توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 504224
مرگ مرموز مهمان در غیاب صاحبخانه!
تاریخ انتشار : سه شنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۲۳
بازپرس جنایی پایتخت و کارآگاهان سرگرم تحقیق درباره مرگ مرموز مرد جوانی هستند که درسقوط از طبقه چهارم یک ساختمان جان باخته است.

به نوشته رونامه ایران، ساعت 11 یکشنبه شب، مأموران کلانتری 137 تهران از سقوط مرگبار مرد جوانی به داخل حیاط خانه‌ای در خیابان پاتریس لومومبا  باخبرشدند. پس ازاعلام موضوع به محسن مدیرروستا -بازپرس کشیک قتل- تیم جنایی راهی محل شدند و با جسد مردی 21 ساله روبه‌رو شدند که لباس خانه به تن داشت. بررسی‌ها نشان می‌داد او از طبقه چهارم ساختمان 5 طبقه به پایین پرتاب شده است. همان موقع مأموران به آپارتمان مورد نظر رفتند اما کسی آنجا نبود. با این حال به دستور بازپرس ،آنها وارد خانه شدند. درادامه مشخص شد مرد جوان برای خود غذا سفارش داده بوده که پس ازصرف شام درسقوط مرموزجان باخته بود. بدین‌ترتیب هویت او با بررسی محتویات لباس‌هایش فاش شد.این درحالی بود که ساکنان ساختمان به تیم جنایی گفتند، آپارتمان مورد نظر به زوج جوانی اجاره داده شده بود اما خبری از آنها نبود.

سپس بازپرس جنایی دستور انتقال جسد به پزشکی قانونی و تحقیقات تخصصی در این خصوص را صادر کرد.
 
کلمات کلیدی : مرگ مرموز،صاحبخانه
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.