نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 466623
وقتی لامبورگینی متلاشی می شود +تصاویر
تاریخ انتشار : جمعه ۸ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۲۸
شاید با نگاه اول نتوانید تشخیص دهید، این آهن‌پاره، پیشتر چه سازه‌ای بوده است. در اصل باید گفت این مجموعه آشفته تنها یک ترکیب آهنی با رنگ سبز نیست و روزگاری در قالب یک لامبورگینی زیبا در جاده‌ها خودنمایی کرده است.
 
به گزارش عصر ایران، باید برای از دست دادن این خودرو بیش از یک لامبورگینی معمولی ناراحت بود، چرا که یکی از 4 هزار و 9 دستگاه مورسیه‌لاگوی جهان را از دست رفته است.
 
 
وقتی لامبورگینی متلاشی می شود +تصاویر
 
 
 
مورسیه‌ لاگوها یکی از موفق‌ترین ساخته‌های 12 سیلندر لامبورگینی در عرصه تجاری سنت‌‌آگاتا (کارخانه لامبورگینی) محسوب می‌شود و پس از آن می توان به مدل‌های گالاردو اشاره کرد. البته مدل‌های جدیدتر اونتادور و اورکان در موفقیت تجاری از این دو خودرو پیشی گرفته‌اند.
 
 وقتی لامبورگینی متلاشی می شود +تصاویر
 
 
در سال 2008، تنها 638 دستگاه از این خودرو ساخته شد که 168 دستگاه آن به صورت روباز تولید شدند. تعداد بسیار محدودی از مورسیه‌لاگوها در این رنگ روی جاده‌ها ظاهر شدند. بنابراین برای کارشناسان سخت است که در خصوص نابودی نمونه‌های این خودرو مانند یک تویوتا کرولا صحبت کنند.
 
 وقتی لامبورگینی متلاشی می شود +تصاویر

 
کارشناسان بیمه در خصوص این خودرو اعلام کرده‌اند که خودرو کاملا سوخته است و وسیله نقلیه به عنوان یک خودروی غیرقابل تعمیر و بازسازی تلقی خواهد شد.
 
 
منبع: عصر ایران
 
کلمات کلیدی : لامبورگینی
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۰۹ ۱۵:۳۸:۲۶
اقازاده رانندگی می کردند!؟ (4296878) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.