نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 450729
علی عبدالله صالح: حامیانش را برای جنگ در مرز با عربستان فراخواند
تاریخ انتشار : جمعه ۱۳ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۲۴
علی عبدالله صالح از دولت یمن وابسته به انصارالله نیز خواست نیروهای یمنی را به سلاح مجهز کند چراکه این مسئله معادله جنگ را تغییر خواهد داد.

به گزارش ایسنا، به نقل از شبکه خبری المیادین، علی عبدالله صالح، رئیس‌جمهور سابق یمن در مقابل اعضای حزب کنگره سراسری مردمی در صنعا گفت: من از ساکنان استان صنعا و دیگر استان‌ها می‌خواهم تا جبهه‌های جنگ را با نیروهایشان پر کنند و تفنگ‌ها، توپخانه‌ها و سلاح‌هایشان را به تمامی جبهه‌ها منتقل کنند. شما به خوبی می‌دانید منظورم کدام جبهه‌هاست؛ جبهه‌های مرزی با عربستان.

وی از حامیانش خواست همگی به سمت جبهه‌های جنگ در نوار مرزی با عربستان بشتابند.

علی عبدالله صالح از دولت یمن وابسته به انصارالله نیز خواست نیروهای یمنی را به سلاح مجهز کند چراکه این مسئله معادله جنگ را تغییر خواهد داد.

وی با بیان اینکه قبایل استان صنعا "سوپاپ اطمینان و امنیت" این استان هستند، از آن‌ها خواست با تمامی ابزارهای ممکن از صنعا دفاع کنند.

علی عبدالله صالح ضمن انتقاد شدید از حزب اصلاح (اخوان المسلمین) یمن از رهبران قبایل خواست روستاهایشان را از اعضای این حزب پاکسازی کرده و تمامی این اعضا را بازداشت کنند.
 
کلمات کلیدی : عربستان + یمن + علی عبدالله صالح
 
ناشناس
Russian Federation
۱۳۹۵-۱۲-۱۳ ۱۳:۱۶:۰۵
تنها راه نجات یمن حمله به عربستان سعودی و تحت فشار قرار دادن آنها است . (4184161) (alef-13)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.