسان قبل را دوست درد . این کلی است بر همه صدق میکند . (900590) (moderator22)
 
۱۳۹۱-۰۵-۱۴ ۰۲:۴۳:۲۰
بابا رو که رو نیست .... سنگ پا ...... (897856) (moderator22)
 
۱۳۹۱-۰۵-۱۴ ۰۲:۴۷:۴۰
lkمن که کاملا با این همه سند و مدرک توجیه شدم. خدایا همه چیز آرومه ما چقدر خوشبختیم! (897858) (moderator22)
 
هموطن
United States
۱۳۹۱-۰۵-۱۴ ۰۲:۵۶:۵۰
بزرگترین مشکلی که چند سالیست در کشورمان وجود دارد فرهنگ پاچه
خواریست که بزرگترین مانع در راه کشف و افشای معضلات حکومتیست .

رییس جمهور به مواردی اشاره کرده اند از جمله اینکه بسیاری از مشکلات را

به دلیل ( مصلحت نظام ) نمیتوانند بازگو کنند .

پرسش اینست مگر در نظام چه مصلحتی وجود دارد که مردم از آکاه شدنشان

نامحرم هستند ؟ 34 سال قبل که انقلاب شد مگر در باره وجود مصلحت ها

در آینده نظام پیش بینی هایی شده بود ؟

واقعیت اینست که این کلمه مصلحت ، به یک واژه فرار از مسئولیت ها ،

و مخفی نگاه داشتن افرادی که در حکومت در حال خیانت به مردم و بیت المال هستند تبدیل شده . و هیچ معنا و مفهوم دیگری غیر از این ندارد .

بزرگترین وظیفه مردم در کشور حفظ انقلاب است که آنرا با شرکت در انتخاباتها و
راه پیمایی ها انجام میدهند .. وظیفه قوای حکومتی هم اینست که بسترهای
زندگی آرام و آسایش لازم را برای مردم فراهم کند و هریک وظیفه خود را در حوزه خود به درستی انجام دهند .... مردم وقتی در انجام زندگی ساده و معمولی خود دچار مشکلات عدیده هستند . اینها هیچ ارتباطی به دشمن ندارد.
بلکه به قوای حکومتی مربوط میشود که وظیفه خود را به درستی انجام نمیدهند ... (897865) (moderator22)
 
عباس
United States
۱۳۹۱-۰۵-۱۴ ۰۳:۰۶:۱۲
دکترشبانه روزکارمیکنه روزی300تا نامه مردم میخونه حتما به تعدادی ازاونا هم جواب مده و...خیلی کارهای دیگه تازه تو دانشگاه به گفته خودش درس هم میده ازاون بالاتر اینکه کلاس دانشگاهش رو واجبتر ازشرکت درجلسات مجمع تشخیص مصلحت نظام میدونه تازه نماینده مردم راهم 700میلیون قیمت زده خدابه دادمون برسه (897866) (moderator22)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۵-۱۴ ۰۳:۱۲:۱۱
من هر دو دوره بهش رای دادم این حرفاش هم دیگه برام تکراری شده
بنزینش تموم شده جناب دکتر ... دوستش دارم هنوز ولی حرفاش دیگه برام شده خاطره ی خوش 84.
ای کاش خاطره خوبی ازش توی ذهنمون بمونه. (897871) (moderator22)
 
۱۳۹۱-۰۵-۱۴ ۰۳:۳۲:۳۱
نمی دانم پس این مطالبی که منتشرکرده اید در قسمت نظرات ایا تهمت ونادانی وافترا ندارد (897879) (moderator22)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۵-۱۴ ۱۲:۰۰:۳۵
اتفاقاً فرمایش خودتان هم مصداق تهمت است و هم مصداق توهین و هم مصداق نادانی. اگر نادان نبودید، به حرف و نظر دیگران بها می دادید و نظر خودتان را هم می نوشتید. والسلام نامه تمام. (898433) (moderator22)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۵-۱۴ ۰۳:۴۶:۲۷
باز هم احساس میکنم داره به شعورم توهین میشه . .
همیشه بعد از شنیدن استدلالای رئیس جمهور عدالت محور مهرورزمون این حس "بی شعور بودن" بهم دست میده،
این حس منو عصبی میکنه ،
من از حاضرین این جلسه بودم ، به قدری با شنیدن این حرفای تکراری همیشگی و این تکنیک نخ نمای دشمن سازی و . . ایشون برام خسته کننده و قابل پیش بینی بود که واقعا دیرم میشد که این جلسه کذایی تموم بشه. .
به قول زنده یاد، علی سریعتی:
""در روزگار جهل، شعور خود جرم است"" (897882) (moderator22)
 
Turkey
۱۳۹۱-۰۵-۱۴ ۰۴:۴۱:۵۹
ایشون یادشون رفته که ماه، ماه رمضان است.
شاید هم یادشون هست اما...! s: (897905) (moderator22)
 
جانباز راه امام
۱۳۹۱-۰۵-۱۴ ۰۵:۰۹:۱۱
سلام ایرانی عزیز:
متأسفانه عدم بلوغ فکری جامعه ی ایرانی موجب گردیده است که در کشورمان هیچ مرزی بین علم و ایدئولوژی ایجاد نشود. هرکس اندکی کتاب خواند به راحتی و بدون درک منطقی از بی ثبات بودن و آلودگی دنیای سیاست، خود را وارد ورطه ای می کند که جز توهم و گمراهی نتیجه ای برایش به دنبال ندارد. نتیجه ی همین خطا این است که متأسفانه خیلی زود و حتی به اندازه دو دهه تمامی حافظه ی تاریخی مان پاک می شود و همچون یک بیمار آلزایمر آلت دست افراد مفسد و قدرت طلب می شویم. جالب آن که اندک زمانی بعد وقایعی اتفاق می افتد که ثابت کننده ی عدم داوری صحیح ماست، اما باز هم برای جبران خطای پیشین به خطایی بزرگتر متوسل می شویم. و همیشه هم ادعا می کنیم که حق با ماست و دیگران نمی فهمند. مطمئنم که اگر کمی به جای وارد شدن به بازی های کودکانه ی سیاست بر دانش خود بیفزاییم و تاریخ را دقیق و مستند بخوانیم، ان قدر تجربیات تلخ کوچک و بزرگ داریم که می توانند به عنوان چراغی فراروی ما در دست یابی به بلوغ فکری، از بازیچه شدنمان به دست سیاست بازان دغل و غارتگر جلوگیری به عمل آورند. مطمئن باشید اگر به جای زنده باد و مرده باد، به شناخت دقیق تاریخمان و پاک کردن آلودگی هایی همچون افسانه سازی و انحرافات داوری به نفع جماعت سیاست پیشه و قدرت طلب بپردازیم، خدمتی بزرگ به نسل های پس از خود کرده و مانع از آن می شویم که آن ها نیز همچون نسل ما به سادگی توسط تعدادی شعارهای توخالی و فریبنده اغفال نشوند و به سرنوشت ما دچار نشوند. والسلام (897916) (moderator22)
 
مهدی منجی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۵-۱۴ ۰۶:۵۷:۵۷
آقای دکتر محمود احمدی نژاد ......سلام علیکم بما صبرتم فنعمه عقبی الدار....دولتی که توکلش به خدا و ائمه اطهار باشد و هدفش خدمت به خلق خدا باشد مخصوصا مظلومین جامعه ......خدا یاریش میکند.........الحکم لله.......اللهم عجل لولیک الفرج........................التماسدعا.....................................ان الله مع الصابرین...............ان الله محب الصابرین...................313+1نفر التماسدعا دارند..................................................................................... (897937) (moderator22)
 
شکری
۱۳۹۱-۰۵-۱۴ ۱۴:۴۳:۱۲
آقای منجی شبهای قدر نزدیکه, اگر نمک گیرش نیستی از خدا بصیرت بخواه. مؤمن که نه, مسلمانی و دروغ یکجا جمع نمیشوند, کم دروغ و تضاد ادعا و عملکرد ندیدیم. آخریش گلهء ایشان از آبروریزی نزدیکانش قبل از محاکمه است, عملی که خودش در برنامهء زندهء سیما در برابر میلیونها نفر انجام داد. این شرح را نگفتم, الا یک از هزاران. (898785) (moderator22)
 
بچه باحال
۱۳۹۱-۰۵-۱۴ ۱۵:۴۲:۰۱
جمع دوستانه اي بود ... خوشحال شديم ... بحمدالله مشكلات مملكت كه مرتفع شد . احمدي نژاد هم كه مطمئنم اگه اين نظرات رو ببينه به خودش بياد و به زودي استعفا بده . من همه ي نظرات رو خوندم تا گوشه اي از زحماتي كه رئيس جمهورمون براي خوندن نامه ها ميكشن رو درك كنم ... ميدونم ... ميدونم كه كافي نيست ... اما به هر حال در اين وضعيتي كه اين عزيز مظلوممون قرار داره همين كارهاي نمادين و كوچك ما ميتونه روحيه بخش باشه براشون ... همگي خسته نباشيد (898912) (moderator22)
 
صدای کهریزک
۱۳۹۱-۰۵-۱۴ ۰۸:۱۰:۴۶
اگر راست میگه چرا نمیزاره مرتضوی را محاکمه کنند؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/ عوام فریبی تا کی ؟ (897966) (moderator22)
 
امیر
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۵-۱۴ ۰۸:۲۷:۰۵
حرف از عدالت ؟ من یک بازنشسته فرهنگی هستم یارانه 28000 تومانی ما را قطع کردند . (897982) (moderator22)
 
حرف حساب
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۵-۱۴ ۰۸:۲۹:۵۵
آیا آبروی اشخاصی نظیر حضرت آیت الله رفسنجانی وخانواده اش وناطق نوری وموسوی وکروبی با اثبات جرمشان در دادگاه رفت؟یادرتریبون عمومی صدا وسیماتوسط شخص شما؟جناب دکتر زمانی گه من استخدام شدم یعنی زمان ریاست جمهوری هاشمی قهرمان حقوقم 8هزار تومن بود ودر دور دوم ریاستجمهوری هاشمی حقوق کارمندان جهشی قابل توجه داشت که باکمترین دغدغه اقتصادی در آن هشت سال زندگی کردیم نه یارانه ای ونه با سهام عدالت نصفه ونیمه رهاشده شما؟ (897987) (moderator22)
 
فدایی رهبر
۱۳۹۱-۰۵-۱۴ ۱۰:۵۱:۱۹
احسنت به شما حرف حق رو گفتی..... (898255) (moderator22)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۵-۱۴ ۰۸:۳۰:۱۲
اینجوری پاسخ سربالا دادن و تقصیر را گردن استکبار جهانی انداختن و............زیر سئوال بردن نهادهای قانونی اعم از:مجلس،قوه قضاو مجمع تشخیص و...رویه غلطی است که در گذشته هم این دولت به اشکال مختلفی از زیر بار مسئولیت شانه خالی کرده است
دولتی که بی سابقه ترین حمایت های رهبری و سایر نهادها از او شده باید هم مثل بچه لوس خانواده رفتار کند!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (897988) (moderator22)
 
مینا
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۵-۱۴ ۰۹:۲۷:۰۴
حمدی نژاد در ادامه افزود: من به آنها پاسخ دادم شما که قبل از محاکمه آبروی این طرف را برده اید

چقدر این کار آشناست ؟؟؟؟
آهان یاد مناظره افتادم . نه مناظره نبود دادگاه بود آهان !!!!!1 (898074) (moderator22)
 
یکی از ملت
United States
۱۳۹۱-۰۵-۱۴ ۰۹:۲۹:۰۷
احمدی نژاد عزیز رحمت بر آن شیر پاکی که خوردی احسن راست میگی اگر غیر از دولت از کسی دیگر انتقاد کنی ..... وای (898077) (moderator22)
 
New Zealand
۱۳۹۱-۰۵-۱۴ ۰۹:۳۱:۱۳
وقتی به این مجلس و مجلس قبلی نگاه می کنم کلهم نمی تونم درک کنم که این قوه مقننه هست. بیشتر شده مثل قویه قضائیه. نمایندگان مجلس بجای اینکه مسائل اساسی کشور رو با قانون گذاری مناسب تحت تاثیر قرار بدهند بیشتر شدن مثل کاراگاههایی که دنبال پرونده سازی هستند. در اینکه ده ها و صدها آدم قانون شکن در دولت وجود دارد شکی نیست اما شما نمایندگان محترم مجلس وظیفه های سنگین تری هم دارید. (898084) (moderator22)
 
علی
Latvia
۱۳۹۱-۰۵-۱۴ ۰۹:۳۴:۱۸
خدایا به حق این ماه رمضان ما را از شر "دروغگوها" خلاص کن .(هرمی می خواد باشه) (898089) (moderator22)
 
ظالم
۱۳۹۱-۰۵-۱۴ ۰۹:۴۳:۰۷
فقط بگم
فیلم مظلوم نمایی 2012 رسید (898102) (moderator22)
 
United States
۱۳۹۱-۰۵-۱۴ ۰۹:۴۳:۵۷
مردم شدن بازیچه دست اینا، ،اینا همه سیاستشونه!!!!!!!
به جای این داستانها به داد مردم برسین... (898105) (moderator22)
 
ايراني
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۵-۱۴ ۰۹:۴۴:۴۰
تو كه توان مديريت داخل كشور را نداري . تو كه توان تهيه مايحتاج زندگي مردم را نداري . تو كه نمي تواني مشكلات بيكاري را حل كني؟ چه كار به آمريكا و سوريه وووووووووو داري . (898107) (moderator22)
 
درنا
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۵-۱۴ ۰۹:۵۰:۵۸
البته که سیاست پدرومادرندارد.نه من میدانم پشت پرده چیست ونه شما عزیزان. لکن همه یک چیزرا خوب میدانیم که اعتماد نکردن به شعور مردم وبه بازی گرفتن آن عواقبی دارد که جبران ناپذیراست چنانکه الان شاهد آنیم.پس تا دیرنشده دست از پنهان کاری بردارید واگرراست می گوئید پرده هارا کنار بزنید.آقای خاتمی راگفتند ترسو.آقای احمدی نژاد شماکه به شهامت شهره اید!!! (898125) (moderator22)
 
فری
United States
۱۳۹۱-۰۵-۱۴ ۱۰:۰۵:۰۷
1- دفاع از مظلوم ؟!!!!!!!!
شما توی ایران فقط معاون خودتونو مظلوم میدونین !!!؟ اون پدری که با دست خالی به خونه میاد شرمنده زن و بچه اسش هست . اون دانشجویی که پول شهریه و یا کتاب نداره . اون جوونی که بعد از چند سال نتونسته دسته عشقش رو بگیره برن زیر یک سقفی . اون کارگری که چندین ماه حقوق نگرفته . اون خانه بدوشی که اسباب اثاثیه اش توی کوچه ریخته میشه . اونایی که از فرط فقر خودکشی میکنن یا به مواد مخدر پناه میبرند که درد و رنج را فراموش کنند . اون ایرانی اون هموطنت که درد داره . اونی که توی صف بیمارستان داره درد میکشه پول بیمارستان را نداره
اون
اون
اونا مظلوم نیستند ؟!!!!!
پس دکتر جان مظلوم را برای ما تعریف کن
2- توی مجمع نرفتی چون کلاس داشتی !!!؟ کار مردم مهمتر هست یا کلاس درس جنابعالی ؟
3- نذاشتند کار کنی و مدام سنگ اندازی میکنند !!؟ خوب استعفا بده و اینطوری این ادعایت را ثابت کن . تا لازم نباشد روزی 18 ساعت کار کنی .
استعفا بده برو
4- اول شما فهمیدین که دارند هزاران میلیارد تومان اختلاس میکنند !!!؟
دروغ میگی یا درست من نمیدانم . فقط میدونم که چرا شما به وزارت اطلاعاتت نگفتی که بروند اونا را دستگیر کنند !!!؟ چرا نگفتی ؟!
ما که چیزی سرمون نمیه چار تا سوال نوشتیم اونایی که میفهمند هزاران سوال برات مینویسند . روز جواب هم فرا میرسد . بترسیم از آه مردم از آه مظلومین و گرسنه ها (898158) (moderator22)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۵-۱۴ ۱۰:۱۰:۳۷
فكر ميكنم كامنت هاي همين سايت و تعداد آراي مثبت و منفي گواه مقبوليت امروز توجيهات آقاي احمدي نژاد در جامعه باشد.بخصوص در مورد فساد اطرافيان. (898168) (moderator22)
 
جمشيد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۵-۱۴ ۱۰:۱۲:۱۷
من براي دانشجويان سوال كننده و ديگر منتقدين احمدي نژاد متاسفم كه هنوز او را نشناخته اند وبلد نيستند مثل خودش گيرش بندازند
بابا احمدي نژاد را بايد ابتدا با سوالات خود خلع سلاح كنيد تا راه فرار نداشته باشد ودر همان زمان جواب دادن دروغ او را به روش بزنيد (898171) (moderator22)
 
۱۳۹۱-۰۵-۱۴ ۱۰:۳۱:۲۸
احمدي نژاد دمت گرم من اگر ميدونستم انقدر بدرد بخوري هم سال84و88 بهت راي ميدادم (898210) (moderator22)
 
مشکل گشا طوسی
۱۳۹۱-۰۵-۱۴ ۱۰:۳۵:۵۸
خدایا به بزرگی شبهای قدر سایت الف را موفق بدار که نظرات مردم (موافق و مخالف)را چاپ میکند. اما در مورد این سخنرانی:
1-چطورمیشود مدارک مربوط به مهمترین مسله دولت -اتهام زنی به معاون رییس جمهور -را آقای رییس جمهور نرسیدن مطالعه کنند. یعنی مهم نیست! در برخی از کشور هه حتی انتشار این خبر باعث کناررفتن دولت یا شخص متهم(گناهکار یا بی گناه) میشود.
2- اگر آقای رییس جمهور معتقد هستند که آقای مرتضوی مظلوم هستند و مدرکی علیه ایشان نیست پس قضات دیوان عدالت چگونه میخواهند در روز جزا به واسطه این حکمشان جوابگو باشد. بالاخره یکی این وسط راست نمیگوید (898216) (moderator22)
 
اخمد
۱۳۹۱-۰۵-۱۴ ۱۰:۳۷:۴۳
فرض می کنیم تمام استدلال های رئیس دولت درست است وفرض می کنیم تمام عوامل هم از خارج دستور می گیرند . خوب دولت چه کاره است نباید با توطئه های داخلی وخارجی مقابله کتد . همکاران وهمدستان دولتی را هم انکار می کنید ؟ در دامپزشکی وقتی کم بود مرغ ودان طیور ایجاد می شود وبخاطر سلطان ها مرغ از کسی صدا در نمی آید . همدستی دامپزشکی با سلطان مرغ نیست ؟ مگر فساد ورشوه گیری را در ادارات می توانید انکار کنید ؟ این فساد گسترده اداری که مایه ننگن حکومت اسلامی است بدون همکاری وهمدستی دولت می تواند شکل گیرد . شما از این فساد گسترده سهمی ندارید وتشسته اید تماشا می کنید وسماق می مکید؟ (898218) (moderator22)
 
مرتضي
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۵-۱۴ ۱۰:۴۲:۰۸
باسلام ،واحترام به نمايندگان ملت چه آنهايي كه بدون سكه و آنهايي كه باسكه راضي ميشوند !جناب آقاي توكلي شان شما وديگر همكاران شما بالاتر از اين است كه آقاي رئيس جمهور اظهار مكنند كه حاضريش هم است چرا؟خرج كنيم . تاما ملت احساسي دست از اين خصيصه برنداريم همين طور سركاريم . يك پيشنهاد براي آقاي رئيس بد نيست يك بار همراه خانواده محترم جلوي دوربين آبگوشت بخوريد ! يادش بخير آن روزها عكس شما رو با شهيد والا مقام مي ديدم و مي گفتم جون تو اي يكي ديگه خودشه ؟ كلي رو بسيج كرديم والي ..... ! خودمو نيم چه كارها نمي كنه اين جعبع جادويي ! با آن مناظره هاي انتخاباتي . اينم حد وانتهاي جعبه جادويي . خلاصه دوكي جون فكر كنم از درس ومشق كه دور شيم حساب هم از دستمان هم ميره . جان هرچي عدالت طلب به من بگو چند تا نامه رو در روز ميخوني ؟ يا اصلاً در كل شبانه روز . ولي از شما خوشم مياد ، ياد داستانهاي بهلول بخير . بد نيست قبل از ايراد نطق و سخراني و حاضر جوابي يك كتاب كوچيك توي جيبت بذاري . دوست داريم كار زياد كردي ها ولي قصه شير دادن ... و . (898230) (moderator22)
 
علي
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۵-۱۴ ۱۰:۴۵:۳۶
اگر مجلس غيرت دارد، از خود دفاع كند. (898241) (moderator22)
 
yas
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۵-۱۴ ۱۰:۴۵:۴۹
خدا آخر و عافبت همه را ختم به خير كند.....
خداوند همه را بيامرزد.....
اللهم صلي علي محمد(ص) وآل محمد(ٌص)وعجل فرجهم
التماس دعا (898242) (moderator22)
 
مجید
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۵-۱۴ ۱۰:۵۴:۳۶
سلام
احسن به همه کاربران با شعور و فهیم در این مصاحبه یا مناظره و یا پرسش وپاسخ بگونه ای به همه مسئولین مملکتی برای بارها توسط احمدی نزاد توهین شده است همانگونه که در طی این سالها هیچگونه ابروی برای کسی نگذاشته اند از علما و مراجع تقلید گرفته تا مردم عادی یکی نیست به داد این مردم و مملکت برسد ادم با کار این اقا یاد این ضرب المثل انگلیسیها می افتد که تفرقه بینداز و حکومت کن شما از زمان تبلیغات انتخابات این اقا را تاکنون مجددا بررسی کنید !!!!!!!!!!! (898258) (moderator22)
 
United States
۱۳۹۱-۰۵-۱۴ ۱۰:۵۸:۱۷
این جمله هم خیلی جالبه " چون دانشگاه کلاس داشتم ودر جلسات مجمع شرکت نمیکردم" اگه کسی فقط یه ذره شعور واسه مخاطبش قایل باشه این حرف رو میزنه؟ (898271) (moderator22)
 
۱۳۹۱-۰۵-۱۴ ۱۱:۰۱:۳۶
اره بابا اين استكبار جهاني وزيرو معاون وزير و ريس بانك را به احمدي نزاد تحميل كرد مگر نه او مي دانست انها دزدند و شش ساله دزدي مي كنند واقعا خجالت داره ؟ (898280) (moderator22)
 
سیدخوری
۱۳۹۱-۰۵-۱۴ ۱۱:۰۵:۵۴
شماهم بیکاریدگوش اگر گوش منو تاله اگرناله توست انکه بجای نرسدفریاداست (898292) (moderator22)
 
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۵-۱۴ ۱۱:۱۲:۴۳
خداوند به مردم صبر عطاء فرماید همین و بس. (898306) (moderator22)
 
افشین
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۵-۱۴ ۱۱:۱۸:۰۵
سعدی علیه رحمه میفرمایند عطر ان است که خود ببوید نه انکه عطار بگوید.چه خوب بود یکی از دانشجویان عزیز این تذکر را که الان در ماه مبارک رمضان هستیم را بایشان میدادند . (898319) (moderator22)
 
ناشناس
United States
۱۳۹۱-۰۵-۱۴ ۱۱:۲۱:۱۵
جناب اقای احمدی نزاد منم جای شما بودم با این وضع مملکت روزی300نامه می خواندم وقتی همه چیز ارومه ومردم هم خوشبختند من در جایگاه رییس جمهور به جای این که به فکر مردم واوضاع اقتصادی کشور باشم می شینم روزی 10 ساعت وقت می گذارم نامه می خونم .........تو رو خدا به جای نامه خوندن یکم تو مردم بیا ببین دارند چه کار می کنند دیکه باسیلی هم نمی تونند صورتشان را سرخ نگه دارند (898328) (moderator22)
 
علیرضا حیدری
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۵-۱۴ ۱۱:۳۳:۲۲
یه سوال از رئیس جمهورم دارم . عزیزم رئیس جمهور آماده نرخش چنده ؟ (898351) (moderator22)
 
ahmad
Canada
۱۳۹۱-۰۵-۱۴ ۱۱:۵۰:۳۶
بنام خدا احمدی نژاد بسیارانسان باتشخیص مهربان غیردنیاپرست میباشد وقتی کسی مثل ایشان درجایگاه ریاست جمهوری اینقدر خاکی ازمردم ودرمیان مردم است انصافا اگرهمه مسولین کشور ازروحانی گرفته تادیگر مدیران مثل آقای احمدی نژادزندگی عادی ودرحد معمول داشتن کشور به این روزمی افتاداگررهبرانقلاب تذکر نمیداددرمورداینکه بعضی ازبزرگان کشور ازنوع روحانی که باید الگوی مردم پابرهنه میشدن الان هرکدام به تنهائی یک پادشاه یایک دنیاپرست محض میشدن خداباید اینطورباشد وقتی همه باهم درپیروزی انقلاب عزیز اسلامی نقش داشتیم چطورمیشود بعضی که درآن موقع ساده ترین نوع زندگی راانتخاب کرده بودن الان درناز ونعمت دربهترین جای تهران وایران امکانات دارند چرادیگرمردم نتوانستن ایاجز این است که ازمردم وازقدرت سوء استفاده نموده اند چراهمتراز ومثل مردم زندگی ساده راانتخاب نکردن ایااین اسلام ناب است ایااین عدالت مولا علی (ع) است فکرمیکنند که مردم نوع زندگی خودوانهارامقایسه نمیکنندحضرات برای خواندن حتی نماز میخواهندبیایندبامشینهای خوب وچندتامحافظ ایااین پولهابیت المال مسلمین نیست که رویآن سوارمیشوند چذامثل رهبرعزیز مان وریاست جمهوری ازدنیا ومادیات آن فاصله میگیرندمگرنمیتوانند مثل دیگران ازبیت المال استفاده کنندهمین آقایان رهبرعزیزمان رادارندپیرمیکنند. ومن الله ....التوفیق باتشکر ازشما (898399) (moderator22)
 
۱۳۹۱-۰۵-۱۴ ۱۲:۰۴:۳۶
الف خود پرست و خود محور و خود بین است
بعید بدانم خلص لاالله قلم بزند
متعصب و در گیر نفس شده.از کامنت هاش معلومه (898442) (moderator22)
 
محمد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۵-۱۴ ۱۲:۲۱:۲۹
علت شرکت نکردن در مجمع
رئیس جمهور اظهار داشت: من در جلسات یکی از نهادها شرکت نمی کردم علت عدم حضورم نیز به خاطر تداخل ساعت جلسه این نهاد با کلاس های درسی ام در دانشگاه بود اما بعد از تاکید رهبری بر این قضیه در این جلسات حاضر شدم.

راستی رفتن به سرکلاس مهمتر است یا به مجمع تشخیص مصلحت نظام

چه کسی گفته بود تو در ساعات تشکیل مجمع بروی و تدریس در دانشگاه بگیری؟ در تمام ترم های این چند سال همیشه وضیعت اینطوری بوده؟ چه تصادفی؟!!

خودت می گویی بعداز تاکید رهبری ، دوباره رفته ای
بنظر میرسد رهبر عزیر چند بار گفته بری ولی تو نرفته ای و بالاخره با تاکید ایشان رفته ای ، این چه جور ولایت مداری است که صبر کرده ای رهبر تاکید کند تا شما لطف کنید به مجمع بروید

آیا رفتن به مجمع جز وظایف رئیس جمهور نیست و شما عملا با نرفتن به مجمع کم فروشی کرده اید و در انجام وظایف خود قصور ورزیده اید


آدم را یاد بچه مدرسه ای ها می اندازی که مشقهاشون را ننوشته اند و هزار جور بهانه بچه گانه می آورند (898485) (moderator22)
 
بیدگل
۱۳۹۱-۰۵-۱۴ ۱۲:۲۶:۵۹
اگر درست خدمت میکند انشالله خدا نگهدارش باشد (898495) (moderator22)
 
ali
۱۳۹۱-۰۵-۱۴ ۱۲:۲۸:۳۲
"حرف هایی است که نمی توانم بزنم بلکه باید انقلاب و نظام را حفظ کنیم. یک موقع می شود حرفهای را گفت و گاهی اوقات نیز نمی شود چون مصلحت نیست."
اقای احمدی نژاد فرافکنی و ننه من غریبم بازی ها دیگر جواب نمی دهد . به فکر فردای پس از ریاست جمهوری باش که مردم نخواهند گذاشت خواب راحت به چشمانت بیاید (898499) (moderator22)
 
عبدالله تهیدست
۱۳۹۱-۰۵-۱۴ ۱۲:۳۳:۳۰
تو را به پیر و پیغمبر!!تو را به روح امام راحل!!فکری به حال اداراتی بکنید که شمشیر را از رو بسته اند و بعد از 3 سال از انتخابات کسانی که به ستادهای اقا دکتر نرفته اند فتیله پیچ می کنند و عملا امنیت شغلی انها را با یک شبه جمله فعلا مصلحت نمی باشد در هم می ریزند!!
بابا نزارین عده ای شب خوابیده صبح انقلابی شده بچه های امام روح الله را بی هیچ جرم و گناهی از قطار انقلاب پایین بیندازند!!
سری به ادارات استان آذربایجان شرقی بزنید!!همین!! (898511) (moderator22)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۵-۱۴ ۱۲:۴۳:۱۷
قدر احمدی نژاد را فقط خدا می داند و بس (898538) (moderator22)
 
ایران دوست
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۵-۱۴ ۱۲:۴۸:۱۳
عدالت یعنی :مرگ سهام عدالت .
یعنی حذف جیره نقدی 80000 تومانی حقوق بگیران .
یعنی تورم 40درصدی
یعنی بیکاری 2/5میلیون نفری
یعنی افشای لیست مفاسد اقتصادی
یعنی انتصاب مدیران 3هزار میایاردی
یعنی برچیدن نفت بد بوی در سفره ها
یعنی سفرهای 300 نفری به استانها و هزینه های میلیاردی برای دولت
یعنی بی بندو باری فرهنگی در جامعه
یعنی گرانی بی حد ومرز
یعنی انتصاب افراد ناشایست در راس پست های کلیدی
یعنی خرید نماینده 700میلیونی
یعنی آبروی هم کیش خود را بردن
یعنی دروغگویی به عوام الناس
یعنی یک رقمی کردن تورم
یعنی خود ستایی وخود محوری
یعنی خانه نشنی 11 روزه
یعنی ارزش ایرانی را در جهان پایین آوردن
یعنی ...
آنچه برای خود نمی پسندی برای دیگران مپسند .
(898549) (moderator22)
 
United States
۱۳۹۱-۰۵-۱۴ ۱۲:۵۸:۵۸
آقاجون من
دیگه مردم نمی دونند کی راست میگه کی دروغ
چون دروغ و تهمت ریشه را زده
خودتون هم خبر ندارین (898577) (moderator22)
 
یک دانشجو
۱۳۹۱-۰۵-۱۴ ۱۳:۰۰:۵۹
جناب رئیس جمهور ، خیلی وقته که به دانشگاه علامه طباطبایی نیامده اید ؛ لطفا" با قدوم مبارکتون این دانشگاه رو هم مزین فرمائید. باتشکر (898583) (moderator22)
 
محمد
۱۳۹۱-۰۵-۱۵ ۱۱:۱۹:۱۰
بیاد علامه که چی بگه ؟؟! بیاد از اختلاس های دولتیاش حمایت کنه ؟! (899994) (moderator22)
 
علي
۱۳۹۱-۰۵-۱۴ ۱۳:۲۶:۴۲
باز توجيح.عادت كرديم ضعفاي خودمونو بندازيم گردن دشمن.ميگم ميگم نشد حرف.چطور وقت راي جمع كردن بود اسم مفسدين رو گفتي چرا الان نميگي؟حالا بگذريم كه اوناهم محاكمه نشدن مثل معاون شما.عرضه ي پايين آوردن قيمت مرغ رو ندارن اونوقت ميگين ما امريكا رو به چالش كشونديم.و... (898642) (moderator22)
 
مجید
۱۳۹۱-۰۵-۱۴ ۱۴:۵۷:۴۰
قسم می خورم اگر پسرم دستش را کج بگذارد شدید تر از کسانی که میلیاردها برده اند با او برخورد خواهم کرد.
لازم است آقای احمدی نژاد توضیح دهند تاکنون در مقام ریاست چمهوری با چه کسی به دلیل فساد مالی در دولت برخورد کرده است مگر غیر از دفاع از ایشان کار دیگری هم انجام داده است (898813) (moderator22)
 
man
۱۳۹۱-۰۵-۱۴ ۱۴:۵۸:۳۶
به نظر شما جناب آقای توکلی آیا جمله "به ما تهمت زده اند که برای هر نماینده 700 میلیون خرج کرده اید در حالی که اگر این طور بود خیلی راحت تر می توانستیم آماده اش را بخریم" نوهین به همه نمایندگان نیست اگر این گونه است باید نمایندگان واقعی مردم از جناب دکتر احمدی نژاد توضیح بخواهند چرا به شعور ملت و نمایندگان واقعی مردم و حتی سیستم انتخابات توهین می کنند. یعنی در این کشور اگر ایشان می خواستند می توانستند نماینده ها را بخرند. (898818) (moderator22)
 
ugd
United States
۱۳۹۱-۰۵-۱۴ ۱۵:۰۲:۲۳
به نظر م سر در گمی و بالا گرفتن موضع گیری های نا خواسته از طرف همه مسئولین کار را پیچیده تر میکند خدا کند یک درک درستی (از سختی های ناشی از این مسائل که به ما مردم میرسد) برای همه دلسوزان ایران محقق شود. (898831) (moderator22)
 
احمد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۵-۱۴ ۱۵:۴۵:۰۲
مشکل از دولت نیست.
مشکل مربوط به قوای سه گانه هست (898919) (moderator22)
 
دوستان نامه مرابخوانید
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۵-۱۴ ۱۷:۱۲:۵۱
جناب اقای دکتر
تمام حرفهای شما صحیح و درست
پس طبق جوابهائی که دادید هنوز معتقدید که همه چوب لای چرخ شما میگذارند و اینکه اگر حتی پسرتان خطا کند با او برخورد خواهید کرد یعنی میخواهید هر گونه اتفاقی که جلوی شما را میگیرد را به گردن دشمن و برخی از داخلی ها بیاندازید و اینکه شبانه روز کار و کار وکار میکنید (روز ی 300تا نامه و هفتهای 12 ساعت امور یارانه ای و ....)و در اخر هیچکس قدر زحمات شما را نمیداند
از 33سال قبل تا کنون شما 7 سال رئیس جمهور بوده اید می ماند 26سال
حال بنظر شما ایا در ان 26 سال، رئیس جمهور ها مثل شما نبودند؟ یعنی چوب لای چرخشان نمیگذاشتند؟ یااگر فرزندانشان کار نادرستی انجام میداد با فرزندانشان برخورد نمیکردند؟ ویا اینکه اصلا دشمن نداشتند و اگر داشتند خیلی کوچلو بودند یا همهش بفکر خوشگذرانی بودند و برای دلخوشی مردم امار نادرست میداند و همه با جان دل قبول میکردند اصلا مجلسی در کار نبود و قانونی نبود هر رئیس جمهور هر کاری دلش میخواست میکرد یا اصلا گرانی بود و مردم بظاهر راضی بودند
چطور است یکدفعه بگوئیم دوران شما دوران طلائی ایران است .

امیدوارم این نامه جزء 300 نامه ای باشدکه اقای رئیس جمهور هر روز میخواند
امیدوارم خداوند همه ناسپاسان را ببخشد
اول خودم را (899043) (moderator22)
 
سانی
۱۳۹۱-۰۵-۱۴ ۲۰:۰۰:۱۵
روزی 300نام رات می خوانم!!!!
300 2دقیقه=600دقیقه یا معادل 10ساعت فقط برای خواندن نامه صرف میشود
بابا خدا قوت مملکت رو همینجوری اداره میکنی دیگه (899251) (moderator22)
 
خسرو
۱۳۹۱-۰۵-۱۴ ۲۳:۰۰:۵۲
اقای توکلی عزیز سلام ببین عملکرد رییس دولت چقدر خوب و ایشان در نظر مردم چقدر محبوب است که اینقدر انتقاد به عملکرد او دارند و خود این نظرها یک نظر سنجی در مورد محبوبیت ایشان در جامعه میباشد (899409) (moderator22)
 
شاکر
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۵-۱۵ ۰۰:۵۶:۲۰
مجلسی ها خوابند که اجازه میدن ایشان اینگونه به سلسله توهین هاش اضافه کنه , نمایندهء آماده 700 میلیون یعنی چه؟ (899530) (moderator22)
 
دزد
۱۳۹۱-۰۵-۱۵ ۰۱:۰۵:۲۰
فقط یه سوال از این بنده خدا ( احمدی نژاد ) بپرسید : اونایی که چوب میزارن ، اونایی که خرابکاری میکنن ، اونایی که نمی زارن ، اونایی که دشمن هستن و اونایی که اختلال تو بازار سکه و ارز راه میاندازن و .......و وووووو
احیانا همونایی نیستن که تو مناظره ها و تبلیغات انتخاباتیتون وعده داده بودید که به مردم معرفیشون می کنید ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
پس چی شد ؟؟؟؟؟ امیدوارم فقط یکیشون و با سند و مدرک ارائه کن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ (899537) (moderator22)
 
۱۳۹۱-۰۵-۱۵ ۰۴:۰۱:۰۸
دروغ ام الخبایث (899629) (moderator22)
 
امیر حسین
۱۳۹۱-۰۵-۱۵ ۰۵:۰۷:۳۶
خاطرم هست یک عزیزی 3 سال پیش افاضه فرموده بودند که اطلاعت از احمدی نژاد اطاعت از خداست (نقل به مضمون). نمی دانم چرا وقت سحری یاد این حرف افتادم؟! (899654) (moderator22)
 
هموطن
۱۳۹۱-۰۵-۱۵ ۱۱:۳۰:۳۵
به اين جمله دقت كنيد ( با 700 ميليون آماده اش را مي خريديم)
اين طرز نگاه يك ريس جمهور به مجلس است البته مجلس خودش بايد حيثيتش را حفظ كند ولي براي خودم بعنوان يك ايراني متاسفم اين از ريس جمهور ان هم از مجلسش (900028) (moderator22)
 
خلیل
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۵-۱۵ ۱۲:۱۱:۱۵
رحیمی باید محاکمه علنی بشه ؛ احتیاجی به هیچ شرطی هم نیست ..... (900078) (moderator22)
 
مهدی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۵-۱۵ ۱۲:۲۱:۰۳
آقای احمدی نژاد , وجدانا" نمیتونی مملکتو اداره کنی دیگه ، جون هرکی دوست داری استعفا بده و بزار ملت کارو بسپورن به کاردون (900101) (moderator22)
 
محمد
۱۳۹۱-۰۵-۱۵ ۱۵:۰۲:۵۲
آقای ---- به این ماه مبارک قسم همه فهمیدند که اگر کسی که استاد توجیه باشه دیگه حنای او رنگی ندارد یه روزی آبرو ریختن شخصیتهای بزرگ کشوری آنقدر عادی انجام میشود نعوذ وبالله انگار از طرف امام زمان به شما ابلاغ شده چون تو انتخابات نیاز بود!! حالا برای اینکه متهم اصلی اختلاس ها ی اخیر دستکیر نشوند ابرو داری واجب میشود!! و شرط میگذارید!! (900383) (moderator22)
 
محمد
۱۳۹۱-۰۵-۱۵ ۲۰:۰۹:۲۰
"من در جلسات یکی از نهادها شرکت نمی کردم علت عدم حضورم نیز به خاطر تداخل ساعت جلسه این نهاد با کلاس های درسی ام در دانشگاه بود اما بعد از تاکید رهبری بر این قضیه در این جلسات حاضر شدم."
آقاي احمدي ن‍ژاد
ا-اولويت بندي با كلاس است يا با جلسه يكي از اركان نظام انهم درطول چندسال؟
2- شماباحكم رهبري عضومجمع شده ايد. ادعاي ولايت مداري با اينكه تاكيدايشان باعث حضورشده مغايرت دارد. (900814) (moderator22)
 
۱۳۹۱-۰۵-۱۵ ۲۱:۵۲:۲۸
از نظر کلی ایشان مستبد هستند برنامه بودجه پر برای اینکه مخالفت نباشه... پور محمدی پر.محسنی پر. فاضل پر .صفار پر. متکی پر.چون حرف ایشان دو تا نشود دانش جعفری و .....همیشه دم از کارسناسی می زند.ولی ظاهرافقط خودشان کارشناسی میکنند.مصلحی نباشد ...قهر میکند روی حرف اقا حرف میزند... دم از ولایت میزند...همه میگن کردان نه. ایشان میگوید اره... میگن مشایی نه ایشان میگوید اره....رحیمی ان مجلس را میزند باز هست....بقایی.. جوان فکر ...همگی عبدوعبید...خداوکیلی از روز اول صدارت ایشان بررسی کنید هر سه ماه یکبار قائله ای خودساخته به دست ایشان به بار نشسته است چه در سیاست خارجی چه داخلی...خداوند ماراازشر دشمنان داخلی وخارجی رها یی بخشد انشاء... (900892) (moderator22)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۵-۱۶ ۱۰:۲۹:۲۳
بزرگتر از تو هموديگران هم اين غلط را برداشت كردندكه" بيداري انساني ونمي دونم چي.." بيداري بيداري اسلامي است وشما نمي فهميد كه اينقدر لج بازي مي كني فكر مي كني تعداد راي كه مثل قبلي ها ترا متوهم كرده براي خودت كس يهستي ؟!
تو اگر عدالت داشتي اينهمه ادمهاي خاونادگي را به سفر بلاد كفر براي خريد وصفا ستي نمي بردي؟! ويا ماشين خودت را به اين آقاي مفسد اقتصادي صحنه باز ي نمي كردي كه چقدر خريد؟! مي خواهي مردم رو گول بزني بدون كه قبل از توهم رييس ها همين توهم را داشتند تو بايد درس بگيري وبرگردي به شعار اولين دوره ات بماند كه چگونه عمل كردي پيش كش خودت؟! ملت شهيد داده از دست حمايت هاي بي مورد از مفسدين پرونده دار در كنارت كه هر روز تنش ايجاد مي كنند خسته شدند!! بابا ول كن برو تا بيشتر آبروريزي نكردي؟! (901562) (moderator22)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.