توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 432125
بازتاب شادی معنادار ملی‌پوش ایرانی پانیونیوس
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۶ دی ۱۳۹۵ ساعت ۲۳:۴۰
یک رسانه یونانی با انتشار تصاویری از نوع شادی کریم انصاری‌فرد پس از گلزنی در بازی هفته سیزدهم سوپر لیگ فوتبال این کشور برابر ایانینا و معنادار خواندن آن نوشت: انصاری‌فرد در پانیونیوس می‌ماند.
 
به گزارش تسنیم، تیم پانیونیوس امروز (پنجشنبه) در بازی خانگی هفته سیزدهم سوپر لیگ یونان برابر ایانینا به تساوی یک – یک دست یافت. کریم انصاری‌فرد، مهاجم ایرانی پانیونیوس که در سه هفته اخیر داغ‌ترین نام  بازار نقل و انتقلات یونان بود در دقیقه 43 بازی برابر ایانینا روی پاس بسیار زیبای مسعود شجاعی گلزنی کرد.

سایت رادیو ورزش یونان با انتشار تصاویر شادی کریم انصاری‌فرد پس از باز کردن دروازه ایانینا نوشته است: به نظر می‌رسد کریم منادی پانیونیوس است. او در دقیقه 43 و پس از گلزنی تیمش را به گوشه‌ای هدایت کرد و به تنهایی جشنی را ترتیب داد. انصاری‎‌فرد سپس با حرکت دستانش پیامی را فرستاد که نشانه ماندنش در تیم پانیونیوس است.

این سایت یونانی در ادامه این خبر آورده است: نام کریم‌ انصاری‌فرد در فهرست تیم‌های بزرگی همچون المپیاکوس قرار داشته، اما به نظر می‌رسد مهاجم ایرانی خواستار پایان دادن به این مسائل شد.
 
 
کلمات کلیدی : کریم انصاری فرد+پانیونیوس+مسعود شجاعی
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.
 
 
هفته
 
 
 
 
ديروز
هفته