نظر منتشر شده
۳
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 480726
عکس های 6 کودک در اسید پاشی صبح امروز
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۴۷
مرد 40 ساله با انگیزه اختلاف خانوادگی 16 نفر را قربانی اسید پاشی کرد.
 
به گزازش ایسنا، رپرست دادسرای امور جنایی تهران:  شب گذشته میان یک مرد ۴۰ ساله و اعضای یک خانواده در پارک فداییان اسلام درگیری لفظی رخ می‌دهد.
قاضی محمد شهریاری سرپرست دادسرای امور جنایی تهران  با اعلام این مطلب افزود: شب گذشته میان یک مرد ۴۰ ساله و اعضای یک خانواده در پارک فداییان اسلام درگیری لفظی رخ می‌دهد.
  عکس های 6 کودک در  اسید پاشی صبح امروز + تصاویر
وی افزود: این مرد با مخالفت خانواده حاضر در پارک مواجهه می‌شود و بحث شدیدی میان آنها در میگیرد.
شهریاری گفت: پس از این اتفاق مرد ۴۰ ساله متهم به اسیدپاشی به منزل خود باز می‌گردد و با یک دبه اسید به پارک رفته و فارغ از اینکه چه افرادی در مقابلش هستند شروع به اسیدپاشی می‌کند.
 
عکس های 6 کودکی که در حادثه اسید پاشی بامدادی امروز + تصاویر
سرپرست دادسرای امور جنایی تهران با اشاره به این مطلب که این فرد در همان محل دستگیر شده و اعتراف کرده است گفت: مصدومان جراحت سطحی برداشته اند و حال عمومی آنها خوب گزارش شده است.قاضی شهریاری با رد هرگونه ارتباط این حادثه با حوادث  روز گذشته تهران گفت: این موضوع یک موضوع کاملا شخصی بوده است.
 
کلمات کلیدی : اسید پاشی+اسیدپاشی تهران
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۳-۱۸ ۱۸:۱۲:۴۶
این دیوانه رو باید اعدامش کرد!! (4418763) (alef-3)
 
Romania
۱۳۹۶-۰۳-۱۹ ۰۲:۰۲:۲۷
خرید و فروش اسید رو مثل مواد ممنوع کنن.چون ظاهرا خیلی آدم احمق داریم (4419171) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۳-۱۹ ۰۲:۵۳:۱۱
بايد هركسي دس به اسيد برد رو إعدام كنن كه اين سنت ننگين ادامه پيدا نكنه... هر روز يه خبر از اسيدپاشي منتشر ميشه و كم كم داره عادي ميشه!!!! (4419219) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.